Results 1 to 13 of 13

Thread: Evolucija fudbalskih igara 1978-2008

Super Star maremas's Avatar

Non mollare mai dj90's Avatar

Au, nisam znao da su još '78. ljudi mogli da uživaju u najvažnijoj sporednoj stvari na svetu.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Odlična tema za nas starije
    Fale možda igre poput 3 lions i virtua soccer, ali ko če ih sve nabrojati

Zvonko Mihajlovski ackomd's Avatar

Èudo nema onog fudbala sa terminatora...gdje lopti treba pola sata da dodje do gola!Proveo sam djetinjstvo uz taj fudbal,International Superstar Soccer i WE!

Heh, svaka cast sto si ovo nasao i postavio. Neki prijatan osecaj te obuzme kad se setis ovih igara iz detinjstva, a i ne samo iz detinjstva Ja sam imao commodore 64, ali sam konstantno sanjao o tome da nabavim Amigu500 (i na kraju nisam dosanjao). Secam se kad sam odlazio da kupujem igrice i onda pitam tog lika jel istina da se u igrici "Goal" cuju navijaci, i on potvrdi, a ja hocu da explodiram od muke sto imam budjavi commodore i ne mogu da igram fucu gde se i navijaci cuju, Ej! Ali uzivao sam ja posebno u jednoj fuci na commodore-u, nisu je u ovoj rekapitulaciji prikazali. Zove se "Emily Hughes" i to je ustvari unapredjena verzija International Soccer-a. Tu imas i mreze na golovima, mogu i lige da se igraju, imas cak i neke ocene, ma ludilo totalno
    Onda je bila jedna simulacija golmana, Mislim da se igrica zove "Peter Shilton". Tu mi je trebalo dosta vremena da ukapiram o cemu se radi, ali kad sam provalio zabava bez prestanka. Cilj je da odbranis sto vise golova i grafika je za commodore fudbal bila do jaja, al to je zato sto u igrici postoji golman i jos 3-4 igraca koji izvode akciju i onda ti treba da se bacis u pravu stranu da bi odbranio. Al mislim da je taj period kad su izlazili: sensible soccer, goal, sensible world of soccer, bio totalna lozana, za one koji su imali amigu. Bio je u tom periodu jos jedan fudbal "Football Glory", hrvati ga napravili. To je u sustini bila skroz kopija sensible soccer-a, ali si u tom fudbalu mogao da juris da bijes sudiju

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

ja sam se zaluđivao sa ortacima dok smo igrali Libero grande, vodiš jednog igrača i umesto da šutiraš na gol, vrtiš ga kao vola na 16 metara

Ovo je odlicno!Ima dobrih igara sto sam davno igrao!Svaka cast na ovome!!!

Super Star markotor's Avatar

Potrosih 20min gledajuci ovo :-( da bih shvatio koliko su se ljudi zaludjivali glupostima, daleko je ovo od fudbala sa drugarima ispred zgrade kao sto sam ja igrao jos krajem 80-ih

Super Star Petar062's Avatar

PRO EVOLUTION SOCCER 3 zakon!

Default Re: Evolucija fudbalskih igara 1978-2008

Pogledajte klipove redom i svaticete koliko se PES menjao

Super Star maremas's Avatar

Ovo prvo je PES6 na xbox360, next gen!

Super Star markotor's Avatar

kakav ce tek da bude za 2-3 godine