Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 73

Thread: 7. Djukin turnir ~ Pes2009 ~ PS3 ~ 64 igraca

Prijavljujem se i ja naravno.

Djuka stavi i mene...a mob ti saljem na pm.

Djuka stavi i jednog mog ortaka.....Marko Simkovic...broj ti saljem opet na pm.
    p.s.izvini za 2 posta za redom.

Lep turnir ali nisam tu. Brisi mene. Vidimo se tamo sredinom marta kad budem ponovo u igri a do tada lepo se igrajte i pozelite mi srecu u Liverpulu Krecem 20. februara!
    Pozdrav!

Kostic Ivan
    Molnar Janko
    Mladen Ilic

djuka, nisi turio burazere na spisak! ili sam puko sa vidom skroz?

Djuka Prijawljujem Djerowica!!!taman 64-ti Je!!!i Potwrdjujem Ucesce

misic vladimir-shkem1 e ovo mi je prvi tur, ako bude imalo mesta, posto sam tek sad stigao sa kopa pa nisam se mogao prijaviti ranije.

Professional ~Fuego~'s Avatar

Djuka brate otkazujemo ucesce ja i ilke jbg.. imam tekmu, ae lepo se provedite,nek pobedi najbolji,pozz pa se vidimo na sledecem turu! p.s. nek neko igra sa liverpoolom da me opravda!

Quote Originally Posted by verka_kurva View Post
    Djuka Prijawljujem Djerowica!!!taman 64-ti Je!!!i Potwrdjujem Ucesce
    okej ubaceni

Quote Originally Posted by shkem1 View Post
    misic vladimir-shkem1 e ovo mi je prvi tur, ako bude imalo mesta, posto sam tek sad stigao sa kopa pa nisam se mogao prijaviti ranije.

Matori prvi si ispod crte pa prvi koji odustane ti upadas a velike su verovatnoce da ce neko otkazati pa cu ti javiti ja na mobilni

pozz

E djuka jbg, izvini, necu moci da dodjem. Da se cimam samo zbog tura malo mi je mnogo, ocekivao sam da imam ispit ovaj vikend ali ipak je sledece nedelje, tako da se vidimo kad se vratis sa skijanja. Poz

Da li ce grupe biti izvucene na dan turnira ili pre?

ja predlazem da budu na dan turnira da ne otkazu neki zato sto su u pejakoj grupi i znaju da nece proci, tj neka ih djuka ako hoce i sada izvuce ali tek tamo da budu objavljene

Ja cu napraviti grupe koje ce biti objavljene na dan turnira... Upravo zbog ovog razloga gore !

ajde djuka sredi nesto da upadnem u grupu sa ovim ortakom sto sam ga prijavio....igrali smo juce i dobio me bio 3:1 u partijama,jbg.podcenio sam ga bio....i sada hocu da mu se osvetim na turniru!)
    Ma samo ja da sutra popravim keca iz mate...pa u nedelju da igram turnir bez problema!

Upravo zbog toga pravim grupe da ne bi igrali ljudi koji se poznaju u istoj grupi zbog namestanja !

Quote Originally Posted by Djuka View Post
    Upravo zbog toga pravim grupe da ne bi igrali ljudi koji se poznaju u istoj grupi zbog namestanja !

Sjajno!!!
    Onog Strippy-ja gledam svaki dan, dobio dva poslednja medjusobna duela i sad digao nos..
    Jos da ga u****, pa da, kojim slucajem, ne prodjem grupu bas zbog njega...
    Morao bih hvalisavca da slusam - ne svaki dan, vec svakih sat vremena!

Vidimo se

e prijavljujem se i ja na turnir nemojte da nema mesta....

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast