Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 73 of 73

Thread: 7. Djukin turnir ~ Pes2009 ~ PS3 ~ 64 igraca

djuka zar nemam 800 bodova jer sam ipak prosao grupu pa ipak bi trebao da dobijem 50 bodova tako je bilo na proslom turniru...

E da, dobro me podseti Siri za bodowe, NAPOKON SAM ISPRED WASKEZA!!! YEAH!!! Da se zna ko je najbolji u ZAoS-u xD

Evo i ja da cestitam pobedniku...nadam se bakaja da ces jos jedanput osvetleti obraz Zemunaca i stici do novih magicnih 500 bodova, a o paricama da ne pricam

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Da, definitivno je na PS3 manje uzbudljivo igrati. Ista je to igrica u sustini, ali neki detalji cine da igra bude manje privlacna. Mislim da u velikoj meri igra i cinjenica sto nikakvog patcha nije bilo. Licence, dresovi, navijaci, stadioni..., to svaki PES ucini makar 30% boljom igrom, i lakse se predje preko nekih budalastina i nebuloza kojih uvek ima u svakoj verziji ove igre. Jos jedna stvar bi mogla da se dogovori. Naime, svako uzima timove iz tzv. 1. sesira (man jun. real, barsa, inter...) i to je skroz bezveze. Moglo bi recimo u buducnosti da se napravi varijanta, da od 6 tekmi 2 odigras sa 1.sesirom, 2 sa 2.sesirom i 2 sa ostalim slabijim timovima.
    Sto se mog skora tice 1 dobijena, 2 neresene, ostalo pukao Jbg-a, bio sam u grupi sa organizatorom, a u takvim situacijama trema se pojacava i poseban respekt je prisutan prema organizatoru. Pa na sta bi to licilo da "domacin" ispadne jos u grupi A onaj drugi decko me posteno odrao. Nego, jel mogu saznati s kojim ljudima sam igrao, njihova imena ili nadimke. Ok, jedan je Djuka, ali ova dvojica drugih me zanimaju. Verovatno su clanovi ovog foruma. Ajd Djuka, ako nije problem samo mi napisi njihova imena (nadimke). Oce li skoro biti turnir na kompu?
    Eh to sto se tice jakih timova to je stara boljka, igra se za kes i to lep kes tako da mora i to da se uzme u obzir a i ucesce nije bas jeftino pa mora da se udovolji vecini takmicara.

Igrao si sa mojom malenkoscu, sa Alexandrom Tesicem (inter) i sa Mladenom Ilicem, mislim da nisu registrovani na forumu oni !

Turnir na kompu nece biti u skorije vreme jer nema gde da se organizuje a ispod vuka ima sasvim dovoljno sonija za velike turnire pa cemo samim tim tamo se druziti !

Quote Originally Posted by siri-gerard View Post
    djuka zar nemam 800 bodova jer sam ipak prosao grupu pa ipak bi trebao da dobijem 50 bodova tako je bilo na proslom turniru...

To je bio kazuki i tu sam delio bodove ali aspp lista kaze da se boduje sve od 1/8 finala pa do pobednika... Tako da osim kazukija ovako ostaje a i nije poenta da bude milion ljudi na listi vec samo oni najbolji !

ee hitman... ajde mi napisi sa kime sam ja bio u grupi...samo da znam!
    hvala!

Konstantin (Beta_House)
    Ivan_Potter
    Shkemi

dosta dobar turnir, izuzetno neizvestan i vrlo bolan za mene... stameni-djuka, sale-kure, djuka-bakaja, sale-djuka strasno, ne zna covek za koga da navija
    u zdravlje da trosis Stevane

Dobar turnir,cestitke pobedniku od koga sam ispao u polufinalu,ali mi je za utehu trece mesto,pobeda nad djukom i 2000.
    Realno ljudi dosta vise tih prica eto ovo eto ono.uzmite vi njega pa radite sa njim sta hocete kad je tolko dobar,nije poenta u njemu ili mesiju,ronaldu vec u onome ko ih kontrolise.a tek te gluposti sa sesirima imate turnire sa slabijim timovima pa opet do kraja dodju isti ljudi kao i obicno.i sta ima neko da prica kako protivnik igra da li lepo ili ruzno,svako igra onako kako mu najvise odgovara, sa 8 u odbrani ili u napadu.igrica je takva da svaka budala moze da da go pa je mnogo teze braniti se nego napadati.sad neko misli da ako postigne 3 gola treba da pobedi.igrica je takva kakva je puna bagova ili ne i mi ne mozemo nista da promenimo.kao sto je stameni rekao ovo je simulacija fudbala a ne pravi fudbal tako da nema sta da se prica sta je realno a sta nije.ako vam se ne svidja nemojte da igrate.a to za pc,ps3 nema nikakve razlike.i nemojte da trazite neke turnire na pc-iju ili sa pes 6-icom,jer situacija je takva i u celom gradu nema dovoljno opremljene igraonice sem ove za turnire niti negde ima pes na pc niti pes 6.
    P.s. Stameni hvala na podrsci a ti djuka za sledeci turnir da strpas stamenog sa mnom u grupu kad je toliko zeljan da igra protiv mene

Svaka cast pobedniku ( kidali smo se u 1/8 ) , svaka cast i meni ( moram da pohvalim sam sebe ) jer sam dogurao dokle sam dogura
    Dobra organizacija ^^

Vidimo se na sledecem turu :P

p.s. Mrtva barselona ...i mrtvi ETO . treba ih zabraniti .. i BUG taktiku sa 10 igraca u odbrani ^^

Izvuce me ovaj shicitas ma necu mnogo trositi vremena na kucanje, u potpunosti se slazem sa onim sto je izjavio.
    Ono sto mi se ne svidja je sto ce i ova tema postati kao i svi ostali forum, da se pojavljuju neki novi koji imaju"ideje" i stalno nesto smaraju, umesto malo da procesljaju forum i informisu se.

Quote Originally Posted by shkem1 View Post
    turnir je super organizovan djuka ocena 5 8)...sto se tice same igre na PS3 treba je zabraniti zakonom 8)...prosao sam grupu nimalo lako konkurencija je bila jaka ali uspeo sam kao drugi u grupi da prodjem dalje...igrao sam sa celzijem i cim sam video da moj protivnik igra sa BARSOM nisam imao sta da trazim... uzmes ETOA i trci trci i trci odbijaju se moji lete glave ruke siluj me je bio svaki napad 8)... jednostavno AI odbrane na PS3 je nivo male bebe 8)...na PC sam pogledao mec i vidi se da ETO moze samo da gleda gde je gol jer je AI na PC-u na nivou mnogo vecem od PS3...MOJE MISLJENJE JE DA TREBA IGRATI NA PS3 IZ LJUBAVI A TURNIRI ISKLJUCIVO NA PC REALNIJE JE MNOGO OVDE SAM VIDEO NEVEROVATNE POSTAVKE EKIPA !!!

POZDRAV SVIMA I VIDIMO SE NA SLEDECEM ZEZANJU BILO BI DOBRO DA NE IGRAMO SA I i II KLASAMA BAR NA PS3!!!!
    Potpuno se slazem s tobom!TURNIR U PES 2009 NA PS 3 TREBA ZABRANITI ZAKONOM,JER JE RAVAN KATASTROFI U ODNOSU NA PES 2009 NA PC-u!!!

Treba zabraniti zakonom biciklizam, bocanje i pikado!!! (ako se setim jos neke igre ili sporta u kojem sam los, jawicu wam)

Treba zabraniti nastavak diskusije

lock

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234