PDA

View Full Version : Biseri sportskih komentatora

Pages : [1] 2

john doe
04-29-2008, 00:31
Preporucujem vam da procitate,ja sam umirao od smeha:D::
Biseri sportskih komentatora (Namerno nisam hteo imenovati autore jer smatram da je mnogo važnije ŠTA je rečeno nego ko je to rekao...):

(prenos jednog večitog derbija):
"Izlaze Partizanovi igrači... a evo i naših."
"Ide Drulić, Drulić, Drulić, Drulić... A na, ipak je to bio Pjanović."
(Prenos jedne odbojkaške utakmice):
"Dobro veče prijatelji fudbala!"
(nastaje pauza od jedno 15 sec. i sledi nastavak): "... i ostalih sportova..."
"Tribine se žute - sve je u narandžastom"
(Na nekoj Olimpijadi Švajcarac je osvojio zlatnu medalju i na ekranu piše Switzerland):
"I ta mala zemlja SVAZILEND je uspela da osvoji prvu medalju..."
(Prenos utakmica Španija - Jugoslavija);
"Prava fudbalska bitka koju vode plavi momci u plavim dresovima!"
"I, gospodine Pedersen, zaista zaslužujete takvo prezime"
"Na terenu su dva Stankovića, Dejan Stanković i Dejan Govedarica..."
(Utakmica Arsenal - Ajaks: Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu, ulazi Patrik Vijera. Na ekranu se ispisuje sledeće: 22. minutes, 10. Bergkamp out):
"I dragi gledaoci, u igru se sprema iskusni Minutes sa brojem 22!"
(Prenos vaterpola):
"U bazenu plivaju nečije gaćice, da vidimo čije su..."
"Naši igrači su u plavim majicam..."
(Davni prenos utakmice Jugoslavija - DDR Nemačka):
"Kakav šut i izvanredna odbrana Ljukovčana... Samo trenutak... Da vidimo zašto se to Nemci raduju... Aha, izgleda Nemačka vodi 2:1"
(Sa jednog finala Kupa šampiona):
"Dobro vam veće, dragi gledaoci, javljamo se uživo iz Londona sa stadiona Park prinčeva."
"Na stadionu se okupilo oko 50 hiljada dinara..."
(Prenosi sa raznih fudbalskih događanja):
"Kamerun mora da izvuče barem bod pred utakmicu sa Švajcarskom da bi osigurao prolaz... (puza 10 sec.)
...oprosite, dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Švajcarskom..."
"Ulazi Mekmanamanaman."
"Kolega, može mali remize ove utakmice?"
"Najdoski je odlično skočio, ali nažalost, samo preko prečke"
"I, dok je lopta u vazduhu, da vam saopštim sastav timova."
"...sudija danas nije delio pravdu, već je množio nepravdu..."
"Kakav udarac! Pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik!"
Evo jos novih izdanja:

Kisa pada ne terenu,a Boga mi i po atletskoj stazi.
Oklznuo se na zadnju levu nogu.
Prvi poeni naseg centra Rebrace,centra.
Veceras se sastaju Real iz Madrida i Glazgov iz rendzersa.
U igru ulazi reverse angle.
Poleteo je Bozic kao tenk!
Milenko Topic i Krstic,duel dva veoma iskusna igraca(Krstic 18.god.)
Statistika je kao bikini,otkriva sve,a ne pokazuje nista.

Milos Topalovic
-Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hagija i ove kretenske reklame za ketchup.
-Obratite paznju, na stadionu u Istambulu samo policijski psi nemaju brkove.

Mirko Kamenjasevic
-Biogradic se stustio preko levog krila, dribla dvojicu, trojicu, uspeo se osloboditi, dodaje loptu do Pejakovica, ovaj odigrava dupli pas sa Savicem, Savic mu vraca, Pejakovic sam pred golmanom i puca, GOOOOOOOOOOOOOl! - Ku*ac gol!Lopta je prosla tik pored stative.(Zbog ovog je doticni komentator popio zabranu prenosa 3 meseca)

Sreto Scepanovic
-Naseg boksera Belica, dragi gledaoci, prepoznat cete po belim gacicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim.

Mladen Delic
-I cetvrti poen Savica.Litvanija vodi 7:3
-Ako se utakmica zavrsi nereseno, nova se igra u sredu.Ja imam avionsku kartu za ponedeljak.Da li ce mi dozvoliti do promenim kartu?Kako cu se ja vratiti?...
-Jokanovic do Stojkovica,Stojkovic do Stojkovica, ovaj vraca Stojkovicu.
-Treba znati, americki kosarkasi su visoki dva i vise metara

Durkovic
-Sada Popov vodi celu duzinu bazena i amerikanac ce da osvoji zlato samo ako Popov pocne da se davi
-Zoran Savic je imao MALU porodicnu neprijatnost ovih dana.Umrla mu je majka.

M.Pantic i N.Kovinjalo
- Pantic:U stazi br. sedam je glavni favorit Michael Jackson.Pardon Michael Jordan.
Kovinjalo: Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Michael Jackson u americi popularan kao njih dvojica.

Srdan Knezevic
-postovani gledaoci, izvinjavamo se zbog ovog prekida.Upravo su nam organizatori zabranili da pusimo u reporterskim kabinama.Evo i kolege Spanci se bune, nisam samo ja...
-Krilo nikad ne pada daleko od beka.

Vladanko Stojanovic
-I to je lagana lopta za golmana Stojanovica.(nakon jedne minute)Ne, izgleda da je ipak pogodak
-Zadovoljio je trenera i zato sada igra

U Bajer Leverkuzenu nekada je igrao čuveni Štefan **** što je stvaralo dosta neprijatnosti komentatorima. Sećam se da je tada TV Palma prenosila Bundes ligu, i ne mogu sad da se setim imena komentatora, ali kroz razne utakmice bilo je zanimljivih složenica tipa...
-Lopta stiže do ****-a
-Lopta se od ****-a odbila u aut
-Šol je sapleo ****-a i sada će za to dobiti žuti karton
-Na današnjoj utakmici se od ****-a mnogo očekuje
-Sada su tri igrača pratila ****-a, ali ga nisu mogli zaustaviti
-Sudija je sada svirao ****u ofsajd
-Šuster je dugom loptom pronašao ****-a
-Nema još mnogo vremena do kraja, i svi igrači Bajera sada šalju loptu do ****-a
-Trener sada nešto dobacuje ****u
-Svi golmani se plaše ****-a
-Kakav fantastičan gol. Bez ****-a Bajer ne bi bio ono što jeste
-Bio je to previsok centaršut. Bez obzira na visinu i skočnost, ne može se očekivati od ****-a da poleti

Zvonko Mihajlovski: I sada je lopta pukla, kao staklena kugla od porcelana.

(Utakmica Jugoslavija - Ceska, 1997.)
Milojko Pantic:
- Aut za Holandiju

Milojko Pantic:
-Kisa pada cak i oko korner zastavice!

Vladanko Stojakovic:
-Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara

Naseg Deju stalno cuvaju po tri igraca, a cesto im se pridodaje i cetvrti...

U prepunoj dvorani Drazena Petrovica, okupilo se oko 500 000 vatrenih navijaca!

Polster,Polster.." (pa se onda ugusi u dimu cigare i 15 sekundi kasnije) "da vidimo sada zasto su se igraci Kelna kao po komandi svi povukli na svoju polovinu ...a da, to je 1:0 za njih

(utakmica reprezentacije): "U pocasnoj lozi su i mnogi ugledni gosti i drzavnici na celu sa Drazom Mihajlovicem!" (umesto Markovicem.)

I oko lopte su Stefanovic, Kovacevic i Petkovic." (oko lopte su bili Krupnikovic, Sakic i Adzic)

Mirko Kamenjasevic
"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... ***** gol, precka... sjedi mali ***** ti materina, nista ne vidim."
(6 meseci suspenzije.)
(Posle toga kad se vratio):
Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!"
(2 godine suspenzije)

Zavrsen je jos jedan derbi vecitih rivala, fudbalska predstava van granica prostora i vremena!

Mihailo Pjanovic moze da se poredi sa Mitrom Miricem, zataji, ali kad eksplodira, nacija je na nogama

Taj pogodak je bio tajni savez lopte, Larsonove noge, i okvira gola.

Evo nase maratonke Biljane Jeftic

Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga upravo to i radi...Susic, Susic, Susic i... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica

U igru se vraca Canak iako ima pet penala.

U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj covek sa bradom

Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva..

"Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi ......da vam pravo kažem prvi puta čujem za ovoga igrača ... ulazi Cambio ("zamena" na ital.)"

"Ko je njega uopste i zvao u reprezentaciju, ja njega ne bi ni zvao, on je poslednji covek kojeg bi ja pozvao da igra..."
(Sutra protiv Spanije, baraz, pobedili smo 1:0, znate ono "Ne vidim od ljudi koji su ispred nas,... pardon... mislim da je gol postigao Katalinski", minut nakon sto smo dali gol):
"Bravo Katalinski, to je pravi covek za reprezentaciju, njega je trebalo odmah zvati, bravo Katalinski, Katalinski je danas nas spasitelj..."

i izgleda da je Hajnekenu (Hakinen) eksplodirao motor

(Spanska Primera postignut je gol;prikazuju postignut pogodak a u donjem delu pise Angulo Contrario spanski-gol is surptonogt ugla)Iiiiii da vidimo ko je strelac, i da naravno DOBRI STARI ANGULO KONTRARIO.

(u toku jedne od trka Formule 1 u sezoni 1998. Jedan od bolida se parkirao pored staze uslijed kvara i vozac je kao sto je i normalno izvadio volan da bi izazao napolje):
"... Diniz je iščupao volan svog bolida.."
Ako je vulkan izliv emocija u prirodi,onda je volej izliv emocija u fudbalu.
Savo misliosevic,savremeni fudbalski terminator.
Vidite rezulatat na ekranima vasih semafora.
Goooooool!!!! Ku*** gol,greda!

Pantić: " U našoj reprezentaciji postoje dva Dejana... Jedan je Dejan Stanković, drugi je Goran Đorović..."

john doe
04-29-2008, 00:33
Zvonko Mihajlovski:
- I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih slika.
- Cudan nacin dodavanja - jako i nikome!
- Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.
Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!
Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalksku predstavu!
- Ljubomir Vorkapic je jak, robustan igrac, kao da se ispod tog dresa krije buldozer!
U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam.
(Yu-Nigerija, Beograd) Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!

Na tenisu, Ančić pukne dijagonalu gdje je našao komadić slobodnog prostora tako da Indijci nisu mogli uhvatiti loptu, a on viče: "Indijaca ima milijardu i trista milijuna, ali Ančić je uspio pronaći komadić terena di nema nijednog!"?

Evo Hrvatska je trinaesta, ispred Šveđana koji su diskvalificirani što je dobar rezultat, a i ispred Kine ... a znate koliko oni mogu napravit štafeta?!

Faustino Asprilja je roden i odrastao u vrletima istocnih Kordiljera.

Kakav predivan pogodak. U fudbalu se dogadaju mnoge lepe stvari. (pocinje usporeni snimak gola) I podjimo zato sada uz pomoc magnetoskopa u potragu za lepim!

Posle cetvrtog pogotka crveno-belih iluzije Krusevljana su se pretvorile u rusevine Kartagine!

(teniski meč Slobodan Živojinović - Džimi Konors) "Evo u publici vidimo i Džesiku Konors koja je nekada pozirala za duplerice časopisa za muškarce a danas je majka dvoje dece

Sakrio je Savicevic loptu i izgleda da nema nameru da je vrati protivnickim igracima

Na boks mecu gde boksuju belac i crnac komentator kaze:
Boksera iz afrike ce te prepoznati po zutom sorcu,a boksera iz Britanije po belom!!!

Nezanimljiva fudbalska predstava. Redari bi sada polako mogli početi buditi navijače kako bi ovi krenuli svojim kućama
-Na desnoj strani terena je slobodno moglo biti posađeno cveće, jer lopta tuda još nije prošla.
-Kasiljas bi ubuduće trebalo sa sobom da nosi super briska da skine paučinu sa svog gola, jer ovo je već deveta utakmica kako nije primio gol
-Jirgen Klinsman je sada u sjajnoj poziciji za šut, ne ipak je to Rudi Feler... ne, ne, ne... samo trenutak... Nisu Nemci bili u prilici...
-Bergkamp je sada sjajno prošao dva igrača... pardon Bergkamp je ipak na klupi...
-31 poen do kraja utakmice
-U prilici je bio 298 santimetara visoki Birhof

I setio sam se još jedne opaske sa Štefanom ****om
-Teško je dobiti duel sa stamenim ****om

Mladen Delić:
- Da li je to korner ili Šurjak?
- Da li je to Roberto Betega? Je, Betega!
- Žires, Žires, evo, Tigana!

"Konac delo Karasi" - naslov u novinama kada su naši pobedili Grke 4:2 i kvalifikovali se za SP u Nemačkoj 1972. Odlučujući gol za pobedu od dva razlike postigao Stanislav Karasi.

-Cudan pas Cirkovica - jako i nikome!
-...kao da u Nemackom sesnaestercu stoji tabla sa natpisom "Zabranjeno gaziti travu"
Vladanko Stojakovic:
-...a na tribinama preovladjuje PINK boja Holandskih navijaca!!! I tako je govorio celo prvo poluvreme, a onda su mu objasnili koju boju nose Holandjani!

Komentator na izvesnoj lokalnoj TV stanici:
- Dragi gledaoci, počinje prenos utakmice, ja nemam spisak igrača ispred sebe pa ćemo zaključiti ko je ko kada ih kamera bude zumirala. I evo, sa brojem 10 Džonson, izuzetno talentovan mladi igrač pred kojim je svetla budućnost... bla, bla... Evo, u mogućnosti smo da vidimo i ko je tajanstveni igrač sa brojem 4 - Džonson... Pa, da, mlada braća Džonson dika i ponos svoje zemlje... bla, bla... A na golu je - Džonson... (tajac)... Ehm, oprostite dragi gledaoci, izgleda da je ipak u pitanju naziv sponzora...

Zezanje na račun istog komentatora, na istoj TV stanici. Pre dve godine, snimak utakmice sa nekim od klubova u kome je nekada igrao Stoičkov:
- I gol! Pogodak je postigao... Hristo Stoičkov (?!?). Ummm, dragi gledaoci i vaš komentator je zbunjen, ali da, kod mene na ekranu lepo piše Hristo Stoičkov... Gledam čoveka... Dakle gol je postigao... (u režiji valjanje od smeha)... Oprostite dragi gledaoci, ali izgleda da imamo tehničkih problema...
Milorad Djurkovic (Crna Gora)

* (nakon Dejinog pasa u prazno) "Pa, ljudi, gdje je taj Massaro?!"
* "Naseg Deju stalno cuvaju po tri igraca, a cesto im se pridodaje i cetvrti..."
* (Euro '96, Nemačka - Engleska): "Da je Gaskojn imao moj broj cipela, sigurno bi ta lopta zavrsila u mrezi."
* (Barselona - Inter): "Drži ga Gamara kao da mu je sin"
* (izvodi se slobodan udarac): "I da li ce sudija Merk izmjeriti tacno 9 metara i 15 cm ili ce to on obaviti, onako, iz iskustva? Nece, hoce, nece, ipak hoce!"
* (plivanje): "Sada Popov vodi za gotovo celu duzinu bazena i Amerikanac ce uspeti da osvoji zlato samo ako Popov pocne da se davi..."
* (neka vaterpolo utakmica):
"... u bazenu plivaju necije gacice, da vidimo cije su..."
* (prilikom vaterpolo prenosa): ''Nasi igraci su u plavim majicama.''

Vladanko Stojakovic

* "Da,da...dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta karta!"
* (na utakmici Keln-Zvezda):
"Polster,Polster.." (pa se onda ugusi u dimu cigare i 15 sekundi kasnije) "da vidimo sada zasto su se igraci Kelna kao po komandi svi povukli na svoju polovinu ......a da, to je 1:0 za njih"
* (Jugoslavija - DDR Nemacka):
"Kakav sut i izvanredna intervencija Ljukovcana...samo malo, da vidimo zasto se Nemci raduju.....aha, Nemacka vodi 2:1"
* (Zvezda sa nekim francuskim timom u kupu UEFA): "I to je lagana lopta za golmana Stojanovica" (a posle minut) " Ne, izgleda da je ipak bio pogodak".
* (Jugoslavija - Engleska, koju smo igrali odlicno a opet izgubili 2/0, kada Katanec vuce loptu izmdju dva Engleza koji se sudaraju glavama i obojica lome arkade i krvare...):
"Katanec, Katanec...hahahahahahahhahahahahah"
* "Kamerun mora da izvuce barem bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom..."
* "I sada cemo sa automobilizma preci na konjizam."
* (utakmica reprezentacije): "U pocasnoj lozi su i mnogi ugledni gosti i drzavnici na celu sa Drazom Mihajlovicem!" (umesto Markovicem.)
* "Mekmanamanaman." (McManaman)
* "Dobro vam vece dragi gledaoci, javljamo se iz Londona sa stadiona Park princeva."
* (ocigledno blago pijan) Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.
* (slow motion posle sanse) "A evo sada identicne situacije."
* "Drulovic ulazi u sesnaesterac i ... padni tu!!!!!!"
* (stoti derbi) "I oko lopte su Stefanovic, Kovacevic i Petkovic." (oko lopte su bili Krupnikovic, Sakic i Adzic)

Mirko Kamenjasevic

* "Gol, gol,... ***** gol, stativa!!!"
(sledeca utakmica):
"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... ***** gol, precka... sjedi mali ****a ti materina, nista ne vidim."
(6 meseci suspenzije.)
Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!"
(2 godine suspenzije)

Jordan Ivanovic

* Sto bi reko nas narod - deja vu!
* (radio prenos utakmice Partizan - Fljarmurtari):
"Evo jedne kontre gostiju, Ferko vuce loptu, na ivici je sesnaesterca, vraca loptu ka Kusti...."
(u tom trenutku se zacuje samo PENG.... slusaoci su pomislili da je doslo do prekida prenosa... zapravo vladao je muk i na terenu i kod radio reportera a ono PENG je bio tupi zvuk precke od koje se lopta odbila u mrezu, dok je legendarni Omerovic sve to nemo posmatrao..)
* (SP USA 1994.) "Evo nas na džoint stadionu" (u pitanju je Giant stadion)
* (SP 1990, Skotska - Svedska 1:1) "Mekkol je postigao gol"

Srdjan Knezevic

* "Postovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori Olimpijade zabranili da pusimo u reporterskim kabinama. Evo i kolege Spanci se bune, nisam samo ja..."
* Pa pogledajte dragi gledaoci ovo telo. Boginskaja je najvisocija od svih gimnasticarki i vidi se na njenoj izduzenoj figuri. Jednom recju - ZENA!"
* (gimnastika) "Pogledajte samo kako je gradjen ovaj mladic. Svaka majka bi ga pozelela u svome domu, a tek ti predratni svalerski brcici..."
* (Rukomet) "Cela Jugoslavija je sada sigurno na rukama!"
* (Olimpijada, gimnastika. Takmicarka je preskakala kozlic i gadno pala povredivsi clanak i ruku! Srle je skoro placnog glasa rekao):
"Jadna devojcica! Pa, ko ce je razumeti ako necu ja!!??"

Toza Car
Ovde preovladava "doajen" imbecilnosti Milojko Pantic!!!

john doe
Nedeljko Kovinjalo

* "Evo nase maratonke Biljane Jeftic" (zove se Olivera, a Biljana je folk pevacica)
* (Jugoslavija - Grčka, SP u košarci 1998) "Tesko je bilo, ali kako kaze nas narod, sve je dobro sto se lose svrsi."
* (Geteborg 1995, 10.000m) "Ko je to sa brojem dvadesetpethiljadastosedamnaest?"
* (Geteborg 1995, maraton) "Ova takmicarka je imala dobar rezultat na Njujorskom aerodromu, a takode ucestvovala je i na Beogradskom aerodromu."
* (Geteborg 1995, koplje) "Stiv Bekli je visok - i tacno 87 metara!"
* (Francuska - Turska, polufinale Kupa Konfederacija): "Ovo je podiglo moral ne samo igracima Turske nego i reprezentativcima"
"Igraci Turske su postavljeni vertikalno od gola"

Popovski

* (Jugoslavija - Rumunija 4:4) "Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga upravo to i radi...Susic, Susic, Susic i... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica.."

Mladen Delic

* (Argentina - Holandija, pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice) "Ako se utakmica zavrsi 1-1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nereseno, nova utakmica ce se igrati u sredu... ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li ce oni meni da dozvole da promenim kartu... kako cu ja da se vratim?"
* "Jokanovic do Stojkovica, Stojkovic do Stojkovica..."

Dobrosav Gajic

* "Dobro vece, postovani gledaoci ponovo smo smesteni medju golubovima"
* "I cetvrti poen Savica, i Litvanija sada vodi sedam - tri..."
* "Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske drzavice usred Atlantskog okeana..."
* "U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj covek sa bradom"
* "Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka."

RamaPFC
04-29-2008, 01:10
Mladen Delic
Jugoslavija 3 - 2 Bugarska

"Nema vise vremena za bilo sta...
Nema vise vremena... Vujovic, Vujovic!!
Evo sansa.. Goll!! Goll!! Ljudi pa Jeli to moguce?
Ludnica! Sta je ovo?! 3-2!"
Minut kasnije:
"Joojj, ovo je bilo za infarkt""

Mislim da je ovo najjace :ave:

john doe
04-29-2008, 01:15
Mladen Delić:
- Da li je to korner ili Šurjak?
- Da li je to Roberto Betega? Je, Betega!
- Žires, Žires, evo, Tigana!

Popovski

* (Jugoslavija - Rumunija 4:4) "Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga upravo to i radi...Susic, Susic, Susic i... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica.."

* (Jugoslavija - Engleska, koju smo igrali odlicno a opet izgubili 2/0, kada Katanec vuce loptu izmdju dva Engleza koji se sudaraju glavama i obojica lome arkade i krvare...):
"Katanec, Katanec...hahahahahahahhahahahahah"

Mirko Kamenjasevic

* "Gol, gol,... ***** gol, stativa!!!"
(sledeca utakmica):
"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... ***** gol, precka... sjedi mali ****a ti materina, nista ne vidim."
(6 meseci suspenzije.)
(2 godine suspenzije)
Meni su ovi najjaci :XD:

RamaPFC
04-29-2008, 01:19

Ovo je bio Mladen Delic na istoj utakmici protiv Bugarske:

mC1jjsk1c00

Pa jeli to moguce?! :rofl:

denny-p
04-15-2009, 21:44
nijesam vidio da je bio taj vic al je dobar morao sam ga okacit :crazy:

Pogine Mihael Sumaher i dolazi on kod Svetog Petra. Kaze njemu Sveti Petar: “Ti si mi bio omiljenji vozac u F1 zato ti imas pravo da biras gde ces, hoces u raj ili pakao.” Misli se Sumaher pa kaze: “Posto sad volim motore, ja bi isao tamo gde mogu da vozim brzo da divljam.”
Sveti Petar mu odgovori: “Ti onda idi u pakao tamo mozes da vozis brzo i da divljas al’ prvi put kada sednes na motor
poginuces.” A u raju mozes da vozis koliko hoces, ali moras pratiti propise i postovati ogranicenja. Odluci se Sumaher da ce u raj.
Vozi se on tako 60 km/h kad pored njega proleti Isus na motoru 150 km/h. Drugi dan Sumaher opet vozi 60 km/h, kad Isus proleti kraj njega 200 km/h , kosa mu leti na sve strane… Sumaher razmislja kako on sme tako brzo…?? Treci dan opet Isus proleti kraj njega 250 km/h
Treci dan opet Isus proleti kraj njega 250 km/h i Sumaher poludi, ode kod Svetog Petra i kaze: Ti meni rece da moram postovati propise i ogranicenja, a evo gledam onog Isusa vec 3 dana pored mene proleti ko metak!!!
Kad ce njemu Sveti Petar: Jbg sta ces Tatin Sin!!!

ovaj nije bio :thumbup:

a evo i jos malo sportskih komentara :D

Milos Topalovic:
1.Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadzija i ove kretenske reklame za kecap.
2.Obratite paznju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?

Mladen Delic:
1.utakmica Argentina - Holandija, (pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice):
Ako se utakmica zavrsi 1-1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nerjeseno, nova utakmica ce se igrati u srijedu... ja imam avionsku kartu za ponedjeljak... da li ce oni meni dozvoliti da promjenim kartu... kako cu se ja vratiti?
2.Jokanovic do Stojkovica, Stojkovic do Stojkovica...

M.Pantic (trcanje na 400m):
1. "U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan."
Tada se ubacuje Nedeljko Kovinjalo: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."
2. U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."

Boris Mutic:
"Micel !!!!! Treci zgoditak! Zasluzio je da mu kazemo cijelo ime. Bravo, Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Micel!"

Srdjan Knezevic:
1.Postovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori Olimpijade zabranili da pusimo u reporterskim kabinama. Evo i kolege Spanci se bune, nisam samo ja...
2.Pa pogledajte dragi gledaoci ovo telo. Boginskaja je najvisocija od svih gimnasticarki i vidi se na njenoj izduzenoj figuri. Jednom recju - ZENA!...
3.Pogledajte samo kako je gradjen ovaj mladic. Svaka majka bi ga pozelela u svome domu, a tek ti predratni svalerski brcici...

Nepoznati komentator:
1.Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana. Umrla mu je majka.
2.Americki kosarkasi su visoki 2 i vise metara.
3.Oni su nosioci pobede uspeha...
4.Oni su se sastali na kratkotrajnim jednomesecnim tridesetodnevnim pripremama...
5.Oni sutra tacno u 12 casova treba da stignu ispred savezne Srbije...
6.I cetvrti poen Savica, i Litvanija sada vodi sedam - tri...
7.Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...
8.On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo kraju...
9.Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske drzavice usred Atlantskog Okeana.

Z. Mihajlovski (hokej):
"Okrenuo ga je na kocki leda koja bi stala u casu viskija."

Djurkovic (plivanje):
"Sada Popov vodi za gotovo celu duzinu bazena i Amerikanac ce uspeti da osvoji zlato samo ako Popov pocne da se davi..."

Pokojni sarajevski reporter Sreto Scepanovic:
"Naseg boksera Svetomira Belica, dragi gledaoci, prepoznacete po belim gacicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim gacicama."

Mirko Kamenjasevic:
"Biogradlic se stustio preko lijevog krila, dribla dvojicu, trojicu, uspio se osloboditi, dodaje loptu do Pejakovica ovaj odigrava dupli pas sa Savicem, Savic mu vraca, Pejakovic sam pred golmanom, dribla i golmana evo ga konacno puca i gooooooooool - ***** GOL! Lopta je za malo prosla pored desne stative... "
(Kamenjasevicu je nakon ovog bisera izrecena zabrana prijenosa sportskih dogadjaja u trajanju od 3 mjeseca)

Hajrudin Topalovic, TVBIH
" Rivaldo, Rivaldooooo, Rivaldooooo i jedan nulaaaaaaaa ... goooooolllllll."
Pa kaze: " OPET SLICNA, IDENTICNA SITUACIJA, RIVALDOOOOO I DVA NULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, JOJJJJJJ"
Pa kaze: "NE, NEEE , TO JE BILA SAMO USPORENA SNIMKA...."

Pocinje formula, krug za zagrijavanje, a komentator:
Sta im je danas, sta su tako spori....

Jedan od komentatora na BHTV1:
Ako ne zelite cuti rezultat druge utakmice, zacepite usi...

Mutic, finale stafete u bazenu na duge pruge:
"Kina je bila uvjerljivo najlosija reprezentacija u finalu."
I tako oni plivaju pet minuta kad Mutic izjavi:
"Ljudi, dogodilo se iznenadjenje, Kina vodi ispred svih favorita, ovome se niko nije nadao..." - pauza od 30 s - ..." Ispricavamo se postovani gledatelji, Kina zaostaje za jedan krug."

Blazicko (10 minuta (!!!) nakon sto je Ivica potvrdio osvajanje svjetskog kupa u slalomu), (iz cista mira): MAJKO ISUSOVA!!! OVO JE NEVJEROJATNO!!!

Pronicljivi titogradski komentator formule 1:
"Alboreto ima 27 sekundi prednosti ispred Prosta, sto znaci da Prost zaostaje 27 sekundi za Alboretom."

:ave::ave::ave:

Dr.Sale
04-16-2009, 14:38
Hajrudin Topalovic, TVBIH
" Rivaldo, Rivaldooooo, Rivaldooooo i jedan nulaaaaaaaa ... goooooolllllll."
Pa kaze: " OPET SLICNA, IDENTICNA SITUACIJA, RIVALDOOOOO I DVA NULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, JOJJJJJJ"
Pa kaze: "NE, NEEE , TO JE BILA SAMO USPORENA SNIMKA...."

"identicna situacija!" LOL

denny-p
04-16-2009, 15:55
steta sto danas nema ovakvih komentatora fudbal bi bio mnogo zanimljiviji

:thumbup1:

1D1UL1E1
04-16-2009, 17:07
bio je jedan pijani slovenski komentator juce na hokeju, evo link:

http://www.youtube.com/watch?v=iExu4cIhhpE

Gogy
04-16-2009, 17:51
Milojko Pantic :ave:

* (Zvezda - Partizan) "Ide Druliæ, Druliæ, Druliæ, Druliæ, Druliæ, a ne, ipak je to bio Pjanoviæ."

* (nekim je cudom prenosio utakmicu odbojkaske reprezentacije Jugoslavije. Kamera polako izostrava sliku sa vrha dvorane, iz pticje perspektive se vide igraci kako se zagrejavaju i on ce):
"Dobro vece prijatelji FUDBALA!"
(i tada nastaje pauza od dobrih 10-15 sekundi i nastavlja):
" ...i ostalih sportova."

* "Tribine se žute - sve je u narandžastom"

* "I nema Zidana da zida zidove na sredini terena"

* (Svajcarac je osvojio zlatnu u necemu i pise na ekranu Switzerland):
" I ta mala zemlja SVAZILEND je uspela da osvoji.."

* (Farska Ostrva - Jugoslavija, 1997) "Savo Milosevic je postigao gol, to je 12 pogodak Save Milosevica za Saveznu Republiku Nemacku"

"Košarkaškim zahvatom je spreèio najgore"

"Prava fudbalska bitka koju vode plavi momci u plavim dresovima"

* (Španija - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen, zaista zaslužujete takvo prezime"

"Ovaj sudija je poznat po tome sto kartone deli kao novogodisnje konfete"
* (Jugoslavija - Iran, SP Francuska '9Cool:

"I evo izlaze Peruanci na teren..."

"Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca."

"Danas nije viden lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili."

* (Crvena Zvezda - Partizan) "Izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih."

* (Arsenal – Ajaks): Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede , ulazi Patrik Vijera. Na ekranu se ispisuje sledece:
22. minutes
10. Bergkamp out
Komentar Milojka Pantica:
"U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"

* "Siniša, Siniša, dokazao si da si Siniša..."

* "Na terenu su dva Stankovica, Dejan Stankovic i Dejan Govedarica"

* (krupan kadar na protivnickog igraca): "Ovo je covek koji je napao naseg Dejana - sa ledja"

* "U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."

* "Ovaj sudija je poznat po tome sto kartone deli kao novogodisnje konfete."

* "Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!"

* "Evo nas na stadionu pod Bistricom."

* "Sakrio je Savicevic loptu i izgleda da nema nameru da je vrati protivnickim
igracima"

skicha
04-16-2009, 23:31
Svetsko Prvenstvo 2006

Ciro: "Srbija i Crna Gora sad više nema što izgubiti, pa bi trebali izaci iz svoje vec tradicionalne zatvorene formacije i poceti igrati kako im nalaže tradicija."
Gojko Andrijaševic: "Klinsman je jedini koji je osvojio SP i kao igrac i kao fudbaler."
Drago Cosic: "Schweinsteiger i Lahm su dvije mlade dame....ovaj dvije mlade nade njemackog nogometa."
Ivica Blažicko: "Sutra u 15 sati cete uživati u utakmici izmedu Srbije i Crne Gore."
Božo Sušec (faul na Srni):"I to mora biti prekršaj. Ako nije prekršaj, onda je faul."
Bogdan: "Evo sad Poljaci pokušavaju zadržati loptu da vrijeme sporije tece."
Ciro: "6-0 je veliki rezultat ali to se još da izdržati ali 7-0 je posebna blamaža".
Ciro (SCG - Argentina): "Ovaj sudac je papak. Pravi papak! On tu nikad nebi sudio da nije Talijan!"
Vela: "Evo, dati cemo sada gospodinu Ciri jedan perec, da se zabavi i da ne misli više na sudenje."
Ciro: "I bolje da jedem perec! Ionako nemam ništa dobroga reci o sucu! ...(pauza)... PAPAK!!"
Igor Štimac: "Viduka voli osjetiti protivnika iza svojih leda, voli ga držati rukom, takvu igru on voli."
Vela: "Tko je više seksi, Ballack ili Beckham?"
Bogdan: "Još uvijek gledam ljepši spol..."
Vela: "Dobro je, dobro si se izvukao..."
Bogdan: "Nedved ima obje noge."
Vela se nadovezuje : "...a ostali igraci nemaju obje noge?"
Bogdan: "Ma to je onako nogometno, znaci da mu je jedna noga jaca."
Vela: "Je, inace bi to bila nekakva paraolimpijada."
Bogdan: "Da."
Vela: "Da."
Mila Horvat: "A jeste mi ga uvalili za prvi put?"
S. Sušec: "Loše se piše Trinidadu, a bogami i Tobagu."
Cico Kranjcar o rezultatu utakmice: "Mogu reci da je i Australija zaslužna što nismo zadržali vodstvo."
Goran Maric: "Japanski sudac je bio solidan, ali ništa posebno... rekli bi da je puno zujao, a malo meda dao..."
Slovenski komentator: "Sada kada je ova lopta prošla ovako blizu, golman može izdahnuti."
Bogdan : "Da, da....kad padne gol u ranoj fazi utakmice, onda postoji mogucnost da vidimo još golova."
Bogdan: "Ovo je teže pogoditi nego promašiti."
Vela (zbunjeno): "Misliš...obrnuto...teže je promašiti nego pogoditi?"
Bogdan: "E to, to! To sam htio reci! Al dobro je da nas je dva. Jedan zna pisati, drugi citati."
Vela: "Pratim ja tebe."
Štimac se dere: "Linijski sudac je svirao prekršaj!!"
Božo Sušec: "I ovo je dokaz da Van Basten ne provodi nikakvu rasisticku politiku. Imaju cak jednog crnca u momcadi."
Bogdan: "Sad bih ja još nešto rekao, ali necu."
Vela: "Da, nemoj!"
Štimac: "Ja ne znam je li bolje da Babic dobije loptu ili da je ne dobije..."
Balog (tekma Iran - Meksiko): "Irancima je lijepo ovdje u Meksiku."
Ciro za vrijeme 1. poluvremena Švedska - Engleska kaže za Kallstroma: "On je toliko lijevak, da desnu nogu koristi samo pri ulasku u autobus."
Vela: "Riquelme je pucao izravno, nije bilo daleko..."
Bogdan: "...da je gol malo viši..."
Vela: "...onda bi bio za ragbi!"Milorad Djurkovic

(nakon Dejinog pasa u prazno) "Pa, ljudi, gdje je taj Massaro?!"
"Naseg Deju stalno cuvaju po tri igraca, a cesto im se pridodaje i cetvrti..."
(Euro '96, Nemaèka – Engleska): "Da je Gaskojn imao moj broj cipela, sigurno bi ta lopta zavrsila u mrezi."
(Barselona – Inter): "Drži ga Gamara kao da mu je sin"
(izvodi se slobodan udarac): "I da li ce sudija Merk izmjeriti tacno 9 metara i 15 cm ili ce to on obaviti, onako, iz iskustva? Nece, hoce, nece, ipak hoce!"
(plivanje): "Sada Popov vodi za gotovo celu duzinu bazena i Amerikanac ce uspeti da osvoji zlato samo ako Popov pocne da se davi..."
(neka vaterpolo utakmica):
"... u bazenu plivaju necije gacice, da vidimo cije su..."
(prilikom vaterpolo prenosa): ''Nasi igraci su u plavim majicama.''YU radio

"Prejaka je ovo lopta za Savicevica, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem."
"Savo, Savo, Savo kravo, sta to radis?""Marjan Sedlacek

"Kada Jestratijevic ovako shutne slodobno bacanje, ili ga pogodi ili promasi..."Ilija Kovacic

