Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 110

Thread: GUI for Goalserver 6 (za medjusobno povezivanje)

Quote Originally Posted by Бишке View Post

Ovo mi izbaci kada kliknem na "Server"...Zna li neko kako da napravim?
    Isti problem, net je preko modema, tj. kablovski.

ps: radi sve ok

Ovako trudio sam se da namestim ovo preko neta... ali nikako nece... molio bih nekog ko zna da mi pomogne da mi napishe svoj msn preko pp...
    Vidim da su problemi uglavnom nastajali kad svi udju na network, ali evo mog problema:

http://img338.imageshack.us/img338/1916/pes.png

@laza.ftw

http://www.pes-serbia.com/vb/t11117

moras portove da otvoris na ruteru...

pogledaj taj link i nadji to sto ti treba....

Mozete i da probate da udjete u browser(firefox,internet explorer i sl.) , ukucate 192.168.1.1 (gore gde se kuca adresa)
    i probate User: admin , password : ztonpk (samo za telekomove adsl korisnike vazi ovaj user i pass, za ostale provajdere je obicno: admin,admin (user i pass))

#1 otvaranje

protocol : UDP
    Start port from : 5730
    End port from : 5739

maremas hvala na ovom care jednostavnije ne moze lakse

Meni neče da skine do kraja :(

Stigne do nekih20-30 posto i zablokira :(

Zna li neko rešenje?

PES-master _Dante_'s Avatar

Pa restartuj transfer ili probaj preko drugog broswera da skines...

Top Player Ćule's Avatar

Quote Originally Posted by drslavko View Post
    Meni neče da skine do kraja :(

Stigne do nekih20-30 posto i zablokira :(

Zna li neko rešenje?
    Vrlo verovatno je da imas neki virus koji ti zablokira download posle nekog vremena!

Ne znam mislim da nije do toga, može li sa nekog drugog mesta da se skine?

Je li ima neko ko hoce da odigramo jednu utakmicu,tek sam podesio sve ovo pa da vidim da li sam sve uradio kako treba?Moj ip je 85.158.34.71

Default Odg: GUI for Goalserver 6 (za medjusobno povezivanje)

Probao sam da se povezem s drugom ali problem je u tome sto nijedan od nas dvojice ne moze da udje kao klijent.Kao serveri ulazimo i radi.
    Da li je problem u tome sto imamo isti WAN IP jer imamo staticku IP adresu?
    Probao sam i neke adrese iz prethodnih postova ali nista se ne desava,udjem u NETWORK ukucam pass i idem na connect,ali nikako da se konektujem.
    'Connect the server lost' tako nesto.

isti problem imam i moj brat, ja imam telkomov adsl sa belim, hg510 modemom i sve mi lepo radi a on ima sbb kablovski sa valjda webstar 2100r2 modemom i njemu nikako ne mogu namestiti, otvorim sve portove i nece da radi ni kao server ni kao klijent, nece da se poveze na server kad ide na network izbaci retry i kao da disconnect and go back...

zna li neko u cemu je problem?

I ja cekam odgovor na taj problem. Slicna situacija. Jel zna neko sta da radimo? Drugar i ja udjemo kao serveri ali kada jedan treba kao client onda ne moze.

@PITANJE za sve vas kojima ne radi: Da li ste otvorili portove kako treba, na ruteru . Ne tamo u windowsu...

evo recimo max21, to sto si ti napisao od uredjaja hg510 to nije modem , vec ruter.
    otvorite portove za pes6. nadjite teme u online podforumu.

E, sad smo pokušali preko Hamachi-ja. Uđemo, napravimo sobu, vidimo jedan drugog, izaberemo strane, opcije i onda kada treba da počne meč ništa se ne desi. Hmmmm, nešto nas *****ava
    I jedno pitanje, dal je moguče da nisu sređeni portovi a da smo stigli dotle?

da moguce je, zato sto hamachi pravi virtualni LAN od vasih konekcija ...i na taj nacin zaobilazi portove... ali imacete mega lag.
    Ne znam zasto se ljudi plase otvaranja portova, imate sajt sa svim modelima rutera objasnjenja u slikama i sl. samo treba sesti i namestiti...

Portovi otvoreni, i posle toga smo čak uspeli da stignemo do biranja dresova. Kada treba da se prikaže teren ispisuje nešto u stilu connection with player was lost. Obojica imamo onaj Ĺ*olimov patch ali smo instalirali i onaj psl_pes6_squad_switcher kao i onaj dodatak od 500mb (psl_pes6_2009_squad_installer)

PS: Otvorili smo ove portove:
    tcp
    10881
    10884
    12880
    12881
    udp
    3478
    5730
    5739

Ni meni nece pise mi cannot create file c:windowssystem32driversetchosts

Nije to problem, uđi u:
    C:WINDOWSsystem32driversetc

tu češ nači fajl hosts, desni klik, i izaberi da ne bude štiklirano read only.

Quote Originally Posted by Loshmi BTS View Post
    Portovi otvoreni, i posle toga smo čak uspeli da stignemo do biranja dresova. Kada treba da se prikaže teren ispisuje nešto u stilu connection with player was lost. Obojica imamo onaj Ĺ*olimov patch ali smo instalirali i onaj psl_pes6_squad_switcher kao i onaj dodatak od 500mb (psl_pes6_2009_squad_installer)

PS: Otvorili smo ove portove:
    tcp
    10881
    10884
    12880
    12881
    udp
    3478
    5730
    5739
    sto se tice portova ne otvaras ti te portove pojedinacno vec,
    Port START : 5730 , Port END : 5739 , to znaci da su svi portovi od 5730 do 5739 otvoreni (kontas : 5730,5731,5732....5739)
    a to sto ste dosli do dreseva pa je puklo ... ne znam.

kad pukne na formaciji , to je najverovatnije jer nemate istu Online databazu (to je ono do 500mb sto sa switcherom treba da bude aktivno : Play with 2009 squads stats) (obojica isto morate imati).

a ako je puklo na dresevima onda ne znam... . Kakvi su vam grbovi kad birate ekipe ? jel grb ima i dresic na slici?

Jeste, sigurno smo obojica prebacili na 2009 squads. Ima dres i grb. Nego ja sumnjam da nije do našeg uploada, 128 je u pitanju kod obojice. E **** ga, ja sam otvarao pojedinačno svaki port, nisam išao od - do. Stavljao sam npr Port START : 5730 , Port END : 5730. I tako za svaki. Možda je to u pitanju. Ja sam otvorio samo onih 7 portova, a možda baš treba da bude otvoren neki između 5730 i 5739. Probaču pa javljam dal smo uspeli. Hvala sly_zomb1e u svakom slučaju!

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast