Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 36

Thread: Turniri u Crypton Planet igraonici u TC Delta City

Default Turniri u Crypton Planet igraonici u TC Delta City

Turniri u Crypton Planet igraonici u TC Delta City
    Gejmeri, kao što smo vam i obečali prošli put, organizujemo još jedno druženje pred Novu godinu. Ali nije samo Nova godina povod, več ujedno i obeležavanje 1. rođendana Crypton Planet igraonice! A na rođendan se zovu samo pravi drugari…. stoga, čekamo vas!

Ovoga puta su u pitanju dva turnira:

- - PES09 turnir na PS3 konzolama, koji če se održati u nedelju 28.12.’08 u 15h

- - Race Driver GRID turnir na računarima, koji če se održati u ponedeljak 29.12.’08 u 15h

Broj prijava je ograničen i traje do subote 27.12.’08. Cena za učešče je 150 dinara.
    Svi učesnici koji se prijave za učešče u jednom od ova dva turnira, dobijaju 10% popusta na kupovinu bilo koje igrice u ComTrade Shopu u TC Delta City.

A nagrade….naravno, najuspešnie baš kao uvek čekaju SUPER NAGRADE!

Dobrodošli na planetu gde zabava nikada ne prestaje!

Vaš Crypton Planet
    TC Delta City
    011 312 98 22

Izvor:http://www.comtradeshop.com/Pages/Ne...x?n=MTYw&cid=1

Ako se igra na onim retard dzojevima onda nista...

ma ****s dzojstike ako se igra na 5 min i jedna tekma ko prosli put i odmah kuci tek onda nista . . .

jebm ti turnir ni nagrade ne mogu da napisu

Ako neko od nasih ide, neka me prijavi (tipujem na Vuka)! Lako cu ih ispaliti, nisu rigorozni kao Djuka
    Poz!

ajde moze da prodje i mec od 5 minuta ali oni dzojevi (sto rece vukodlak1) su stvarno retardirani. to ti je kao da ga bacas levom rukom (naravno ako si desnjak)

e da, mogli bi da se otvore za sony3 ako slave rodjendan, smekeri iz miskograda...

P.S. imam jedno pitanje: jel mogu da povezem stare dzojeve sa sondze1 na PS3??? mislim preko onog plavog adaptera odnosno usb *****a!!!

Broj takmicara ogranice na 64,prva nagrada PSP

ja sam danas bio da prijavim mene i shicija ima jos nekih 20-ak mesta slobodnih!

Moze li neko da me prijavi ako bude isao?

ljudi, hoce li ko od nasih da igra turnir? mislim na sedmoricu mladih : ) daj da nas prijavi neko ako ide na nbg...

****s turnir ako puknes odmah kuci
    Bolje da se vidimo ispod Vuka , igras barem 6 tekmi!
    VLAJKO dodji da se trsimo !
    pozdrav

cekaj nije valjda da moram da idem do ****ine i ****nog dsitija po ovoj guzvetini da bi se prijavio..daj sto nema neki mejl ili tako nesto..
    ako neko ide nek me prijavi, pare refundiram na turniru u obliku kfc kutije bataka

Quote Originally Posted by V.Kostic View Post
    ljudi, hoce li ko od nasih da igra turnir? mislim na sedmoricu mladih : ) daj da nas prijavi neko ako ide na nbg...
    Vladice nije problem,ako hoces da te prijavi moj ortak,ide tamo u skolu pa ako hoces tu sam....!!!!E da sto se tice dzojistika ponecu svoj,pa ako mi ne budu dali da prikacim svoj ebacu im mamicu,a pogotovo onom celavom....!!!!

Moze Opusteno Preko Fona Da Se Prijavi Tako Sam Se Prijavio De Po Ovoj Ladnoci Da Idem Samo Zbog Prijave....

Quote Originally Posted by neka.bg View Post
    Vladice nije problem,ako hoces da te prijavi moj ortak,ide tamo u skolu pa ako hoces tu sam....!!!!E da sto se tice dzojistika ponecu svoj,pa ako mi ne budu dali da prikacim svoj ebacu im mamicu,a pogotovo onom celavom....!!!!
    hvala neka, prijavio me vukodlak juce...
    @deki
    ma necu da dajem 600dindzi jer kradu prevaranti.

Ima josh jedno mesto... tel je 312 98 22

Rekli su mi da je sve isto kao prosli put, a onda sam im odgovorio "u redu, onda samo ovu dvojcu, ne mogu da se nerviram"...

ljudi, ako neko slucajno zeli da odustane od ovog turnira neka mi slobodno javi da upadnem umesto njega... rekoh da javim za svaki slucaj posto sam zakasnio sa prijavom..
    hvala

MA koj CRypton bre kod Celavca.... lepo stekajte pare za Djukine turnire i ucite bre (ko studira naravno*)...

Kod vuka misli mda je prevara velika, lazipara, tako da ..... ono....

jel se znaju ostale nagrade ako ih ima

Page 1 of 2 12 LastLast