PDA

View Full Version : Legenda ~ dapper

dapper
10-19-2008, 10:31
Epa, evo ovako... Trenutno sam u 2. sezoni tj. 2009-2010, pisem od ove sezone zato sto sam hteo probno da pokusam u legendama ali mi je dobro krenulo pa ne treba ovu karijeru prekidati.. :)

Visina: 182 cm
Tezina: 80 kg
Godine: 18
Nacionalnost: Srbin
Pozicija: WF/R
Maticni (prvi) klub: FC Nantes
Trenutni klub: PSG

Tezina igre: TOP PLAYER-10min. (normalno)

U onoj pocetnoj tekmi sam igrao klasicnog spic igraca i ako mi to nije pozicija ali trener je trener, sto se i isplatilo. Pobedili smo 2:1. Za prvi gol sam bio zasluzan jer smo ga postigli iz penala koji je nadamnom ucinjen, a drugi, pobedonosni gol sam postig`o ja sto mi je i otvorilo vrata velikih klubova.
Izabrao sam Francusku ligu da bi se kalio u malo manjim klubovima tj da bih mogao doci do izrazaja,a znamo da je i jednoj legendi odskocna daska bio klub u kome bas sada igram..
Dobio sam 3 ponude: Nant, Lorien, Grenobl
Izabrao sam Nant..
Odigrao sam nekoliko utakmica u B timu zamene, pa mislim dve u A timu zamene (oni sa markerima), gde sam uglavnom bio medju najboljima i terner me je stavio na klupu. Nekoliko utakmica sam 90 min. sedeo na klupi, a onda je trener poceo da me ubacuje oko 65min. - 70min. ali opet na poziciju spica. Do kraja polusezone sam tako igrao i postigao 2 gola i jednom imao rating 7.5 i bio Man of the match i dobio prvenac od trofeja..
U zimskom prelaznom roku sam dobio ponude od: PSG, Lorien, Sent-Etjen
Razmisljao i potpisao za PSG..
Mislio sam da cu i tu morati da se dokazujem sa klupe ali vec u drugoj tekmi sam bio u prvoj postavi i konacno na mojoj poziciji - desno krilo (vezno-napadacko).. nesto kao Ronaldinho i C.Ronaldo samo sa desne strane..
Odigrao sam 18 utakmica kao starter,(4 puta bio zamenjen u periodu 75min. - 85min. zbo menjanja formacije), postigao 3 gola i jednom bio Man of the Match..
Sezonu smo zavrsili kao 4. i ako smo 5-6 kola pre kraja sezone bili i drugi ali dobro, imali smo par kikseva kod kuce i sve ima cenu.. moramo da se zadovoljimo kupom UEFA..
Na kraju sezone dobio 3 ponude: Tuluz, da ostanem u PSG-u i Wigan
Primamljiva ponuda Wigana, ali mislim da bi najjaca liga na svetu i liga gde se igra najkvalitetniji, najlepsi i pravi fudbal bila preveliki zalogaj tako da sam odlucio da ostanem u PSG-u gde sam vec u prvoj postavi i gde sam se vec malo dokazao, a nadam se da ce ubuduce biti jos ovakvih ponuda..
Ostajem u PSG-u i cekam kup UEFA kao pravu priliku da se dokazem. U grupi smo sa JUVENTUSOM, VALENSIJOM i PORTSMUTOM.. cekam pravu priliku..
Druga sezona u mojoj karijeri pocinje..
Evo nekih slicica..

dapper
10-19-2008, 11:58
E, ne bih da vas razocaram ali ja sam naiso na prvi problem..
opet sam u zameni, opet u B timu zamene, opet se borim za KLUPU, a bio sam standardan u prvoj postavi... nemoguce.. Jedino objasnjenje je to sto sam na kraju sezone, hteo da ostanem, a oni su mi poslali ponudu i ja sam prihvatio misleci da je to ono produzenje ugovora, mozda oni to smatraju kao novim transferom pa opet dokazivanje, ako je tako onda je to stvarno glupo.. tj. sigurno je tako - ja sam dokaz, bio sam u prvoj postavi,a sad nisam ni na klupi, ni u A timu zamene nego u B timu zamene, nemam cak ni marker...

dapper
10-20-2008, 03:52
Konacno u 14-oj nedelji posle vise ulaska sa klupe sam u PRVIH JEDANAEST PONOVO.. i siguran sam da cu tu i ostati jer sam stvarno poboljsao igru... nisu mi mnogo skocile ocene ali sam brzi nego inace, eksplozivniji, jaci u duelu, cak i ja nekog izguram u remplovanju i sto je najvaznije nosilac sam igre, svaku kontru ili obican napad koji ja povucem je opasan... e da, i sutevi su mi mnogo precizniji, pre je od 5 suta jedan isao u okvir gola, a sada svih pet i to golman mora da se pomuci da mi odbrani.. Imam u proseku po 7-8 suteva po tekmi..
Naravno rezultat svega toga je Man of the Match na prvoj utakmici u startnih 11 sa ocenom 7,5...

dapper
10-25-2008, 18:03
He.. Evo mene u trecoj sezoni i dalje sam u PSG-u jel ne zelim da prihvatim ponudu manjih klubova i klubova koji se bore da ne "ispadnu" iz lige,a ponude su uglavnom te.. U PSG-u sam standardan, postizem golove, asistencije, MoM, MiP, igramo u Ligi Sampiona (nazalost vec dve sezone ne mozemo da prodjemo grupu ali dobro..) .. Ostvarujem cilj koji sam zacrtao da budem jedan od nosioca igre u timu... Novo je to sto sam debitovao u reprezentaciji i odigrao svoj prvi mec protiv Italije.. Ne zelim da nasledim sudbinu Perice Ognjenovica i sl. da se zaletim za prvu glupu ponudu, cekam pravu GIGANTSKU.. :)))

Ajzakova Beba
10-25-2008, 18:12
Ko ceka taj doceka :D

dapper
11-08-2008, 20:01
Evo onog konacno o cemu sam pricao..

http://www.imagesforme.com/show.php/218127_sshot2.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/218131_sshot3.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/218139_sshot1.jpg

dapper
11-12-2008, 11:28
Evo i pocetka trece sezone... Bio sam najbolji strelac tima i ocekivao sam neku malo bolju ponudu, medjutim sve se svelo na ponude iz Francuske (domace) lige i na dve ponude sa strane: Valjadolid i WBA.. Valjadolid je odmah otpao, a za WBA sam se bogami dugo razmisljao, jer mi je zelja da igram u Premier Ligi ali sam na kraju ipak odbio.. U PSG-u sam najbolji strelac, uvek u prvoj postavi, igramo u Ligi Sampiona, dosta mi skacu ocene, tako da mislim da nema potrebe da sedim na klupi i da mi ocene rastu za 1-2 stepena u nekom "fenjeraskom" timu koji se bori za opstanak... Ne trazim ponudu od nekih velikih timova poput Mancestera, Liverpula, Reala, Intera itd. da ne nabrajam zna se na sta mislim...zadovoljio bih se i Evertonom,Aston Vilom, Laciom, Udinezeom, nekim srednjim timom u kome mogu da napredujem...Ove sezone ciljamo na titulu, jer smo stvarno uigrani i to je cilj. Cilj je jos i da prodjemo grupu u Ligi Sampiona,a za to nikad bolja sansa, u grupi smo sa West-Hemom, Espanjolom i Sampdorijom.. Trenutno mi je u PSG-u najbolje, ako na polusezoni ne naidje nesto bolje.. Do tad, jurimo titulu, Ligu Sampiona, a ocene skacu...

Julius Caesar
11-12-2008, 12:15
Evo i pocetka trece sezone... Bio sam najbolji strelac tima i ocekivao sam neku malo bolju ponudu, medjutim sve se svelo na ponude iz Francuske (domace) lige i na dve ponude sa strane: Valjadolid i WBA.. Valjadolid je odmah otpao, a za WBA sam se bogami dugo razmisljao, jer mi je zelja da igram u Premier Ligi ali sam na kraju ipak odbio.. U PSG-u sam najbolji strelac, uvek u prvoj postavi, igramo u Ligi Sampiona, dosta mi skacu ocene, tako da mislim da nema potrebe da sedim na klupi i da mi ocene rastu za 1-2 stepena u nekom "fenjeraskom" timu koji se bori za opstanak... Ne trazim ponudu od nekih velikih timova poput Mancestera, Liverpula, Reala, Intera itd. da ne nabrajam zna se na sta mislim...zadovoljio bih se i Evertonom,Aston Vilom, Laciom, Udinezeom, nekim srednjim timom u kome mogu da napredujem...Ove sezone ciljamo na titulu, jer smo stvarno uigrani i to je cilj. Cilj je jos i da prodjemo grupu u Ligi Sampiona,a za to nikad bolja sansa, u grupi smo sa West-Hemom, Espanjolom i Sampdorijom.. Trenutno mi je u PSG-u najbolje, ako na polusezoni ne naidje nesto bolje.. Do tad, jurimo titulu, Ligu Sampiona, a ocene skacu...

Ja sam u svojoj drugoj sezoni dao 32 gola, dupla kruna sa Roda-om ali nikakve ponude (vredne pomena) nisam dobio... ne znam od cega to zavisi

joco23
11-12-2008, 12:23
zavisi vam od iskustva, i od igre a ne od golova... ja sam 6 ili 7 godina igrao po malim klubovima i davao golove da bi me na kraju uzeo inter, za sve treba vremena, ne ocekujte neke ponude tako rano

dapper
11-12-2008, 13:05
Ma upravo tako... Ne idem nigde dok ne dodje ponuda za nesto bolje nego gde sam sad... Ovde mi je odlicno.. Ali ocekujem neku ponudu sa strane od nekih srednjih timova ali iz malo jacih liga.. Logicno je da sa nekih 21-22 god igram u malo jacoj ligi od Francuske.. Ali kako rece Ajzakova beba: " Ko ceka taj doceka" Ovde dajem sve od sebe i mislim,a mozda se i tripujem, da mi ocene sve brze i brze rastu... Zasto bih isao onda za neku glupu ponudu...