Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 261 to 268 of 268

Thread: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Jel ima update za ocene? Babovicu defanzivne ocene a on je ofanzivni vezni,ima jos nekih gresaka,lazar popovic iz cukarickog visok 192 a ne 175 kako kod mene pise!

Cool GRESKE U MSL patchu

hteo sam da igram nasu ligu pa sam skino vas patch ima nekoliko gresaka koje se lako uvidjaju a ostalo sve u svemu je dobro . kao prvo nervira me kad igram sa nasim timovima na pocetku meca kad komentator najavljuje cuju se imena sarih franc timova jos sam se zacudio kad sam igrao sa brazilom nisam znao da su nasi poedini igraci promenili drzavljanstvo i zaigrali za brazzil kao bast i vukic i naravno nigde nema junina i nekih braz igraca
    za sad samo ovoliko ako zelite jos gresak ja cu pronaci veoma mi se svidja vas sajt i ovo je moj prvi post poz sajt je super i mislim da je jedan od najboljih poz od nesha

Administrator maremas's Avatar

to ti je problem sa optionfile-om, oni koji su sredjivali of nisu vodili dovoljno racuna,zato ti nasi igraci igraju u brazlu, i druge nelogicnosti, a sto se tice vizuelnog dela patch je fenomenalan, dosta je bilo polemike oko OF!

Professional

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

Quote Originally Posted by pcigre View Post
    Patch je od sada i zvanicno dostupan za download na:

http://www.pcigre.com/component/opti...,48/Itemid,29/
    a moze neko ovo da opravi da aploduje ovaj pec i kakvi su transferi oni stariji sa zigom ili?

Default Re: ^Pesoholichari Patch: MSL Patch v 1.0^ - Download, utisci, komentari

kako da skinem ovaj patch pomazite molim vas....))
    hvala unapred!!

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314