Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 76

Thread: PES 6 Beta Server [78.129.149.58]

Default PES 6 Beta Server [78.129.149.58]

Dakle pustam u test fazu server pa hoce moze i da isproba (ako ima sa kim) Sve je jednostavno i lako ali ipak za one koji ne znaju kako objasnicu...

1. Potrebno je da skinete jedan mali programcic OVDE

2. Taj program odzipujete u neki folder recimo na desktopu naziv foldera nije bitan...

3. Pokrenete PSL Client GS6 v1.21

4. Unesite ip 78.129.149.58 i pritisnite enter...

5. Sve prozore mozete umanjiti ali ih ne smete gasiti nikako...

6. Udjete u PES 6 pa na NETWORK i za password kucajte bilo sta...

Dalje cete se snaci Mozete kreirati vasu ili se prikljuciti nekoj postojecoj sobi...Vise ne morate da pravite i podizete sami server ovaj ce biti podignut 24 sata i zamisljen je kao server gde ce se okupljati ekipa sa pes serbia pa da svi zajedno igramo...

Nadam se da ce momci uskoro uspeti da naprave goalserver za pes 6 sa rankiranjem pa da odmah i updatujemo server...Bilo bi tako dosta zanimljivije i skupljali bi poencice

Toliko za sad a uskoro cu ispisati i tutorijal za Team Speak...

p0zdraV

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Samo nesto,ovo je pre bilo radjeno medjutim ovaj PSL stvara probleme u sobama,sobe se ne brisu posle igranja,a kasnije plavi igrac nece da radi,ako razumes o cemu pricam....tako da se server mora obnavljati na svakih 1-2 sata...ako si to ispravio stvarno

Shvatio sam to i bilo mi je jasno da serve ima mali bug...Nadam se da ce momci to uspeti da rese...Sto se tice soba i njihovog refreshovanja samo se refreshuju na svaka 2 sata i one sobe koje su ostale visak se gase...Izdrzace dok ne napravimo novi server i po koji bug fix

Imas psl 1.22 i ovaj novi program sto je dao Mare. Ovaj drugi je ubedljivo najbolji...

Iskreno vam drzim palceve...ako se ovo odradi onda ce STVARNO moci da se igraju i turniri i lige....jer sa onim sto smo mi radili igranje je skoro NEMOGUCE...u jednom poluvremenu laguje jednom igracu...u drugom poluvremenu drugom...i to sve prerasta u smaranje i nerviranje!

Test server je podignut...Ja sam ga testirao sa drugom koji ima net 1mb/128kbs i radilo je real time...Slobodno se dogovorite napravite sobu i opletite jednu dve pa iznesite misljenja

p0zdraV

Quote Originally Posted by goran_pesmaster View Post
    Iskreno vam drzim palceve...ako se ovo odradi onda ce STVARNO moci da se igraju i turniri i lige....jer sa onim sto smo mi radili igranje je skoro NEMOGUCE...u jednom poluvremenu laguje jednom igracu...u drugom poluvremenu drugom...i to sve prerasta u smaranje i nerviranje!
    Mnogo kasnis brat.... Resili smo lag odavno...

znam,video sam...direktno prikljucivanje na IP...ne kasnim....ali nisam hteo to ni da probam...jer sam cekao nesto ovako...

Kao sto sam rekao probajte testirajte igrajte...Ako sve bude bilo ok stize isti server i za pes 09 gde cemo mi moci da se skupljamo i igramo lepo,a ne da se jurimo po mailu msn-u itd itd...Uz to stize i TS server de mozemo da razgovaramo umesto da se zivkamo telefonom i komentarisemo mec

Super Star maremas's Avatar

Sto se tice TS ja nesto nisam odusevljen jer ce to samo praviti lag(barem mislim) a tokom i posle mece mozemo iz igre da cetujemo.

Pa ne znam ja sa TS nisam imao problema e sad... Moze da se proba, a i nije obavezan da se koristi Ko hoce hoce ko nece nece...Dizem danas TS i ostavljam vam tutor kako da se konektujete i sta i kako dalje

:edit: Inace ts koristi samo 2-4 kb/s up down od neta i ne bi trebalo da pravi vece smetnje

p0zdraV

Moze li preko ovog programa? Samo ovde umesto 127.0.0.1 za Server IP(Client only) unesem 78.129.149.58, znaci pokrenem PES6GSGUI zamenim IP adrese, upalim pes i odem na network.
    Sad sam tako usao ali na serveru nikog

Edit:
    Opleli cuca i ja jednu partiju na ovaj nacin

Jos uvek nema komentara i utisaka :( Ajde neka se nadje neko ko ce prvi da da komentar kako sve ovo radi

Odigrali smo cuca i ja partiju kao sto sam rekao, lepo je radilo dobio sam ga sa 2-0, 2 suta u gol i dva gola

igrali ja i cuca..dok sam se *****av'o dao mi 2 komaTa,onda se uozbiljim i izjednacim

lagnulo je JEDNOM! eto to mogu da kazem....

Odigrali ja i maremas meni proslo bez laga

jooooj...ajd molim vas sad da organizujemo 2vs2 lease:

Bravo DracH za server,
    bilo bi lepo da ostavis brzinu linka na serveru (down i up)

a sto se tice TS-a,ja ga koristim i mozete da limitirate da vam TS trosi minimum 1.5 kb/s za razgovor tako da ... moze a i ne mora da laguje sa njim

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Quote Originally Posted by maremas View Post

Inace je rezultat bio 1:0 za mareta i petka...nije bilo laga bar ne meni...odlican server Samo moze malo pojasnjenje za taj TS

Page 1 of 4 123 ... LastLast