PDA

View Full Version : Problem PES!!

Risto
09-11-2008, 22:22
Posle formatiranja kompa ostao sam bez pes-a cd sam izgubio a a zaboravio sam da backup-ujem.
Skinuo sam sa interneta PES ali skinuo sam direktorijum gde je pes vec instaliran.Kada otvorim launcher on mi izbaci problem 'this application has failed to start d3dx9_30.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem'.Ima neko uputstvo da treba da menja lokaciju ali nista od toga.

Nadam se da sam potrefio temu.
Hvala unapred:sweatdrop:

Dr.Sale
09-11-2008, 22:31
Skini OVO (http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_30) i prekopiraj u "C:WINDOWSsystem" !

A ako nece onda probaj da ga prekopirash u "C:WINDOWSsystem32", jer ne znam ni ja tachno gde se treba prekopirati...

Risto
09-11-2008, 22:59
Neznam kako da ti se zahvalim uspeo sam:triprsta::tt2:

Dr.Sale
09-11-2008, 23:16
Just say "Thanks" i uzivaj u PES-u !

Risto
09-11-2008, 23:53
Ok Thanks:yes:

cashier77
09-12-2008, 16:19
Nisam siguran da sam na pravoj adresi ali cu pokusati:
Imam po prilicno jak racunar sa 2 gige rama i grafickom kard. nvidia 8600GT i igram PES sve na HIGH ali sam uzeo LCD od 32 inca i kad prebacim na njega, PES mi uspori i nije kao kad igram na monitoru racunara. Pokusavao sam mjenjati drajvere i to zadnje za moju graficku ali onda mi soker bude prebrz i tesko da mogu kontrolisati igrace koji lete bukvalno po terenu. Ako neko ima kakvo rjesenje sa nekim drajverom ili mozda da mi neko posalje screen od setingsa graficke, kako treba nastimati itd..
Napisao sam ovdje, jer sam vidio DR Saleta kako je pomogao ovom momku, pa reko da probam jer niko mi jos nije ni pokusao da odgovori na ovaj problem, mada sam pisao vec ranije.
Unaprijed HVALA...

Dr.Sale
09-12-2008, 17:25
Ako ti idu ubrzano, onda shtikliraj u "Setting" - "Wait for Vsync". Ne znam shta drugo da ti kazem...

cashier77
09-12-2008, 21:41
ok

chifta
09-28-2008, 21:28
ljudi imam problem....nece da mi snimi nista u save ni settings,ni games ni goals nistaaaa....sta da radim pomozite!!!!pise mi nemam dowoljno suficijenta....

set
09-29-2008, 09:32
Nemas praznog prostora na C:
Obrisi nesto ili prebaci na drugu particiju (ako je imas).

aleksandar_
10-09-2008, 11:19
i ja imam problem ali nemislim da je ovo dobra adresa cim upalim komp udje mi u PES(meridijan super ligra) kako mogu to da skinem da mi vise ne ulazi cim upalim komp. . .

4evra
12-15-2008, 13:43
i ja imam problem ali nemislim da je ovo dobra adresa cim upalim komp udje mi u PES(meridijan super ligra) kako mogu to da skinem da mi vise ne ulazi cim upalim komp. . .

Ides na start>run> onda tamo kucas msconfig>kad udjes tu ides na zadnju karticu(startup)>tu nadji naziv procesa od PESA(trebalo bi pisati nesto u stilu pes ili tako nesto,ako nema pogledaj po lokaciji procesa da li je u pes folderu)>onda odstikliraj taj proces>idi OK>restartuj racunar>kad se ponovo upali prikazace neki sitni prozor sa OK i Cancel i jednom opcijom za stikliranje(dont show this again or rrun ms config tako nesto ne secam se tacno) samo stikliraj tu opciju i uzmi restart later(OK) i to je to ;)