PDA

View Full Version : All National Teams Compilation

Archamond
09-19-2008, 16:51
Evo moje nove kompilacije

Za sve golove sam koristio All Natiotal Teams patch, 2.0 ili 2.5 verziju, ne znam tacno, sve je top player i utakmice smo igrali ja i burazer, tako da nema protiv kompa nista.

Kvalitet nije neki posto nemam bas iskustva u Vegasu, ali ako nadjem neku kompresiju sa kojom je bolji kvalitet i prihvatljiva velicina fajla, rado cu zameniti ovu :D

ca5NsdnfYpg&ap=%2526fmt%3D18

Uzivajte! :cool2:

maremas
09-19-2008, 17:32
Bravo, milina za pogledati a dugo nije bila neka kompilacija, muzika je najaca (ova prva) kao i ovi golovi sa distance.
Editovao sam ti post i stavio bolji kvalitet slike za youtube kod ali izlgleda da ti kvalitet videa i nije nesto.

P.S. Sto ce tottimas da se obraduje kad vidi da igras njegov patch i to si jos napravio kompilaciju.

Archamond
09-19-2008, 17:38
Znam da kvalitet nije nesto, ne znam kako da u Vegasu napravim nesto do 30mb(da bi moglo tecno da se gleda sa 512 adsl-om)a da ima bolji kvalitet....ima tamo 100000 onih kompresija i kodeka ne znam sta da izaberem pa jos uvek eksperimentisem :D

A ja i burazer smo uzeli i igrali sa svim reprezentacijama turnir kao, ovaj patch mi budi nostalgiju na stare dane i fifu 98(jbg, ja pes igram od skoro, pre sam igrao fifu :D ) koja je bila moj prvi fudbal na kompu :D

I Nigerija je najjaca

Edit - jel to do mene nesto ili su se sjebali smajliji na forumu?:)

kerix waw
09-19-2008, 17:56
Bravo :clap2: jako lijepi golovi..

Archamond
09-24-2008, 21:49
Hvala.....sad pravim kompilaciju sa svim dobrim golovima koje sam postigao ja ili ortaci na ovom pesu, bice bar 20-30min.... :D