Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 347

Thread: Liga2 (rezultati/komentarisanje utakmica) Sezona 1 (maj-jun'09)

Default Liga2 (rezultati/komentarisanje utakmica) Sezona 1 (maj-jun'09)

1) Ackomd
    2) -sToRm-
    3) NeManja
    4) manutd
    5) JonnyMM
    6) DeS3InY
    7) oliverst
    8) LimaMC
    9) Mirki
    10) Ljuba Legenda
    11) Aciko
    12) babareza
    13) MozzART
    14) RedDevil

Josh jednom da se podsetimo in-game pravila :

- Zabranjeno je bilo kakvo koriscenje programa koji trose protok , ako vidite da vam laguje u prvih 5minuta (5minuta utakmice , ne real time 5min) ..kazite vasem protivniku da niste zadovoljni i utakmicu odigrajte nesto kasnije , kad verovatno nije internet shpic. (Adsl korisnici imaju 15% gubitka u net shpicevima,ponekad i van njih :P ).

- Zabranjeno je bilo kakvo vredjanje protivnika za vreme odigravanja utakmice , kao i po zavrsetku iste. Imajte u vidu da je sve ovo samo igrica i nema potrebe da vredjate nekog ako ste izgubili ili da vredjate nacin njegove igre (Grubi igraci i timovi postoje i u pravom fudbalu , tako da prihvatite to i smislite taktiku za ovakve slucajave).

- Zabranjeno je snimanje cele utakmice putem FRAPS-a. kao i golova onda kada ih postignete.
    ako vec zelite da snimate golove iskoristite pauzu u poluvremenu i na kraju utakmice kad idu Highlights golova iz utakmice i poluvremena.

Fraps usporava FPS vase masine , pa samim tim ce doci do laga , sto vasem protivniku ne treba.
    Dakle golove snimajte ako zelite ,ali na poluvremenu i kraju utakmice kad idu HIGHLIGHTS.

- Pucanje NET-a na sred utakmice / BlackScreen (pomaze ako ugasite antivirus pred utakmicu) i sta raditi ako se ovo desi :

Budite fer prema protivniku i pokazite fair play. Ako je vec nekome pukao net , uzmite pa se dogovorite sta je najbolje po obojicu.

Ako je rezultat 0:0 a net je pukao u 10:00 min prvog poluvremena , odigrajte celu opet.
    Ako je u toku drugo poluvreme , odigrajte novo poluvreme.
    Ako je neko od vas u prednosti (rezultatskoj) taj rezultat ostaje , a navama je da se dogovorite zavisnosti od vremena kada je nekome pukao net , koliko cete jos minuta da odigrate.
    U proslom cupu je bilo primera kada je doslo do pucanja neta u 84min utakmice pri rezultatu 4:2 , igrac koji je ostao bez neta , je gubio sa 2:4 i pristao da to bude konacan rezultat.
    Budite realni , budite fer .. gradite dogovor , ako vec ne mozete da se dogovorite , nemojte se svadjati , vec napisite kad je pukao net (u kom min.) i rezultat , pa ce organizacija da se dogovori u vase ime , kad vec vi ne mozete.

Good Luck & Have Fun!

Ackomd - Oliverst 2:2

Dobra tekma. Mnogo suteva na gol...mislim da je ukupno bilo preko 40 suteva na gol.
    Ackomd poveo 2:0..poluvreme se zavrsilo 2:1 i posle gomile udaraca na gol sa obe strane, ja postizem gol u 85. minutu iz nekakvog karambola ispred njegovog gola. Sve u svemu dobar pocetak sezone za obojcu.

Zvonko Mihajlovski ackomd's Avatar

A karambola je bilo....da te bog sacuva!Srecom imao sam Nikopolidisa,jako sam se isfulao,ali na kraju sam zadovoljan jer je oliver napadao sa svih strana,a odbrana i golman odoljevali!Nadam se još boljim tekmama!

Evo odigrasmo Mirki i ja utakmicu i dobio sam ga 2:0 na kraju bio neki bug pa nisam mogao da uhvatim screen shoot ali evo on ce da potvrdi rezultat........bila je to dobra utakmica

Потврђујем
    Добра текма, гг

babareza : NeManja 3 1

cestitam na fer i korektnoj igri.. protivnik se nije zalio na laggove.. sad nezz dali je bilo kod njega.. dobra tekma.. on je bio bolji cijelo drugo poluvrijeme ali i sreca je presudila..

Uh kakvu smo tekmu odigrali JonnyMM i ja.
    Izuzetno izjednacena utakmica, poveo on 1-0, ja izjednacim vrlo brzo. Onda velika borba i tek negde oko 60minuta da on meni 2 brza gola. U tim trenucima sam se bas izgubio Jos sam posle 2-1 imao odmah sansu da izjednacim al Kanute me prodao I tek negde oko 88. minuta dam drugi, a u nadoknadi i treci gol. Jos sam mogao jos jedan da dam, ali sam se izglupirao i bas bezveze promasio (Kanute ) Mada, ne bi bilo pravedno, mislim da je remi najpravedniji.

Svaka chast Red Devil

1. kolo

Prvo poluvreme sam bio bolji, promasio dosta sansi. U drugom poluvremenu je Nemanja promasio mnogo toga. Trudio sam se da odrzim rezultat i uspeo uz dosta srece. Zanimljivo je da smo pre lige odigrali dve prijateljske, gde sam primio po 5, 6 komada u obe i bas sam se pribojavao ove utakmice.
    Sve pohvale Nemanji na fer tekmi.

Ma bice bolje slabo me je krenulo,od ovog nema gore izgubio sam 2 tekme po 3:1,svaka cast protivnicima. ako i sledecu ne pobedim bice strasno Pocecu da lomim po kuci

Oliverst - MozzART 5:1

Odlicna utakmica. Gomila sansi na obe strane i na kraju mozda i preveliki rezultat u moju korist.

Његош MozzART's Avatar
    ђе у зору навраћају вуци, а предвече цуре и хајдуци

Quote Originally Posted by oliverst View Post
    Oliverst - MozzART 5:1

Razvalio me, nema sta... Za**** sam se sto sam uopste birao Wolfsburg..likovi nemaju odbranu, Dzeku ni faca ne lici na pravog Dzeka, a tek karakteristike..!!!Al dobro, bice bolje valjda..Sve cestitke oliveru..stvarno dobro igra, i po meni je jedan od favorita da udje u prvu ligu..

Professional DeS3InY's Avatar

Ackomd - DeS3InY = 0:1

Jako teska utakmica, jako puno sansi, na kraju gol iz jako cudno dosudjenog penala.... svaka cast ackomdu dobro se branio

ali bilo je nesto cudno, obojici nam je isla dosta usporeno tekma.... ne znam zasto...

Zvonko Mihajlovski ackomd's Avatar

nema sta,bolje je igrao...njegovog golmana sam u toku tekme vidio 2 ili 3 puta...steta sto nisam uspio da sacuvam remi,a odbrana i golman su stvarno na nivou!Samo,idiotski penal je dodudjen!

RedDevil - Mirki 2:0

Mirki dobro krenuo, ali promasio dva zicera. Ja propustio isto par sansi, zavrsnica me nesto nece. Na kraju nekako sam dao 2 brza gola.

Честитам Ред Девилу на заслуженој победи и на фер и коректној игри
    Надам се да ће од следеће текме да ме крене, јер ово је страшно

Professional DeS3InY's Avatar

DeS3InY - manutd = 2:1

isto jaka tekma, puno sansi propustenih, ali ipak uspio zadrzati vodstvo (1:0, 2:0, 2:1). svaka cast manutd, odlicno si igrao.

RedDevil - Oliver 3:2

Uhh, jos jedan moj gol u 90+. Imao sam vise srece u zavrsnici meca. Najjaci gol je Oliverov prvi, kad je centrirao, lopta ide od gola a Palop car boksuje u svoju mrezu

Cestitke RedDevilu na pobedi...bolje je igrao i zasluzeno pobedio.

Super Star LimaMc's Avatar

LimaMc vs Ljuba Legenda 1:0

Teska utakmica,mada mislim da je trebalo da bude vise golova.U prvom poluvremenu sam propustio milion sansi,dok je Ljuba ja mislim ima osamo 1 sut u okvir gola.Medjutim u drugom je bio dosta bolji i napadao je,a ja sam uspeo da se odbranim

Page 1 of 18 12311 ... LastLast