Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 475

Thread: Liga1 (rezultati/komentarisanje utakmica) Sezona 1 (maj-jun'09)

Top Player Ćule's Avatar

Veoma slaba utakmica sa moje strane. Marulja agresivno kreno dao mi 2 brza gola, moji igraci se ubili u pojam, nisu mogli da se pokrenu. Mogao je jos par komada da mi da u prvom poluvremenu. U drugom sam zaigrao mnogo bolje, al opet to je bila bezidejna igra sa moje strane. Jes da Marulja nije sutnuo ni jednom na moj gol u drugom poluvremenu, ali i ja sam slabo igrao. Dobro je pa sam dao nekako ta 2 gola i upisao sam prvi bod .

dao si jedan komad!
    ja sam dao drugi

Top Player Ćule's Avatar

Da, ali da ja nisam udario glavom loptu, ti je ne bi ubacio u gol

nije mi jasno kako moze taj tvoj od 170 da skoci pored onih balvana, al ajde
    i dante me je sad dobio iz 5og pokusaja, jbm ti pes

PES-master _Dante_'s Avatar

Usrani Viljereal, golman 0, odbrana 0... Raspada se tim

Top Player Ćule's Avatar

Odigrali Dante i ja. Prvi gol Pepe-a sa jedno sesnaest metara za 1:0. Potom i Gol sa 3 metara posle raznoraznog odbijanja lopte za 2:0. U drugom poluvremenu Dante me pritiso, i uspeo je da postigne pogodak za 1:2. Al tu je bio kraj svim njegovim nadama za barem jedan bod. Ovu pobedu sam izvojevao kao sto kaze Dante na "lukavstvo". Ipak je moje lukavstvo pobedilo njegovu sematsku igru. Good game

drago mi je da sredio ono sto je grom zasrao
    evo ja sad dodjoh sa ispita (6) , pa cu se javim oko 19-20h da odigramo

Top Player Ćule's Avatar

Idem sada na Jugovo malo na Dunav da se relaksiram. Dolazim oko 20. Pa tamo oko 21 mozemo da odigramo.

Quote Originally Posted by Cuca View Post
    Odigrali Dante i ja. Prvi gol Pepe-a sa jedno sesnaest metara za 1:0. Potom i Gol sa 3 metara posle raznoraznog odbijanja lopte za 2:0. U drugom poluvremenu Dante me pritiso, i uspeo je da postigne pogodak za 1:2. Al tu je bio kraj svim njegovim nadama za barem jedan bod. Ovu pobedu sam izvojevao kao sto kaze Dante na "lukavstvo". Ipak je moje lukavstvo pobedilo njegovu sematsku igru. Good game

Pa nmg da vjerujem kakv 2 gol cucin, centrira covjek i odbija se od mog glupog golmana i neki njegov igrac se stvori niodkud i najgluplji gol, prosla je golmanu kroz usi... drugo poluvrijeme cuca prakticno bez prave prilike, za mene napokon gol, i zatim veliki pritisak i stativa Piresa sa 25m zatim jos neke sanse i bez srece, i na kraju zadnji napad p*c*a Cuca ulijece od pozadi i sprecava sigurnu kontru i gol... Na kraju zadrzavanje lopte kao jos jednom pi**a i kraj... Neozbiljno sam i sam usao u prvo poluvrijeme, inace u potpunosti nezasluzena pobjeda
    A Viljereal mislim da je najgori tim u ovoj ligi... raspad... Cuco pi**o

Quote Originally Posted by sly zomb1e
    - Zabranjeno je bilo kakvo vredjanje protivnika za vreme odigravanja utakmice , kao i po zavrsetku iste. Imajte u vidu da je sve ovo samo igrica i nema potrebe da vredjate nekog ako ste izgubili ili da vredjate nacin njegove igre (Grubi igraci i timovi postoje i u pravom fudbalu , tako da prihvatite to i smislite taktiku za ovakve slucajave).
    95% sam siguran da i vi cuvate rezultat , da i vi znate da napravite ovakve faulove... zato molim vas....

Sta treba da igramo ko crnci bez pameti? Ceo zivot trce bosi po africi pa igraju fudbal na trcanje i snagu...
    "ajmo svi sad teramo loptu na ovu stranu , pa kad izgubimo onda oni teraju loptu na nashu" i tako u krug pa ko da vise golova.

Morate da shvatite da ako neko hoce da krlja , ako hoce da igra 6-3-1 neka igra!! Svaka formacija ima protiv formaciju , ne pobedjuje uvek JogaBonito

Pa dje je fair play, prvo uklizavanje, dobro razumijem, ali onda zadrzavanje lopte, fairplay zero...

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Crnogorcu krivo sto drugi put gubi

Super Star maremas's Avatar

Dobro je kad se ljute na druge sto igraju grubo, u prosloj ligi kad sam igrao lik me je napao zato sto je odigrao samnom nereseno 4-4, imao sam 4-1 a tri gola sam primio od 80-90, problem je taj sto sam mu sve golove dao na kontru, stisao me celu tekmu 100% sablona igrac R1 po boku do gol aut linije ulazak u kaznini dodavalje na peterac, gol... tako sam primio sva 4 gola. Napao me je zato sto sam igrao na kontre a meni nista drugo nije ostalo jer sam celu tekmu sve napore koristio da ga zaustavim po bokovima sto nisam uspevao... Jednostavno ne volim i ne znam da igram protiv takvih igraca!

Kada ce pola vas shvatiti nije bitno na koji nacin igras,bitno je da dobijas....vise od pola igraca sa kojima sam igrao igra na nacin koji je opisao mare...

igrac R1 po boku do gol aut linije ulazak u kaznini dodavalje na peterac, gol
    Al njima je bitno da pobedjuju a to dal ces mu reci da igra sablonski zabole ga ku*ac isto bi bilo i u mom slucaju,nisam navikao tako da igram,idem na paseve u prostor i cini mi se da mi je svaki napad razliciti,zato i primam puno golova

lag+viljereal - njesra

Toooo bre!Dobio sam prvu tekmu Uff teska tekma sa PFC4ever...prvo poluvreme kolko tolko...poveo sam pa je on izjednacio i onda su usledila dva brza gola...Mutu het trik Drugo pol je bilo pakleno,preznoio sam se nisam ni jednu sansu stvorio igrao sam bunkercinu uff kakve je samo sanse imao....evo cim se zavrsila tekma pobegao je

a nisam pobegao, nesto se zabagovao PES :S, izvini zbog toga...
    cestitke na pobedi...
    protivnik je imao svoje sanse (3,4) u prvom poluvremenu i iskoristio ih, ja sam imao dosta prilika, samo sam jednom dao gol...
    drugo poluvreme dobro je pocelo, dao sam gol... onda nekoliko prilika sam propustio, samo sam se iznervirao
    i jos mnogo sam sansi imao, dobrih, al nikako da dam gol

Moderator Dovla's Avatar

Quote Originally Posted by sly_zomb1e View Post
    drago mi je da sredio ono sto je grom zasrao
    evo ja sad dodjoh sa ispita (6) , pa cu se javim oko 19-20h da odigramo
    Sunce ti samo 6 ubuduce mesec dana bez PES-a!RAZUMES!!!
    Jevem mu misa!

Jel zna neko Pasonija oce on doci?!

evo ja cu da kazem, pashoni je sjebao gamepad i trebalo bi da uzme novi za dan-2 i da odigra sve ovo..

Jbt moze na tastauri da odgira bar 2 utakmice Ja igram obicno na tastaturi,iako imam dzoistik pa mi ne bi bilo tesko da igram i na njemu

Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast