Page 1 of 24 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 475

Thread: Liga1 (rezultati/komentarisanje utakmica) Sezona 1 (maj-jun'09)

Exclamation Liga1 (rezultati/komentarisanje utakmica) Sezona 1 (maj-jun'09)

1) _Dante_
    2) Sly
    3) Petko15
    4) Marulja
    5) Dovla
    6) Cuca
    7) Flash
    8) Strale
    9) maremas
    10) Dzekson
    11) PFC_4ever
    12) PasHon1
    13) C.Ronaldo7
    14) Rogo.3B

Josh jednom da se podsetimo in-game pravila :

- Zabranjeno je bilo kakvo koriscenje programa koji trose protok , ako vidite da vam laguje u prvih 5minuta (5minuta utakmice , ne real time 5min) ..kazite vasem protivniku da niste zadovoljni i utakmicu odigrajte nesto kasnije , kad verovatno nije internet shpic. (Adsl korisnici imaju 15% gubitka u net shpicevima,ponekad i van njih :P ).

- Zabranjeno je bilo kakvo vredjanje protivnika za vreme odigravanja utakmice , kao i po zavrsetku iste. Imajte u vidu da je sve ovo samo igrica i nema potrebe da vredjate nekog ako ste izgubili ili da vredjate nacin njegove igre (Grubi igraci i timovi postoje i u pravom fudbalu , tako da prihvatite to i smislite taktiku za ovakve slucajave).

- Zabranjeno je snimanje cele utakmice putem FRAPS-a. kao i golova onda kada ih postignete.
    ako vec zelite da snimate golove iskoristite pauzu u poluvremenu i na kraju utakmice kad idu Highlights golova iz utakmice i poluvremena.

Fraps usporava FPS vase masine , pa samim tim ce doci do laga , sto vasem protivniku ne treba.
    Dakle golove snimajte ako zelite ,ali na poluvremenu i kraju utakmice kad idu HIGHLIGHTS.

- Pucanje NET-a na sred utakmice / BlackScreen (pomaze ako ugasite antivirus pred utakmicu) i sta raditi ako se ovo desi :

Budite fer prema protivniku i pokazite fair play. Ako je vec nekome pukao net , uzmite pa se dogovorite sta je najbolje po obojicu.

Ako je rezultat 0:0 a net je pukao u 10:00 min prvog poluvremena , odigrajte celu opet.
    Ako je u toku drugo poluvreme , odigrajte novo poluvreme.
    Ako je neko od vas u prednosti (rezultatskoj) taj rezultat ostaje , a navama je da se dogovorite zavisnosti od vremena kada je nekome pukao net , koliko cete jos minuta da odigrate.
    U proslom cupu je bilo primera kada je doslo do pucanja neta u 84min utakmice pri rezultatu 4:2 , igrac koji je ostao bez neta , je gubio sa 2:4 i pristao da to bude konacan rezultat.
    Budite realni , budite fer .. gradite dogovor , ako vec ne mozete da se dogovorite , nemojte se svadjati , vec napisite kad je pukao net (u kom min.) i rezultat , pa ce organizacija da se dogovori u vase ime , kad vec vi ne mozete.

Good Luck & Have Fun!

Rossonero biancorosso's Avatar

ИГРА МОЖЕ ДА ПОЧНЕ!
    2.коло:

Ау, каква текма!
    1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, а онда...Инзаги ступа на сцену, постиже 3 гола и преокреће резултат на 5:3, што је уједно и коначан резултат
    Петко ме једном речју разбио у 1 пол, чак је и пенал пропустио, али срећа је била на мојој страни.
    У 2 пол. смо обоје одиграли добро, а ја сам тек 15-ак мин. пре краја почео да играм и постигао 3 гола.
    Све у свему, јако добра текма.
    Петко, свака част на показаној игри, јбг, изгледа да сам данас имао више среће, шта да се ради
    ГГ

Malo sam popizdeo, lomio tastaturu i mobilni, ali sada je sve u normalu. Cestitao bih svom protivniku na fer i korektnoj igri. Samo da dodam da sam od 40. minuta imao igraca vise i penal, a u sledecoj kontri sam primio gol. I sa igracem manje i zaostatkom nije stao i igrao je svoju igru sto mu je donelo rezultat. Zanimljiviju utakmicu odavno nisam igrao...
    Dzeki
    Ja

odigrali smo CR7 i ja.

Lepo je poceo , poveo 1:0 ali sam uspeo da preokrenem na 1:2. I onda poluvreme (LJUDI GASITE ANTIVIRUSE) Cr7 je izbacio Black screen , pa smo odigrali naknadno jos jedno poluvreme.

Krajnji rezultat 2:3 za sly-a.
    Mnogo sam se ispromasivao i penal i 2,3 shanse iz peterca... na kraju sam morao i 2gi zuti da dobijem zbog starta sa ledja da zaustavim kontru...

3. коло:

Ух, још једна јако напета текма, али не тако занимљива као она са Петком...
    Испромашивао сам се ко нико, страшно.
    Да ствар буде још гора, дао сам аутогол какав играч даје једном у год. дана, невероватно какву сам грешку направио.
    Ипак, успео сам некако да изједначим до краја текме.
    Искрено, криво ми је што нисам искористио многобројне шансе, али шта је ту је, Пес је то
    као да ми се вратило све оно од текме са Петком, јбг...
    Честитам Слају на фер и коректној игри, ГГ

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Evo igrali ja i mare,odvalio me je....ono sto je bilo najgore je to sto mi je opet zabo crn ekran...posle onoliko odigranih utakmica na kojima nikad nije bilo ovog problema bas sad je moralo da zabode...najmanji je problem odigrati novo poluvreme,problem je sto se obojca iznerviramo....drugo povreme

Super Star maremas's Avatar

2. KOLO
    C.Ronaldo7 2 - 7 maremas

Kod prve utakmice na poluvrmenu pri 5-2 za mene, C.Ronaldo7 je imao crni ekran pa je morao da izadje iz igre, odigrali smo jos jedno poluvreme i bilo je 2-0 za mene sve ukupno 7-2.

Rogo.3B 1 - 6 maremas

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Arrow

Поцеп'о ме маремас свака час'
    Имао сам и ја мојих шанси али јбг...други пут ће бити боље (надам се )

Ronaldo , 2x za redom black screen , nije problem odigrati novo poluvreme , ja sam recimo protiv tebe imao komplet odbranu crvenu i 2 napadaca!

i onda igram novu tekmu sa plavima , uzmi i sredi to , gasi taj antivirus kad igras... pricali smo vec o ovome , pisali u temi sa pravilima ... pridzvajte se njih!

Moderator Dovla's Avatar

4. kolo
    Odigrali Dzekson i ja

Bila je dobra tekma.Dzekson je poveo sa 1:0 i ja izjednacavam na 1:1.
    Opet Dzekson za 2:1.Ja izvodim korner kratak pas do filipsa(ne znam kako se pise na eng. nemojte zameriti :( ) i sut golman odbija pogadja njegovog igraca i 2:2.
    I onda opet ja pasevi kratki oko njegovog sesnajsterca i Robinho za 3:2.
    I on izjednacava na 3:3.

Sve u svemu bila je lepa utakmica.Cestitam Dzeksonu na fer i korektnoj borbi!

Јако добра текма са пуно шанси и са 2 лепа гола (онај за 1:0 и за 1:1).
    Опет сам се испромашиво само тако, али је и Довла имао своје шансе.
    Не могу да верујем да сам опет постигао аутогол, страшно.
    Морам да поправим завршницу, оно више није нормално хехе.
    пс. Ја мислим да је аутогол био за 2:3, ал' нема везе, није сад то толико важно као и сама текма
    ГГ

maremas 4 - 5 Dovla

Luda tekma, svaka greska se placala golom, izgubio sam u nadoknadi vremena, cestitke pobedniku!

Moderator Dovla's Avatar

Istina luda totalno sve je bilo gol.Cestitke Maremas-u na fer i postenoj borbi.

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Добро сам почео...Две текме гол разлика 1:10
    Ово је било неизвесно све до пред крај првог кад ми увалио го' након моје доминације током целог првог..! После на почетку другог и други, па пенал...и четврти... Искусно нема шта

Lepo ste se zaleteli sa utakmicama
    ali dobro ,tu su prijateljske i izadji mi na crtu

a sreda-cetvrtak = kup utakmice

1 коло:

Шта рећи после овакве текме, изгледа да ме је овог пута све хтело, искупио сам се за све промашаје од прошле 2 текме и напокон поправио ту завршницу
    Честитам Стралету на фер и коректној игри, биће боље, гг

пс. А ћу ја сад да чекам, одиграо сам сва 4 кола и задовољан сам игром и резулатом

NEorganizator skupa Milos's Avatar

Quote Originally Posted by Џеки View Post
    1 коло:

Шта рећи после овакве текме, изгледа да ме је овог пута све хтело, искупио сам се за све промашаје од прошле 2 текме и напокон поправио ту завшницу
    Честитам Стралету на фер и коректној игри, биће боље, гг
    jel igrate pes ili vaterpolo pazi rezultat

Пес дада: :d

odigrali smo ja i rogo
    utakmica je bila losa, mnogo pogresnoh dodavanja
    bilo je 1-1 do 75og minuta
    moji golovi su bili iz odbitaka
    ja sutnem rogo ne uspe da izbaci i tako 5-6 puta dok ne udje u gol

Page 1 of 24 12311 ... LastLast