(Everton - Liverpul):
"Lopta za loptu." (U trenutku kad je Ball dobio loptu.)
"Ferguson dodaje do Bola."
"Evo Bishopa, ili svestenika."
"Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao Auto-o" (Covek se zove Carr)Dragan Pesikan

(utakmica Salkea 04, za Salke igra Marko Kurz): " Lopta do ****a."Vlada Olic

(1998. NBA finale, Juta – Èikago) "Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih."
"Toni Kukoc ide 1 na 1... I najzad mu je uslo!"
(Pipen ima loptu i sutira trojku) "I Skoti ga oseca"
"Evo na liniju dolazi Dzef Hornasek... Dzef je 188 godina visok..."Bratislav Braca Tonic (TV Bellamie, Nis)

(Jugoslavija - Slovenija, Euro 2000) :
pri rezultatu 0:3
"Jos 25 minuta mucenja na ovoj stolici, prvenstveno za mene, a sto se vas tice izuzetno lako mozete preci na neki drugi kanal i odgledati neku spansku seriju ili nesto drugo sto ce sigurno biti zanimljivije za vas..."
pri rezultatu 2:3
"Bice para, bice za nekoga, za mene nece, igrao sam iz 1 u 1... Sta je Dabanovicu nema hvatanja ove lopte, Savo Milosevic i 3:3..."Kemal Ahmetovic

(slobodan udarac izvodi Tarnat, udara loptu jako): "Uuuuuu, ****teee..."
"Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi ......da vam pravo kažem prvi puta èujem za ovoga igraèa ... ulazi Cambio ("zamena" na ital.)"Sabahudin Topalbecirevic

"Proslo je sezdeset minuta utakmice, dakle pola sata"
(Skotska – BiH) "Najprije bih vam saopcio sastave himni"
"Bila je to utakmica sa dva poluvremena"Vanja Malidzan

(u toku jedne od trka Formule 1 u sezoni 1998. Jedan od bolida se parkirao pored staze uslijed kvara i vozac je kao sto je i normalno izvadio volan da bi izazao napolje):
"... Diniz je išèupao volan svog bolida.."
"I nevjerovatno, oba Wiliamsa su u boksu" (mada se jasno vidjelo da bolidi nisu istih boja)
Velid Spaho

"I konacno je pobjegao ****u" (opet famozni Kurtz iz Salkea)
(Zeljeznicar – Sarajevo) "Ako je linija sastavni deo sesnaesterca onda je sudija trebao suditi penal"
(BiH povela protiv Norveške 1:0) "Evo noci, evo ludila!!!"

Edit: ispravljeno, mada nisam ja ovo pisao vec samo c/p =)

Johny s jednim n
04-17-2009, 00:35
Ispravka! Nije Bratislav Toncic nego Bratislav Braca Tonic. Uvek je davao sve je predloge za tikete tokom utakmica. Steta sto nema vise Bundeslige na Belle Amie.

Ступи
04-17-2009, 12:32
U Bajer Leverkuzenu nekada je igrao čuveni Ĺ*tefan **** što je stvaralo dosta neprijatnosti komentatorima. Sečam se da je tada TV Palma prenosila Bundes ligu, i ne mogu sad da se setim imena komentatora, ali kroz razne utakmice bilo je zanimljivih složenica tipa...
-Lopta stiže do ****-a
-Lopta se od ****-a odbila u aut
-Ĺ*ol je sapleo ****-a i sada če za to dobiti žuti karton
-Na današnjoj utakmici se od ****-a mnogo očekuje
-Sada su tri igrača pratila ****-a, ali ga nisu mogli zaustaviti
-Sudija je sada svirao ****u ofsajd
-Ĺ*uster je dugom loptom pronašao ****-a
-Nema još mnogo vremena do kraja, i svi igrači Bajera sada šalju loptu do ****-a
-Trener sada nešto dobacuje ****u
-Svi golmani se plaše ****-a
-Kakav fantastičan gol. Bez ****-a Bajer ne bi bio ono što jeste
-Bio je to previsok centaršut. Bez obzira na visinu i skočnost, ne može se očekivati od ****-a da poleti

ово је мени најјаче

bogdancar
04-21-2009, 13:28
gol gol gol.....................***** precka

Turinski
04-21-2009, 14:39
Evo nesto o najboljem kometatoru trenutno...Marijanu MIjajlovicu

Dobra utakmica je dobra, samo ako Marjan Mijajloviæ kaze da jeste.
Marjan Mijajloviæ bi oziveo i srpski fudbal.
Cak Noris je zbog Marjana uveo SBB.
Marjan Mijajloviæ je posebniji od Murinja.
Marjan Mijajloviæ je uveo Keln u Bundes.
Marjan Mijajloviæ ne dozvoljava Èehu da skine masku s glave.
Marjan Mijajloviæ ne dozvoljava Riberiju da nosi masku na glavi.
Pantelic daje golove samo kada Marjan Mijajloviæ prenosi Hertu.
Marjan Mijajloviæ je naterao Kana da ostavi fudbal.
Marjan Mijajloviæ je sagradio Alianc Arenu.
Marjan Mijajloviæ je oterao Kuranjija iz reprezentacije.
Marjan Mijajloviæ ne dozvoljava da Greuter Furth udje u Bundesligu.
Marjan Mijajloviæ bi i Žigica vratio u formu.
Marjan Mijajloviæ je izmislio Oktobarfest.
Nemci piju pivo samo zato sto ga pije i Marjan Mijajloviæ.
Marjan Mijajloviæ ne mora da vraca sat unazad.
Marjan Mijajloviæ ima jaci sut od Tomasa Hiclspregera.
Marjan Mijajloviæ je povredio Ameli Morezmo.
Kada Marjan Mijajloviæ prenosi Cvajtu, i Sanibal Orahovac ulazi u gol sanse.
Kada Marjan Mijajloviæ prenosi Salcburg, Dudic ne pravi penale. Jednostavno ne sme.
Kada Marjan Mijajloviæ prenosi Bundesligu, samo Turci smeju da kolabriraju na terenu.
Marjan Mijajloviæ je otreznio Nadu Topèagiæ.
Marjan Mijajloviæ je jaèi od sudbine.
Marjan Mijajloviæ je pustio Diega i Rafinju na OI.
Marjan Mijajloviæ nikada ne bi reklamirao èarape Udarnik.
Rudi Feler je osedeo zbog Marjana Mijajloviæa.
Marjan Mijajloviæ je mrtav pijan dobio Žigiæa u basketu. Zato Žigic sada igra fudbal.
Marjan Mijajloviæ je pobedio Nadala na šljaci, и to štapom za golf.
Marjan Mijajloviæ je zapalio žito.
Marjan Mijajloviæ je zabranio Davidsu da skida naoèare.
Marjan Mijajloviæ je srušio berlinski zid.
Marjan Mijajloviæ je pogodio field-goal sa 120 jardi.
Marjan Mijajloviæ je naterao Mesija da poraste.
Marjan Mijajloviæ je zabranio Zidanu da koristi revitabion.
Marjan Mijajloviæ je osvojio Moto GP šampionat na Pony biciklu.
Marjan Mijajloviæ je pogledom usmerio Diegovu ruku u Meksiku '86.
Marjan Mijajloviæ je proèitao Rat i Mir.
Marjan Mijajloviæ nije služio vojsku. Vojska je služila njemu tako što mu je dostavljala nedeljne izveštaje Bundes Lige.
Svi ostali komentatori i radnici na Sport Klubu prave svoj raspored tek kada Marjan Mijajloviæ saopšti svoj.
Mesut Ozil æe igrati za Tursku zato sto mu je Marjan Mijajloviæ tako rekao.
Saša Resler je širom Nemaèke poznat kao "Plavi anðeo" zato što ga je Marjan Mijajloviæ prvi tako nazvao
Marjan Mijajloviæ ima duplo jaèi servis od Rodika, samo ako hoæe.
Marjan Mijajloviæ MOŽE da bude na dva mesta u isto vreme.
Marjan Mijajloviæ je sredio da Marko na vreme stigne na Kosovo.
Marjan Mijajloviæ je stigao Juseina Bolta, iako je on trèao 200, a Bolt 100 metara.
Ako Marjan Mijajloviæ kaže, Duško Tošiæ æe biti kapiten Verdera iz Bremena.
Marjan može da odigra dupli pas sam sa sobom.
Marjan Mijajloviæ je bezgrešno zaèet.
Tevez je jednom kritikovao Marjana Mijajloviæa. Od tada ima oziljak.
Ako Marjan Mijajloviæ ima 50 dinara, i vi imate 50 dinara, on ima vise.
Zasto je Cholo Simeone u gipsu? Zato sto mu je Marjan Mijajloviæobjasnio neke stvari.
Ni Èaviæ ni Felps nisu stigli prvi. Marjan Mijajloviæ je stigao prvi.
Marjan Mijajloviæ je pobedio i Karpova i Kasparova matom u tri poteza sa crnim figurama.
Marjan Mijajloviæ je oborio nevidljivi F117a.
Marjan Mijajloviæ je Lukov otac.
Marjan Mijajloviæ je potopio Titanik.
Marjan Mijajloviæ prelazi zivot na hard.
Marjan Mijajlovic je Veliki Brat.
Vil Hanting je Marjanov vanbracni sin.
Kad Marjan udje u autobus i kontrolor kupi kartu.
Марјан је прескочио Џеја када су играли труле кобиле, од тад више не расте.
Marjan je tolko mocan da se i mocni rendzeri useru kad ga vide.
Marjan zna ko je sponzor Podunavcu iz Ritopeka.
Marjan ne želi da se uvede "pametna lopta". On veæ unaprijed zna kada æe biti gol i daleko je pouzdaniji od nje!
Marjan je izuo cipelice.
Клинсман је учио од Марјана.
Марјан не мисли да је лик са рекламе за Пањковић академију секси.
Fudbalski suci nose slušalice iskljuèivo da bi slušali Marjanove komentare!
Daba Karadžiæ se predao, da bi na miru mogao slušati Marjanove komentare, jer na brdu gdje se sakrivao nije bilo tv signala!
Marjan je Materacija opalio glavom!
Džems Bond je glumio Marjana, ali mu nije uspjelo!
Marjan je rekao da Željo ne smije postaviti reflektore na stadion!
Zbog Marjana vlastita imena pocinju velikim slovom.

Baum JohanBaum Johan ,Baum Johan ,Baum Johan ,Baum Johan ,Baum Johan ,Baum Johan ,BAUUUUUM JOOOOOOHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN.Sjajni mladi svajcarac :XD:

john doe
05-21-2009, 14:10
Mилојко Пантић

- Upravo su me obavestili da je naša atletièarka Olivera Jevtiæ izborila plasman u finale. Ovo je veliki uspeh…(èuje se glas u pozadini “Milojko, bre, nije
izborila”)…e, je*em joj mater….(dvadesetak sekundi)…vraæamo se posle manjih tehnièkih problema.

Jugoslavija-Èeška: Aut za Holandiju.

Poèela bakljada Torcide (navijaèi Hajduka iz Splita): Šta se ovo dešava na tribinama!? Navijaèi Hajduka pale nekakve dekorativne sveæe!

Zvezda - Milan, kamera zumira Rajkarda i Gulita: I, na teren istrèavaju dva tamnoputa crnca.

:XD:

Petko15
05-21-2009, 14:14
john doe :ave:

Milojko :ave:

Alexic
05-21-2009, 15:33
ahahaha po stoti put čitam ovo i i dalje je smešno hahaha

Loqo
05-21-2009, 15:47
Holandija-Svedska u Amsterdamu...Iii kakav dekor na stadionu,tribine se nandzar,tribine se narandzas,nandzare,ZUTE SE TRIBINE...brat Milojko

Petko15
05-22-2009, 09:43
GvdRX_MuTHQ

0NRt02gXiGQ

:ave:

skicha
05-22-2009, 21:28
5Sc7IQDrapo

Zizou
05-22-2009, 21:30
Kako se lik uziveo,pitam se koliko ga placaju, posto je Srbin :wtf:

had111
06-28-2009, 05:22
W4ddMr0ldtg

john doe
08-24-2009, 14:21
Не могу да верујем да овакви људи још постоје:lol::ave:

Прочитајте све, вреди.

[QUOTE]Nikola Nikic.

INTERVIEW

3. Osim je na jednoj utakmici Nikica ostavio na na klupi, i tada su navijaci
poceli skandirati: Hocemo Nikolu...?
- Poslao je on mene na zagrijavanje. I ja tako trckaram 70 minuta. Prokuho.
Publika vice Nikola, Nikola,... Pozove me Osim do klupe, pet minita prije
kraja, i ja se pocnem skidati. A on ce: Ne, ne, neces na teren. Ja kazem: sefe
sto necu, a on veli: Ti ces gore. sto cu gore, pitam. Osim kaze: Pa vidis da
te traze. I ja se obucem i medju navijace. Kad sam onda poceo da psujem.

6. Kako je Nikola Nikic postao legenda?
- Previse je to legenda... zeljo je imao vecih igraca, vecih legendi. Ali
jedna je stvar istina: Nikola Nikic je najpopularniji igrac zelje svih
vremena. Znam to. Kada sam poslije 13 godina s Modricom dosao na Grbavicu da
igramo prvenstvenu utakmicu, sedam hiljada ljudi je skandiralo: Nikola,
Nikola, volimo te.

8. Mozda ste popularni zato sto niko od igraca nije tako zanimljivo znao
ispricati dozivljaje s terena? Kako to objasnjavate?
- Ja nisam glumio. Kad igraci dodju u Sarajevo sa strane, pokusavaju se
ponasati kao da su se tu rodili. Ja to nisam radio. Jednom me tadasnji novinar
Oslobodjenja Ahmedo Pasalice pitao je li zeljo provincijski klub. Ja nisam
znao sta to znaci pa sam rekao da je seljacki. Ne u onom bukvalnom smislu,
vecda je Osim igrace doveo sa sela. Sutra u novinama je izasao naslov: Samo je
Matija Gubec, veci *** od Nikole Nikica. Kada su to procitali u klubu bili su
uvrijedjeni.

9. Je li istina da ste jednom umjesto prema protivnickom, krenuli ka golu
zelje s namjerom da date zgoditak?
- Igrali smo protiv Partizana i Jusuf Hatunicme loptom snazno pogodi u glavu.
Iznesu mene iza Partizanovog gola i doktor Hamo Hasanbegovic pokaze mi prst i
pita vidis li? Ma kako ne vidim prst. Udjem u igru, neko mi doda loptu i
podjem ja pravo ka svom golu. Sreca, moj suigrac Josip Cilic, na sesnest
metara uleti mi klizeci. Sudija mu da zuti karton, a mene iznesu vani.

10. Zbog povrede glave?
- Pa, da. Doktor je poslije rekao da sest mjeseci trebam pauzirati. Ali nas
fizoterapeut se nije slozio: Ma kakvi, taj ce za mjesec dana biti kao nov.
Doktor mu upitao: Kako ce tako brzo, a ovaj odgovorio: ma nema on mozga. I
fakat za mjesec dan ja zaigram, a fizioterapet pred svima kaze: Jesam li vam
je rekao da nema mozga.

11. Kazu i da ste u to vrijeme kada prediblate suparnickog igraca znali da se
okrenete i podrugljivo dobacite: Dzajic?
- Prvo sam govorio Best. A kasnije sam govorio Dzaja, Dzaja, Dzaja.

12. Koji vam je najdrazi gol u karijeri?
- Najdrazi je onaj kada smo na Grbavici pobijedili Krajovu s cetiri nula.
Predjem ja jednog, drugog, treceg, udjem u sesnaesterac i bez veze sutnem i ne
vidim kako je lopta usla u gol.

13. Kako ste dosli u zelju?
- Igrao sam u Zvijezdi iz Gracanice i trebao sam preci u celik. Ja se
dogovorio s njima, ali sutradan zeljo igrao u Brckom. Pokojni Velija
Becirspahic dodje meni kuci. Kazem mu ja: Druze Veljo ja sam dogovorio s
celikom. A on razocarano: Nidzo, je li vise volis ici cirom u Zenicu ili
avionom u Moskvu na zeljine pripreme. Do tada sam avion vidio samo kad je
preletio iznad sela.

14. U karijeri ste dali mnogo golova. Koji je bio recept za tu efikasnost?
- Driblam, driblam, sut i gol. svabo mi je rekao: Tvoje je da das gol, ako ga
ne das do osamdesete minute izadji sam.

15. Mada niste visoki dali ste, zanimljivo, 40-ak golova glavom?
- Neke i na srecu. Sjecam se jednom igramo protiv Zvezde, neko ubaci loptu na
senaest, ja skocim ona me pogodi u potiljak i pravo u raslje. Suigraci se
raduju, a ja samo sto nisam pao u nesvjest.

16. Jeste ikada igrali namjestenu utakmicu?
- Sjecam se jedne utakmice protiv Pristine. sujica koji je nekada branio u
zelji, dogovorio bodove se Komsicem, cilicem, Saracevicem i Vlaskim. Kada se
dogovara dogovara se s odbrambenim igracima. Ja to nisam znao. Vidim ja
Taso(Komsic), pusta li, pusta. Ide lopta cista, on se skloni i 1:0 za
Pristinu. Penal i 2:0. Meni nesto sumnjivo, ali ne razmisljam. Onda se ja
razigram, 2:1, 2:2, 3:2, za nas. Oni 3:3, ja 4:3. suica poludio i urla: doci
cete vi opet u Pristinu. U svlacionicio suigraci tuzni, spustili glave. Kazem
ja njima: sto mi niste dali 100 maraka, pa bih se ja na pocetku uhvatio za
lozu i izasao napolje. To mi je bila prva utakmica za koju sam vidio da je
sumnjiva. Uglavnom sutra u novinama izadje naslov: Nikic potopio Pristinu.

17. Kako ste se ponasali kada dodje do tuce na terenu?
- Pa, bjezao sam.

18. Koja je bila najteza?
- Imao sam dvije utakmice gdje sam se stvarno prepao. Jedna je bila protiv
Rudara iz Prijedora, sada u ratu. Dosli mi tamo i kazu nam nemojte se skidati.
Pitam, kako necemo pa dosli smo na utakmicu. Oni ce: pa dobro skinite se.
Izasli mi na teren, a tamo strasni sud. Udaraju sa svih strana. Izasao bih ja,
ali valja proci kroz neki hodnik.

19. Ko tuce igraci, navijaci...?
- Ne znam, to samo pljusti sa svih strana. Jedva ziv sam ostao. Ma strasni
sud.

20. A druga utakmica?
- To mi je bila jedno od najtezih, ali nisam dobio batine. Igrali smo u selu
zeravica. Modrica se tada borila za ulazak u prvu ligu. Bio je Uskrs. I ja tim
ljudima cestitam praznik. Kad oni meni: Mi smo ateisti. Kontam ja to neki
post. Reko: dobro, ja cestitam. Ali kad smo poceli igrat... Auuuu. Jedan vice
kolji; drugi: voda vri; treci: bacaj. A ja *** obuko *****, neke sive cipele,
kisa pada iz neba i iz zemlje. Ne smijem bjezat. Predsjednik protivnickog
kluba za pasom drzi kuburu. Zagrlio me i govori mi: nece tebi niko nista.

21. Predsjednik kluba s kuburom?
- Ma bolan to je rat, 1994. Jos me zbunilo sto na utakmici jedan vice Omere,
drugi Jasare, treci Andrija. Rat je i ne zna se ko koga tuce, a mi igramo
protiv Omera, Jasara, Ive, Ante ... Pitam ja sebe gdje sam to dosao. A ono u
tom selu Hrvati i muslimani nisu otisli, ostali.

22. Zar niste dobili batine kada ste igrali za Olimpijakos, nakon sto su
navijaci usli u svlacionicu da tuku igrace?
- Oooo... Grci su strasni. Izgubili mi jednu utakmicu s tri nula u subotu i
dosli na trening u utorak. Zakljucali sve kapije. Ali doslo tristo navijaca na
tribine. Mi mislili oni dosli navijati. Joj, kad pocese skakati s tribina. Kad
su poceli tjerati igrace, aj strasnog suda. Udaraju nogama i rukama. Ja
pobjegoh ziki Stojanovicu pod noge. U njemu dva metra i mislim tu je spas.
Ipak do mene se probise dvojica navijaca i kazu mi: tebe nece niko, ti si
majstor ovdje. Gdje god sam igrao ljudi su me volili. Samo nisam znao pare
zaraditi.

23. Kad ste spomenuli novac. sta se desilo kada vam je otac dosao u Grcku i vi
mu dali novac da ponese kuci?
- Dosao stari u sred jula i obukao duge gace. Pravili smo kucu u Modrici i ja
sam mu trebao dati para. On ih sakrije u gace. S njim je bio zet i dvojica
drugara. Otisli oni vozom i valjda tamo pili i placali dolarima. To policiji
bilo sumnjivo i na granici ih cope. Nadju pare kod zeta i moga oca. I, zatvor.
Da nije bilo mene sigurno bi zaglavili godinu. Zove mene stari iz policije i
kaze: Skinuli su nas s voza. A ja ga pitam: sta je s gacama. A ona kaze: Pa
skinuli su i njih. Bilo je negdje oko 15 hiljada dolara.

24. Vi ste jedan od rijetkih kome je i biznis s kafanom propao?
- Jedini sam koji je imao kafanu i propala. Ovi moji, iz Modrice, dali mi
kafanu Roks. Ja sam uveo recke. Ko god mi dodje, kaze napisi recku. Imao sam
milion recki. Da sam za svaku uzimao pfening mogao sam se obogatiti. I sto je
najgore kafana je bila uz magistrali put. Mozes misliti.

25. Zanimljivo je da imate bazen, a ne znate plivati?
- Ja ne bih stradao da sam bio tamo gdje je ovaj tsunami odnio sve. Spasio bih
se svojim slaufom od traktorske gume. Uzmem ja taj slauf, ubacim ga u bazen i
uzivam

26. Zar niste naucili plivati u Grckoj?
- cetiri sam godine bio tamo i nista.

27. Da li su sportasi bolji u krevetu od obicnih ljudi?
- Ako gledas prema mom iskustvu...hahahaha...Ne bih dao ruku u vatru za
to...hahahahaha

28. sta vas je najvise razocaralo u zivotu?
- U sportskom smislu poraz od Videotona. U ovom drugom segmentu najvise sam
razocaran zbog raspada Jugoslavije. To je bila jedna od najboljih
drzava.

29. Kad ste spomenuli Videoton, kako ste se osjecali kada je cuhaji dao gol?
- Tu utakmicu nisam igrao, jer su me prije nje prodali Grcima. Gledao sam je
na tv-u. Tada sam shvatio da je mnogo lakse igrati nego gledati utakmicu.
Umalo me slog tada nije pogodio. Mogu misliti kako je bilo onima na klupi. Ne
daj Boze da se ponovi jos jedna takva utakmica.

30. Bili ste jedan od najbrzih igraca bivse drzave. Jeste li ikada saznali
koliko ste u prosjeku pretcali na jednoj utakmici?
- Bilo je brzih igraca od mene. Ali ja sam bio najbrzi s loptom. Moj profesor
Hazim Salihovic, koji me tri godine obarao iz matematike, kazao mi je: Ko nema
u glavi ima u nogama. Eh, da sam to ranije shvatio bio bih mozda najbolji
igrac na svijetu.

31. Bas vas nije isla matematika?
- U prvoj godini gimnazije izvede me profesor pred tablu i nacrta krug. Kaze
mi: Nikola dat cu ti dvicu, ako pogodis koliko je stepeni ovaj krug? Nisam ja
bio na casu kad se to ucilo i okrenem se oko sebe a moj drug na dlanu napisao
360. Kazem profesoru: Dajte profesore, pa 360 stepeni. Ali onda ce on: Dobro
Nidzo nemoj se okretati, a ako ti neko bude sapnuo keca ces dobiti. Joj, on
onda unutar onog kruga nacrta jos jedan i postavi pitanje: Koliko ovaj ima
stepeni. Kazem ja sebi hajde da malo ukljucim logiku: Ako ovaj veliki ima 360,
onda je ovaj duplo manje. Rekoh: Duplo manje. Kad sam ja to rekao u razredu
nasta lom od smijeha. Prosle godine kad su igrali veterani i novinari ovdje
igrali utakmicu za vecerom im ispricam ovaj slucaj. A sofer koji je dovukao
novinare, kad sam to ispricao mrtav ozbiljan me upita: pa jesi li pogodio?

32. Jos imate problema s cipelama?
- Kako necu kad mi je lijeva 44, a desna 43.

33. Kako to rijesavate?
- Kupim dva para cipela i onda to sparim.

34. Koja vam je najdraza pobjeda u karijeri?
- Kada smo pobijedili Zvezdu 1990. godine s 3:0. Oni su te godine osvojili
evropsku Ligu sampiona. Od one stare ekipe zelje igrali smo samo Taso Komsici
ja.

35. Kako objasnjavate tu pobjedu?
- Pa potcijenili su nas. Mada sam ja dan prije u Oslobodjenju izjavio: Zdrobit
cemo Zvezdu, sto u tome trenutku nije imalo blage veze sa stvarnoscu.

36. Kako si provocirao svoje cuvare na terenu?
- Hvalim ga. Kazem mu: joj jesi zgodan, jesi lijep ili bolan sta si se svezao
mene imam 40 godina,... Nema sta im nisam govorio. Kad su shvatili da im
smeta, cim ja nesto kazem oni meni kazu: Ne pitaj me nista, ne pitaj me nista.

37. Kako su oni vas provocirali?
- Skini samar s ledja, ispravi se, daj da te pojasem, dje ti igras, vidi se
kakav si,... Ali mene nisu mogli isprovocirati.

38. Ko vam je dao nadimke Guto i Folcika?
- Fico (Edin Bahtic) je bio desno krilo, a ja Folcika lijevo. A Guto , zato
sto kad uzmem loptu odmah se savijem.

39. Ko je bio najgrublji igrac sto vas je cuvao?
- Najtezi su mi bili Hrsticiz Rijeke i Jovin iz Zvezde. Nekako mrsavi,
koscati, pa gdje god te udare Boze sacuvaj.

40. Koju utakmicu bi ste najradije zaboravili?
- Igrali smo protiv Spartaka u Moskvi. svabo je prije pocetka utakmice rekao:
ti cuvaj ovog, ti ovog... A meni ti cuvaj Prostor! Kontam kakav prostor. A
tada je za Spartak igrao Protasov. Tri puta mi uzmu loptu i odmah poslije toga
primimo gol. Poluvrijeme 4:0 za Spartak. U svlacionici svabo pita: Nikola sta
sam tebi rekao... Rekli ste Prostor, ali niste rekli koji je broj. Osim se
okrene pomocniku i kaze: Boro, vodi ga pod tus vidis da je prolup'o. A ja se
taman navikao igrati pod reflektorima i bilo mi krivo.

41. Jeste li se smjeli suprostaviti Osimu?
- Ma ne. On je bio autoritet i suvise jak da bi se suprostavili. Istina jednom
je mene poceo daviti.

[

john doe
08-24-2009, 14:22
B]42. Kako je doslo do toga?[/B]
- Znas mene, seljaka . Kolege me potapsu po ramenu i ja sve uradim sto
kazu.Tako jednom pobijedili, dao ja opet dva komada. Nagovore me moji i ja
pred Osima: Daj, svabo ti nas samo ruzis, nego daj nam nesto para. Kad on mene
uhvati za vrat da me davi, sreca pa su svlacionice u zelji bile takve da sam
se povukao u cosak u koji Osim nije mogao uci. I tada sam ga jedino vidio
ljuta.

