Results 1 to 9 of 9

Thread: Portsmouth-master liga problem

Hybrid View

Amateur

Default Portsmouth-master liga problem

Ljudi pomagajte! Kreiram ja master ligu s portsmouthom i kad ulazi samo me izbaci iz pesa i ono send, dont send.Samo je tako s portsmouthom probam bilo koji drugi tim sve normalno. Probao sam restart komp nece,probao vratit sistem nece opet isto a nisam reinstal pes jer nemam cdova.Help

Stevan Stevan's Avatar

verovatno faca ili kosa nekog iz portsmuta nije dobra,vidi preko edit player na kog te igraca izbaci taj je,a mozda je i do dresa da je on zabagovan

Amateur

Quote Originally Posted by stevann View Post
    verovatno faca ili kosa nekog iz portsmuta nije dobra,vidi preko edit player na kog te igraca izbaci taj je,a mozda je i do dresa da je on zabagovan
    Ja mogu igrat normalno utakmicu sa portsmouthom i mene izbaci cim kreiram master ligu ne kad pocnem utakmicu
    EDIT: a evo i na treningu sa portsmouthom me izbaci a mogu utakmicu igrat :S

Iskljuci kitserver, ako ti onda ne radi, znaj da je do neke face (frizure) ili dresa... Ako ni tada ne radi, onda je greska u OF-u, nadji neku noviju (drugu) verziju OF-a.... A ako cak ni tada ne radi, onda menjaj patch jer baguje!

Srecno

Amateur

Quote Originally Posted by Dr.Sale View Post
    Iskljuci kitserver, ako ti onda ne radi, znaj da je do neke face (frizure) ili dresa... Ako ni tada ne radi, onda je greska u OF-u, nadji neku noviju (drugu) verziju OF-a.... A ako cak ni tada ne radi, onda menjaj patch jer baguje!

Srecno
    Skonto sam da je greska u cv06.img folderu al tu ima kamaru fajlova tu su face evo sad nesto pokusavam

Chamaeleo Calyptratus froginho's Avatar

Quote Originally Posted by Kristian View Post
    Skonto sam da je greska u cv06.img folderu al tu ima kamaru fajlova tu su face evo sad nesto pokusavam
    udji u edit igre , izaberi porstmouth i redom gledaj igrace
    kad dojdes do odredjenog igraca onda ce te izbaciti iz igre
    kad saznas koji je to igrac makni mi facu i frizuru pa probaj
    ako nije ni to onda zamjeni tog igraca sa nekim novim iz drugog OF-a

Quote Originally Posted by stevann View Post
    Quote Originally Posted by froginho View Post
    udji u edit igre , izaberi porstmouth i redom gledaj igrace
    kad dojdes do odredjenog igraca onda ce te izbaciti iz igre
    kad saznas koji je to igrac makni mi facu i frizuru pa probaj
    ako nije ni to onda zamjeni tog igraca sa nekim novim iz drugog OF-a

kod mene isto puca Portsmut zbog igraca koji se zove corru. iskljucivao sam kitserver i opet puca. verovatno je OF u pitanju. imam evolution patch. sa kojim programom se moze editovati OF

Quote Originally Posted by sloboje View Post
    kod mene isto puca Portsmut zbog igraca koji se zove corru. iskljucivao sam kitserver i opet puca. verovatno je OF u pitanju. imam evolution patch. sa kojim programom se moze editovati OF
    Jesi ubacio najnoviji bugfix od evolution patch-a?