Results 1 to 19 of 19

Thread: Grand Slam u Vuèijoj jazbini

Default Grand Slam u Vučijoj jazbini

Na tajnom mestu, daleko od očiju javnosti, samo pod budnim prizmama video nadzora, več duže vreme sastaju se, i na krvi i nož bore za bodove šoguni, vitezovi, marsovci, kauboji, hajduci, uskoci i indjijanci.... (neka svako nađe svoje mesto).

Od danas, 19.03.2009. zbog mnogo laganja, zaboravljanja, prozivki, konflikata, mrđunacionalnih vređanja, ataka na ličnost, svih mogučih verbalnih i drugih pritisaka, odlučio sam da izvedem iz tame, i na svetlost dana počnem da obelodanjujem rezultate koji se postižu u Vučijoj jazbini.

Nebojša, poznatiji kao Konfučije ili još po nešto...- Roma
    moja melenkost, poznatiji kao zexsim- Sampdoria
    Simke, no comment- Torino
    Vlada, poznatiji kao Cassano- Napoli
    Ĺ*ana, sam nadimak govori sve- Aston Villa
    Sičke, samo pogled upučen ka njemu može izazvati adekvatnu reakciju- Udineze
    Goran, poznatiji kao Martins, a od skora i javna ličnost, zbog glavne uloge u filmu Vaterne ulice.- Newcastle United
    Puza, povremena šišarka- Atletico Madrid
    Bane, samo se pojavio - Roma

To su stalni i povremeni učesnici gore napomenutih događaja!

Krečemo od činjeničnog stanja da su poslednje 2 pobede odneli Nebojša i Ĺ*ana!

Od danas detaljnije o svemu!

dobra ideja.... Treba i navesti ko sa kojom ekipom igra.... I kod simketa u opisu treba da stoji "indijanac" :-)))))))
    .....iskreno, a Nebojsa ce da potvrdi, mnogo jak turnir...
    I uvek ga uzme neko, koga tog dana "vile nosaju"....;-)

NEorganizator skupa Milos's Avatar

Haha Konfucijeva Roma je osetila gnev mocnog Lacija u Beogradu vracao sam se u nadoknadi vremena,iako je imao crvenog Totija nije vam on neki igrac :P
    "Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

šoguni, vitezovi, marsovci, kauboji, hajduci, uskoci i indjijanci.... (neka svako nađe svoje mesto).
    Нема овде Небојше нигде.

Quote Originally Posted by Milos View Post
    Haha Konfucijeva Roma je osetila gnev mocnog Lacija u Beogradu vracao sam se u nadoknadi vremena,iako je imao crvenog Totija nije vam on neki igrac :P
    Cuj ovog, pobedi svaku desetu i onda se nalozi

PS zexs, nisi naveo simketovih 1000 titula sad ce nas pojesti kad procita

al realno izgubio sam na penale sa napolijem
    "Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Miloše, pozvan si u Vučju jazbinu!

Simke:"Ucinio sam vam uslugu,uzeo sam Totenhem,sta hocete?" ahahahahahaha

Ovom prilikom zeleo bi da pozdravim gest mladog ali postenog Konfucija za njegov "PS". Nick sve govori, a ostali ce morati jos mnogo da rade da im tetka zasije te zvezdice. Sto se Sicketa tice , moras da se registrujes da pricas sa shampionom , a Lavezzija pozdravljam i nek ponese rezervne baterije za njegovog ljubimca ili punjac da ga ustekamo na poluvremenu.
    Pozdrav do sledeceg kuvanja

ps: zexs nadam se da ti ne smeta Konfucijev podatak

Quote Originally Posted by dve_zvezdice_na_grbu View Post
    Ovom prilikom zeleo bi da pozdravim gest mladog ali postenog Konfucija za njegov "PS". Nick sve govori, a ostali ce morati jos mnogo da rade da im tetka zasije te zvezdice. Sto se Sicketa tice , moras da se registrujes da pricas sa shampionom , a Lavezzija pozdravljam i nek ponese rezervne baterije za njegovog ljubimca ili punjac da ga ustekamo na poluvremenu.
    Pozdrav do sledeceg kuvanja

ps: zexs nadam se da ti ne smeta Konfucijev podatak

Zvezdice si dobio kad si igrao kod Gine u trznjaku...

Ja bi Vas turnir nazvao ' Premier Open ' xD

Sicke , ponesi parafina da napunis fenjer
    ahahahahahaha

Quote Originally Posted by Mikri View Post
    Ja bi Vas turnir nazvao ' Premier Open ' xD
    zashto?

Sinoc smo igrali u "vucijoj jazbini" mini GrandSlam u "trojku".... poredak je:
    1.Zexsim
    2.Vlada
    3.Simke(indijanac)
    ..... ;-))))

Quote Originally Posted by dve zvezdice na grbu View Post
    Sicke , ponesi parafina da napunis fenjer
    ahahahahahaha
    ahahahhahah kako vrhunski , ne znam nijednog od dvojice gorepomenutih ali je fora vrhunska

Quote Originally Posted by zexsim View Post
    zashto?
    A jbg, vecina igraca je iz nekog dela Premier kladionice, a kad SonyEricsson moze da pravi turnire moze i Premier

Kako je roma juce proletela nad sampdorijom, sve je ulazilo sto je moglo i sto nije moglo da bude gol
    Dajte neki turnir dok me jos oce

Pazi sada!
    Goran je osvojio turnir prvi put u karijeri
    dobio sam 5 crvenih u drugoj utakmici protiv njega
    neverovatno!

Poraze brzo zaboravljate......