Page 11 of 32 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 201 to 220 of 636

Thread: pes-serbia PES6 online prijateljski mecevi

Default Re: pes-serbia PES6 online prijateljski mecevi

Jowan(Serbia) vs Salihovic15(Bosnia and Herzegowina) 5:5

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

kakva utakmica nevjerovatno ali laga je bilo dosta.prvo poluvrijeme je bilo 5:0 za Srbiju ali se nije predavala BiH i fenomanolnim drugim poluvremenom se uspjela vratiti i izjednaciti u 90+ zasluzan za to je bio V.Ibisevic

P.S

povrijedio mi je E.Dzeku :(

Salihovic15(Bosnia and Herzegowina) vs Jowan(Serbia) 8:2

ss:

i u ovoj utakmici je bilo laga ali ja sam to vec rijesio na svoj host od vodstvom na poluvremenu 4:0 a u drugom je bilo sjajnih sansi na obje strane ali vise srece je BiH imala i ovaj put

Super Star maremas's Avatar

Bosna(Salihovic15) 1 - 2 Srbija(maremas)

Obala Slonovace(Salihovic15) 2 - 5 Francuska(maremas)

GG

Nerazzurro 4evra's Avatar

Odigrao danas 2 meca sa RonaldinjomHR.
    Prvu smo igrali on Wolfsburg,ja Sampdoria,pobedio je,mislim da bese 3:1 ili 2:1,ne secam se.Nazalost,nisam tada uzimao screenove,zaboravio.
    A evo screenova od druge:

Sad kad sam video sta znaci cutback moram reci da je moj prvi gol bio nesto slicno.Mislim,nije da sam usao skroz sa boka i dodao povratnu na sut,vec sam se skroz horizontalno obrusio sa gornje strane u sesnestercu pa dodao dole drugom igracu.Nije bila povratna sto se tice smera,al opet,moguce da je i to nekorektna igra.
    Uglavnom,super utisci,jos sam malo u fazi navikavanja pa mi je malo tesko organizovati se sto se tice formacije i svega,tako da vecinom na default igram,al napredujem

ko je voljan da igramo neka me kontaktira ovde ili msn.
    bicu ovde sledecih 1-2 sata.

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Oдиграо 3 утакмице против Николе, две ме је добио, укључујући и ову (на пенале). Сјајан меч, препун лепих акција и голова.

9. The Following User Says Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Mato vs evra

Evra vs petko

evra vs ivan

evra vs asteriks

Quote Originally Posted by piva007 View Post
    Prijateljske

gde bre to ima zvezda da se bira za online hocu ja da biram zvezdu u sledecoj ligi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote Originally Posted by nebojsakolak View Post
    gde bre to ima zvezda da se bira za online hocu ja da biram zvezdu u sledecoj ligi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ima zvezda u WC Patch.

Evo par utakmica između mene i Pive (Ivan_000)

Prva jako zanimljiva i uzbudljiva utakmica u kojoj je Ivan bio puno bolji i u prvom i u drugom poluvremenu, totalno nadmasena Svicarska i Rusija lakocom dobiva ovu utakmicu najvise zahvaljujuci Arshavina.

Druga utakmica odmah pocinje golom za Svicarsku koja vodstvom igra sigurnije i laganije. Nakon 15 minuta drugog poluvremena Streller glavom zabija i drugi gol koji dovodi Svicarsku na siguran rezultat protiv Rusije.

Treća jako uzbudljiva utakmica u kojoj s 3-2 Svicarska dobija opet Ruse. Ovog puta Svicarska u vodstvu 3 puta. 1-0 pa 2-1 i na kraju u sudackoj nadoknadi Frei pogađa za završnih 3-2.

Još jedna dobra utakmica, obje strane s mnogo akcija i šuteva no puno sretniji Njemci koji dobivaju utakmicu zahvaljujući nesretnom Švedskom autogolu iako nisu imali niti jedan šut na protivnički gol

Igrana je još jedna utakmica između Turske (Ivan) i Hrvatske (ja) i baš kao četvrtfinala europskog prvenstva otišli su na produžetke. S rezultatom od 1-0 za turke. Nažalost je meni u drugom poluvremenu bilo stvarno nemoguće igrat, cak nije izbacivalo ni ono što sam pisao u igri pa je utakmica prekinuta.

Zahvaljujem se protivniku za prelijepe utakmice.

