Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 276

Thread: Oficijalni patch 1.20

Default Oficijalni patch 1.20

Download : OVDE

Patch Notes

Time of Release: 5/11/2008

* Additional Option in the Legends Lobby: There will now be an "Upload" feature where players can upload footage of themselves playing in "Legends"
    - Top Menu -> Legends -> [Become a Legend Data Load] -> Select server -> Select any lobby
    * Additional Option in the Legends Lobby: The new "Theatre of Legends" feature will allow players to view the uploaded footages mentioned above.
    - Top Menu -> Legends -> [Become a Legend Data Load] -> Select server -> Select any lobby
    * Additional Option in System Settings: A new "Download" option will be added so players can download any new In-Game Content available.
    - Top Menu -> System settings

Please be made aware that sometimes, during installation, the process may appear to have stalled with the window status shown as "not responding" for a few minutes.

However, we would like to ask you to wait for the installation to resume rather than to retry or abort as the installation is in progress even when the above symptoms occur.

We would like to thank you in advance for your patience and understanding.

You will had111's Avatar

Jel reko ja da ce da izadje jos patcheva a vi se sekirate bice ih jos resili su da poprave najbolji fudbal sto brze mogu.
    Jedno pitanje jer ovaj patch obuhvata i predhodni ili moram prvo 1.10 pa onda ovaj?

mislim da prvo onaj prvi, a tek onda ovaj, chini mi se da tako pishe u help fajlu kad skinesh ovaj drugi

Nema potrebe , instaliraj samo ovaj i dobices u igiri opciju Download gde ces istog trenutka moci da skines nove transfere

Quote Originally Posted by MISKO View Post
    Nema potrebe , instaliraj samo ovaj i dobices u igiri opciju Download gde ces istog trenutka moci da skines nove transfere
    nije pitao za transfere, vec za redoslijed patcheva....
    nisam 100% ziher, jer na poslu nemrem sve pogledati, ali mislim da bi prvo morao staviti prvi patch jer on popravlja bugove u igri, dok ovaj drugi pak poboljshava legende na internetu i daje tu opciju download.....
    zakleo bi se da pishe u help fajlu sa ovim drugim patchem, ali velim, nisam ziher, pa me nemojte drzhati za rijech...

Quote Originally Posted by Chille_HR View Post
    nije pitao za transfere, vec za redoslijed patcheva....
    nisam 100% ziher, jer na poslu nemrem sve pogledati, ali mislim da bi prvo morao staviti prvi patch jer on popravlja bugove u igri, dok ovaj drugi pak poboljshava legende na internetu i daje tu opciju download.....
    zakleo bi se da pishe u help fajlu sa ovim drugim patchem, ali velim, nisam ziher, pa me nemojte drzhati za rijech...
    Patch Notes

Time of Release: 5/11/2008

* Additional Option in the Legends Lobby: There will now be an "Upload" feature where players can upload footage of themselves playing in "Legends"
    * Additional Option in the Legends Lobby: The new "Theatre of Legends" feature will allow players to view the uploaded footages mentioned above.
    * Additional Option in System Settings: A new "Download" option will be added so players can download any new In-Game Content available.
    - Top Menu -> System settings

Please be made aware that sometimes, during installation, the process may appear to have stalled with the window status shown as "not responding" for a few minutes.

However, we would like to ask you to wait for the installation to resume rather than to retry or abort as the installation is in progress even when the above symptoms occur.

We would like to thank you in advance for your patience and understanding

Quote Originally Posted by Milenk0 View Post
    @ MISKO

Ne radi link

Super Star maremas's Avatar

Freelance Programmer

Evo kako to izgleda u igri...

Meni je ,cini mi se , malo popravio framerate ovaj patch .

nemam blage, ali osobno mi je drazhe igrati sada kada znam da ce se Konami drzhati svog obecanja o updejtovima...

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Jel moze ovo na ne originalan pes

sasakajzer Maxim_Tsigalko's Avatar

imam pitanje da li je potrebna stara verzija patch 1.10 pa da se instalira ova verzija 1.20?
    kod mene igrica nije pucala sve je radilo lepo.
    i jos jedno pitanje,kazete a video sam i na slici da se pojavljuje opcija download,pa me interesuje sta se moze sve tu skinuti (osim transfera) i da li se to skida direktno sa KONAMI-jemog sajta!?

ja ne mogu ni na googlu da pronadjem 1.20 sve oni torenti mrtvi de moras da se registrujes...

EDIT:
    Quote Originally Posted by foxtrot View Post
    Network Message:

"Due to technical problems, a new patch file was released during 00:30 - 09:30 30.10.2008(GMT).
    Now users with different versions are unable to play against each other.
    We would like to apologize for all inconveniences caused.
    We are working on a solution.
    The official release date of a new patch will be informed later."
    Preuzeto sa Evo-Weba

You will had111's Avatar

Jel to sad znaci da su ga povukli i da patchuju patch?

Freelance Programmer

Ljudi, patch jos uvek nije zvanicno izasao, kad ga bude bilo na Konami-jevom sajtu skinucete ga odatle, koji vam je djavo pa zurite k`o da vam gori za petama...?

Pitanje je da li ova verzija koja se "pojavila" donosi sve ono sto pise, jer su neki iskopali i vest da ovo samo dodaje ono "Download" (a koje trenutno ne radi, iako je radilo u pocetku), dok prve dve stavke ("Replay Upload" i "Legends Gallery", ili kako se vec zovu) jos uvek ne rade - u ovoj verziji sto je "procurela". Povukli ljudi da dorade uocene propuste, ali neeeee, uvek neko mora da bude prvi, da se zaleti, `ajmooo, juuuriiiiiiiiiis...!

Dajte se malo strpiti...

Ja sam istalirao patch..
    ali..
    Nije mi se pojavila opcija..
    download
    ....

zna li neko u cemu je problem..?

Patch je povuchen.Inache download opcija je znacila da se skidaju update-i transfera novi timovi,novi dresovi itd...Znachi skidanje pecheva preko igre...

Super Star maremas's Avatar

Page 1 of 14 12311 ... LastLast