Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 315

Thread: IKSTEEZ PES6 Liga 1 (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

Default IKSTEEZ PES6 Liga 1 (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

IKSTEEZ PES6 Liga

Liga 1 // Sezona 2

--------------------------------------

babareza -
    NeManja -
    maremas -
    JonnyMM -
    Marulja -
    Flash -
    PFC_4ever -
    Æule -
    Petko15 -
    _Dante_ -
    Dzekson -
    Sly -
    DeS3InY -
    Dovla (vladimir.vejin) -

Evo, otvorili Sly i ja novu sezonu Gusta utakmica sa mnogo promasaja, na kraju je jedan sut sa dvadesetak metara odlucio. Sve cestitke na dobroj utakmici i vise srece drugi put GG!!!

Odlicna utakmica,mnogo lepih shansi , mnogo guzvi u 16m i pokusaja iz kornera i mnogo dobrih odbrana golmana na obe strane.
    Igrali smo precizno sa mnogo taktickih mudrolija , ali slavio je Flash golom Guily-a,nakon moje greske (ostavio sam mu veliki razmak izmedju stopera) sto je on iskoristio i sutem kroz sredinu sa 20m postigao lep pogodak.

GG!

evo odigrali smo PFC_4Ever i ja utakmicu.....chovek je imao mnogo vishe prilika od mene, ali ja sam iskoristio svoje prilike .......

Da... bas tako, imao sam mnogo prilika, ali i losu zavrsnicu... Kavenagi sam pred praznim golom promasuje sve... itd...
    Protivnik je imao svoje prilike koje je pametno iskoristio.
    Cestitke na pobedi, GG

odigrali ja i petko.. do 60 minute bilo je 2 0 za mene.. i onda je nestalo struje.. i odigrali slijedecih pola sata bilo 0 : 0 tako da konacni rezultat babareza 2 : 0 petko
    bude on potvrdio

Professional DeS3InY's Avatar

odigrali Dzekson i ja, 2:1 za mene...

pocelo je dobro, gol Jonesa glavom iz dobrog napada, ali onda Benfica izjednačava golom iz akcije koje je po meni trebala biti offside, no ocito Ben Haim nije na vrijeme izasao

onda na poluvremenu dzekson ima BS, pa pocinjemo drugo poluvrijeme u novoj utakmici.

Tu se stvari malo mijenjaju, počela je malo čvršča igra, malo zatvorenija, no ipak Sunderland uspjeva zabiti gol preko Benta te postaviti konačan rezultat....

GG Dzekson

Top Player Ćule's Avatar

Odigrali Dzeki i ja

Hamburger 3 - 1 Benfica

Utakmica je dobro pocela po mene, stvarao sam sanse, promasivao ih i postigao sam rano pogodak. Nedugo zatim dao sam jos jedan gol ali sam isto tako i promasio u jos dosta situacija. Dzeki smanjuje na 2-1 lepim udarcem sa ivice sesnesterca. Treci pogodak je bio konacan na mecu, Hamburger je posle tog gola priveo utakmicu kraju. Good game

Super Moderator biancorosso's Avatar

Ove sezone borba za opstanak (sa Benfikom)

odigrali ja i dovla.. solidna utakmica odigrana s moje strane.. s obzirom na formu mislim da nisam ni mogao bolje.. pri vodstvu 1 0 za mene dovla je promasio nekoliko dobrih sansi u prvom poluvremena a isao je 2 puta 1 na 1 i nije uspio zabiti.. ja sam svoje sanse iskoristio i to je to

Moderator Dovla's Avatar

Pu ebem ti srecu...Kakav sam debil sta sam promasio.Cestitke babarezi na dobroj utakmici,iskoristio je svoje sanse i to je to.Meni ostaje da se dalje potrudim malo vise!

druga utakmica, druga pobeda istim rezultatom ) flash srecno u nastavku takmichenja

Top Player Ćule's Avatar

Odigrali JonnyMM i ja

Hamburger 5 - 2 Aston Villa

Takticki sam odlicno odigrao utakmicu. Jonny je poveo pa sam ja potom izjednacio rezultat iz nepostojeceg penala. Do kraja poluvremena sam dao jos 2 gola. U nastavku utakmice Jonny je krenuo jos ofanzivnije i uspeo je da smanji na 2-3 i to je bilo sve od njega. Iz 2 kontra napada Jonny je primio jos dva gola. Dobra utakmica, Jonny, vise srece u nastavku lige...

Professional DeS3InY's Avatar

odigrali petko i ja, teska tekma, moglo je da bude svasta

gg Petko

Одлична утакмица. Први гол сам примио после корнера. Други гол је последица сјајног пресинга играча Сандерленда. После другог гола пада морал играчима Штугарта. Сандерленд је могао да води и са 5-0 на полувремену, ако не и више. У првом полувремену противник је имао 7 шутева у оквир гола, а ја 1 шут. У другом полувремену необјашњива ситуација. 2-2 и још неколико сјајних прилика да после свега чак и победим, али овако је најреалније.
    Одлична утакмица. Честитке противнике на сјајној утакмици.

Sly vs PFC_4ever = 3:2

SS sam uhvatio , taman kad je isteklo ono vreme i krenulo da se fade out-uje
      Spoiler:

Jako teska utakmica,prvo poluvreme sevale su akcije i sutevi , po jedna na obe strane i tako u krug. Na kraju u 45+ bezazlena akcija i lopta prodje do Lopeza koji u sredini 16terca nalazi Gomes-a necuvanog i 1:0.

Krece drugo poluvreme (pfcovo) imao sam kasnjenje 0.3 sec :( i primam odma gol cim je krenuo sa centra.
    Na svu srecu 2min kasnije iz jos jedne bzvz akcije i 4 brza dovavanja,Govu sut. 2:1
    Zezao me je lag i dalje... i smirivao se samo nakon nase pauze, na narednih 30sec.
    Primam lep gol ... pokusavam kroz kontre,jer je PFC-ov Bordo stiskao i stiskao ali ne uspevam iz jedne lepe akcije da dam gol (zbog lob udarca koji nisam ni stisnuo... ocigledno neka lag comba dugmica ) . Zatim ide pauza , izmene... i nakon pauze,opet nema laga 30sec. U tih 30 sec me je u*****la jedna kontra i 3:2. Takodje sam imao jos jednu stativu,ali nakon odbijene lopte bordoov golman je odbrani.

cetitam pfc-u igrao je jako lepo i napadacki oba poluvremena.

Lepa i dobra utakmica. Sanse na obe strane tokom celog meca. Prvo poluvreme imao sam par sansi koje nisam lepo iskoristio, nisam ih nikako iskoristio. Sly daje gol iz dobre akcije. Na pocetku drugog poluvremena izjednacujem, a onda opet 2-1 za slaja, pa 2-2, i na kraju utakmice 3-2.
    Cestitke Sly, dobra utakmica.

Odigrali smo ja i Petko.
    Poveo sam negde oko 20-og minuta, a onda jedna moja kontra i faul koji je nacinio protivnik zbog cega je dobio drugi zuti - crveni karton. Onda gol iz slobodnog udarca, pa onda jedna brza akcija i to je 3:0. Kasnije vec kad je bilo 5:0 petko daje auto gol, nervoza - bez nje ne moze da se igra PES pu:
    Onda penal, gol, 7:0. Pa onda jedan Petkov napad i lep gol, a onda i drugi - drop kick, lep sut. I 8:2 postavlja Kavenagi.

Super Star maremas's Avatar

maremas - 2 - 2 babareza -

babareza spremio cutback formaciju, cutbackovi nisu prolazili ali zato je Robinson ucinio svoje i sa dva 2 kiks nelogicna gola pomogao babarezi, takodje i babarezin gosa nije nista bio bolji pa mi je vratio gol za 2-2

je.. pomalo smijesna utakmica.. u 5 min zabijam gol iz nepostojeceg zaleda i to se lijepo vidjelo.. onda primam gol.. 1 na 1 isao i golman moj stigao prije ali se odbija od njegovog igraca ispred i prazan gol zabija... potom kurany ulijetava u 16 metara sa igracem na ledjima i bzvz sam puko i robinsonova lopta koja je vec u rukama nekako ispada i ulazi u gol.. 2 pol.. dobro krenuo na pocetku farfan gol glavom preko robinsona.. opet golman kriv i dobro sam igrao ali onda primam presmijesan gol.. mare puca sa diufom mislim i golmanu tocno u ruke ide ali metar ispred golmana je moj igrac i od njegove glave meni u gol.. ostalo je x.. ja sam i zadovoljan.. imao sam nekoliko jos dobrih sansi.. rakitic sa 5 metara promasi ali i maremas je imao svoje prilike tako da je x i najpravednije..
    pfc ako mozes da odigramo sad.. jer me od navecer nema tjedan dana tako da odigram sto vise da mi ne ostane puno.. sly takodjer..

Page 1 of 16 12311 ... LastLast