Page 55 of 56 FirstFirst ... 54553545556 LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 1107

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

al je ovaj forum nepregledan. Jel postoji negde PEC za PC,sa Partizanom i Crvenom Zvezdom?

My club je glupost,to sto pre batalis,manje se nerviras.

Zna li neko kako da isljucim ovaj live update ... svaki put mi s**be Smoke patch ?

Quote Originally Posted by Pistol View Post
    Zna li neko kako da isljucim ovaj live update ... svaki put mi s**be Smoke patch ?
    Pritisnes desni analog i stavis na off

Beginner Tjule's Avatar

DreamLover Uzicanin cheater, ima lazni 920 rejting na MyClub-u, iskomplesirani klinac neki, pri mom vodjstvu od 4-1 izbacio nas iz igre "unforseen circumastances". Pre tog mog cetvrtog gola pauzirao je igru i sigurno je ukljucio neki program da moze odma da nas izbaci iz igre.

Bravo DreamLover saljem report Konamiju.

5. The Following User Says Thank You to Tjule For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Tjule View Post
    DreamLover Uzicanin cheater, ima lazni 920 rejting na MyClub-u, iskomplesirani klinac neki, pri mom vodjstvu od 4-1 izbacio nas iz igre "unforseen circumastances". Pre tog mog cetvrtog gola pauzirao je igru i sigurno je ukljucio neki program da moze odma da nas izbaci iz igre.

Bravo DreamLover saljem report Konamiju.
    Kakvo djubre, hvala na obavestenju, samo saljite Konamiju chitere, jedino tako im se moze dolijati.

Pozdrav. Sutra radim reinstalaciju pc pa mi lik preporucuje da se vratim na windows 7. Da li pes 20 radi na windows 7,ili moram da zadrzim w10?? Zna li neko?

Quote Originally Posted by vrscanin View Post
    Pozdrav. Sutra radim reinstalaciju pc pa mi lik preporucuje da se vratim na windows 7. Da li pes 20 radi na windows 7,ili moram da zadrzim w10?? Zna li neko?
    Predji na Win98, neces se pokajati.

9. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Quote Originally Posted by vrscanin View Post
    Ja koristim Win 7 i nema nikakvih problema .... jedino ti neke Microsoft igre nece raditi na Win 7 koliko znam (Age of Empires 2 remaster, Forza Horizon itd ... one sto zahtjevaju Dx11)

Juce odigrah kvalifikacioni turnir za Holandiju, ovaj eEuro 2020 na PS4. Igralo se u prijateljskom lobiju, grupe po 4 igraca pa eliminacije do 4ine finala, zadnjih 8 igraju u sedistu fudbalskog saveza/trening kampu Holandije offline.

Jao kakva drugacija igra kad igras prjateljsku online i uporedis sa MyClub-om, nema veze jedno sa drugim.... Igra 24 puta sporija, timovi izjednaceni (svi su morali da igraju sa Holandijom, naravno), znaci nema ping-pong, gradis igru, pasovi, dodavanja, nema rokanja napred i skripte (barem ne toliko).... Kao da sam opet igrao demo za kojim svi tako kukaju...

Tako da ozbiljno razmisljam da batalim MyClub, i samo online divizije da igram...

Nisam se bas proslavio jer mi je bio to prvi turnir Online, sa svim najboljim PES igracima iz Holandije, mnogi su otpali u drugom kolu, - moja grupa je imala 4 igraca od kojih su dvojica u usli u prvih 8 pa ce da igraju finale offline...

Jel neko ucestvovao u kvalifikacijama u Srbiji? Podelite malo iskustva, sem ako ih nisam propustio na nekoj od prethodnih strana...

Играј са нама менаџер лигу, четири меча седмично лаганица, онлајн пријатељске плус много занимљивије

13. The Following 3 Users Say Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Quote Originally Posted by superandrea View Post
    Juce odigrah kvalifikacioni turnir za Holandiju, ovaj eEuro 2020 na PS4. Igralo se u prijateljskom lobiju, grupe po 4 igraca pa eliminacije do 4ine finala, zadnjih 8 igraju u sedistu fudbalskog saveza/trening kampu Holandije offline.

Jao kakva drugacija igra kad igras prjateljsku online i uporedis sa MyClub-om, nema veze jedno sa drugim.... Igra 24 puta sporija, timovi izjednaceni (svi su morali da igraju sa Holandijom, naravno), znaci nema ping-pong, gradis igru, pasovi, dodavanja, nema rokanja napred i skripte (barem ne toliko).... Kao da sam opet igrao demo za kojim svi tako kukaju...

Tako da ozbiljno razmisljam da batalim MyClub, i samo online divizije da igram...

Nisam se bas proslavio jer mi je bio to prvi turnir Online, sa svim najboljim PES igracima iz Holandije, mnogi su otpali u drugom kolu, - moja grupa je imala 4 igraca od kojih su dvojica u usli u prvih 8 pa ce da igraju finale offline...

Jel neko ucestvovao u kvalifikacijama u Srbiji? Podelite malo iskustva, sem ako ih nisam propustio na nekoj od prethodnih strana...
    Prijatelju, imas holandsko drzavljanstvo, bole te stojko.

15. The Following 3 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Dobro ljudi, al gde da skinem, sve neki linkovi bezveze, znaci neki torent za pes2020 bi blo super da ima

Ne moze da ima torent jos uvek jer igra nije krekovana ALI kome se zaista igra preko Steam-a a ne zeli neki ogroman novac da potrosi neka mi se javi, jer mi se PES 2020 zaista ne svidja i voleo bih da prodam nekome moj steam za 1500 dinara! Skinuo sam sinoc, video da nije za mene i ende. Zelim novac nazad

18. The Following User Says Thank You to zandric13 For This Useful Post:

Izlazi sledece nedelje Lite verzija, tako da, strpite se malo .

Amateur lfc1990's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Evo ceo pes 20 full orginal preko stim
    a na ovom linku. treba samo vpn
    https://store.steampowered.com/app/9...czqgVp2AyNwJuE
    za vpn , ja koristim ovaj. samo se registrujte. odlican je
    https://windscribe.com/download

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by lfc1990 View Post
    Evo ceo pes 20 full orginal preko stim
    a na ovom linku. treba samo vpn
    https://store.steampowered.com/app/9...czqgVp2AyNwJuE
    za vpn , ja koristim ovaj. samo se registrujte. odlican je
    https://windscribe.com/download
    Koja drzava podrzava?

Nece nikako preko VPN a... ne da se Steam

Cerak United pumba's Avatar

Morate na Steamu da promenite drzavu, meni licno stoji Svajcarska. I onda VPN na Nemce npr i to je to, samo za instalaciju. Ne treba posle VPN za igranje.

I ja sam bio stavio Nemacku, i da sam tipa iz Svajcarske na stimu i opet nece, ne pokazuje mi pes na steam uopste? :S

Quote Originally Posted by MaZzZoHuCTa View Post
    I ja sam bio stavio Nemacku, i da sam tipa iz Svajcarske na stimu i opet nece, ne pokazuje mi pes na steam uopste? :S
    isti problem

Demo kad je izasao radio s VPNom bez problema, ovo nece ni naopako

Page 55 of 56 FirstFirst ... 54553545556 LastLast