Results 1 to 10 of 10

Thread: Moze mala pomoc?

Hybrid View

Moze mala pomoc?

Pozdrav svima! Ja sam ovde newbie...prvi put posecujem ovaj forum..
    E,ovako,posto meni,kao i mnogima crash-uje igra kada igram become-a-legend,hteo bih da mi nadjete neki link za skidanje patch-a ili sta vec sto ce ukloniti ovaj bug..
    Druga stvar,treba mi neki patch(ili sta vec ) sto ce mi promeniti imena timova(pogotovo u engleskoj ligi)..i ako je moguce transfere..toliko od mene..poz..aj bas da vidim koliko pomazete member-ima

imas PES 2009 edit podforum u kome imas sve sto ti treba,kad bi samo malo,razgledao forum video bi da sve sto hoces mozes da nadjes.....PozZ

Quote Originally Posted by familija View Post
    Kceri,sta se tu ispravlja? Da li je tu sredjen crash u B-A-L ?

Super Star maremas's Avatar

Nema vise pucanja igre u BAL modu!

Novine koje peč donosi:
    -----------------------------

- Svih 12 timova iz Jelen Super Lige + 8 niželigaških ekipa – umesto Eredivisie (holandska liga)
    - Bundesliga (nemačka liga) umesto Ligue 1 (francuska liga)
    - Najbolji francuski i holandski timovi prebačeni u sekciju UEFA
    - Sve ekipe iz Lige Ĺ*ampiona, ubačene u izbor u LĹ*, sve imaju dresove sa logom LĹ*
    - Sve ekipe iz Lige UEFA ubačene u sekciju UEFA (osim naravno engleskih, italijanskih i španskih ekipa)
    - Povečan broj reprezentacija sa 60 na 83 (između ostalih, dodate i Bosna i Hercegovina, Crna Gora i Makedonija).

- Navijanja za 8 naših klubova
    - Face za nekolicinu naših igrača
    - Novi dresovi sudija kakve nose u JSL
    - 5 srpskih stadiona
    - Posebne reklame za JSL, Marakanu I JNA
    - RTS grafika u toku meča
    - Novi intro pri ulasku u igru
    - Novi izgled igre / meni prilagodjen JSL motivima

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Nema vise pucanja igre u BAL modu!

Novine koje peč donosi:
    -----------------------------

- Svih 12 timova iz Jelen Super Lige + 8 niželigaških ekipa – umesto Eredivisie (holandska liga)
    - Bundesliga (nemačka liga) umesto Ligue 1 (francuska liga)
    - Najbolji francuski i holandski timovi prebačeni u sekciju UEFA
    - Sve ekipe iz Lige Ĺ*ampiona, ubačene u izbor u LĹ*, sve imaju dresove sa logom LĹ*
    - Sve ekipe iz Lige UEFA ubačene u sekciju UEFA (osim naravno engleskih, italijanskih i španskih ekipa)
    - Povečan broj reprezentacija sa 60 na 83 (između ostalih, dodate i Bosna i Hercegovina, Crna Gora i Makedonija).

- Navijanja za 8 naših klubova
    - Face za nekolicinu naših igrača
    - Novi dresovi sudija kakve nose u JSL
    - 5 srpskih stadiona
    - Posebne reklame za JSL, Marakanu I JNA
    - RTS grafika u toku meča
    - Novi intro pri ulasku u igru
    - Novi izgled igre / meni prilagodjen JSL motivima
    cool..thx

...a pored toga su izasli jos jedno petnaestak JSL Stadiona koji nisu u patch-u.Mozes ih pronaci na podforumu stadioni...

Jednom recju FULL!

Ma ne trebaju mi ti stadioni...ne volim ja ovu nas ligu..tako da imam sve sto mi je potrebno..i instalirao sam ovo i super je..hvala jos jednom.

Moze neko da mi pomogne MOLIM VAS!!!? Kupio sam novi komp. i instalirao sam pes 2009, ali svaki put kada krenem da igram izbaci me i pojavi se ono "don´t send", pokusao sam da reinstaliram nekoliko puta, cak sam i drugu igricu uzeo ali nece, skidao sam patch-eve, crack-ove ma sve sam zivo pokusao cak i sam i windows reinstalirao 3 puta! Molim svakog ko nesto zna o ovom nek mi odgovori u sto kracem roku jer necu jos dugo izdrzati bez pes-a!!!