Poll: Placanje u ligi? 100% uplate ide u nagrade.

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 78

Thread: Pes6 LIGA ~ Upgrejd

Default Pes6 LIGA ~ Upgrejd

Posto znate svi da mi koji ovo org. ne mozemo bash iz svog dzepa da vas finansiramo, otvara se ova tema u kojoj cemo da vidimo kakva su vasa misljenja sto se tice nivoa ozbiljnosti igranja lige.

Da li bi placali ucesce u ligi? Iskljucivo zbog nagrada.
    Nista nama u dzep, sav novac ide na nagrade (osim one provizije koje uzmu banke)
    (znaci da bi sistem placanja bio na ziro-racun) vi bi placali u vasoj najblizoj posti/banci.

Takodje imamo par igraca "stranaca" , mislim na CRO , MN , BH igrace .
    NARAVNO DA SU SVI DOBRODOSLI!
    , ali problem je u tome sto slanje nagrade iz RS za recimo CRO ispdne skuplje od same majice.
    Sta vi iz "ex yu" prostora mislite o ovome i da li imate nesto da predlozite?
    Sly je razmisljao da zaduzimo nekog za taj region iz tog regiona , nekog ko vec igra PES6 Ligu ovde.... ako je vise isplativo da BH i CRO placaju nekome ko je u CRO... pa bi taj "pomocnik bio zaduzen za novac iz CRO i BH , kao i za nagrade za njih"

Takodje,tema ce da sluzi , da date neke zanimljive predloge oko toga kako ce se liga zvati.

primer:

Premier PES6 League

naravno, nece se zvati kao ostale EU lige,ali bi bilo lepo da imamo naziv lige , umesto da furamo Pes serbia 2009squads liga.
    Nije potrebno da liga ima u nazivu naziv patcha koji koristimo , kao ni foruma (jer smo vec na njemu i igraci su sa foruma).

Pricajte otovoreno o svemu, tu smo da nadjemo najbolje resenje.
    Svakako da ce nivo lige biti kvalitetnije ako imamo i dobre nagrade,ali opet ne zelimo da ubijemo druzenje i razonodu koju smo ovom ligom imali.

Liga Tim.

Super Star maremas's Avatar

Predlozi za nazive liga:

1. Nik Sloter liga

2. Cak Noris liga

I najnizi rang
    3. Milka Canic liga

Његош MozzART's Avatar
    ђе у зору навраћају вуци, а предвече цуре и хајдуци

Prvo i najvaznije: sa kojim patchem ce se ovo igrati?

ako nadjemo nacin da sami napravimo patch za ONLINE. on je na #1 mestu

#2 je updateovani 2009 squads

#3 je stari 2009squads..

#4 je default

Inache cena od 5 evra je stavljena otrpilike kao max iznos,nije nista fixno.
    poenta je da li bi placali zbog nagrada ili ne?

Po meni bi 300 djunti bila neka normalna cifra za ucesce u ligi, a i od tih para bi mogle da se uzmu lepe nagrade

Super Moderator Бишке's Avatar

Slezem se sa maretom,mogle bi dobre nagrade da se uzmu.Recimo,pobednik da dobije PES2010 ili nesto slicno.A liga moze da se zove Konf Super Liga,posto ce on da potpise sponzorske ugovore sa liga timom i njegova firma ce da meri jacinu udaraca igraca.

nadjite sponzora po njemu nazovite sve tri lige,i eto kinte za nagrade.mozda nesto i zaradite.a ne da trazite od igraca,hocete i ovo malo ljudi sto se skupilo da oterate

PES-master _Dante_'s Avatar

Quote Originally Posted by Бишке View Post
    Slezem se sa maretom,mogle bi dobre nagrade da se uzmu.Recimo,pobednik da dobije PES2010 ili nesto slicno.A liga moze da se zove Konf Super Liga,posto ce on da potpise sponzorske ugovore sa liga timom i njegova firma ce da meri jacinu udaraca igraca.
    Onda Premier PES6 League

Quote Originally Posted by aciko View Post
    nadjite sponzora po njemu nazovite sve tri lige,i eto kinte za nagrade.mozda nesto i zaradite.a ne da trazite od igraca,hocete i ovo malo ljudi sto se skupilo da oterate
    nema sponzora, jbg ako je 300 din. mnogo za ligu koja traje 2 meseca, igrace se bez nagrada, iz *****ancije
    normalno je i da su protiv placanja oni koji su bili na zacelju tabele, jer imaju male sanse da osvoje nagrade

postoji mogucnost da se placa samo prva liga, a da druga bude amaterska

Samo vi glasajte (treba nam misljenje ljudi koji igraju), niko nikog ne tera iz lige.
    ali opet... to sto je nasa zelja da nekog nagradimo , ne mora da nam se odbije o glavu (shto bi rekli neki ljudi) zato sto smo hteli da nagradimo nekoga.

Top Player Ćule's Avatar

Evo ja čisto da se javim, više nisam Cuca sad sam Æule. Glasajte ljudi samo vi glasajte, potrebni su glasovi organizatorima. Jedno veliko hvala Huletu sto mi je promenio nick

Default Ako se vec organizuje placanje :)

Ako vec postoji interesovanje za osvajanje materijalnih nagrada onda bi trebalo napraviti i materijalnu ligu.Znaci 1. liga u kojoj bi svi uplacivali sta znam koju cifru npr 500 dinara ili vec tih famoznih 5 evra i da nosi ime Super money liga!

druga liga koja bi bila sportskog i zabavnog karaktera koja bi bila nastavak postojece
    Pes serbia 2009squads liga. iliti lige 1 moze imati bilo koje ime i treca liga takodje zabavnog karaktera tj nastavak stare lige2 i na kraju u zavisnosti od interesovanja i liga bez briga ukoliko interesovanje bude veliko!

Mozda i najvaznija stvar ako vec i treba sponzor pa da se po njemu nazove liga onda bi mogli i da licitiramo "KUMSTVO" u nedostatku sponzora i da da ime toj prvoj finansijskoj ligi onaj koji najvise ponudi i na kraju i uplati na racun!(podrazumeva se da ime mora imati sportski karakter uz eventualan licni pecat samog "KUMA")

Ucesce u finansijskoj ligi treba da imaju svi koji uplate sa limitom od 24(jeste da bi bilo tesko sve utakmice odigrati ali treba dati svima sansu koji imaju da plate i da ucestvuju u tako necemu) a dvojno ucesce u toj ligi i ostalim takodje omoguciti(znaci jedna za nagrade druga za zabavu)

Quote Originally Posted by noviice View Post
    Ako vec postoji interesovanje za osvajanje materijalnih nagrada onda bi trebalo napraviti i materijalnu ligu.Znaci 1. liga u kojoj bi svi uplacivali sta znam koju cifru npr 500 dinara ili vec tih famoznih 5 evra i da nosi ime Super money liga!

druga liga koja bi bila sportskog i zabavnog karaktera koja bi bila nastavak postojece
    Pes serbia 2009squads liga. iliti lige 1 moze imati bilo koje ime i treca liga takodje zabavnog karaktera tj nastavak stare lige2 i na kraju u zavisnosti od interesovanja i liga bez briga ukoliko interesovanje bude veliko!

Mozda i najvaznija stvar ako vec i treba sponzor pa da se po njemu nazove liga onda bi mogli i da licitiramo "KUMSTVO" u nedostatku sponzora i da da ime toj prvoj finansijskoj ligi onaj koji najvise ponudi i na kraju i uplati na racun!(podrazumeva se da ime mora imati sportski karakter uz eventualan licni pecat samog "KUMA")

Ucesce u finansijskoj ligi treba da imaju svi koji uplate sa limitom od 24(jeste da bi bilo tesko sve utakmice odigrati ali treba dati svima sansu koji imaju da plate i da ucestvuju u tako necemu) a dvojno ucesce u toj ligi i ostalim takodje omoguciti(znaci jedna za nagrade druga za zabavu)
    Bilo bi dobro da se napravi kako noviice kaze da ima jedna liga u kojoj ce se placati i nekoliko liga bez briga radi zabave.

Nemoj te menjati koncepciju takmicenja,ako promenite postavlja se pitanje zasto smo igrali sezonu 1,ako bude zainteresovanih napravite ligu 3,4 ali da se zna 1 liga na osnovu plasamana iz 1 sezone.to vazi i za drugu ligu.ostal sto se prijavei neka se izbore svojom igrom u ligi 3,4 kao sto su to uradili Babareza i ostali sto su izborili plasman u1 ligu.Sto se tice clanarine ja sam protiv,ali ako vecina odluci da dajemo novac ja cu biti prvi koji ce uplatiti demokratski.mislim da ce skupljanje para ici jako tesko,ali o tome neka lupaju glavu oni sto su to i smislili

prva liga ce biti sastavljena od igraca koji su izborili plasman u nju u prvoj sezoni.
    mislio sam, ako 12 od 14 igraca koji su u prvoj ligi oce da plate, a 2 nece ta dva ce biti zamenjeni sa nekim ko hoce da plati.
    3 i 4 liga tesko da ce da se pravi, zato sto treba mnogo vremena da se dodje do prve, ko zna dal ce se igrati toliko sezona.
    ako bude mnogo zainteresovanih, u sta nisam siguran
    verovatno cemo napraviti dve druge lige, istok i zapad, koje ce se kasnije ukrstati

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Najveci problem je sto mnogo duzite tu ligu...za mesec dana izlazi demo PES10 i sta mislite koliko njih ce preci na 10??Treba poceti sada dok 10 nije jos izasao....svejedno sto se tice placanja ja nisam za,iz dva razloga...prvi je taj sto kao sto znate nisam punoletan,ne zaradjujem svoju kintu,kao svi ostali...a druga sto sam najgori

Quote Originally Posted by -C.R-9-C.R- View Post
    ...a druga sto sam najgori
    Koji si kralj
    Ali PES2010 neces moci da igras sa drugarima preko neta dok ne uzmes original ili ne naprave pesmagazin.

[ ako nemas svoju kintu kako mislis da kupis pes10 koji ce kostati jedno 15X5 evra koliko treba za ligu

Najveci problem je sto mnogo duzite tu ligu...Treba poceti sada dok 10 nije jos izasao...
    dosta ljudi nije tu
    ja cu biti van srbije jos jednom do septembra
    igrajte prijateljske ili organizujte neku mini ligu vi koji ne mozete da cekate

.prvi je taj sto kao sto znate nisam punoletan,ne zaradjujem svoju kintu,kao svi ostali
    pa ovde vecina ne zaradjuje svoju kintu
    a ja sam zaradjivao i kao maloletan, samo treba imati volju

Page 1 of 4 123 ... LastLast