Page 41 of 41 FirstFirst ... 31394041
Results 801 to 813 of 813

Thread: Konzole

Top Player boske's Avatar

Default Re: Konzole

Hvala druze, odlucio sam se

MKD V.I.P Димитар's Avatar

Cao,hocu da kupim polovan PS4 pa zanima me gde mogu da nadzem. Na ovu stranu koju imate kupujemprodajem,svi oglasi su za nove (neotkapakuvane ps4) Nadam se na mozete da mi pomognete. hvala!

Планирам за који месец да купим конзолу. Видим да су сви углавном за куповину ПС4. Да ли можете да напишете које су му предности и мане у односу на Хбох 1С пошто је овај јефтинији неких 50ак еврића? Вероватно је већ било речи о томе али ако некоме није фрка нек напише...Није ми битно то да ли може да се чипује...

Црно-бели! grobarinbgd's Avatar

Razlika su ekskluzive. Nekima koji vise dzoj lezi. A oni treci jer je soni nekako ustaljen odavno u Srb.
    Nadji na netu koje su to igre zbog kojih se uzima soni i da li ti odg.
    Ja sam na xbox, ekskluzive su mi nebitne, jeftinija konzola sada i sa pretplatama s kojima moze sjajno da se prodje. Prva stvar kad si nov xbox game pass (9$ mesec dana). Ali stalno imaju akcije pa i moze da se nadje za manje para. Ja sam spojio dva puta po 3 meseca (3 meseca 9$ akcija). Sa time dobijas preko 100 igara da igras nadji listu sta ima od igara, a trenutno najpopularnija je Forza Horizon 4 trke izasle pre mesec dana. Vrhunska igra i grafika.
    Stalno imaju popusti i akcije za igre pa je i nama dostupno za fine pare. I to bas svasta.
    Popularna opcija je xbox game share. Ti sa drugarom radite share naloga. Sve sto on ima mozes ti da igras/koristis i obrnuto. Pa mozete i po pola para da uzimate igre i pretplate.
    Xbox one i xbox one s (slim verzija tiho radi i hladi se) su standardne verzije. Xbox one X je najjaca trenutno konzola u svetu konzola. Grafika je perverzija a po performansama radi bolje i od ps4 pro.

U sustini sve je to isti djavo. Kad upalis krece uzivanje i zezanje sa bilo kojom. Vidis da li su ti bitne ekskluzive ili ne pa odlucis.

6. The Following User Says Thank You to grobarinbgd For This Useful Post:

pex

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Xbox ekskluzive izlaze i za PC, PS4 mnogo ređe do uopšte.
    Što se džojpeda tiče, Xbox leži prirodnije i to n3 može niko da ospori.
    Sa druge strane PS4 je probijen i samo najnovije igre moraju da se kupe.
    Stvar ukusa i izbora.

8. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

pex

Хвала лепо љуб вас брт :* Само још једно питање. Јел могућа куповина онлајн игара преко хбоха и ПС4? Чини ми се да је пре нешто слабија подршка била поготово за хбох. Па су нешто петљали преко ВПНа или како већ...Мада како је гробаринбгд написао изгледа да ту сад нема проблема...

Црно-бели! grobarinbgd's Avatar

Nema problema. Stavis US i UK nalog i prolazi xbox. Ja imam intesinu visu.

11. The Following User Says Thank You to grobarinbgd For This Useful Post:

pex

Kupio sam originalca,uskoro stize.Da li je i kako moguce povezati PS4 sa PC monitorom sa max rezol. 720p ?

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by WolfInHeart View Post
    Kupio sam originalca,uskoro stize.Da li je i kako moguce povezati PS4 sa PC monitorom sa max rezol. 720p ?
    Vrlo lako, uz recimo HDMI-DVI adapter koji dolazi uz mnoge graficke kartice. Biras na soniju posle da li ces 720p, 1080p ili sta vec.

Sto se tice dzojstika iz price iznad, slazem se da Xbox-ov bolje lezi u ruci (i to 360 jacu plastiku ima, noviji krcka), ali moje iskustvo je takvo (ili toliko legnem na dzojstik) da pokvarim levi analog posle par meseci igranja, dok mi se dzojstik za PS4 ne kvari godinama, gumice odu, ali analog radi dobro.

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Vrlo lako, uz recimo HDMI-DVI adapter koji dolazi uz mnoge graficke kartice. Biras na soniju posle da li ces 720p, 1080p ili sta vec.

Sto se tice dzojstika iz price iznad, slazem se da Xbox-ov bolje lezi u ruci (i to 360 jacu plastiku ima, noviji krcka), ali moje iskustvo je takvo (ili toliko legnem na dzojstik) da pokvarim levi analog posle par meseci igranja, dok mi se dzojstik za PS4 ne kvari godinama, gumice odu, ali analog radi dobro.
    Prikljucio sam,ali mi slika treperi na menijima i zeru pri igranju.Kako da to fixam ako je moguce ?

Sta mislite o ovim podesavanjima i da li ovo moze da steti konzoli ? Hvala unapred

https://www.youtube.com/watch?v=ebEKjThDqlk

Ne moze da steti.

I ja drzim RGB range na full jer kod mene na monitoru isto izgleda bolje. Sto ne mora da znaci da je takva situacija na svakom monitoru ili TV-u.

17. The Following User Says Thank You to DeRadicci For This Useful Post:

Page 41 of 41 FirstFirst ... 31394041