Results 1 to 15 of 15

Thread: PES 2009: Kako igrati protiv "Barca-klinaca"

Hybrid View

Super Star maremas's Avatar

Stevan Stevan's Avatar

dobra fora,nisam znao kad da drzis sut komp napada igraca sa loptom,mada opet kad ne rzmisljam,kad drzis sut i pas dva igraca napadaju(jedan je player,drugi komp)
    do sad nisam video da neko ovako igra

Quote Originally Posted by stevann View Post
    dobra fora,nisam znao kad da drzis sut komp napada igraca sa loptom,mada opet kad ne rzmisljam,kad drzis sut i pas dva igraca napadaju(jedan je player,drugi komp)
    do sad nisam video da neko ovako igra
    heheh e.. nisi
    moji psi napadaju jok jedan nego svi koji su blizu lopte>. a ja cekam

Sad sam provalio da sam ja kocku u napadu na pogresan nacin koristio. Ja krenem sa igracom kojim ja upravljam i pritisnem kocku radi udvajanja. Ali mnogo je bolji princip da budem daleko od lopte i da kompjuterski kontrolisani igraci rade svoj posao, a ja cuvam da ne prodje lopta. Mislim da ce mi vrlo koristiti ovaj klip, otvorio mi je oci. Hvala

Chamaeleo Calyptratus froginho's Avatar

protiv takvih njuski koji samo trce sa messiem , ett'oom itd . . . uvijek ima ljeka
    samo ne trcati na njih jel su vjerovatno brzi od vas ali ne i jaci
    naci samo ih cekati bez , kad dojde do tebe samo ili ili
    samo ovo sa ne radim blizu 16m

hahahaha....danas igram sa ortakom(on naravno barsa)...i koristio sam ovu foru,malo je reci da su ga materaci,Kivu i Kordoba strpali u dzep.....lik je popizdeo!! super fora!

Super Star markotor's Avatar

znao sam za ovo i pre, ali lepo izgleda

Pa ovo je fora jos sa ISS-a

Pa ovo nije nista novo sto sam video na video tutorialu...
    stim sto protiv barce...josh je efikasno i 5 odbrambenih igraca.. plus krila postaviti na defence HIGH....tako da sa 8 igraca pritiskate napad i srednji red...a vrlo lako iz kontre i duplog pasa stizete do protivnickog gola jer od pola terena pa nadalje imate prostora koliko hocete

momci meni je ovaj klip falio koleba. naime, protiv kog god da igram,bira Barselonu, koju sam sada zamrzeo, i po utakmici na TOP damo najmalje 8 gola(zajedno).Svaki sut sa Anrijem, Mesijem oko 15m je 98,75% gol, i ja sam pizdeo zbog toga.ALIIIIII sada imam resenje.
    a da,hteo sam nesto da pitam...jel ovo vazi za standardnu kombinaciju tastera u taktici?

samo jednu stvar bi dodao koja nije za zanemarivanje!

Chelsea ima defintivno jednu od najboljih odbrana sto itekako ima uticaja!

koristio sam ovu foru i uspelo je,sa portom sam dobio druga,a on bio barca,on poveo 2-0 i onda je poceo da koristim ovu foru i izjednacim na 2-2,i onda ga u**** gol iz slobodnjaka i onda ga okrenem na 3-4 za mene,ubio sam ga,lik je popizdeo na mene xD

Top player stefanACM's Avatar

Ljudi bre ovu foru koristim od uvek, al i nije nešto. U svakom slučaju je bolje od klasičnog napada i natrčavanja na igrača. Moj drug naučio sve moje fore sa odbranom pa razvio i tehnike protiv ovakve odbrane

Ljudi ovo je vazilo skoro u svakom PES-u... ja ne znam kako do sad niste izvalili sami...

Pa da, to je zato sto vi sami birate Manchester,Chelsea,Milan,Barcelonu,Inter...... itd..... Zato vecina, s kojim sam ja igrao popili su od mene, ja sam birao Marsej ili Betis, a oni ove jake klubove.

Moram da pohvalim Aladina, on decko kida sa bilo kim

Da odavno postoji ova fora... Trebali ste u proslim delovima PES-a da idete na trening i saznali bi je mnogo,mnogo pre,ali nikad nije kasno! Valjda ce poboljsati odbranu u 2010,a ne ovako nerealno da ostane!!!!