Poll: Da li biste ucestvovali u Master Liga takmicenju

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 146

Thread: Master Liga Takmicenje - Anketa

1. 10 min, jer na 5 ne mislim gubiti vrijeme, i ako na kraju bude odlucheno da se igra 5min, radije me maknite sa tog takmichenja, pa cu sam na miru, privatno si igrati ML na 10min
    uvazhavam mishljenje zashto 5min i radi kojeg cilja, ali mrzim igrati utakmice po jedno poluvrijeme :P
    ali isto tako tko veli da moramo odigrati svih 15 sezona, ajmo recimo 10 (vrtim na svoj mlin)

2. default tim, ili ako se to ne odabere, neka se uzimaju timovi iz others i stvarno najslabiji timovi iz liga petice, jer kao shto sam ranije rekao , u ovim slabijim timovima uvijek postoji jedan vanserijski igrach (npr. Villareal u kojem su zvijeri, itd.) kojeg mozhesh forsirati i time trpati....ali ako drugi i uzmu takav klub, ja cu krenuti sa defaultnim timom, ili nekim iz others, naravno vidjet cemo kada se definira vrijeme trajanja tekme...

3. ovo mi je posve svejedno

Super Star maremas's Avatar

Thumbs up

Ja se isto prijavljujem

1. 10 minuta (na manje ne planiram da igram)
    2. Pravi timovi, ali timovi iz trece klase i nize!
    3. Normal

Autosave obavezno ukljucen, sad ne znam dali on moze da se gasi tokom sezone ako ga namestis na pocetku.
    Jos jedan predlog sto se tice biranja timova, da svi imamo razlicite klubove, da bude kao neki zreb pa sta kome zapadne, naravno od ovih slabijih timova!

Posto ce padati golovi mozemo da organizujemo i malo najgol takmicenje, znaci recimo najbolji golovi prve sezone, i tako svake sledece, mozda moze da se otvori i novi podforum za ovo sve tako da svako moze da otvori svoju ML temu gde mogu da se stavljaju izvestaji, a bice i preglednije. Teme bi se zvale recimo maremas~Hull (ime clana i tim)
    Novim forumom i reklamom sigurno bi privukli dosta ljudi.

Solo per ti...

U potpunosti se slazem sa maremas-om,u svemu.

Nerazzurro 4evra's Avatar

Ne bi bilo lose ni na 10 minuta,na kraju krajeva ne moramo zavrsiti svih 15 sezona,vec igramo pa dokle ko dogura

Ovo Maremasovo za zdreb je odlicna ideja,najbolje je da ti(nightcaller) proberes onoliko timova koliko je nas igraca,zatim uradis zdreb i na kraju mi izvlacimo klubove s kojima cemo pocinjati.
    Dok ce lige u kojima cemo se takmiciti biti svima iste(vec je pre dogovoreno)
    Najgol takodje moze,Mare je vec to organizovao pa bi to trebalo njemu prepustiti(organizovanje NAjgol takmicenja)

Mislim da je najbolja duzina 10 min, a uostalom ne moramo da stavimo granicu 15 sezona, mozemo da stavimo 10 sezona i onda komotno moze za tri nedelje da se zavrsi sezona.

Sto se tice timova, meni je zanimljivije sa realnim.

Transfer frequency: Normal

Nivo: I top player i very hard

Player Development : Yes

Classic Players: No

Reset Prevention Feature: Yes

Autosave: Yes

To je moje vidjenje, ali ako se dogovorimo da je tekma 10 min. ja obavezno ucestvujem bez obzira na druge opcije

Professional ensooo's Avatar

5 ili 10 isti djavo ko zna zna -))), neigramo u pare uzivajmo ljudi, vec se stvara napetost --)))
    hajde da igramo da znam zasto igram, da ne igram vako beze --))))

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Ja se isto prijavljujem

1. 10 minuta (na manje ne planiram da igram)
    2. Pravi timovi, ali timovi iz trece klase i nize!
    3. Normal

Autosave obavezno ukljucen, sad ne znam dali on moze da se gasi tokom sezone ako ga namestis na pocetku.
    Jos jedan predlog sto se tice biranja timova, da svi imamo razlicite klubove, da bude kao neki zreb pa sta kome zapadne, naravno od ovih slabijih timova!

Posto ce padati golovi mozemo da organizujemo i malo najgol takmicenje, znaci recimo najbolji golovi prve sezone, i tako svake sledece, mozda moze da se otvori i novi podforum za ovo sve tako da svako moze da otvori svoju ML temu gde mogu da se stavljaju izvestaji, a bice i preglednije. Teme bi se zvale recimo maremas~Hull (ime clana i tim)
    Novim forumom i reklamom sigurno bi privukli dosta ljudi.
    Sve ovo sto si naveo, vec mi je palo na pamet (ali mi bilo glupo da izlecem sa tim, a ne znam ni da li ce krenuti ovo takmicenje ). Cak sam i hteo tebe da pitam da li bi mogao ovo da odradis (mislim na to najgol takmicenje, kao i na odradjivanje jednog ultimativnog videa, od po 5 ili 10 golova svakog clana).

Ljudi, da ne bi bilo spama, i previse posla za moderatore, mislim da je najbolje da otvorimo jednu temu, u kojoj bi postovali samo screenove sa polusezone i sezone, uz vas mali komentar. Znaci, svako bi postavio 1 post na polusezoni, i jedan post na kraju sezone. U ovoj temi bi mogli da komentarisete ucinak drugih. Mada meni je to svejedno.

Posto vidim da se ste za 10 min., onda najbolje da rok za zavrsetak jedne sezone bude 3 nedelje, ako ne planiramo da zavrsavamo do kraja (screenovi sa polusezone ddo kraja 2. nedelje).

Kao sto sam vec rekao, ne AutoSave, vec Reset Prevention Feature. Kada se to ukljuci, onaj ko izadje iz utakmice, gubi tu utakmicu iz koje je izasao kada opet loadinguje Master Ligu.

Dakle, slozili smo se da su najbolji timovi sa pravim, a ne default igracima. Tako da cu izbaciti neke malo jace ekipe (poput Viljareala, West Hema, Porsmuta, Aston Vile, i ako ima jos koja vi slobodno recite, a da nije na onom spisku koji sam dao pre nekoliko strana).

Najveci problem ce biti, ko ce vrsiti pregled screenova, i proglasavati pobednika. Mislim da bi to trebalo da bude neko ko ne igra sve ovo. Ako ne nadjemo nikoga moramo se sami organizovati.

1. Da li bi ste se slozili sa tim da ljudi koji cheatuju u ovom takmicenju dobiju neki kraci ban sa foruma (npr. 7 dana)? Odnosno, da li biste vi zeleli da se to odradi ako uhvatimo nekog da cheatuje?

2. Ako neko postavi virus ili neki spyware u svoj zapakovan fajl sa screen-ovima da li bi bilo ok, po vama, istog banovati na 3 meseca sa foruma, tj. da li bi ste se slozili sa tim?

3. Ovo je samo u slucaju da se ovo takmicenje odradi kako treba, tj. ako izdrzi do kraja. Postavili bismo neku reklamu sa Googla (ili nesto slicno), da bi ljudi mogli preko toga da gomilaju novac na nekom racunu, a kojim bi bili kupljeni pehari za najbolje i zakupljena igraonica u BGu za neko okupljanje ucesnika ovog takmicenja, u novembru recimo. Sve ovo vazi samo ako ljudi ne odustanu brzo od ovoga.

Za predloge 1., 2. i 3. uprava sajta je dala svoj blagoslov .

U toku veceri postavljam radnu verziju pravila takmicenja (ukljucujuci sistem bodovanja) .

odgovaraju mi ovi banovi za cheatere, samo bi trebalo dati i koju titulu uz nickname za cheatere na forumu poput 'najveca pi*** u svemiru'...

wonderful, ovo bi skoro moglo i krenuti

to boze abd uspjeva ovo --)) a za varalice po mom misljenju ban za sva vremena
    samo da se igra i da se druzimo, a sto se tice tih nagrad asta ak neko osvoji iz druge drzave, taman ce dolaziti u bgd po neke nagrade ---))))))
    uglavnom nadam se najboljem
    NightCaller3 zivio

ooooj igram i ja,ja se hranim ML
    na kraju samo edituj prvi post s pravilima i da opicimo...

znaci igra se na onom konami patch 1,2, bez ikakvih dodataka ???????
    mogul bar ubaciti svoj domaci sttadion ???
    po koju loptu il kopacku ???

mozhda glupo pitanje, ali nisam to radi, pa da ne michem cijelu igru....

kako staviti 1.2 patch ako sam vec instaliral 1.3?
    samo pokrenem ponovno instalaciju od 1.2 ili nekaj drugo?

Quote Originally Posted by Chille_HR View Post
    mozhda glupo pitanje, ali nisam to radi, pa da ne michem cijelu igru....

kako staviti 1.2 patch ako sam vec instaliral 1.3?
    samo pokrenem ponovno instalaciju od 1.2 ili nekaj drugo?
    znas li manuelno kako li se vec kaze mjenjati patcheve da ti budu 1.2 i 1.3 ?? ak znas mozes imati i jedan i drugi
    ja npr koristim vecinom 1,2 kad igram offline, dok 1.3 koristim za online igranje
    ako ti treba objasnenje javi se na pm pa cu ti pojasniti

Evo okacio sam na filefront radnu verziju Pravila u Word dokumentu, i jednu manju Tabelu odradjenu u Excelu, koja bi mogla da posluzi svakome da vodi svoju statistiku (ali i ljudima koji ce uporedjivati rezultate vise igraca, da bi proglasili pobednika). Ko misli da treba, neka kaze sta bi moglo tu da se ispravi . Ako nekome ne radi latinicni font, neka kaze.

http://hosted.filefront.com/NightCaller3

Sve 5 nego pojasni mi ovo
    Postavili bismo neku reklamu sa Googla (ili nesto slično), da bi ljudi mogli preko toga da gomilaju novac na nekom računu, a kojim bi bili kupljeni pehari za najbolje i zakupljena igraonica u BGu za neko okupljanje učesnika ovog takmičenja, u novembru recimo. Sve ovo važi samo ako ljudi ne odustanu brzo od ovoga. Oko ovoga bi se još dogovorili (prvenstveno zbog ljudi koji su daleko od Beograda).

Titule su ti najace

Master League Ninja

P.S.
    Di mi skloni Bordo

Pa to mislim, ako se ovo sve odrzi. Sto se tice reklame sa Googla, nisam 100% siguran kako funkcionise, ali znam ljude koji su slicno radili na drugim forumima. Dakle, prijavis se za to na Googlu (nisam siguran gde, ali raspitao bih se), oni ti daju par reklama, postavis na sajt i prilikom svakog klika na tu reklamu novac ide na racun koji si pre toga otvorio za ovu namenu (naravno to nisu neke velike pare, ali sta je svakom od nas da kad udje na forum udari jednom tu reklamu).

Ovo bi mozda mogao bolje da nam objasni FXGT ili had111.

P.S. Aaa, legendo znao sam ja da ce neko od vas pitati za Bordo. Prenstveno zbog mladih igraca koji brzo napreduju .

Sad ozbiljno, ne bi bilo fer njih ostaviti. U cetvrtoj sezoni bi bili bolji od Arsenala, Valensije i slicnih.

Quote Originally Posted by NightCaller3 View Post
    Evo okacio sam na filefront radnu verziju Pravila u Word dokumentu, i jednu manju Tabelu odradjenu u Excelu, koja bi mogla da posluzi svakome da vodi svoju statistiku (ali i ljudima koji ce uporedjivati rezultate vise igraca, da bi proglasili pobednika). Ko misli da treba, neka kaze sta bi moglo tu da se ispravi . Ako nekome ne radi latinicni font, neka kaze.

http://hosted.filefront.com/NightCaller3
    kao 1. NightCaller3 svaka cast, ovo mi se svidja
    2. u koju ligu upadamo iz 2 lige sta moram izabrati a,b,c,d
    3.ja sam skino 1,2 patch kad je tek izaso pa moram li ici ponovo u settings i download,da bi mi se mogli skinuti novi transferi ili je to nemoguce???
    4.mozda glupo al vrijedi pitati -) mogul ubaciti sebi stadion i navijacke ili je zabranjeno koristenje kitservera ???????

forza galata

Ovako posto je meni licno glupo igrati sa golim PESom, tj. nelicenciranim timovima, bez grbova, dresova... mogao bi neko da sredi to tj. da iz nekog peca izvuce grbove, dresove(samo za premijer i spansku ligu), i OF koji bi svi koristili pa to da okaci na forum, kad je bal nek je maskenbal jer ja ne mogu da gledam da pisu velika slova igracima

Eto jos jedan moj predlog, ili bar da se dozvoli upotreba nekih peceva.

Quote Originally Posted by ensooo View Post
    kao 1. NightCaller3 svaka cast, ovo mi se svidja
    2. u koju ligu upadamo iz 2 lige sta moram izabrati a,b,c,d
    3.ja sam skino 1,2 patch kad je tek izaso pa moram li ici ponovo u settings i download,da bi mi se mogli skinuti novi transferi ili je to nemoguce???
    4.mozda glupo al vrijedi pitati -) mogul ubaciti sebi stadion i navijacke ili je zabranjeno koristenje kitservera ???????

forza galata
    2. Lepo je napisano da se na pocetku nalazis u LEAGUE D – Division 2. Tako da u League D upadas.

3. Mislim da moras (mada nisam siguran).

4. Sve sto ne menja same lige (npr. ubacivanje Bundeslige ne dolazi u obzir), ocene igraca i sastave timova je u redu, sto se mene tice . Tu podrazumevam upotrebu kitservera samo za to sto si naveo. Znaci cisto esteticke promene su ok. Ne znam sta drugi misle o tome...

@maremas

Predlog se podrzava. Za: 126, Protiv: 76, Uzdrzano: 28, Nije glasalo: 20 peslanika

Jedan prijedlog, ako vec igramo sa slabijim timovima, bilo bi mi zanimljivije ako je tim licenciran (edit znaci nista od prijedloga ako se smije kitserver koristiti) nekako mi je tako ugodnije .

P.S. Ja cu poslije napisati moji misljenje o svemu ovome i prokomentarisati malo^__^. Sada sam u zurbi

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast