Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 475

Thread: Liga1 (rezultati/komentarisanje utakmica) Sezona 1 (maj-jun'09)

za sada je prosek preko 6,5 golova po utakmici

odigrao sam i sa straletom
    strale nije bio los, pretio je iz slobodnjaka, i posed lopte je bio na njegovoj strani
    dobio sam ga na kontre

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Najzad bod za mene jea; Iako sam zesce mislio da cu puci jer je dugo vreme vodio,a ja nisam imao Gilu od pocetka jer mu je strelica bila skroz na dole,zesci promasaj Mutua me je primorao da umesto debila ubacim kralja koji stupa na scenu golom,a zatim jedan solidan sut uz pomoc golmana ulazi za 2:2....dobra tekma

evo odigrali Rogo i ja. Utakmica sa ne tako mnogo sansi, tvrda, ali sam na kraju imao vise srece. Svaka cast Rogo( a za onaj start ne znam sta da ti kazem. I meni je muka od toga )

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Jel mogu ja da sse prijavim za neku ligu,pa ovo kad pocinjete novu da igram i ja

odigrali smo petko i ja... bolji je bio tokom prvog poluvremena, drugo je bilo gusto
    razocarao me kanu :(
    cestitke protivniku na pobedi!

Utakmica koja je mogla da se zavrsi 6:6... 1000 sansi, samo tri gola. Na 1:0 za mene imao je 1000000 % priliku, ali je promasio. Sledeci napad Gomez. Bilo je veoma dobro. Cestitke protivniku na odlicnoj utakmici.

odigrali ja i dante. U 43 min. pri rezultatu 2:1 za njega mu je pukao net, pa smo odigali jos jedno poluvreme (Za to prvo poluvreme nemamo ss). U drugom poluvremenu sam dobio 2:0, tako da sam u ukupnom skoru dobio 3:2, ali je bila mucna utakmica, danteu nije dosudjen penal i faul na 25m u zaostavnom vremenu. Malo nam je lagovalo drugom poluvremenu (dante pravio),ali s obzirom na uslove, dobro smo i odigrali . Dante GG.

Strale - Sly = 3:4

teska utakmica , chinilo mi se da cu lako uzeti 3 boda , jer sam skontao gde skripi Olimpik ..ali strale me je demantovao

1:1 celo prvo poluvreme i onda 40~45min uspavana odbrana olimpika prima 2komada.
    Poluvreme,pauza...moji shpanski manekenchici verovatno malo zadzidzili pa se stondirali u periodu 50~55min sto je Strale iskoristio i postigao 2 brza gola.
    3:3 i brdo sansi na obe strane sve do 79minuta = Sinama Pongole kontra varka golmana i 4:3.
    cestitke straletu i nadam se da ce se uigrati jos bolje sa francuzima.

Kasnije komentar...

Super Star maremas's Avatar

Strale i Rogo.3B su bas lepo krenuli, nadam se da ce vec u narednim kolima biti malo bolji.

Ako bog da da se odlepim od zone ispadanja Jedan je Rogic fenjeras

Quote Originally Posted by Petko15 View Post

Kasnije komentar...
    Bilo je veoma zanimljiva utakmica. Protivnik je poveo, a izjednacio je Marica slucajnim golom. Prvo poluvreme je bilo manje vise jednako. U drugom sam poveo preko Cacaua evrogolom. Izjednacio je Valbuena, takodje fantasticnim pogotkom. Posle toga postigo sam dva komada za cas. Tako se i zavrsilo. Cestitam protivniku na fer i korektnoj igri.

1.poluvreme, PFC_4ever na poluvremenu imao black screen tako da cemo drugo poluvreme odigrati kasnije, morao je da igra sa _Dante_ jer ovaj nesto zuri pa ne moze posle...

maremas 2-0 PFC_4ever

PES-master _Dante_'s Avatar

Evo napokon odigrao postenu normalnu, bez laga utakmicu sa PFC_4ever-om...

_Dante_ 4:0 PFC_4ever

Evo i statistika i golovi...

Odlicna utakmica, sve cestitke protivniku na fer i korektnoj igri...

Quote Originally Posted by maremas View Post
    1.poluvreme, PFC_4ever na poluvremenu imao black screen tako da cemo drugo poluvreme odigrati kasnije, morao je da igra sa _Dante_ jer ovaj nesto zuri pa ne moze posle...

maremas 2-0 PFC_4ever

Ukupno
    maremas 2-1 PFC_4ever

i drugo poluvreme, imao sam srece samo tako ...

Utakmica koju sam vrlo slabo odigrao je bila protiv Dantea, nista mi nije polazilo za rukom... Imao sam par dobrih sansi ali to je sve... bio je bolji, cestitke na tome!
    S maretom, prvo pol. 2-0 za njega, kod 2. gola sam pogresio, campbell je pogresio u dodavanju lopte, i primio sam gol dosta jeftino... Maremas je dominirao tokom prvog poluvremena, ali bilo je dobrih sansi i za mene... Drugo pol. dosta bolje sam odigrao, ali samo jedan gol sto nije bilo dovoljno ni za bod Cestitke na pobedi!

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Јбг у ова 4 кола баш нисам имао среће...Изједала ме нервоза чим би примио гол...Одма после једног и други, трећи...

Могао сам ладно да добијем Флеша и Маруљу али јбг... Надам се да ћу бити изнад црте испадања већ у наредним утакмицама...

Barem sam za kratko na celu i sa najboljom gol razlikom

Vid sto se hvali ovaj mare

odigrao sam sa cucom 2:2
    vodio sam 2:0 na poluvremenu
    u drugom sam bio los u napadu, nisam sutnuo na gol, ali sam mislio da cu mec rutinski zavrsiti i da cuca, koji je lose igrao, nece proci pored nalda i mertesakera, ali *****ao sam se.
    dao mi je jedan gol, a onda sam ja sam sebi dao jos jedan

Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast