Page 40 of 40 FirstFirst ... 30383940
Results 781 to 790 of 790

Thread: Konzole

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Konzole

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Momci, drugar me pita za PlayStation prenosne konzole, međutim tu znam za PS Vita i to je to, uopšte nisam pratio verzije niti bilo šta slično.
    Šta je najsvežije (znam da nema konzola novijeg datuma) i koje verzije su ok? Znam da je PSP 1004 verzija bila problematična.
    Videli smo 300 čuda na kupujem prodajem polovno, što i trži, ali nismo sigurni šta konkretno da gledamo.
    Zna neko nešto o ovome?
    Ujedno vidim i da su za PS4 mnoge igre krekovane ili šta već.

Koliko ja znam najnoviji je Street model. Ja imam 2000, još maltene od kad je izašao, radi i dan danas, nikakvih problema nisam imao.

3. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Sve igre rade sa neta skinute?

Rade, doduše ja sam uglavnom kupovao u Gamesu igre, ali i par što sam skidao sa neta je radilo.

Super Star Pejko's Avatar

Moze mi neko objasniti kako se moze odradit jailbraik na ps4...vidim da ima pregrst tutoriala na yt,ali bi mi znacilo da mi neko nas objasni lepo.

Ljudi, imam šemu da uzmem PS4 iz Amerike, drugar da mi donese (cena je 300$, dok je kod nas oko 400e, ako se ne varam) . E sad, čuo sam da postoji problem da recimo na tom Soniju budu podržane igrice samo sa njihovog tržišta, kao i da postoji nekakva razlika u voltaži na kojoj konzola radi kod njih i kod nas.

Zanima me šta je tu tačno i kako proveriti?

gugl je skroz korisna stvar ponekad
    prvi link za "difference between ps4 in us and europe" kaze:

So, the difference between two PS4s from different regions is in its Bluray's region compatibility, which will ONLY effect your ability to play movies from the discs. Apart from that, all PS4s have universal power supplies (rated from 110V to 240V, 50Hz or 60Hz) and you can use any PSN account from any region on any PS4.

Imas razliku u voltazi ja imam konzolu iz Amerike gde sam je kupio i samo kupis ulaz za struju onaj sa americke na nasu i to je to radi super a sto se tice kod nas 400 e nije bas kod nas kod Istvana nov PS4 Pro ti je 350 e dakle ako ti donosi PRO neka donese to je lepa usteda ali ako ti donosi Obican ili Slim to mozes da kupis kod nas za slicne pare ako ne i jeftinije. Ako te zanima jos nesto salji na private ne znam da li cu videti ovde kada mi budes pisao

10. The Following User Says Thank You to MeGusta18 For This Useful Post:

Kako ce uštedeti 10e ako ubaci skinutu igru?
    To je ušteda 20-60e po igri.
    Postoje detaljni tutorijali, izguglajte.

Eto ako kaze decko da moze onda moze izvinjavam se na losim informacijama

Page 40 of 40 FirstFirst ... 30383940