Results 1 to 19 of 19

Thread: Koliko vremenski igrate PES 2009?

Default Koliko vremenski igrate PES 2009?

Koliko vremenski igrate PES 2009?-Ja u poslednje vreme vrlo retko,tj. samo kad mi dodje neki drug!Evo recimo za vreme ovih praznika ga nisam igrao uopste..
    Dok ranije PES 4 i 5,non stop!DAli to znaci da je PES los ili nije ,,zarazan,, ne znam!

tijekom radnog tjedna oko 2h u prosjeku, dok za vikend minimum 5-6 sati, a nekada se josh zna zalomiti i da do jutra zaruzhimo, prosjek - 1x mjesechno

5-6 сати дневно,али у прекидима...

Ja bas,bas slabo...samo protiv ortaka sto igram...tu mogu da vezem i po 5-6 tekmi,ali sam...treba mi da se namolim da udjem u PES a i kada udjem po jedna tekma u exbition,na top player i to je to

Nerazzurro 4evra's Avatar

kad mi neko dodje od drugara ili rodjaka minimalno po 3-4 sata na exibition,ovako igram samo BaL i to neredovno-kad mi padne na pamet

Марадона - елпибе zlaxy's Avatar

pes9 champions leaugea ponekad sa drugarom,uglavnom pes6.

=Probation= _ILKE_'s Avatar

Ja igram Master igu svaki dan po7,8 utakmica,kad mi dodje drug 3,4 sata,i became a legend svaki dan po 3 meca 5 minuta

Professional Johny s jednim n's Avatar

2-3 utakmice dnevno, osim kad skupim drustvo. Tada nemamo vremensku granicu.

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Ja nisam usao u Pes jedno mesec dana,sve nesto cekam ovaj update od jls pa da pocnem ligu,a kad mi drugovi dodju onda igramo dok nas ne istera moj cale kad ide u 6(ujutru) na posao

na x360 igram dnevno po 3h i to 09 a na kompu sam prestao igrati 6icu jer cu za dva tjedna dobit novi komp...

uglavnom se igra become a legend,liga prvaka te master liga....

Vikendom, najcesce, igram skoro po cijeli dan master ligu... Od kako ujutro otvorim oci i sve do nekih 8-9 sati uvece kada imam druge obaveze

Samo me nervira u zadnej vrijeme sto sjecka mi kad igram :( Napokon OF i sve ostalo sredio, i sad belaj s tom grafikom... Al hajd Sta fali

oko 3 sata dnevno zavisi ako mi dodje neki ortak do pet sati ...

igram oko 3-4 sata dnevno nekad i vise...uglavnom igram master ligu primeru sa Realom posto ima LP tu pa mi pravo sminka...to najvise derem a jos kad se drustvo okupi onda do jutra rasturamo

Ja do skoro ovoliko nisam igrao PES ,ali 09 me je zarazila...pogotovo BaL ,negde oko 3h furam dnevno ,a vikendom 5-6 sata,pogotovo kad se skupi drushtvo ,tad mozhda i vishe...

Lako je piciti 4h sata dnevno u prazno, sto ne dodjete na neki turnir iispod vuka, ne bi vam vredelo ni 16h...!!xDD

Ne igram pes svaki dan,nedeljno odigram po 3-4 tekme,na 10 min.

nekad svaki dan igram po 1-2 sata dnevno, nekad ga ne ukljucim po 2-3 dana...

Milos007
    Guest

Quote Originally Posted by Partizan FOREVER View Post
    nekad svaki dan igram po 1-2 sata dnevno, nekad ga ne ukljucim po 2-3 dana...
    Isto

Pes 6 sam igrao po ceo dan, znaci oko 8 sati dnevno, sad nemam vremena pa igram pes 2009 otprilike 1h dnevno