Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 127

Thread: 2. Djukin Turnir Pes 2009 ~ PS3

ma jok,nema potrebe !!! aj praticu ja saj pa ako vidim da vas nema upadam !!!aj sad ako moze da ti odmah rezervisem za sledeci turnir ,pisi Dzinic cim budes stavio temu za sledeci put.......;-);-)

To mi kaze bar 50 ljudi brate prati od utorka ja kacim dal ima ili nema turnira, znaci svaki utorak gledaj dal ima teme i lagano upadas!

ok.....hvala !!!!!!!!!!!!!!:-)

Professional ShevaSerbia's Avatar

Evo javljam se, dolazim sigurno...ovaj tur ne propustam

Skini mene, opet nisam tu, jbga. Sledeci cu ostati!
    Pozdrav!
    Play beautiful!

Quote Originally Posted by Mishkin View Post
    Skini mene, opet nisam tu, jbga. Sledeci cu ostati!
    Pozdrav!
    Play beautiful!
    mishkin kuci vezba da bude spreman skroz pa ce onda tek da navrne da pokaze ko sece drva, a kome piljevina u oci pada

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    mishkin kuci vezba da bude spreman skroz pa ce onda tek da navrne da pokaze ko sece drva, a kome piljevina u oci pada
    Jok treba da se brukam pod stare dane

E ovako,imam par pitanja za Djuku,posto sam skontao da je on uglavnom organizator turnira.
    Sta ako dva igraca koja se susretnu igraju sa istim timom-klubom,ko ima pravo da bira?!

I vidim ovde da se govori o mini turnirima,mada nisu bas mini,ima bas dosta igraca,pa sam hteo da pitam da li ce mozda biti organizivan neki veci turnir,tj sa vecim uplatama,ili mozda turnir 2na2?

Sta ako dva igraca koja se susretnu igraju sa istim timom-klubom,ko ima pravo da bira?!
    Pa igraju jedan protiv drugog, sa istim timovima.

I vidim ovde da se govori o mini turnirima,mada nisu bas mini,ima bas dosta igraca,pa sam hteo da pitam da li ce mozda biti organizivan neki veci turnir,tj sa vecim uplatama,ili mozda turnir 2na2?
    Velikog turnira če biti sigurno, ali najverovatnije tek na proleče.

by Shone majstor
    ma bice u narednom periodu turnira sa reprezentacijama, slabijim timovima, pa i turnira 2 na 2, samo prati forum i videces kakav je koji tur, za sada su ovi turniri sa svim ekipama dok se malo ne usemimo sa pesom

PS sale je pm pm pm pm !!!!

Djuka jer bi mogao nekako da ubacis duleta u tvoju grupu posto je reko da ce da te uci kako se igra pes.

Taske moderatori vide sve sto se obrise tako da vidim i ovo

@shevch
    escobar ti je dao odgovore, dakle nema zabrane ko ce sa kojim timom da igra!

Sto se tice naziva "mini" to sam izbacio i sad su sezonski jer se redovno odrzavaju do nekog datuma kada cemo praviti pauzu! A nazivao sam ih "mini" jer kad sam otvarao teme mislio sam za maximum 20 ljudi ali vec 32 coveka je malo ozbiljniji broj!

Sto se tice turnira 2 na 2 ja ga imam u planu kao i turnir sa slabijim ekipama, turnir sa reprezentacijama itd... Pravicemo razne tematske turnire da se razbije monotonija

A sto se tice velikog turnira za sada je sve to tek na papiru i nije se krenulo u realizaciju jer treba malo vremena da se razigra novi pes a ima tu jos problema jer ce broj igraca biti ogroman....

Ako imas jos neko pitanje vezano za turnire slobodno postavi u ove 2 teme:

1. TURNIRI!!! (generalna rasprava)
    2. Vasi predlozi...

Pozdrav

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Quote Originally Posted by Djuka View Post

@shevch
    escobar ti je dao odgovore, dakle nema zabrane ko ce sa kojim timom da igra!

Sto se tice naziva "mini" to sam izbacio i sad su sezonski jer se redovno odrzavaju do nekog datuma kada cemo praviti pauzu! A nazivao sam ih "mini" jer kad sam otvarao teme mislio sam za maximum 20 ljudi ali vec 32 coveka je malo ozbiljniji broj!

Sto se tice turnira 2 na 2 ja ga imam u planu kao i turnir sa slabijim ekipama, turnir sa reprezentacijama itd... Pravicemo razne tematske turnire da se razbije monotonija

A sto se tice velikog turnira za sada je sve to tek na papiru i nije se krenulo u realizaciju jer treba malo vremena da se razigra novi pes a ima tu jos problema jer ce broj igraca biti ogroman....

Ako imas jos neko pitanje vezano za turnire slobodno postavi u ove 2 teme:

1. TURNIRI!!! (generalna rasprava)
    2. Vasi predlozi...

Pozdrav
    Ma Djuka pusti budalu nebi ja to rekao

Znaci video si ono za mini tur. od mene!!

Naravno da su mini turniri, pa ovo je beograd. ne cacak, nis ili vranje Normalan turnir broji bar 100 ljudi. .
    bas sam nesto pametan danas

Ljudi zao mi je,ali ne mogu da igram.....izbrisite me sa liste......Pozz

Ocekujte da cu da vas cepam na nekom od narednih turnira...xD

Brate koje je tvoje ime na listi???

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Ubacuj DZONIJA

E ljudi bolestan sam od srede i mislio sam da cu se oporawiti do nedelje, ali kara... Brisi me sa spiska... Znaci temperatura me lomi i lomi, popizdeo sam. Cak sam pao i u neswest pre neki dan...

Cisto da se moji fanowi ne plase, jutros mi je napokon bolje i seo sam za PC Widimo se na sledecem turniru, a zemunska skola neka se pokaze u najboljem swetlu

Quote Originally Posted by Djuka View Post
    Brate koje je tvoje ime na listi???
    To je dzonatan lik koji me je zamolio da ga prijavim igrao je vec na nekim turnirima!!Upisao si ga kao NIKOLA(neka) mislim 32 !!

E ljudi bolestan sam od srede i mislio sam da cu se oporawiti do nedelje, ali kara... Brisi me sa spiska... Znaci temperatura me lomi i lomi, popizdeo sam. Cak sam pao i u neswest pre neki dan...
    Da se nisi nesto uplasio....?!!XD

ps.Da brzo ozdravis!!

Potvrudjem ucesce- Calovic Marko!

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast