PDA

View Full Version : All faces for PES08

MetallicA
07-21-2008, 11:21
Imam jedan predlog, da li bi neko mogao da se zalozi i da uradi ako vec nije uradjeno da sve face koje su trenutno u odeljku Pro Evolution Soccer 2008 > Edit > Face
ubaci u jedan link za Download to bi pomoglo puno ljudi na ovom sajtu a kao i meni...

Dakle da li je to moguce?

six93
07-21-2008, 22:45
Ja mislim da bi bilo bolje da se stavi lista igraca jedan ispod drugog i pored njih kreatore faca i link za njihov download.To bi bilo bolje da se ne pretrazuje ceo forum nego da linkovi za download budu na jednom mestu kao i imena igraca.A i bolje nego skidati cele packove nego samo ono sta ti je potrebno.

Milenk0
07-22-2008, 02:22
Imam jedan predlog, da li bi neko mogao da se zalozi i da uradi ako vec nije uradjeno da sve face koje su trenutno u odeljku Pro Evolution Soccer 2008 > Edit > Face
ubaci u jedan link za Download to bi pomoglo puno ljudi na ovom sajtu a kao i meni...

Dakle da li je to moguce?

Ja mislim da bi bilo bolje da se stavi lista igraca jedan ispod drugog i pored njih kreatore faca i link za njihov download.To bi bilo bolje da se ne pretrazuje ceo forum nego da linkovi za download budu na jednom mestu kao i imena igraca.A i bolje nego skidati cele packove nego samo ono sta ti je potrebno.
Juče 11:21

Iskreno...Ja mislim da ni od jednog ni od drugog nema nista :yes: Veliki je to posao :yes:

MetallicA
07-22-2008, 22:30
tottimas?

milosmilan
07-23-2008, 08:20
Sta Tottimas?

MetallicA
07-24-2008, 11:40
pa jedini ko bi to mogao da uradi i najbolji je u editu je tottimas po mom misljenju.

milosmilan
07-24-2008, 12:29
Aha,ali meni je Tottimas vise za stadione,a ne za face.