Results 1 to 5 of 5

Thread: Sklapanje raèunara!

Super Star maremas's Avatar

Exclamation Sklapanje računara!

Video iz 3 dela koji vam najbolje prikazuje kako sami da sklopite kompjuter, kako da ubacite i povezete sve komponetne veoma jednostavno...

Naleteo sam na ovo na jutubu jer sam trazio nesto slicno, ovih dana sam kupio AMD Athlon 64 X2 7750(procesor iz videa gore) i Gigabyte GA-M720-US3 a jos trebam graficku, memoriju i napajanje pa se razmisljam da sve sam sklopim pre nego da platim nekome...

Sklopiti komp je izuzetno lako bitno je da se sve poveze, i otprilike sve je obelezeno i odredjena stvar moze samo na odredjeno mesto
    mare ako te nes pati dodji do sm ja cu ti sklopim za free

Evo kako izgleda intel masina

ps
    izvinjavam se za prasinu nije jos bio na letnjem ciscenju

ma sklopim ti ja al ti nis nece raditi,kod mene uvek ima viska delova posle sklapanjato je iskustvo

Super Star maremas's Avatar

Interesuje me ovde dali ispod box kulera za 7750(jos nisam otvorio kutiju) ima ona lepljiva traka(ili sta vec) nesto slicno kao kod Intelovih box kulera ili mora da se stavlja pasta?
    Jer ja iz ovog videa ne vidim to, i dali je to samo ono ako ima skine se ta zastitna folija i prisloni tj. pritisne kuler na proceosr i to je to?

Pa treba da ima ona siva kao zvakica tako mi to zovemo na svim box coolerima
    mada je najbolje tu fabricku skinuti i lepo sve ocistiti pa naneti AS5 ako ce da se radi neki zesci OC

http://www.arcticsilver.com/images_v..._big_blue1.jpg