Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 268

Thread: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

pa postavio sam i modele i texture lopti u topicu sa loptama za msl

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

mozda je mali propust sto vecini timova brojevi i imena ne valjaju. primetio sam da su dresovi smedereva ubedljivo najbolji

Ej ljudi ewo me u klubu..skinuh owo..pa cu da wam se jawim za sat wremena..
    poz

Pa dobro, za dresove mozemo pokusati da preradimo neke, pa da ih dodamo u neki update ili tako nesto.
    Mislim da je najvaznije da patch konacno moze da se igra, a sad te male greske cemo ispravljati u hodu...

DAKI1
    Guest

Pes5 da ti odgovorim na pitanje od juce. Skidao sam ga kao prvi mi se cini zato sto skidam sa 1000 KB/s to ce ti mozda odgovori pitanje !
    Patch je super treba da se manjaju par stvari ali to ce biti u Update ako se ne varam

Quote Originally Posted by pes5
    auu, nije valjda :(
    to je do OF, bice ispravka danas ili sutra to je 1 megabajt...
    jer ce taj OF da bude izbachen u ovoj temi ili......?

Quote Originally Posted by darkado
    mozda je mali propust sto vecini timova brojevi i imena ne valjaju. primetio sam da su dresovi smedereva ubedljivo najbolji
    za brojeve moguce, ali imena da ne valjaju??
    mozes li reci gde to
    Quote Originally Posted by darkado
    e da rotirajuce reklame iza golova su na nekim stadionima providne
    nisam primetio, pogledacu
    Quote Originally Posted by evil_geko
    Quote Originally Posted by pes5
    auu, nije valjda :(
    to je do OF, bice ispravka danas ili sutra to je 1 megabajt...
    jer ce taj OF da bude izbachen u ovoj temi ili......?
    da bice

navijanje u nekim tenucima malo prekida ali nije strasno. Cini mi se da ima vise navijackih pesama u balkan patchu ali nisam siguran jer sam odigrao sam nekoliko tekmi.
    Mog'o je Partizan malo bolje ocene da dobije, Zvezda je mnogo jaca!! Milovanovic ispade igrac :hmm:

Ovo nisu primedbe jer je patch super, nego samo ono sta sam primetio. Rekli ste da slobodno sve pisemo, pa eto ja napis'o

milan
    Guest

ja sam instalirao msl ali po pokretanju igrice nema nase lige nigde,pozadina i muzika su o.k ali lige nema

kako je to moguce uopste...
    jel si imao neki patch ranije instaliran, ili si ovo ubacio na "golu igru"?

E **** ga ti.......
    Jel sam lepo rekao da cemo of uradditi i da nisam radio face i ocene...
    Bilil ste tolko nestrpljivi da sam morao da zavrsim patch.......
    Vec sam naveo da cu of zavrsiti za vikend i dresovi novi ce biti dodati......
    A za reklame neznam u cemu je problem meni radi ok......

Ewo I ja sad naprawih owaj patch..mogu reci samo:Swaka chast..i puno xwala :MrGreen: .Isto tako imam par pitanja..Nadam se da se niko nece naljutiti jer su dobronamjerna :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:

1.Zasšto U OptionFile-u u timu Partizana nema Radovića?? :evil:(Ja se prezivam Radović) :P
    2.Mislim da face nisu bash odgovarajuce..i da li se mogu stawiti one koje su bile u BP-u(shto se tiče PFC I CZV)??
    3.Najvishe sam se ismijao kad sam video shorceve Partizana u igri..Kao pederi su.Bash su im kratki.To bi trebalo vidjeti. :MrGreen:
    4.I zashto ne mogu da se maknu prezimena sa dresova partizana(na ledjima)kako b ise vijelo “KOPERNIKUS”??
    I samo da kazem..xwala swima koji su ucestvovali u ovoj sjajno realizovanoj ideji…I swaka chast josh jedanput!!Srecno..
    :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:
    P.S.Ja mislim da smo sad najbolji sajt posvećen PES-u što se tiče Balkana..Sigurno..
    Jer mi smo do sad izbacili 2 patcha..a koliko su drugi izbacili??Zato..we are the champions…. :MrGreen: :MrGreen:
    I nadam se da se niko nece naljutiti zbog mojih dobronamjernih primjedbi.Poz iz Podgorice…I josh jedan put..SWAKA CHAST!! :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:
    Dr Mishko swaka chast!! :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:A i ostal inarawno..A pogotovo owi koji su se bash izmorili zbog nashe igre

Kao sto DrMisko rece, OF sa izmenjenim facama ce biti uskoro.
    A dres Partizana smo pominjali vec vise puta. Postoje tri resenja, ili da ostavimo ovako, ili da prezime spustimo ispod broja, ali onda nece biti bas vidljivo zbog crno-belih linija(koje mozemo da preradimo ali ce biti uzasno izduzene kod igraca koji nose izvucene dresove) ili da skinemo prezime skroz.

Ok je swe to..tad ce da bude savsim OK..I bash je wrx ali sad...eto iamju te male grshke..i to je to:.))))
    Ali pogldedajte shorceve partizana kad je home dres..Shta je ono??
    I neka na ledjima bude samo kopernikus..tako je najbolje..

srfa
    Guest

I sad sve kad se sabere:SVAKA NAM CAST,PATCH JE (SKORO) EXTRA
    Ja sam zadovoljan,kada se bude radio update tu sam da pomognem opet

****te, tek sad vidim kako su dobro ispali oni moji transparenti (Zvezda, Vojvodina, OFK, Vozdovac, Zemun). Stvarno je najbolje stavljati transparente sa originalnih slika, nema sta... Svaka nama castĂ‚Â* :MrGreen:Ă‚Â* :MrGreen:Ă‚Â* :MrGreen:

TOTTI
    Guest

Amin........ :MrGreen: :MrGreen:,konacno izadjee i taj MSL patch.....

Cao grobare :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast