PDA

View Full Version : Najgol PES-SERBIA tima foruma

maremas
07-07-2008, 12:31
Evo na zahtev nekih moderatora otvaram takmicenje samo za nas, u njemu mozemo da ucestvujemo samo mi administratori, super moderatori, moderatori, edit team. Za sad ima tri gola, molim da golove saljete meni na pm a ne da ih postavljate u ovu temu, znaci samo save fajl. Kad se prikupi pristojan broj golova (vise od 5 :D:: a nadam se da ce ih biti i mnogo vise) ja cu te golove da snimim i da postavim za glasanje, otvoricu novu temu ubacicu poll i onda cete svi moci da izglasate najlepsi gol, kad kazem svi mislim na sve i ostale clanove, pa cemo da vidimo ko od nas daje najatraktivnije golove, naravno ovo vazi samo za PES2008. Verujem da svako od nas ima bar jedan snimljen gol. Da naglasim, svi imaju pravo na samo jedan gol, i zipujte ga lakse je uploadovati 350kb nego 3 MB :D::.

EDIT:
moIC7K_KBZ8
Evo napokon je skupljeno 5 golova, autori golova su anonimni tako da ne znate za ciji gol glasate, glasati mogu svi pa i ucesnici ali ne smeju glasati za svoj gol, za ovih 5 golova mozete glasati :triprsta:

#1 Kezman
#2 Kaka'
#3 Cassano
#4 Lazic
#5 Scholes

had111
07-07-2008, 13:05
A gde sam ja ovde

P.S. Poslao sam moj gol vec

maremas
07-07-2008, 13:06
Zato sam rekao da ima 3 gola za sad od tebe, Dekija i mene.

had111
07-07-2008, 13:21
Mislio sam nema mog nika gore.

maremas
07-07-2008, 13:24
Au stvarno, ne znam kako tebe nisam stavio na onaj gore spisak, evo ubacio sam te.

FXGT
07-07-2008, 16:47
ja cu veceras v ideti sta imam snimljeno ako treba dacu neki nov lep :D

maremas
07-08-2008, 13:05
Ajde vidite da jos neko posalje gol, za sad ima 4 gola pa da ih bude bar 5.

alen_petrin
07-13-2008, 17:06
Ja cekam da mi stigne nov komp jer na starom ne mogu da igram pes ali imam neke golove snimljene na low,ali cu da dam jos neki i da snimim cim mi stigne nov racunar.

maremas
07-31-2008, 23:33
Evo napokon je skupljeno 5 golova i okaceni su za glasanje koje traje 10 dana, glasati mozete svi pa u sami takmicari ali oni ne smeju glasati za svoj gol. Video je tek uploadovan pa treba vremena dok ga youtube obradi tako da jos ne moze da se ucita ali ce veoma brzo moci da se pogleda. Gore je editovan prvi post.

maremas
08-01-2008, 09:52
Slobodno mozete da prokomentarisete golove nemoj da se stidite :D:: I glasajte !!!

°Longi°
08-01-2008, 10:34
#1 Kezman
Gol je vrlo dobar pogotovo ovaj pass koji je dug možda 70 metara
ali završnica nije baš neka nego samo ležerno pospremanje lopte iza golmana!

#2 Kaka'
Gol je vrhunski ali ovakvi golovi su bili mi prije moćni a sada su mi nekako staromodni
i gotovo svaki igrač PES-a 2008 je zabia ili barem pokušao ovako zabiti gol

#3 Cassano
Ovaj gol bi bia najbolji da je ona prva bomba ušla u gol!Odličan udarac ali nažalost odsjeda na prečki! A onda Casano uzima loptu i petom zabija gol! Gol je isto odličan ali bi bia još bolji da je on lopta udarena petom lobovala golmana a ne ovako se
ušuljala u gol!

#4 Lazic
Najluđi gol! Pun iščekivanja i promašaja! Prvo 2 šuta brani golman pa onda prećka i gol glavom! U onoj zbrci se neko dobro snašao i zabija je!

#5 Scholes
Makaze ko makaze! Postale su najlakše i najjače oružje u PES-u 2008!
Gotvo svaki pa mogu reći i svaki igrač ih može ozvesti i zabiti gol!
Prejednostavno za najgool ali važno je sudjelovati!

mario_legenda
08-01-2008, 21:52
#1 Kezman
Gol je vrlo dobar pogotovo ovaj pass koji je dug možda 70 metara
ali završnica nije baš neka nego samo ležerno pospremanje lopte iza golmana!

#2 Kaka'
Gol je vrhunski ali ovakvi golovi su bili mi prije moćni a sada su mi nekako staromodni
i gotovo svaki igrač PES-a 2008 je zabia ili barem pokuÅ¡ao ovako zabiti gol

#3 Cassano
Ovaj gol bi bia najbolji da je ona prva bomba uÅ¡la u gol!Odličan udarac ali nažalost odsjeda na prečki! A onda Casano uzima loptu i petom zabija gol! Gol je isto odličan ali bi bia joÅ¡ bolji da je on lopta udarena petom lobovala golmana a ne ovako se
ušuljala u gol!

#4 Lazic
Najluđi gol! Pun iÅ¡čekivanja i promaÅ¡aja! Prvo 2 Å¡uta brani golman pa onda prećka i gol glavom! U onoj zbrci se neko dobro snaÅ¡ao i zabija je!

#5 Scholes
Makaze ko makaze! Postale su najlakÅ¡e i najjače oružje u PES-u 2008!
Gotvo svaki pa mogu reći i svaki igrač ih može ozvesti i zabiti gol!
Prejednostavno za najgool ali važno je sudjelovati!

covjek sve reko....ipak meni se najvise svidio onaj od Kake

Milan H.
08-01-2008, 22:19
mene zanima za ovaj gol kake jel to ima neka fora da se pritisne neko dugme ili je to neki obican sut uz dosta srece zavrsio ovako lepo.

p.s. glasao sam za njega :D

maremas
08-10-2008, 23:37
Evo glasanje je zatvoreno, rezultati ankete tj. glasanja su:

#1 Kezman 0 glasova (had111)
#2 Kaka' 10 (http://www.pes-serbia.com/vb/poll.php?do=showresults&pollid=484) glasova (maremas)
#3 Cassano 1 (http://www.pes-serbia.com/vb/poll.php?do=showresults&pollid=484) glas (MISKO)
#4 Lazic 2 (http://www.pes-serbia.com/vb/poll.php?do=showresults&pollid=484) glasa (tottimas)
#5 Scholes 2 (http://www.pes-serbia.com/vb/poll.php?do=showresults&pollid=484) glasa (Deki)
Pobedio je gol #2 Kaka' :triprsta:
Hvala svima koji su glasali za golove i svim ucesnicima koji su pomogli da se takmicenje odrzi.

Milos
08-12-2008, 20:26
Bravo mare :)

°Longi°
08-12-2008, 23:10
Aj ovo organizuj i za avgust!!!!

maremas
08-12-2008, 23:13
Tesko, jer web tim nesto slabo igra PES tako da bi bilo pitanje dal bi se ponovo nakupilo 5 golova.

stefanACM
08-13-2008, 22:15
Tesko, jer web tim nesto slabo igra PES tako da bi bilo pitanje dal bi se ponovo nakupilo 5 golova.

Ubcite mene u web tim i ja vam pošaljem 5 :tt2: :offtopic:

had111
08-15-2008, 00:14
Web tim se popravio imam 4 komada jako dobrih ako zelis da posaljem?
Licno mi je sve ovo dobro zezanje nije bitno ko ce da pobedi, ajmo kolege!!!
P.S. Ocekujem ovog puta vise od 0 glasova :rofl: