Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 166

Thread: PES 2010 ~ Predlozi

Super Star maremas's Avatar

Arrow PES 2010 ~ Predlozi

Igrali ste vec dosta PES2009 da bi uvideli njegove mane, kao i mane koje se vuku jos u predhodnim nastavcima pa recite sta biste zeleli da se promeni u PES2010 ili kako se vec bude zvao, tako da dajte svoje predloge.

*Evo ja cu da navedem neke stvari koje mi padaju na pamet, prva su licence, posto KONAMI uvek sa njima ima problem i ne moze da ih nabavi za neke postojece lige eto 3 lige koje bi KONAMI mogao da ubaci a koje se ne nalaze ni u fifi09 a vrlo su kvalitetne su Argentinska, Ruska i Grcka liga sto verujem da to nebi bio problem i to bi bio pravi BUM.
    *Drugo CL mod, mogao bi da se ubaci neki CL scenari mod gde mozes da igras recimo finale lige sampiona 1995 Ajax-Milan i gde imas mogucnost da promenis istoruju, dalje da se na kraju svakog finala dobijaju neki filmici sa potezima, golovima sa tih tekmi i slicno, tako da budes nagradjem sto igras i sto prelazis razlicite modove. Da CL ubace u master ligu, da u master ligi napokon bude pravi novac, ne mora da bude euro, dolar, funta samo neka cifre budu prave a ne ono 1356
    *Gejmplej da se malo unapredi, jeste da je odlican i da su finte i driblizni dobri ali sto nebi nesto ukrali iz fife i ubacili jos koju fintu, kad oni kradu od konamija sto nebi i ovi.
    *Grafika, ooo ta grafika, po danasnjim standardima ona je ispod proseka, jeste da je svi volimo manje ili vise ali mislim da to mora biti mnogo bolje pa i ako mora da se zrtvuje sa visokom hardverskom zahtevnoscu. Mada sam zahvalan sto sad sa mojom kantom mogu da teram PES na high na najvecoj rezoluciji

Za sad toliko, mada ima jos mnogo toga sto bi naveo.

>. znas... ja bi jedinooo ... da je jacii komputer....
    da razmisljaaaa...
    aaaa .. ne uradis driblink... igraccc pada.. i svaki je penal u sesnestercu.. to je velika zamerka na ovom fudbalu...

Super Star Turinski's Avatar

bilo bi extra da...............
    ubace nemachku ligu makar se zvala german league i timovi se zvali ruhr i to..... kao u 4-ci,ne treba ni jedan licenciran tim,cak ni imena igrach,.a nisu preterano neophodna,ali bi olakshalo patchmaking ne bi morali da meramop holandjane ili da ne ubacujemo nikakav drugi tim,samo zbog slotova...................
    i da dobiju licence od klubova i kvalifikacija za ls, ali mi je bitnije ono 1. iako je rano za raspravu

Super Star markotor's Avatar

Neka konacno povecaju broj reprezentacija i da se igraci krecu u 360 stepeni a ne osam pravaca

licence nece verovatno jer je to skupo, mare grafika je extra kus bolje pa sve se vidi izrazi lica na igracima pomeranje dresa
    ja bi uveo jos sneg i da bude efektine graficki odradjeno kisa tj kad se kliza po terenu da se vide tragovi i da se dresovi prljaju i cepaju e to bi bio pun pogodak
    da moze igracu da se razbije arkada itd...

Quote Originally Posted by FXGT View Post
    licence nece verovatno jer je to skupo, mare grafika je extra kus bolje pa sve se vidi izrazi lica na igracima pomeranje dresa
    ja bi uveo jos sneg i da bude efektine graficki odradjeno kisa tj kad se kliza po terenu da se vide tragovi i da se dresovi prljaju i cepaju e to bi bio pun pogodak
    super ti fora, samo malo teze da ce konami da napravi to za arkadu, nisu oni u taj trip.

Professional Milan H.'s Avatar

vise liga i vise timova i da se u ML ubaci jos liga da bi onaj kup sto podseca na LS bio zanimljiviji, ne bi ni bilo lose da se treneri (menadzeri,kako god) urade bolje, detaljnije, a ne svaki menadzer da bude chicha od 100 godina, mozda ponekad da uleti koji navijac na teren (kad se igra ML ili neka druga liga) da navijaci ulete makar na neki derbi, ne bi bilo lose da se ubaci mod poput onog iz FIFE cini mi se da se zove "carier mode" da mogu da se menjaju klubovi,a ne da stalno pocinjem iznova novu ML kad sa nekim klubom osvojim sve.... ma uvek moze bolje

Ja sam za Bundesligu!Nego,jel ce sigurno biti naziv PES i 2010???Ja bi rekao da se vraca na ISS....(tako sam makar cuo)

Quote Originally Posted by markotor View Post
    Neka konacno povecaju broj reprezentacija i da se igraci krecu u 360 stepeni a ne osam pravaca
    kreču se u 16 pravaca :P a ljudi bi se nervirali kad bi malkice pomerili analog i igrač ode u aut (kad npr ide po aut liniji)... to bi bilo jako teško izvesti
    Quote Originally Posted by FXGT View Post
    i da bude srečan kad mu umre tašta... xD
    Quote Originally Posted by Milan H. View Post
    vise liga i vise timova i da se u ML ubaci jos liga da bi onaj kup sto podseca na LS bio zanimljiviji, ne bi ni bilo lose da se treneri (menadzeri,kako god) urade bolje, detaljnije, a ne svaki menadzer da bude chicha od 100 godina, mozda ponekad da uleti koji navijac na teren (kad se igra ML ili neka druga liga) da navijaci ulete makar na neki derbi, ne bi bilo lose da se ubaci mod poput onog iz FIFE cini mi se da se zove "carier mode" da mogu da se menjaju klubovi,a ne da stalno pocinjem iznova novu ML kad sa nekim klubom osvojim sve.... ma uvek moze bolje
    čemu uletanje na teren? :S

Chamaeleo Calyptratus froginho's Avatar

samo da srede online igranje kao sto je na PES6 i to bi bilo to !

Freelance Programmer

Quote Originally Posted by tale View Post
    kreču se u 16 pravaca :P a ljudi bi se nervirali kad bi malkice pomerili analog i igrač ode u aut (kad npr ide po aut liniji)... to bi bilo jako teško izvesti
    Hm... Ne znam odakle ti to, u PES-u je kretanje u 8 pravaca - levo, desno, gore, dole, i medjupravci (gore-levo, gore-desno, dole-levo, dole-desno). I to je.

Super Star Turinski's Avatar

.....i da......baklje i navijachkih rekvizita

Realnije zastave(navijacke),a ne samo ono zastava se viori bez drske i onako retardirana.Nego,jek mozda KONAMI nema licencu da stavi realno navijanje u igricu???Sto mora da bude uvek ono smorno oooe,ooooe,ooooa!Uspava me!Tu su moji predlozi....

Madridista customiZer's Avatar

1. bolje izvodjenje penala,koliko puta promasi igrac penal ja ni kriv ni duzan ,nek' uvedu onaj bar za jacinu,kao kod slobodnih udaraca...

2. faul pri sutu,u pesu je jako debilno ako te vuce igrac i ti uspjes da sutnes loptu (naravno sut nema veze sa vezom) i nista,sudija ne svira nista idemo dalje,kao neka prednost ,kakva prednost prebaci gol 5m a ne mogu da cekam da vidim hoce li me ovaj oboriti

pa tako je i u pravom zivotu kad sutens nema sudija sta da svira ti probaj da simuliras mozda uspes da dobijes slobodnjak

Penali u PES2009 su veliko s**nje!Ocekujem bolje penale u ISS2010

Vrlo interesantna tema. Ja kad igram pes stalno dolazim do novih ideja (verujem kao i vecina nas) koje bi mogle da unaprede igru i uchine je jos zanimljivijom. Sto se tiche same igrivosti ona ce u svakom nastavku biti "najbolja"(do tog trenutka) i uvek ce joj nesto faliti. Evo nekih noviteta koje bi po mom mishljenju trebala obavezno da se stave u nekom od nastavaka:

*primetio sam da su se dosta potrudili kod radovanja igracha pri postignutom pogotku, moj predlog je da kada igrach koji postigne pogodak moze sam da bira nachin radovanja. npr. das gol i tada recimo kada pretisnes X igrach skida dres ili O on preskache ogradu i trchi do tribine(severne) i naravno za ove gestove dobijes zuti karton. Naravno sve ovo radis da bi iznervirao protivnika kako bi ga lakse pobedio. A ova opcija sa skidanjem dresa otvara mogucnost onima koji vole da "edituju" da smisle natpis koji ce pisati na majici ispod dresa, npr. kao sto je jednom prilikom pri postignutom golu protiv Lacija pisalo Francesku Totiju a pisalo je "zabio sam vam jos jedan".
    *svima nas se desavalo da nam sudija svira ofsajd a da mi u trenutku pomislimo da to stvarno nema mnogo smisla i onako nervozni shutnemo loptu(napunumo kocku). Moj predlog je da ako igrach posle sudiskog zvizduka shutne loptu obavezno dobije javnu opomenu. Ovako bi mogli da testiramo svoju samokontrolu u raznim situacijama.
    * Po mom ubedjenju idealno igranje pes-a je kada igraju tri do chetiri igracha jer tada u sluchaju kada neko izgubi brzo dodje na red da igra opet. Vrlo chesto igrach(chitaj dosadni ortak) koji cheka svoj red se ubija od dosade i dobacuje onima koji igraju.
    Koliko puta vam se desila situacija da vam sudija da crveni karton za neki bezazleni klizeci start? koliko puta si posle utakmice imao utisak da te je sudija pokrao a i tvoj protivnik se slozi sa tim? Koliko ste puta sudiju nazvali lopovom(i ostalim pogrbnim imenima) i rekli da navija za vasheg protivnika? Sve bi ovo imalo vise smisla kada se ne bi odnoslio na rachunar ili konzolu. Ja bih napravio tu opciju da na pochetku utakmice mozes da biras da li ce sudija biti rachunar ili ce to da bude neko trece lice(ortak koji se dosadjuje) koje bi pomochu treceg joipada ili tastature moglo da sudi faulove, daje zute kartone itd. tj da bude sudija. Ovim bi ortaci pokazali svoje pravo lice a i sve ono sto si govorio rachunaru ili konzoli mogao bi da kazes trecem licu.

E, nastavicu kad budem imao vremena.

Nerazzurro 4evra's Avatar

Mislim da bi morali ubaciti greske.
    Barem 1-2% sanse da linijski sudija nece skontati offside,faul ili da ce suditi penal bespotrebno,glupo je onako kad je sve pod spagu postavljeno.Obicna arkada...
    Za navijanje mislim da oni nemaju vremena da rade za vecinu timova odvojene chants ali mislim da bi bilo dobro da urade neki custom sto bi valjao za svaki tim(ona iz NBA we will rock you ritam je strava)

samo da ne bude gori,ne bi smetalo ni da ostane isti kao ovaj,ali gori nikako

....i jos nesto!Nije realno da npr kada neko sutne i pogodi golmana,a lopta se dobije u vis i kada moj igrac treba da skoci glavom da daa gol to kao nije moguce,jer samo golman ima pravo da skoci i da uhvati loptu.....

Page 1 of 9 123 ... LastLast