Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 73

Thread: 7. Djukin turnir ~ Pes2009 ~ PS3 ~ 64 igraca

Djuka odjavljujem Djerowica jer mu je mama umrla pa nece moci da dodje!!!!

idi bre,pa nisi morao bas da nam pricas sta se desilo...!!!

ps.ne znam sta da kazem,ni kako da mu izjavimo saucesce...!!!

Quote Originally Posted by zymbyl View Post
    e prijavljujem se i ja na turnir nemojte da nema mesta....
    upao si na spisak, jel potvrdjujes ucesce?

offtopic:

Ako neko ima novi FEAR 2, molim vas kontaktirajte me na PM da se dogovorimo da mi neko nareze i donese u nedelju i naravno platicu sve normalno ! Samo na PM !

Djuke je l' moze na soniju da se prikljuci logitech-ov joistick?? da ponesem od kuce?
    jbg,navika je èudo!

@boki0812

Ne moze da se prikljuci lodzitekov djoj na sony....!!!!

Professional ShevaSerbia's Avatar

Quote Originally Posted by Boki0812 View Post
    Djuke je l' moze na soniju da se prikljuci logitech-ov joistick?? da ponesem od kuce?
    jbg,navika je èudo!
    Imas par kompova u igraonici, pa ces moci na njima na logitech-u da igras...

Ne moze da se ubaci u soni, a i da te stavim na komp opet ces morati da igras vise utakmica na sonijevom jer imaju igraci sa tastaturom...

tako da idi malo cepaj na sonijevom

Djuka nazalost otkazujem ucesce.

srecno pa se vidimo..........

e pa ovako,moji utisci o mom prvom turniru......odlicna organizacija,dobra konkurencija,a ja....pa mogao sam i bolje.Zao mi je samo sto sam se prerano predao(u 4.kolu),a na kraju se ispostavilo da sam mogao da se borim za prolaz....jbg!
    Zao mi je sto nisam mogao da ostanem do kraja da odgledam turnir,ali nema veze...bice ih jos dosta!!
    zZ do sledeceg turnira.......

p.s.Djuka baci posle grupe ovde,da barem znam sa kim sam igrao!

Talking Djukin turnir 15.02.2009. PS3

turnir je super organizovan djuka ocena 5 8)...sto se tice same igre na PS3 treba je zabraniti zakonom 8)...prosao sam grupu nimalo lako konkurencija je bila jaka ali uspeo sam kao drugi u grupi da prodjem dalje...igrao sam sa celzijem i cim sam video da moj protivnik igra sa BARSOM nisam imao sta da trazim... uzmes ETOA i trci trci i trci odbijaju se moji lete glave ruke siluj me je bio svaki napad 8)... jednostavno AI odbrane na PS3 je nivo male bebe 8)...na PC sam pogledao mec i vidi se da ETO moze samo da gleda gde je gol jer je AI na PC-u na nivou mnogo vecem od PS3...MOJE MISLJENJE JE DA TREBA IGRATI NA PS3 IZ LJUBAVI A TURNIRI ISKLJUCIVO NA PC REALNIJE JE MNOGO OVDE SAM VIDEO NEVEROVATNE POSTAVKE EKIPA !!!

POZDRAV SVIMA I VIDIMO SE NA SLEDECEM ZEZANJU BILO BI DOBRO DA NE IGRAMO SA I i II KLASAMA BAR NA PS3!!!!

E ovako Djuka super organizacija....ja sam igrao skroz solidno u grupi me pokrala igrica i budem drugi..zbog toga veoma rano se sudarim sa Saletom koji me je po igri razbio iako me je jako tesko dobio na produzetke...ali nista nisam mogao Saletu koji igra neverovatno dobro,a u napadu ima SUPERMENA tj. covekolikog majmuna,vec pomenutog Samjuela Etoa kome je nemoguce uzeti loptu...tako da od sad i ja biram supermena i drugove...Svaka cast pobedniku...

cestitke pobedniku...

Cestitke nowom oswajacu, swaka cast, i Djuki na sjajnoj organizaciji kao i uwek

Danas sam lepo prosao, izbacio do sada nepobediwog Rastka, i nasao para za 2 vs. 2 (Srna i ja na sledecem turniru swe rusimo Pali "Seljaci" 2:0 i 3:2 )...

Cetwrtfinale 05, i 05 Djuka -_-

Ali nema weze, sledeci put cu sa njim kao sa Waskezom, petarda po poluwremenu :P

Poz do sledeceg turnira...

1/16 finala

Sale - Srna
    Siri - Kurotresina
    Vaskez - Djole
    Zlaja - Petar F.
    Konstantin - Lazar
    Stameni - Djuka
    Bakaja - Alexandar Novakovic
    Rastko - Neka

Bjelja - Peca
    Sheva - Ajkula
    Tesic - Novica
    Sasa - Skemi
    Andrija - Sakal
    Stewan - Dusan
    Stefan - Srdjan
    Luka - Milan

1/8 finala

Sale - Kurotresina
    Djole - Petar F
    Konstantin - Djuka
    Bakaja - Rastko

Bjelja - Sheva
    Novica - Sasa
    Sakal - Stewan
    Stefan - Milan

1/4 finala

Sale - Djole
    Djuka - Bakaja

Bjelja - Sasa
    Stewan - Stefan Hrkalovic

1/2 finala

Sale - DJuka

Bjelja - Stewan

FINALE

Sale - STEWAN

----------------------------------------------------------------------

Svaka cast pobedniku za koga su svi rekli da odlicno igra sto je i pokazao... lista za koji minut !

GG svima, posebno PM zao mi sto je izgubio finale, cestitke za pobednika

zao mi je sto sam propustio tur, sledeci je za dosta vremena taman da se svi uzelimo turnira i da izvezbamo isti

eh kako mi nedostaje da cujem kako kukaju ljudi na igrace igricu dzoje i kunu se da vise nece da igraju

Pih Ispadoh u Osmini Strashno koliko neki ljudi igraju ruzan fudbal... :P

Josh jedno samo.. Neki ljudi zaista,ali zaista imaju chudne taktike.... Jbt,nije odbrana sushtina :(

-------------------------------

Djuka: Imas opciju edit ako hoces da dodas nesto

Nema Joga BOnito kad je kes u pitanju

Updateovana lista - Bodovanje i ASPP lista !!!

Da, definitivno je na PS3 manje uzbudljivo igrati. Ista je to igrica u sustini, ali neki detalji cine da igra bude manje privlacna. Mislim da u velikoj meri igra i cinjenica sto nikakvog patcha nije bilo. Licence, dresovi, navijaci, stadioni..., to svaki PES ucini makar 30% boljom igrom, i lakse se predje preko nekih budalastina i nebuloza kojih uvek ima u svakoj verziji ove igre. Jos jedna stvar bi mogla da se dogovori. Naime, svako uzima timove iz tzv. 1. sesira (man jun. real, barsa, inter...) i to je skroz bezveze. Moglo bi recimo u buducnosti da se napravi varijanta, da od 6 tekmi 2 odigras sa 1.sesirom, 2 sa 2.sesirom i 2 sa ostalim slabijim timovima.
    Sto se mog skora tice 1 dobijena, 2 neresene, ostalo pukao Jbg-a, bio sam u grupi sa organizatorom, a u takvim situacijama trema se pojacava i poseban respekt je prisutan prema organizatoru. Pa na sta bi to licilo da "domacin" ispadne jos u grupi A onaj drugi decko me posteno odrao. Nego, jel mogu saznati s kojim ljudima sam igrao, njihova imena ili nadimke. Ok, jedan je Djuka, ali ova dvojica drugih me zanimaju. Verovatno su clanovi ovog foruma. Ajd Djuka, ako nije problem samo mi napisi njihova imena (nadimke). Oce li skoro biti turnir na kompu?

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast