Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 461 to 475 of 475

Thread: Liga1 (rezultati/komentarisanje utakmica) Sezona 1 (maj-jun'09)

PES-master _Dante_'s Avatar

_Dante_ 1:1 PasHon1

Odigrali smo ja i Pashko zadnju utakmicu za mene bez rezultatskog znacaja, dobra utakmica, samo sto je malo pokvario lag u drugom za mene ai za njega u prvom... GG

Sto se tice same lige zelim prvo da se zahvalim organizatorima na ulozenom trudu oko organizacije same lige... Izvinjavam se svim clanovima sa kojim sam dosao u konflikt, ipak je to bilo u zaru borbe... Bila je mnogo uzbudljiva liga sa mnogo iznenadjenja i preokreta... Siguran sam da ce sledeca liga biti jos kvalitetnija i jos zabavnija...

Evo atmosfere pri urucenju pehara pobjednickoj ekipi!

Odigrali smo ja i Pashoni, 2:1 za mene, puko net u 80 i nekom, pa nemamo screenshot.
    Utaka na pocetku strelac, onda Pashoni izjednacuje iz kontre, Cole je strelac, prvo poluvreme 1:1. Napadao sam drugo poluvreme, i 60 i neki minut 2:1, Kanu.
    Cestitke protivniku na fer pleju.

Kkv oprostaj,
    Cestitke Danteu,Pfc dobro si me dobio

Dante
    Bravo,bravo!

Kao prvo, da cestitam Danteu na osvajanju lige (GG), kao i Sly-u i Marulji na organizaciji.
    Bila je dobra liga, ali sam se ja rano zasitio i posle skora 8-3-4, stigao do do 8-7-11 , dobro sam i u ligi ostao .
    Marulja, tamo pise da Petko i ja treba da odigramo. Mi smo odigrali to pre vise od 5 dana, i ja mislim da je on to postavio( ne secam se rezultata, mislim da je bilo 2 1 ili 3 2 za njega, ali nije ni bitno, dobio je), a i lepo si stavio da imam 26 utakmica odigranih, tako da si verovatno prevideo nasu utakmicu , samo skini da treba da igramo kad stignes.
    Cestitke i svim igracima na korektnoj igri ( bilo je i krljanja i nerviranja, ali to je fudbal).
    Vidimo se na pes6j serveru neki 2v2 i slicno, a od septembra mozda i u nekoj novoj ligi.
    GG i Poz!!

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Dante prvak Naravno nemam nista protiv njega,nego protiv njegove igre Cist sablon,za razliku npr od Cuce sa kojim sam juce igrao,mnogo lepsa i zanimljivija igra...

Quote Originally Posted by Flash. View Post
    Marulja, tamo pise da Petko i ja treba da odigramo. Mi smo odigrali to pre vise od 5 dana, i ja mislim da je on to postavio( ne secam se rezultata, mislim da je bilo 2 1 ili 3 2 za njega, ali nije ni bitno, dobio je), a i lepo si stavio da imam 26 utakmica odigranih, tako da si verovatno prevideo nasu utakmicu , samo skini da treba da igramo kad stignes.
    to sam greskom kopirao, i ti i on imate 26, nebitno

evo kreajnje tabele

po meni su najveca iznenadjenja pfc i flash, mislio sam da ce biti mnogo bolje plasirani
    takodje sam mislio da ce dante ubedljivije osvojiti ligu

strale ti nisi zavrsio
    igras baraz sa jonnyMM(verovatno)

Ostao sam duzan da pohvalim organizatore, stvarno svaka cast
    Ja sam lose poceo turnir, prve 3-4 utakmice sam izgubio, nisam mogo da se pronadjem u igri, dok sam se kasnije malo opustio i uigrao
    Jos jednom, svaka cast na organizaciji, cestitam Danteu titulu, i protivnicima na fer pleju
    Jedva cekam sledecu sezonu

Ja sam prestao ozbiljno da igram kad sam video da nemam shanse da se borim za prvo mesto , a plasman od 4-do-9 mesta mi nije nista znacio, tj. isto mi je bio 5 ili 8...
    Kad podvucem crtu, zadovoljan sam sa polu sezonom, sa drugim delom nisam...jer to nije bila igra,vec cisto druzenje.

Cestitke Danteu na osvojenoj tituli , nadamo se da ce se malo vise opustiti i igrati leprsaviji pes sledeci put . Srecno Straletu u barazu za opstanak , a vama 3ci sto se selite u nizi rang zelim da se sto pre vratite.

Sledece sezone Engleska ekipa pa cemo malo vise da se potrudimo.
    I nadam se da ce svaka sezona biti jos bolja , kako u organizaciji tako i u igranju i postovanju rokova i protivnika ofc.

GG Liga1

Top Player Ćule's Avatar

Moj rezime

Kao prvo zadovoljan sam postignutim u ligi i kupu, da sam imao malo vise srece mogao sam da budem i bolje plasiran. Bilo je i cutback-ova, i crvenih kartona i svadja ali zato i prelepih poteza, golova... Dante je zasluzeno osvojio ligu jer je primio najmanje golova u ligi i najmanje je osilovao od svih nas, C.Ronaldo7 zasluzeno ispada u drugu ligu, primio je 88 golova, najvise. Dzekson je pokazao najofanzivniju igru i kao rezultat toga je 96 golova u protivnickim mrezama, da je malo bolje igrao odbranu mogao je da bude bolje plasiran. Sto se tice statistickih podataka ja cu sebe da svrstam u igrace koji su promasili najvise prilika u ligi, prosto je neverovatno kolko sam sansi promasio u pojedinim utakmicama koje su me ocigledno kostale boljeg plasmana u ligi.

Zahvalio bih se svim ljudima koji su ucestvovali u ovoj ligi/kupu jer da nije bilo vas ne bi ni bilo lige...

Æeračemo se mi još...

Mrchi jado!

Quote Originally Posted by Cuca View Post
    C.Ronaldo7 zasluzeno ispada u drugu ligu, primio je 88 golova, najvise
    Nije zasluzeno

Top Player Ćule's Avatar

Quote Originally Posted by -C.R-7-C.R- View Post
    Nije zasluzeno
    Pa dobro ajde u pravu si, ja sam trebao da ispadnem

Pa............da Jedva si me dobio 3:2 -.-