Dakle kao sto sam obecao nastavljamo tradiciju i sezonu sa drugim turnirom...

Za sada malo modifikacija hvala Bogu na bolje

Igracemo sa 32 igraca u 2 igraonice (Grand Metroid i Sport Klub) ali sve ostaje po starom osim nagrade koja se povecala i iznosice oko 5.000 dinara za prvo mesto i oko 1.000 dinara za drugo mesto ali to ostavljam finalistima da se dogovore na licu mesta, mozda neki vole da se kockaju na sve ili nista

Dakle obratite paznju sve detalje vam iznosim u sledecim redovima!!!

Vreme: Nedelja 9.11.2008 u 13 casova ( OKUPLJANJE U 12:30 ZBOG ZREBA)

Igraonica: Grand Metroid (ispod Vukovog spomenika)

Igra: Pes 2009 PlayStation 3

Ucesce: 400 dinara (na dan turnira)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 065-8-307-697

Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 21 sat!

~Ako neko bude kasnio oduzece mu se bodovi jer igramo na vreme a vreme je novac ! ! !

Bodovanje: Nastavljamo sa bodovanjem po starom sistemu ASPP liste, koju mozete videti OVDE


Sistem takmicenja:
S obzirom da idemo na 32 igraca igracemo klasican sistem Lige Sampiona... Znaci 8 grupa po 4 igraca...

Dakle :


Pravila:

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: Random
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klubove)
Sudija: Random


Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Raspolozenje: Random
Tim: Samo klubovi ( NE mozete menjati svoj klub )
NE VAZI GOL U GOSTIMA
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)
Sudija: Random

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Raspolozenje: Random
Tim: Samo klubovi( NE mozete menjati svoj klub )
Extra Time, Penalty: YES, YES
Sudija: Random
  1. Djuka
  2. Sale_7
  3. Shoninho
  4. Stameni
  5. Vladica
  6. Vukodlak
  7. Deki
  8. Peca
  9. Neka.Bg
  10. Milosh M
  11. Kurotresina
  12. Rodman
  13. Mili
  14. Vaskez
  15. Milos Bjelja
  16. Filip sheva
  17. makka gunner
  18. Darko (Vaskez)
  19. Darko 87
  20. Marko Calovic
  21. Nikola Stasic
  22. Marko Djurdjic
  23. Milosh Djurdjic
  24. Jevic
  25. Kostic Ivan
  26. Marko Siridzanski
  27. Andrija Kocic
  28. Srna
  29. Bogdan (jevic)
  30. Igor Miletic
  31. Petar Filipovic
  32. Zlatko Stefanovic
-------------------------------------------------------





P.S. Svi oni koju su me zamolili da ih stavim na listu odmah pri otvaranju teme neka se jave ovde da potvrde ucesce!!!