Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 68

Thread: [DOWNLOAD] Pesoholichari.com MSL Patch vol2

Default Odg: [Obavestenje] Pesoholichari.com MSL Patch vol2

Quote Originally Posted by tarantula
    Bravo rodjo!

E na ovo sam cekao.Bravo maestro,svaka cast!

imam jedno pitanje...ja sam ubacio patch ali igraci imaju ocene iz klubova koje su menjali.....tipa bajic ima ocene nekog lika iz ajaxa znaci ono bruka i jos igra beka....tako sa svim klubovima....gde sam pogresio???

i dresovi su kao u starim klubovima :help:
    mora da sam *****ao nesto u kit serveru...ajde pliz bacite neki screenshot kako vama izgleda taj foder kitserver da vidim kako da ga stavim kod mene da bi radilo sve....hvala unapred!!!!

A jel se MSL 2 može nabaciti preko MSL 1? :shocked:

Hvala! Imam još pitanja. Skinuo sam teškom mukom ( diall-up) skraćenu verziju Super patch 4. Srbije uopšte nema kao i dresova nekih klubova. Pretpostavljam da je do Kitservera. Koji bi trebao da skinem da proradi??? Probao sam 5.2.3!!?? Unapred hvala!

Zato što sam početnik. Sorry! :help: I msl 2 sam instalirao ali pojedini klubovi imaju crne dresove, a neki domaći čak i nevidljive. U nekom od prethodnih odgovora pročitao sam da je problem u map.txt. ali zaista ne znam šta da radim. Pozdrav!

Posle instalacije MSL patch 2 ispravne dresove imaju samo italijanska, spanska i nasa liga, i jos klubovi Arsenal i Streaua. Svi ostali imaju crne dresove. U editu igre za klubove lepo su prikazani kompletui drasova ali nikako ne mogi da "obucem" igrace. Svaka pomoc dobtodosla. Hvala.

Ucitao sam msl 2 patch i navijacki update za msl 2. Da li je normalno da su mi igraci nase lige stalno u max formi (one strelice u fulu) ili sam ja negde pogresio? To se samo desava u prijateljskim tekmama. Pozdrav !

Brate to nije nista podeseno niti si ti pogresio nego su jednostavno raspolozeni.

Default Re: [Obavestenje] Pesoholichari.com MSL Patch vol2

Quote Originally Posted by vladimir25
    Ucitao sam msl 2 patch i navijacki update za msl 2. Da li je normalno da su mi igraci nase lige stalno u max formi (one strelice u fulu) ili sam ja negde pogresio? To se samo desava u prijateljskim tekmama. Pozdrav !
    Brate to ti imas da biras na prijateljske utakmice kakvo ce razpolozenje da ti bude svim igracima stavis na random i vise nece da bude.

ej ljudi kad bi mi neko poslao neki trejler za dreseve i lica i ja bih vam se pridruzio u tim vasim poduhvatima sa patchevima

trejler? mislis template? imas za dresove gomilu na podforumu pes5 edit

Da li mozete da stavite drugi liknk za dopune za ambleme i other timove poshto ovi dati ne rade.Unapred hvala :help:

http://wevolution.org/index.php?page=emblems
    Aj skini owaj paket flags..i tu imash za svaku ekipu,pa widi..nadam se da sam ti pomogao

Može li da se igra Pes5 online sa crackom i kako ako može

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast