Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 268

Thread: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Haha, juce na forumu broj clanova "Online" nije pao izpod 10, a gledaj danas jedva trojica. SVI IGRAJU MSL.

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

E evo bas sad sredjujem of i nasao sam problem sa onim reklamama sto su providne........

E pa lijepo Dr_mishko treba samo one stwai da se stawe..i nemoj da m izaborawish prezimenjaka Radovica?? :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:I samo josh da se ubace u patch one face koje su bile u BP i to je to..xexe :MrGreen: :MrGreen:Brawo josh jedan put
    P.S.Totti poz brate Cujem ose sjutra..i shaljem ti cd-ove u pon..najvjrovatnije..jer sam bash tanak sa wremenom Poz seku :MrGreen: :MrGreen:

I samo Mishko pogledaj shorceve partizana..i ako neko moze da okaci onaj GDB folder za sve ekipe koje se nalaze u PSES-u(sređen) u njima takodje da se nalaze nashi timovi..znate na shta mislim

Najvishe sam se ismijao kad sam video shorceve Partizana u igri..Kao pederi su.Bash su im kratki.To bi trebalo vidjeti.
    a, gde je tu greska :MrGreen:

izvinjavam se, gresaka sa imenima nema a za brojeve sam mislio da nisu prave boje.
    sorcevi partizana su kratki zato sto su im (Neko od ovih zvezdasa ovde :evil stavili model 14, da pojasnim to je model koji koriste klasik reprezentacije.

evo malog update-a da patch jos malo vise lici na msl.
    sudijski dresovi & lopte update by darkado

http://rapidshare.de/files/19207544/...patch.rar.html

instalira se kao imsl preko dkz-a

Taj dres su pravili ljudi sa wevolutiona...........
    Tako da se zalite njima a ne nama...... :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:

Odlično..ali moze li se kako preprawiti dres..odnosno shorcevi partizana??Please..jer onako su odvratni..Nadam se da owo nije anmjerna greshka!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Ali kako owo da ubacim..oawj update..dajte pomozite nikako da widim..ne moze nikako preko apply patch..nego moze li preko import mozda??
    Ne znam,ali wi znate sigurno..
    P.S.Alo jeli neko od zvezdasha ono naprawio?? Ajde recite da se ono wrati da walja...)

Quote Originally Posted by grobar
    Ali kako owo da ubacim..oawj update..dajte pomozite nikako da widim..ne moze nikako preko apply patch..nego moze li preko import mozda??
    stvarno nece preko apply,moze li neko da kaze kako da se ubaci ovaj update?

nema veze,provalih!!

prvo ih exportujesh kao posebne fajlove pa sa DKZ-importujesh.

Daj objasnite i to export pa import
    Please....
    otvorish New File i otvori ti DKZ,pa idesh na edit-export all files-pa u neki folder.
    zatvorish DKZ,pa ga otvorish posebno i sa njim otvorish 0_TEXT file,pa idesh na import pa na import all files pa na folder gde si exportovao one fajlove.
    onda save as i preimenujesh 0_text u npr 0_text2,snimish u "dat" folderu,obrishesh stari 0_text pa preimenujesh onaj 0_text2 u 0_text i to je to.

ako neko zna lakshi put neka kaze.

ljudowi, jedva sam skinuo poshto mi je jako *eben net, pa reko da vas pitam kako ide instalacija... pozdrav

Daj objasnite to za modele dresowa..
    U GDB golderu kitservera pronadjes folder Partizan i u njemu ces videti podfoldere pa, pb, ga, gb.
    U svakom od ta cetiri foldera pored dresa postoji i config fajl. Otvoris ga. Tamo izmedju ostalog pise i model = 14,
    zamenis to u model = 0, snimis (File-save ili ctrl+s). To uradi za sva cetiri foldera, pa, pb, ga, gb i sortsevi vise nece biti pederski... :MrGreen:

HmMMM a zasto su na nekim dresovima brojevi i imena iste boje kao i dres pa se ne vide dobro.U config file-u pise dobra boja,ali ovako nije????

josh neshto shto se tiche OF-a !

jer moze da se isprave sa OF-a duplirani znakovi na Manchesterovim dresovima:Vodafone,Nike......

bash je bezveze!

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast