Poll: Da li biste ucestvovali u Master Liga takmicenju

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 146

Thread: Master Liga Takmicenje - Anketa

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Pa nek igra svako kako hoce?sa kojim god klubom,a vi odredite ligu.znaci ja uzmem zvezdu a vi kazete da igram u premier ligi??

Nerazzurro 4evra's Avatar

24 vas odgovorilo na anketu potvrdno a samo 7 "lupilo" thanks u prvi post gde smo rekli da se to "thanks" smatra potvrdom ucesca!?!
    Ocete li igrati ili ne,ako necete nemojte votovati na anketi,stvarate pogresnu predstavu o zainteresovanosti za takmicenje...

alo, ajmo ovako....prijedlog...

odrediti salary cap, znachi max. placu cijele ekipe...
    svidja mi se pravilo za kupnju igfracha do 600pointova..
    sad shto se tiche odabira ekipa, kaj velite da svi krenemo sa defaultnom ekipom?
    po meni najpravednije, svi imamo jednake uvjete (osobno nemam patch nikakav josh, pa i zato) a za glavnu ligu se dogovorimo, meni sve odgovaraju....brijem da je najjacha engleska, ali mozhda je to do mene

Nerazzurro 4evra's Avatar

Pa stavimo najjace klubove u prvu ligu(Utd,celzi,liverpul,arsenal,inter,milan,juvent us,roma,real,barsa,lyon,bayern,sevilla,atletiko,vi ola,i jos neke)
    a onda za drugu ligu stavljamo ostale klubove posle njih po jacini(marsej,lazio,bordo,parma,porto,zenit,city,i td)
    Sta kazete?

Nekako mi se kao najbolje resenje namece da se igra na 1.2 patchu. Znaci samo standardna instalacija, pa posle 1.1 i 1.2 patch instalirani i skinut onaj download content.

Sve to zavisi od jednog velikog faktora, a to je broj ljudi koji su spremni da ucestvuju. Moramo biti sigurni da imamo makar 30 ljudi, inace je glupo zapocinjati (makar ja tako mislim).

Jos jednom napominjem, moramo biti spremni da igramo ovo narednih 30 nedelja (u suprotnom dzabe cemo da pocinjemo).

@4evra

Nije losa ideja kada bi igrali samo dve sezone. Medjutim, kad dodje Liga Sampiona ispasce dosta slabo takmicenje .

Quote Originally Posted by 4evra View Post
    Pa stavimo najjace klubove u prvu ligu(Utd,celzi,liverpul,arsenal,inter,milan,juvent us,roma,real,barsa,lyon,bayern,sevilla,atletiko,vi ola,i jos neke)
    a onda za drugu ligu stavljamo ostale klubove posle njih po jacini(marsej,lazio,bordo,parma,porto,zenit,city,i td)
    Sta kazete?
    Mislim da je to glupo,posto kad odemo(ako odemo)u ligu sampiona s'kim cemo tamo da igramo,onda ce najlakse takmicenje biti liga sampiona.

Professional ensooo's Avatar

ja sam reko da sam za i to 100posto e sada sto se tice izabira tima, najbolje je poceti sa onim levatima tj. miranda,valey .... a sto se tice patcha najbolji je 1,2
    sad jos da se dogovrimo oko nekih malih sitnica i da ovo sve pocne,
    uglavnom nadam se najboljem

Ma nije problem u ovih 10-ak ljudi koji su nesto rekli o ovome. Problem je u preostalih 15-ak. Niko od njih se nije oglasio. Kako da znamo ko su ti ljudi? Ko zna da li su oni glasali iz zezanja ili ih ovo stvarno zanima ?

Ne znam da li su ljudi za zapocinjanje sa default timom (mada nije losa ideja).

Bolje je da uzmemo neki tim nego to default,mutavo je stvarno,i ako cemo da igramo u onoj ligi sa svim najboljim klubovima uvek cemo biti zadnji posto cemo stalno da gubimo i ne dobijamo pare

po defaultu svi krecu sa istim uvjetima, moje mishljenje barem da je to poshteno za sve, pa se vec bumo dogovorili....
    a kaj se tiche liga, skopirati eng, spa, fra i ita lige, baciti van ove najslabije i ubaciti jache koji su ostali....
    i da, ak se misli igrat na 5min, iskljuchite me...
    ovo me zanima samo ako igrate na 10

Pa zar je vazno na koliko se igra?ja naprimer na svim tezinama od najslabije do najjace igram na 5 minuta.I zar nije bolje igrati sa pravim igracima a ne sa izmisljenim?

jbg stari, svatko ima svoje mishljenje

kako ti pikash na 5min, meni je shok
    isto tako, recimo zeme netko Villareal i forsa Nihata do bola, dok zemi ti Castolla pa ga forsaj
    velim, svatko ima mishljenje, treba naci neku sredinu

Pa brate kazes samo timove iz othersa smeju da se uzimaju i to je to,i to sam pojedini

Professional ensooo's Avatar

Quote Originally Posted by Chille_HR View Post
    po defaultu svi krecu sa istim uvjetima, moje mishljenje barem da je to poshteno za sve, pa se vec bumo dogovorili....
    a kaj se tiche liga, skopirati eng, spa, fra i ita lige, baciti van ove najslabije i ubaciti jache koji su ostali....
    i da, ak se misli igrat na 5min, iskljuchite me...
    ovo me zanima samo ako igrate na 10
    slazem se sa gospodinom, 5 min je premalo

Milos007
    Guest

Ma najbolje je da se igra sa default timom, ali da svako napravi svoj tim, svoje dresove, grb.
    Da svima budu iste ekipe, da se LS i kup uefa ne racunaju, nego samo prvenstvo.
    To bi bilo najrealnije. Transferi do 600 P, ili koliko odredite.

Imam jos nekoliko ideja o ovom takmicenju (pored onih koje sam ranije naveo), i njih sada izlazem ovde, pa ako vam se neka ucini dobrom, bice uvrsena u takmicenje (ko nema nikakvih zamerki neka udari Hvala).

1. Igrac koji bude najbolji posle prve sezone moze da dobije neku titulu na forumu (u dogovoru sa moderatorima, npr. Master League Ninja), i da je nosi do kraja takmicenja (tako da svake 2. nedelje razlicit igrac, teorijski, moze da dobije tu titulu),

2. Onaj ko bude najgori na kraju svake sezone, dobija pravo dovodjenja 4-og pojacanja u letnjem prelaznom roku (kako bi mu se malo olaksalo ),

3. Na kraju celog takmicenja posebna titula za pobednika, najboljeg strelca i najboljeg asistenta (npr. za pobednika ML Sensei). Pobednik je onaj koji je imao najbolje rezultate (uzeo najvise domacih prvenstava, pa ako je to izjednaceno gledaju se trofeji u Ligi Sampiona --> Kupu UEFA --> domacem Kupu).

4. Sva takmicenja treba da se racunaju. Medjutim, Liga treba da bude primarno takmicenje (dok Liga Sampiona, Liga UEFA i Kup treba da sluze kao prevaga, ako dodje do situacije da 2 igraca imaju istu poziciju na tabeli).

5. Najbolje bi bilo da traje 5 minuta utakmica, jer ce se svako u jednom trenutku smoriti, i pozelece da napravi odredjenu pauzu od ovog takmicenja (pozelece da igra vise sa ortacima, npr.). Tako se ostavlja mogucnost da se polusezona zavrsi za jedno vece igranja. Kada je na 10 minuta potrebno je preko 25 sati igranja da bi se zavrsila sezona u 1. ligi.

6. Igranje sa istim (default) igracima nije losa ideja, ali mislim da se dosta gubi na drazi takmicenja. Prvenstveno sam zamislio da sve ovo bude nadigravanje malo slabijih timova, koji bi sa svojim originalnim sastavom pokusali da osvoje Ligu Sampiona. Ipak, je zanimljivije igrati sa igracima za koje ste culi, i koje ste gledali na TV-u (ili uzivo ). Naravno, ovo je samo moje misljenje.

7. Tezina igranja je Top Player. Pre zapocinjanja Master Lige obavezno ukljuciti opciju Reset Prevention Feature. Player development: YES. Classic Players: NO. Master League Level: Very Hard. Transfer Frequency: Normal.

Svake nedelje bi se uploadovali screenovi sa rezultatima u toj polusezoni (tabela u prvenstvu; kostur takmicenja u Kupu; Liste strelaca i asistenata u Ligi i Kupu, kao i u samom timu; ako su dovedena pojacanja, screenovi sa njihovom platom i iznosom transfera). Pored toga treba uploadovati screen koji pokazuje vas General Settings.

Za sve ovo potrebno je jos 5-6 ljudi koji su spremni da sve ovo kontrolisu (naravno, tu dolaze u obzir samo oni koji ne ucestvuju). Plus, jos 1 covek koji bi svake druge nedelje proglasio pobednika uporedjivanjem screenova.

Ovo bi bile neke moje ideje.

SVAKO KO ZELI DA UCESTVUJUE U OVOM TAKMICENJU NEKA UDARI HVALA NA PRVI POST U OVOJ TEMI (da bih znao nick-ove ljudi koji zele da ucestvuju). TIME SE AUTOMATSKI VRSI PRIJAVA (ako se dogovorimo oko pravila, i ako dovoljno ljudi bude zainteresovano za sve ovo).

Meni je ova ideja veoma interesantna, jedino mi smeta ta duzina trajanja utakmice, jer sam od kad znam za sebe igrao na 10 min. Moze li kako da se produzi rok za odigravanje jedne sezone, npr. 3 nedelje, tako bi mogli da igramo utakmice 10 minuta i jos pritom bi se manje smorili, odnosno i oni koji imaju malo vise obaveza bi negde "u svoj raspored" mogli da uglave ovo takmicenje? U svakom slucaju, sve pohvale za ideju.

Samo da vas obavestim da se danas glasanje zavrsava.

MOLIM SVE KOJI SU GLASALI, I KOJI ZELE DA UCESTVUJU U OVOM TAKMICENJU DA UDARE HVALA NA PRVOM POSTU U OVOJ TEMI (DA NE BIH OTVARAO NOVU TEMU DZABE).

@DezurnaBudala

Mali problem za tvoj predlog predstavlja to sto Master Liga traje 15 sezona (koliko ja znam), tako da bi takmicenje zavrsili tek za 45 nedelja (oko 10 meseci), kada bi 10-ka uveliko izasla . Mislim da je 5 minuta optimalno, bas zbog svega sto sam naveo, jer ne verujem da ljudi mogu (i zele) da izdvajaju preko 2 sata dnevno igrajuci samo Master Ligu narednih 30 nedelja.

Znam da ne treba pisati dva posta zaredom, ali moram ovako da bi ljudi videli da ima novih poruka.

Dakle, zamolio bih ljude koji proveravaju povremeno ovu temu da se u svom narednom postu konacno izjasne o sledecim stvarima.

1. Duzina utakmice: 5 ili 10 min. ?

Mislim da je 5 min. najbolja varijanta. Naveo sam ranije zasto.

2. Pocinjanje sa default timom ili sa pravim timovima ?

Po meni i jedno i drugo ima svojih prednosti, tako da cu ovde ostati neopredeljen, i reci da mi je svejedno.

3. Transfer Frequency: Normal ili High ?

Mislim da je Normal bolje da ne bi bilo velikog tumbanja jakih timova.

Nadam se da svi znate da napravite (tj. uhvatite) screenove, zapakujete ih i postavite na rapidshare, megaupload i slicno .

evo ja bih ucestvovao ali trenutno nemam pes 2009...

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast