Results 1 to 18 of 18

Thread: Uklizavanje

Default Uklizavanje

Ne znam da li je ova tema vec bila, ali ja je nisam nashao.
    Veliki problem mi pravi automatsko uklizavanje igracha koje vodi kompjuter!!! A posebno u kaznenom prostoru.
    Kako to ispraviti??? Molim za pomoc, poludecu vishe od toga!

Quote Originally Posted by Miki-P View Post
    Veliki problem mi pravi automatsko uklizavanje igracha koje vodi kompjuter!!! A posebno u kaznenom prostoru.
    Nikako

A da nema sluchajno veze sa nameshtanjem tezine igracha koje kontrolishe kompjuter? Kad igram sa ortacima 1na1, obichno stavljamo na Regular ili Top Player, ima li to veze???

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Nema veze........

Pomoci nema, tako je KONAMI to napravio. I mene to nervira i neretko dobijam zute i crvene kartone...

Milos007
    Guest

Probaj da igras na Unassisted..

NEorganizator skupa Milos's Avatar

jedino da se igra odbrana na kocku a ne na x

ovo je mnogo glupo, svaka druga utakmica i igrac mi dobije crveni zbog uklizavanja a ja ne pritisnem da igrac uklizi...

Meni je to jako mutavo...

meni se nije desilo nikad sem kad ja pritisnem

Prvo sam mislio da se desava jer ja drzim kocku, pa sam pustio kocku, ali se opet desilo pa sam mislio da je zbog iksa, ali opet se desilo a onda jednom prilikom nista nisam drzao i opet sam ukliza komp i napravi penal i crveni i onda sam bacio dzojstik i uninstalirao ovo govno

ja ne cekam da sam uklizi...imam muda da odma sam klizam...znaci ne gledam dal je kazneni ili centar terena...samouvereno klizam.....jbg,za****m se nekad....ali isplati se cesce...

to ti je jedino resenje!

Kakvo rešenje da neprestano uklizavaš, gde si to video u fudbalu?

Ta uklizavanja koja komp radi su ekstremno glupa, ali mi se ne dešava tako često, jednom mi se čak desilo da nakon kornera, igrač ukliže i faulira protivnika koji nije ni blizu lopte i tako napravi penal
    Sve u svemu nema nekog leka, osim da se nakrljate morfijuma pre utakmice pa iskulirate nepotrebni crveni karton

Postoji ta "kvarna" fora da u protivnickom sesnestercu kada je odrambeni igrac sa bocne strane da se zalomi, i ovaj ce automatski uklizati. Nekad uspesno, ali obicno se to zavrsava penalom i crvenim kartonom i tome nema leka ...

Jel bi mozda moglo to nekim patchom da se ispravi???
    Stvarno je iritirajuce, pogotovu u situacijama kad dominiram celu tekmu, prechke, stative isl. i komp ukliza u kaznenom i na kraju tekme izgubim bash zbog tog penala... Dodje mi da se upucam!

Freelance Programmer

Jel bi mozda moglo to nekim patchom da se ispravi???
    Stvarno je iritirajuce, pogotovu u situacijama kad dominiram celu tekmu, prechke, stative isl. i komp ukliza u kaznenom i na kraju tekme izgubim bash zbog tog penala... Dodje mi da se upucam!

Moguce je, ali pod uslovom da taj patch izbaci KONAMI

Kad smo vec kod tog penala, jel uspeo neko nekad da odbrani penal kad lik sutne po visu levo ili desno? Znaci i ja burazeru, i on meni jedno desetak puta pogodimo i visinu i stranu ali lopta ide svojim putom, i nema sanse da je skine gosa. Inace, ova glupa klizanja su jedan od razloga sto igram 6icu.