Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 250

Thread: PES2010 gameplay video

Super Star maremas's Avatar

Default PES2010 gameplay video

Evo napokon, prvi podaci o strateskom aspektu PES2010! U ovom video prikazani su neki vazni elementi igre kao i prilicno sofisticirani meni. Mnostvo slajdera ce vam dati totalnu slobodu u organizovanju odbrane i vaseg napada, i odnosu izmedju igraca.

PES2010 VIDEO!!!

po ovom sto sam video nije se bog zna sta promenilo u gameplayu!

Ti ne znas sta je gameplay

Inace ovo je stari kod, animacije igraca sa motion capture sesije nisu ubacene a video kako novi pes stvarno izgleda cemo videti za nedelju dana, ovim videom se KONAMI opet fokusirao na formacije i na one karte. A evo i dokaz da je ovo stari kod, decko je inace igrao ovu staru verziju jos u junu a tad je to bilo na 50% igre.

Quote Originally Posted by Adam
    Its old code guys, another weird decision from Konami to include gameplay code from an old version. Like its been said, Eto'o is at Barca even though we know the latest code has Ibra in the team.

We'll see the differences once Gamescom hits.

(jok ti znas )

daj boze da je tako...jer ovakve animacije kretanja igraca i sutevi,bagovito bacanje golmana su i dalje na nivou 2009tke...

Super Moderator Бишке's Avatar

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Ti ne znas sta je gameplay

Inace ovo je stari kod, animacije igraca sa motion capture sesije nisu ubacene a video kako novi pes stvarno izgleda cemo videti za nedelju dana, ovim videom se KONAMI opet fokusirao na formacije i na one karte. A evo i dokaz da je ovo stari kod, decko je inace igrao ovu staru verziju jos u junu a tad je to bilo na 50% igre.
    Gde njemu da kazes mare da on ne zna sta je gamplay.Pa on ima razna zvanja i titule iz oblasti igara.:

Da se vratim na igru.Ovo me je odusevilo sto sam video.Bice ludnica,jedva cekam da izadje!Cim izadje DEMO,bacam se na razradu taktike,pa da pikamo posle.

GAMESCOM je za nedelju dana, ne mislite valjda da ce pre toga da izbace nesto novo senzacionalno kad se tamo spremaju da oficijalno prvi put predstave PES2010. U svakom slucaju meni je extra ovo sa strategijama i kartama

ja sam samo komentarisao ono sto sam video a to sto sam video nije mi se svidelo...e sad sto je stari code...to je vec nesto drugo...

Ti si video identicne animacije malo prefinjene u odnosu na PES2009, ali gameplay nisu samo animacije igraca
    Ja kad sam gledao video prvi put nisam se toliko obazirao na animacije koliko me je zaokupiralo ovo sa strategijama.

Црно-бели! grobarinbgd's Avatar

ovaj klip sa karticama je vrh...bice na strategy planu extra.a pogledajte samo anfield nocu kako mocno izgleda.

ајд да сачекао тај догађај у келну па да видимо шта ће да изнесу ново и револуционарно

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Mesi radi nogicama kao navijen, valjda to ostaje u tom starom kodu, pošto je bzvz

Top player stefanACM's Avatar

E sad imam mnoštvo opcija za strategiju. Sačete videti ko je najbolji

Ja sam se najezio dok sam gledao ovaj video, veoma sam zadovoljan onim slajderima, tacno se vidi kako oni uticu na kretanje igraca i uopste nisu visak, vec zaista oblikuju igru ekipe. Uopste, kretanje igraca, a i pas igra mi je prirodnija nego u devetki.
    Najvise me raduje to sto su u Konamiju, bar se meni cini, daleko ozbiljnije shvatili izradu ovog PESa nego proslog.

Quote Originally Posted by мирегробар View Post
    ајд да сачекао тај догађај у келну па да видимо шта ће да изнесу ново и револуционарно
    A i ovo sad sa strategijama i kartama je revolucionalno samo sto smo to vec videli u poslednjem videu sto je izasao, ali sad je bolje pojasnjeno

Top player stefanACM's Avatar

Quote Originally Posted by maremas View Post
    A i ovo sad sa strategijama i kartama je revolucionalno samo sto smo to vec videli u poslednjem videu sto je izasao, ali sad je bolje pojasnjeno
    Ma da, tek sledi da se vidi pravi gameplay ovo nije uošte u tu svrhu. Ali jeste li videli mreže? Kada je pogodi sa neke bočne strane ona se ne savija mnogo, a kad uđe po sredini onda se fino protegne, i konačno su zategnute mreže kao na pravim stadionima

( strategije jedva cekam za ovo i igram ovaj pes ) alii gameplay je malo bolji nego u pes09 ....moraju jos da prorade na pracenje igre ... KRECU SE IGRACI SAMO ONI KOJE NAMESTIS U STRATEGIJI

POSMATRAO SAM SA STRANE IGRACI KOJI SE BRANE da se ne krecu jedino ako je u blizini lopte :( a rekli su da je AI mnogo bolji .. no ima jos dosta da se radi za sada sam zadovoljan njihovim zalaganjem

SADA SAM SRDACAN I stigli su do cene 30 eura za igru

extra sve ovo izgleda....samo sada ce nam namestanje taktike trajati duze nego sama igra

Quote Originally Posted by Boki0812 View Post
    extra sve ovo izgleda....samo sada ce nam namestanje taktike trajati duze nego sama igra
    Upravo to, ove kartice dok namestis za svakog igraca + ovo player support i ostale stvarcice

Quote Originally Posted by Aladdin986 View Post
    KRECU SE IGRACI SAMO ONI KOJE NAMESTIS U STRATEGIJI

POSMATRAO SAM SA STRANE IGRACI KOJI SE BRANE da se ne krecu jedino ako je u blizini lopte
    Upravo sam ponovo gledao video i obratio paznju na to sto kazes i mislim da nisi upravu, svaki igrac se krece i ponasa "po meni" kako bi trebalo znaci ko u stvarnosti, a mozda ti ocekujes da igraju kao sto smo mi igrali kao klinci, svi na loptu

Zapazio sam da su mreze bolje, mnogo zatenutije kad lopta udari u njih

Slazem se Maremas.
    Ako je igrac na poziciji npr. LB ili CB, a igra se odvija na strani terena koja nema veze sa njim, sta ocekivati od njega, nego da drzi svoju poziciju, ukoliko to nismo promenili u 'kartama'. Nece, sto kazes, svi na loptu :-)

Ovo sa unapredjivanjem strateskog plana je nesto sto sam cekao od kako znam da postoji ovaj PES, tako da nema dalje sto se tice ovoga. Izuzetno.

Page 1 of 13 12311 ... LastLast