Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 68 of 68

Thread: [DOWNLOAD] Pesoholichari.com MSL Patch vol2

Default Odg: [Obavestenje] Pesoholichari.com MSL Patch vol2

Ne moze, a to je receno xy puta

E SLUSAJTE ME ZA RAPIDSHARE
    Cim jednom skines on ti zapamti I.P. adresu
    E a zato se ti diskonektujes pa onda konektujes i dobijes novu I.P. adresu!!!!
    POZDRAV

A ovu geshku sam odavno primetio ali me mrzelo da prijavljujem. Zashto je za Banat stavljen Grb Buduthnosti iz Podgorice i zashto su dresovi banata dresovi Budutjnosti iz Podgorice?

Марадона - елпибе zlaxy's Avatar

imam veliki problem,koji nikako da resim...skinuo sam ovaj patch,jer zelim malo da se zezam na pes5.i desava mi se isto sto i nekim ljudima koji su pisali ovde,samo ja nikako ne uspevam da resim probleme...grbove nasih timova uopste ne mogu da zamenim,imam providne dresove za neke ekipe i obicno me izbacuje nazad na windows kad udjem u edit team...mada to nije toliko vazno,koliko dresovi i grbovi..ako neko uopste i procita ovo,a zna shta treba da radim,neka mi kaze...

Ja nemogu da skinem ove navijace za MSL2 kad kliknem na link on mi izbaci ovo

Connection Problems
    Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later

imam pes06 i dkz studio,sta je potrebno i gde stoji ovde,koji patch da uradim i kojim redosledom da bi mi,umesto adriana-na start meniu stojao stiven gerard,i najjnoviji trasferi,recimo skinuo sam option file..stoje dosta novih promena.ali recimo tevez-a ne vidim u mu..

Имаш пес6?

Зашто си поставио питање у подфоруму за пес5?

Moderator lazanet's Avatar

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234