Poll: Odaberite najrealniju travu :

Results 1 to 2 of 2

Thread: [ANKETA]PES 2010 trava by stefanACM

Top player stefanACM's Avatar

Default [ANKETA]PES 2010 trava by stefanACM

Dok sam bio bolestan odlučim da se malo posvetim 3D editu, al doduše od uvek me to zanimalo. I tako sjetim se odma PES-a 2010 i da bi možda malo mogli da poprave travu u njemu.
    E sad uradio sam nekih 20 vrsta raznih, pa sam pokazao Ĺ˝iletu (CustomiZeru). Pošto smo bili neodlučni dosta koju treba slati KONAMI-ju, odlučili smo da je najbolje da glasate svi vi koji čekate upravo PES i nadate se najboljem.

Odabrao sam 4 ponajbolje trave i za njih možete da glasate.

Evo ih redom:

PREDLOG 1:

PREDLOG 2:

PREDLOG 3:

PREDLOG 4:

Ukoliko imate finih tekstura trave, ili bilo čega javite se pa čemo se dogovoriti na PP o transferu. Ili ukoliko vam se neki predlog dosta svideo al možda visina trave npr. neodgovara slobodno recite pa ču da uradim i sa večom travom (ovo sve navodim kao primer, vi možete da pitate za gustinu, debljinu.......).
    Možete tražiti da vam uslikam iz bolje poziciji + lopta ako nešto nevidite dobro na nekom predlogu....

Na kraju sam odradio jedan video sa jednim od modela trave, samo da vidite kakvo je kretanje lopte po njima...

VIDEO:

I naravno biče ovoga još 1-2 ovih par dana, pa ču poslati ukupno dve najbolje da vide.

Top player stefanACM's Avatar

Evo ga več skupljam predloge za novu listu i vredno radim na pronalaženju najboljih parametara za korov....pardon travu.

1. PREDLOG za glasanje sledeče sedmice: