Page 1 of 42 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 829

Thread: Jelen Super Liga patch 09/10 DOWNLOAD

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Default Jelen Super Liga patch 09/10 DOWNLOAD

JELEN SUPER LIGA 09/10

---------------------------------------------------
    Kako instalirati patch???

1. Instalacijom koju ce te dobiti kada skinete,sadrzaj ekstraktujete na desktop
    2. Kada taj proces dodje do kraja, na desktopu ce se pojaviti folder "JELEN SUPER LIGA"
    3. U njemu ce se nalaziti DKZ datoteke, kao i kitserver
    4. Svaku DKZ datoteku pecujte na odredjeni fajl, npr 0_text_JSL otvorite dva puta klikom (Morate imati instaliran DKZ Studio, ako ga nemate mozete ga preuzeti sa ovog linka DkZStudio_0.92B.rar, zatim idete na PATCH > APPLY IN FOLDER i izaberete folder DAT koji se nalazi u C:/Program Files/Konami/Pro Evolution Soccer 6/. Zatim cete dobiti ovakvu poruku http://i30.tinypic.com/30hrlm1.jpg,vi kao sto je na slici pokazano kliknite na jedan zatim u sledecem prozoru nadjite 0_text fajl (naravno nalazi se u DAT folderu) i izaberite ga - http://i30.tinypic.com/11i27eu.jpg, zatim sacekajte da proces dodje do kraja, kada vam izadje potvrdna poruka da je sve gotovo,mozete zatvoriti DKZ
    5. Isto to uradite i sa ostalim DKZ fajlovima (0_sound_JSL, e_sound_JSL), samo sto cete u zadnjem koraku umesto 0_texta selektovati odgovarajuci fajl 0_sound ili e_text
    6. Fajl OPMOV stavite u DAT folder
    7. Option FIle(KONAMI-WIN32PES6OPT) kopirajte preko postojeceg u:
    My Documents\Konami\Pro evolution soccer 6\Save\folder 1
    8. Folder kitserver prekopirajte u C:/Program Files/Konami/Pro Evolution Soccer 6/, i instalirajte ga, tako sto cete pokrenuti SETUP.exe i kliknuti Install

To bi bilo to, morate uraditi sve po redu da bi vam patch radio besprekorno!!

---------------------------------------------------------------------------------------------
    NAPOMENE:
    -Zbog moje nepaznje,kada instalirate ceo patch, morate otvoriti map.txt za dresove koji se nalazi u kitserver\GDB\uni i naci red u kome pise Vojvodina, i na kraju dodati samo navodnike i reinstalirati kitserver
    -OF je pun gresaka, zbog toga ce uskoro biti update, samo iz razloga sto je sve ostalo odradjeno sam uploadovao patch, ali kao sto sam naveo BICE UPDATEA
    -U patchu trenutno nema novih stranih ligasa, iz razloga sto se jos nije pojavio adekvatan OF sa novim prvoligasima iz svih liga, kao sto sam sada video clan QWERTIMIR je okacio 3 pa ce i oni biti ubaceni u UPDATE
    -Preporucujem vam da uz patch koristite i SRPSKOG KOMENTATORA, da bi docarali atmosferu srpskog fudbala
    -Evo ovako zahvaljujem se svima koji su mi na bilo koji nacin pomogli u patchu, i sto su morali da trpe moje smaranje, kako preko MSNa,tako i preko PM poruka

NADAM SE DA CE VAM SE BAR MALO SVIDETI! UZIVAJTE

DOWNLOAD

http://www.4shared.com/file/w-fwXLDO...per_liga.html?

Црно-бели! grobarinbgd's Avatar

svaka cast za ovo. Nego oce biti nesto sa novim prvoligasima (birmingham,boulogne,nemci,spanci....)

Brate molim te stavi na fileront. Ne mogu sa ovoga da skinem. Ni sa ovoga ni sa rapidshare.

Dali ima navijace pesme...?

Quote Originally Posted by grobarinbgd View Post
    svaka cast za ovo. Nego oce biti nesto sa novim prvoligasima (birmingham,boulogne,nemci,spanci....)
    Procitaj malo bolje Napomene

Quote Originally Posted by mladen89 View Post
    Brate molim te stavi na fileront. Ne mogu sa ovoga da skinem. Ni sa ovoga ni sa rapidshare.
    Ja se izvinjavam,ali nisam u mogucnosti sada,5 puta sam kacio na MU,jer tamo imam acc,pucala mi 3 puta veza,ukupno kada i to saberem upload mi je trajao 2 dana skoro,modem se skoro zapalio...jedino da neka dobra dusa(Dzeki ) koja je skinula uploaduje na neki drugi,ako ne u skorijoj buducnosti cu ja

Quote Originally Posted by Vlauca91 View Post
    Dali ima navijace pesme...?
    Ima za sve klubove,medjutim moram da napomenem,posto je JSL pravljena umesto Others C,svi imaju iste slotove,tako da sam morao da kombinujem,tako da kad igrate derbi pevaju i delije i grobari,ali i cuje se Limeni Uskoro ce biti pack navijanja samo za grobare i samo za DELIJE

Ok, hvala u svakom slucaju. Valjda ce neko staviti na filefront.

-C.R-9-C.R- care kapa dole za ovo
    bravo

Црно-бели! grobarinbgd's Avatar

hehe hvala ti al i meni bas bilo tesko da procitam
    odlican patch .

znaci care pec je odlican stvarno samo kad bi mi mogao uciniti jednu uslugu

posto sam ja fan juventusa zanimame dali bi mogao da sredis malo bolje neke igrace

vecina je odlicna ali imaju neki koji su ostali isti

da obratis paznju na de cegliea marchisia felipe mela i martin caceresa i zebinu

eto tih pet igraca da mi sredis ako moze ako nemoze nije problem

Quote Originally Posted by Juventino17 View Post
    znaci care pec je odlican stvarno samo kad bi mi mogao uciniti jednu uslugu

posto sam ja fan juventusa zanimame dali bi mogao da sredis malo bolje neke igrace

vecina je odlicna ali imaju neki koji su ostali isti

da obratis paznju na de cegliea marchisia felipe mela i martin caceresa i zebinu

eto tih pet igraca da mi sredis ako moze ako nemoze nije problem
    Kao sto sam naveo,OF je pun gresaka,bice sredjeni kolko je to moguce

E super, jos jedan nas patch za PES 6 JEAH )) Svaka cast momci na trudu...
    Jedan predlog samo, da li ce biti prihvacen to vec zavisi od vas, da uradite ocene sa PES Stats Database - Index page imaju sve slige i klubovi (od nasih samo zvezda partizan i vosa) da se posle ne bi mnogi bunili kako se ocene previsoke ili nisu dovoljno visoke za odredjene igrace. Eto to je moj predlog posto sam ja, dok sam imao vremena za tako nesto, uzimao OF sa sredjenim transferima i radio ocene igracima ali samo u 6 klubova (jer nisam igrao ML) vec samo sa drugarima i svi su govoili da je extra i otprilike 95% realno... Eto toliko od mene... Jos jednom, svaka cast na patchu, samo napred momci

Svakla cast buraz za ovo. Samo da te pitam. Hoces ubacivati i BundesLigu, kad budes stavljao ove nove timove sto su usli u ligu ?

Quote Originally Posted by Bihac View Post
    Svakla cast buraz za ovo. Samo da te pitam. Hoces ubacivati i BundesLigu, kad budes stavljao ove nove timove sto su usli u ligu ?
    Pa Bundesliga vec jeste u patchu

Regular avet's Avatar

Brate,svaka cast za ovo,upravo sam skinuo i odusevljen samZeljno iscekujem taj update za option file

P.S. Limeni je najjaci

Quote Originally Posted by -C.R-9-C.R- View Post
    Pa Bundesliga vec jeste u patchu
    Izvini nisam video. Kad ocekujes update ovih novi ekipa?

Quote Originally Posted by Bihac View Post
    Izvini nisam video. Kad ocekujes update ovih novi ekipa?
    Moram malo da se odmorim,mesec dana sam radio na patchu(dobro bio sam i na moru),nedelju dana cu da zaboravim da znam da editujem PES,valjda ce biti do kraja avgusta

Ljudi kacite na filefront...

Professional

cao ljudi. Ajde ako nije problem da okacite samo OF negde...

Strava je pec.. Samo je l moze neko da mi okaci jos neke lopte , posto u kitserveru nema nijedne???

Page 1 of 42 12311 ... LastLast