Prijateljske:
    Ivan_000-Deni

Ivan_000-Gogiland

Professional DeS3InY's Avatar

uhvatio vremena od faxa pa odigrao jednu prijateljsku protiv Salihovica kako bi se navikao na igru Portugala te mogu reći da je ekipa zaista dobra (CR nije igrao ^^)

prvo poluvrijeme je Italija djelovala opasnije no Portugal je iz 2 šuta na gol zabio 2 gola. Uz to je obrana fenomenalno zaustavljala Pazzinija i ekipu i preusmjeravala ih tamo gdje neće biti opasni.

drugo poluvrijeme ista priča, Italija pokušava standardnim napadima preko Pazzinija i Quagliarelle no iskusni Portugalci to blokiraju. Liedson proširuje prednost na 3:0 i tu opet počinje gusta igra i nadigravanje u sredini.
    u 80 i nekoj minuti izlazi Almeida i ulazi Danny koji radi senzaciju i zabija dva gola pred sam kraj utakmice, jedan nakon što je prevario golmana srednje visokim lobom a drugi nakon što je dobio for loptu sa centra, izbjegao golmana i skoro iz mrtvog kuta poslao loptu u gol, postavljajući fenomenalan rezultat od 5:0 protiv CroPES WC pobjednika

sorry Salihoviću, ovo sam morao postaviti

19. The Following User Says Thank You to DeS3InY For This Useful Post:

Evo opet ja odigrao par prijateljskih.Ovaj puta sam uzeo Obalu slonovace i izgleda da mi ekipa super legla,fizicki su svi jaki i izdrzljivi,sto se uklapa u moju 4-5-1 formaciju.I sam kroz salu pricam da je to bunker,al' ustvari mi daje tu presudnu dominaciju na sredini,odakle uvek mogu preseci loptu i povesti opasnu kontru,ili igrati na zivotinju Drogbu

vs MilosDjordjevic

Extra partija,milos je znao da sam tek odnedavno poceo igrati,pa je bio blag u prvom poluvremenu,al to sam ja uspeo kazniti pa smo igrali napeto drugo poluvreme.

vs destinija

Odigrali 4,5 utakmica.Opet sam ja nastupio sa svojom 4-5-1 formacijom,koja se pokazala veoma efikasnom protiv portugala.Crnci ko zivotinje jaki,pa sam imao prednost u fizickim predispozicijama.Naravno,moram i spomenuti da sam prvu utakmicu imao ludu srecu,destini je 2 stative i precku imao,al' eto,kad nece da udje,onda nece
    I moram da se pohvalim sjajnim golom iz slobodnjaka Romarica,moj 2 gol iz slobodnjaka u online mecevima.

Jos uvek sam zelen sto se tice onlinea,nisam navikao resavati akcije iz jednog,dva poteza sa napadacima,niti izvoditi te solo driblinge i prodore,zato forsiram ovu svoju formaciju gde imam dosta igraca na sredini,s kojima mogu da polako i sigurno izgradim akciju za gol,a pri tom da se i kvalitetno odbranim(posto mi je i to jos uvek problem),kao sto se vidi u zadnjoj utakmici sa destinijem,gde sam se otvorio na 4-3-3 i prosao veoma lose
    Uglavnom,igram redovno,da nesto puno napredujem to ne,al' odredjeni progres se vidi,al' eto,to nek kazu ovi protiv kojih sam igrao
    Uglavnom sam tu,ili na forumu ili na msnu,pa se slobodno javite

21. The Following User Says Thank You to 4evra For This Useful Post:

Poz,

Odigrah prvih par tekmi ovako online sa nekim sa foruma. Protivnik je bio gogiland.
    Prvo, svaka mu cast sto je imao strpljenja dok nisam namestio PES, pomagao mi je savetima

Odigrasmo 3 utakmice, on Slovacka a ja Srbija, i bilo je tesno. Dve smo igrali nereseno, prvu ja vodio a on stigao, druga obrnuto, a trecu sam ja pobedio (2 lepa gola iz suta, jedan delo Pantelara pod precku, a drugi Zigica, koji je dao i 1 glavom). Laga skoro da nije bilo, fer i korektna igra (malo faulova)...kad bi tako bilo sa svakim protivnikom, to bi bilo super
    Evo skrinova od prve dve, treci nisam uhvatio:

Odigrao sam par utakmica Heavy Jerk- om.Namestio je sve kako treba, i sve mu funkcionise besprekorno. Radi se o jednom korektnom i jako vrsnom igracu , tako da ga toplo preporucujem za naredna takmicenja .

24. The Following User Says Thank You to gogiland For This Useful Post:

Page 11 of 32 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast