PDA

View Full Version : Partizan-master Liga(d2)-top Player

vojvodaodzarđalogdžojpeda
05-08-2008, 19:09
Golovi su postignuti sa Partizanom u master ligi na hard i top player nivou tezine u D2. Kako bude rasla forma crno-belih i liga u kojoj se takmici tako ce biti i sa nivoom kvaliteta golova. Ovi su postignuti u prvom delu sezone D2.

LINK: http://www.youtube.com/watch?v=jXbWMF8VLyo

michael scofield
05-08-2008, 20:24
Golovi su postignuti sa Partizanom u master ligi na hard i top player nivou tezine u D2. Kako bude rasla forma crno-belih i liga u kojoj se takmici tako ce biti i sa nivoom kvaliteta golova. Ovi su postignuti u prvom delu sezone D2.

LINK: http://www.youtube.com/watch?v=jXbWMF8VLyo

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ajzakova Beba
05-08-2008, 21:34
Lepi golovi al uz svo duzno postovanje vecina njih je sasvim prosecna.

DezurnaBudala
05-09-2008, 19:11
Lepi golovi al uz svo duzno postovanje vecina njih je sasvim prosecna.

upravo tako a i ona mjuza je smorila ......

MetallicA
05-10-2008, 16:03
Ali meni nije jasno kolika je stamina i body balance ovim igracima iz partizana kada moreira ide i niko ne moze da ga odgurne pa i 2x veci od njega

vojvodaodzarđalogdžojpeda
05-10-2008, 23:54
Metallica, nekima od ovih golova sam hteo npr bas takve stvari i da pokazem. Ti si jedan od retkih koji je to primetio. To je u stvari lose programiranje ako te igrac juri ti trcis ispred njega nema teoretske sanse da ti uzme ako se ti idealno kreces(gradis). Da ti pridje neki igrac spreda o tome nema ni govora ili da te udvoje. Igrac spreda te napada samo ako si ovog igraca sto te juri od pozadi vec prilicno ostavio tj ako si ga se definitivno resio, tada prilazi eventualno neko od napred da proba da ti uzme inace dok postoji gram sanse da ti ovaj prvi uzme niko drugi te nece napasti ili reeetko kad. Evo nek proba svako ko ne veruje bukvalno sa maltene bilo kojim igracem moze da se predje skoro ceo teren na hard nivou.

nydza986
05-12-2008, 23:04
Metallica, nekima od ovih golova sam hteo npr bas takve stvari i da pokazem. Ti si jedan od retkih koji je to primetio. To je u stvari lose programiranje ako te igrac juri ti trcis ispred njega nema teoretske sanse da ti uzme ako se ti idealno kreces(gradis). Da ti pridje neki igrac spreda o tome nema ni govora ili da te udvoje. Igrac spreda te napada samo ako si ovog igraca sto te juri od pozadi vec prilicno ostavio tj ako si ga se definitivno resio, tada prilazi eventualno neko od napred da proba da ti uzme inace dok postoji gram sanse da ti ovaj prvi uzme niko drugi te nece napasti ili reeetko kad. Evo nek proba svako ko ne veruje bukvalno sa maltene bilo kojim igracem moze da se predje skoro ceo teren na hard nivou.

sve ovo stoji, ali nije toliko frekventno kao shto si ti rekao...
bez ikakve uvrede, ali golovi su ispod proseka, ima par ok komada, ali to nije to..
muzika nije problem uopshte, mutirao sam je...