Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 268

Thread: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Default ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Zvanicno obavestenje!

Veceras u 11h, kad stignem kuci pocinjem sa uploadom patch-a.
    Sve komentare, vezane za isti mozete ostavljati ovde i SAMO OVDE!!

Dok patch ne bude uploadovan, tema je zakljucanaĂ‚Â*

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Ex, evo napokon, nakon mnogo prolivene krvi, znoja, nakon hiljade i hiljade ulozenih sati za kompom, nakon bezbroj najava i odlaganja, pred nama i vama je toliko najavljivani i toliko ocekivani MSL Patch Â*:MrGreen:

Od sad pa nadalje ubuduce, MSL Patch mozete komentarisati ovde i samo ovde.
    Ako vam se svidi, setite se barem nekad u toku igre nas sa sajta www.pesoholichari.com, a ako vam se ne svidi slobodno psujte dr miska Â*:MrGreen: kao glavnog i odgovornog.
    Sve u svemu nacinili smo veliki korak, tj probili smo led, ovo je prvi patch koji donosi nasu ligu u istoriji Konamijeve sportske simulacije, tako da pri izlasku PES6 ce nam biti potrebno samo nedelju (plus jedno 2 nedelje odlaganja Â*:MrGreen: ) da zavrsimo novi patch.

Let's the games bigin

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Stvarno super ali fali jos nesto malo kao u Balkan Patch BIH ili Stadion Marakane

Ali inace kako bi mogo najbolje reci evo kazem uvako Patch je do Jaja

cek ja ne razumem tvoj post, sta si ti skidao i igrao??

Ako si skinuo ovaj patch, samo da pitam kad si vec pre uspeo :P

poceo ja download, za pola sata ce da se igra, pa da vidimo ko kosi a ko vodu nosi olice:

Momci imam jedno pitanje!
    Dali neko zna zasto su meni svi dresovi meridian lige crni bez obzira koji klub uzmem?
    instalirao sam msl-patch sve po onim spiskom, a na pes5 nisam nikaki drugi patch ili bilo sta imao installirano.

Momci sta reci osim veliko H V A L A !!!!!!!!
    Instalirao sam i sve je ok!!!
    Bas je trip palis igricu a ono nasa muzika. Pogotovo mi se svidela muzika pred takmu!!!!

Super Star Veliki_Brat's Avatar
    Steam ID:
    la3ar022
    PSN ID:
    la3ar022

mamu mu njegovu Zigic mi ga odma zavuko !!! :MrGreen:

Al ste Babovica ojadili decko ne zna ni loptu da sutne! Pa nije on bas toliko los. Al nema veze i sa bangavim Babovicem ce da pljuste golovi.

:afro:

jer moze da se napakuje msl patch preko balkan patcha ili moram da reinstaliram pes 5 ?

nebitno,ok je!

super odradjen posao,svaka chast,samo shto su ocene nekim igrachima prilichno ojadjene ali nema veze,da se ispraviti po ukusu!

sve u svemu,super je!

imam jedno pitanjce.

zashto su svim golmanima osim onim u MSL-i sve ocene na 1?!?! :shocked:

auu, nije valjda :(
    to je do OF, bice ispravka danas ili sutra to je 1 megabajt...

Prvo da se zahvalim svima za patch...

ima par gresaka sto se tice frizura i boje kose igraca, kao i sa startnim postavama, ali necemo o tome... necu 'opet' da ispadnem ****a

ozbiljno, stvarno ste lepo sve to odradili, svaka cast...

hehe, ne ustrucavaj se, slobodno reci greske, neces "ispasti" p***a i sam znas da samo uz vase kritike patch mozemo uciniti jos boljim i lepsim...

Po koji info u patchu koji treba da znate:

Glavni i odgovorni za patch:Ă‚Â* Ă‚Â*DrMisko_Bronx

Patch pomogli:Ă‚Â* Ă‚Â*Veliki_Brat, pes5, tarantula, grobar, rodjo, metallica2 i darkado

Special thanks to:Ă‚Â* Ă‚Â*www.pcigre.com na dodeljenom hostinguĂ‚Â*

Ako sam nekog zaboravio slobodno da se zali :8

Ljudi, patch je stvarno dobar !!!! Dresovi su odlicni, samo dres nase reprezentacije je ocajan !!!! Mnogo je bolji onaj dres iz Balkan Patch-a. I jedno pitanje: jer mogu nekako da imam one lopte koje ste pravili za msl patch??? Ali, sve u svemu patch je stvarno za pohvalu i jedino mi ostaje da vam cestitam. :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :P :P

Page 1 of 14 12311 ... LastLast