Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Crypton Planet turnir...!!!

Crypton Planet turnir...!!!

KAD? 06.07.- 11.07.2009. od 17h

GDE? Crypton Planet igraonica, TC Delta City, Jurija Gagarina 16, Novi Beograd

Kako če se na Univerzijadi održavati takmičenja u različitim sportovima, mi smo za vas izabrali takmičenje u najinteresantnijim i najtraženijim sportskim igricama: NBA Live 09, Pro Evolution Soccer 2009 & Virtual Tennis 2009.

Broj učesnika je ograničen, zato požurite kako biste osigurali svoje mesto na turniru i to uplatom samo jednog sata igranja. Možete se prijaviti u Crypton Planet igraonici več od 20.06.’09 do 06.07.’09 do 12h. Ĺ*to se pre prijavite, veča je verovatnoča da čete na turniru igrati omiljenu igricu koju izaberete između ove 3 ponuđene.

Finale če biti organizovano u subotu, 11.07.’09 kada če pobednici turnira videti šta su to super pokloni!!!!!

Ako budete osetili zagrejanu atmosferu, to je odlično a i izvesno, tu je Fanta za osveženje učesnika.

Dobrodošli na planetu gde zabava nikada ne prestaje!
    Vaš Crypton Planet
    011 312 98 22

Nemam nikakve veze sa ovim tur. nego su mi poslali poruku, a ja bio tamo da dobijem vise informacija ali kazu za sada se precizno nista ne zna, ali ja za svaki slucaj da obavestim da ne bi bilo, a Neka pica nije hteo da kaze....

Jel zna neko kako da promenim usera posto bio kukic kod mene, ulogovao se i ja sada kad idem log out i prijavim se on mi se sve zahvali kao za logovanje, napisem post, a ono pise kukic post...

OVAJ POST PISE NEKA.BG

Ovaj predhodni post sam pisao ja, jer preko WE nece nesto da mi postavi sliku, a Preko chrome-a je ulogoan ortak kukic jel nema net.Sad kada sam pokusao da se odjavim nisam mogao....

dzaba ucesce 150 dinara ako bude 5 min i odmah eliminacija kao prosli put, kao uplatite samo sat a neces odigrati ni 10 minuta ako se igra pes na 5min

Sto je najgore nije 150 nego 300 din....!!!

dobro nije turnir u 19h xD

NEorganizator skupa Milos's Avatar

a dokle traje turnir ?
    "Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Regular Moca-Ac Milan's Avatar

ajde djuka organizuj ti neki fensi turnir opet, ovi amateri nisu ni za *****!

tur traje od pet pa dok se zavrsi jedan krug ??? al u fazonu od pet do sedam pa tako do subote
    "Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

cek to je kao od danas? ja se prijavio, oni kao javice kada... i nista

DANAS NEMA TURNIRA U DELTA CITY-ju !!!! SAD CE DA VAS NAZOVU SVE, POMERENO JE ZA PETAK I SUBOTU !!!

Professional ShevaSerbia's Avatar

Dobro je da su shvatili da je 6 dana preterano za jedan turnir od 50 igraca...

iiiiii sheva se iznervirao xD

dobro je da ne putujemo u subotu xD

u koliko sati u petak ?

Stvarno mi nije jasno zasto se prijavljujete za takve sit turnire, gde je org losa i gde se igra vise dana, losi dzojevi, 5 min itd...strvarno mi niste jasni!!! cisto gubljenje vremena.
    Ovako sacekas djukin tur, dodjes zezas se mozda nesto osvojis ako je sale bolestan taj dan i to je to. Gotovo za jedan dan, dobri protivnici i uslovi...

Pa trenutno nema tur. i idemo zbog meka i zezanja, mada sam i ja popizdeo zbog ta dva dana, u vecini je ono tvoje tacno....

sale uzeo,bravo matori,nekac vise srece iduci put , i finale je veliki uspeh.

da je soni bio ispravan,koliko je fanta bila topla bio bi ovo super turnir

vidimo se na nekom sledecem turniru pozdrav drugari

Amateur

Kada ce enki novi tur bilo koji???

pretpostavljam kad izadje pes 10.....

Page 1 of 2 12 LastLast