43. Mogli ste gdje ste htjeli ipak ste odabrali da zivite u modrici?
- Takav sam. Znas ***.

44. Zanimljivo je i to da vam je u karijeri pomogla i k'rava po imenu Jagoda?
- Kad sam bio mali ona je bila moj pokretni gol. Svezem joj zadnje noge i onda
loptom pogadjam zamisljeni gol izmedju prednjih i zadnjih nogu . Mozes misliti
kakav bi igrac bio da sam poceo igrati recimo u pionirima zelje.

45. Je li vam taj zdravi zivot pomogao da budete brzi?
- Bio sam prirodno brz. Ali tu su bile i odredjene okolnosti. Na putu od kuce
do skole bilo je milion kerova, lutalica . Kad god bi ker zalajao ja sam za
nekoliko sekundi vecbio 200 metara daleko. Zamisli svaki dana tako po ko zna
koliko puta. A sada fitnes, teretane, a igraci ne mogu trcati ***set minuta.

46. U vrijeme zeljine slave sigurno je bilo i mnogo djevojaka oko igraca. Kako
ste rjesavali probleme s obozavateljkama?
- Jedna stvar koju vi novinari ne znate, dakle zasto je zeljo bio tako dobar,
jeste u cinjenici da smo mi bili najruzniji ljepotani. Pogledaj samo tadasnju
obranu: Komsic, cilic, Saracevici Starovlah, a navala: Bahtic, Nikic, Paprica
i Bazdarevic... Kad ja budem pravio ekipu uslov ce biti nemoj mi lijepe
igrace, oni se samo ogledaju.

47. Obozavateljke?
- Kad se Komsic, Paprica, Fico i ja skinemo na plazi...Hahaha... Jesi vidio
one izbjeglice iz Somalije? Oni su manekeni za nas.

48. Nije valjda da su vas djevojke izbjegavale?
- Znas ti onu kletvu iz tog veremen: Dabogda vam djeca licila na navalu zelje.

49. Plavusa ili crnka?
- Nikada ja to nisam gledao. Svaka zena valja na svoj nacin.

50. Napadacki ili takticki fudbal?
- Ja se ne znam braniti. Napad je najbolja obrana.

51. Kako ste podnosili pogrdne povike navijaca?
- Ja to nisam ni slusao. Ali, u sustini mene nisu mogli ni uvrijediti.

52. Najkvalitetniji fudbaleri u svijetu?
- Trenutno Ronaldinjo i sevcenko. Mozda zato sto lice na mene, hahaha.

53. Kladite li se?
- Nikad.

54. Kad bi Vas Roman Abramovicpozvao da preuzmete Chelsea?
- Ne bi pogrijesio. Pa u onoj ekipi i ne treba trener.

55. Koliko bi Nikola Nikiciz onog vremena danas vrijedio?
- Bio bih u rangu Ronaldinja, bez subjektivnosti. Nisam bio los igrac.

56. Za koliko ste onda iz zelje presli u Grcku?
- Neki mesar, moj menadzer, me je prodao ko tele . Ali ne zalim se.

57. Koliko ste ustedjeli?
- cetiri-pet cireva. Hahaha... Moze se prezivjeti. Nisam megaloman.

58. Trenerska zelja?
- zeljo.

59. Derbi zeljo- Sarajevo kojeg pamtite?
- Kad je na Kosevo doslo 55.000 ljudi. Izgubili smo 2:1. Ja sam dao prvi za
zelju, a pokojni Keli Vidovicje izjednacio. A Pape je s centra prediblao sve i
dao gol. Svi smo mu pljeskali.

60. Iako ste bili brzi niste mogli stici Papeta?
- svabo mi je davno rekao: Nemoj se vracati preko centra i nemoj da
razmisljas, kad razmisljas najopasnoiji si po nas gol.

61. Smeta li vam kao treneru kadetske selekcije BiH to sto nasa himna nema
tekst?
- Smeta. Da bar ima malo teksta da pjevamo, a ovako nas uspava onda ne mozes
pospan igrati[/QUOTE]

П.С Лик није коментатор, али нисам знао где да ставим ово...

zlaxy
08-24-2009, 14:54
17. Kako ste se ponasali kada dodje do tuce na terenu?
- Pa, bjezao sam.

car !
ceo intervju je vrhunski

NukeR
08-24-2009, 15:14
****te kakav kralj

TrueBlue
08-24-2009, 15:18
Kako se lik uziveo,pitam se koliko ga placaju, posto je Srbin :wtf:

Rodjen je u Travniku

maremas
08-24-2009, 15:19
Intervju za medalju :ave:

32. Jos imate problema s cipelama?
- Kako necu kad mi je lijeva 44, a desna 43.Isti problem samo veci, 47/46...

Zizou
08-24-2009, 15:21
Rodjen je u Travniku
Pa i Vlada Vujasinovic je rodjen u Rijeci,ali je Srbin.U tome je poenta.

MiloshDjordjevic
08-24-2009, 15:22
lNsUt__H5Xw
SN-_2GZxG_E&feature=related

maremas
08-24-2009, 17:40
Nikola Nikic - Talk Show - Interview (http://vinovo.magnify.net/video/Nikola-Nikic-Talk-Show-Interv)

:rofl:

zlaxy
08-24-2009, 17:58
lude krave , blesave ovce :crazy:

NukeR
08-24-2009, 17:59
Da si me juce zvao, nebi mogo doci, hahaha, kako se smeje kralj :D

Edit: Bekam je curica u kopackama muskim hahahaha kako se smeje hahahahaha ahhhaaaaaaa xD

Isto ko moj profesor, samo sto se taj retard smeje bez razloga...

Milan H.
08-25-2009, 00:51
Ril - Partizan (88. minut)

"ostalo je jos 10 minuta do kraja mozda nesto malo manje"

Totti
08-25-2009, 00:57
NAjjaci je malocas komentator sto je prenosio Aston VIla - Liverpool i kaze covek pri rezultatu
3:1 za Aston vilu, i navijaci Liverpoola su poceli da napustaju teren,htedoh reci....(pauza od 30 sekundi) stadion...

biancorosso
08-25-2009, 01:00
Pa ko bi drugi bio nego Aca carjaki :ave:

BrYaNt
08-25-2009, 03:51
Ko je ovaj Nikola uopste? LIK!!!!!!!

marko90
08-30-2009, 14:37
Dusko Korač:

1. Ona je bila pobednica amsterdamskog aerodroma!

2. Jos jednom čemo čuti američku firmu!

3. Baj baj Meri, suze ne pomažu.

4. Jose Mari Perek priča sa majkom preko telefona i majka je pita "Sta radis?", a ona kaže "Pijem koka-kolu". Atlanta je, dakle, grad koka-kole, ali mi ovde pijemo samo pepsi!

5. Pogledajte simpatičnu Norvežanku kako je dobila boju, lepo se osunčala ovde u Atini.

6. Ovo je Keli Erikson, sičušna Ĺ*veđanka, skakačica u vis, a ovo je njena majka,
mama Marija, koja prati svuda svoju čerkicu i ne ispušta je iz vida. A covek koga upravo
vidite je snažni momak Džon Godina, bacač kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni
tata da ga prate po takmičenjima...

7. Evo aviona sa našim zlatnim košarkašima, rula pistom beogradskog aerodroma.

8. Bilo je 9:9 a sada je 13:9 i več je bronhi situacija, lakše se diše.

9. Danilo Dača Ikodinovič prima čestitke i poljupce od svojih saigrača. I ja bi mu ih uputio,
samo da sam malo bliže.

10. Sudija je uzeo prokulin kapi za oči i sada mnogo bolje vidi.

11. Ovo je tridesetčetvorogodišnji Ĺ*vajcarac Pol Akola kome je ovo 17. sezona u svetskom kupu. Ja zaista ne znam zašto se on više bavi ovim sportom. Evo vidite i po prolazima, jako, jako slaba vožnja. Ja verujem da srce hoče. ali noge više neče... I na cilju Pol Akola za 2,5 sekunde sporiji od Majera. Srce hoče, noge neče, krštenica žuti!

12. Dok su bile reklame niste ništa propustili, nastavila je onako kako je i krenula - očajno.

13. Vidite kako su naši organi reda rečiti (kada je intervjuisao murkana)

Mladja
08-30-2009, 14:59
Sinoæ na hrvatskoj televiziji Milan-Inter i kaže lik za Balotelija "On je inaèe Ganac, roditelji su mu Ganci"...a pre tri nedelje kad su igrali Èelzi-Manèester lik sa Sport Kluba je bar 5 puta rekao "stari/novi Èelzi" umesto stari/novi Vembli.

skicha
08-30-2009, 22:53
ahmetovic

(slobodan udarac izvodi Tarnat, udara loptu jako): "Uuuuuu, ****teee..."

"Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi ......da vam pravo kažem prvi puta čujem za ovoga igrača ... ulazi Cambio ("zamena" na ital.)"

Baho

"Proslo je sezdeset minuta utakmice, dakle pola sata"
(Skotska – BiH) "Najprije bih vam saopcio sastave himni"
"Bila je to utakmica sa dva poluvremena"

Gogy
09-12-2009, 00:52
Srbija-Francuska

Aca legenda:

"Mandandi je potreban mali skolski odmor da vrati loptu u igru"

dj90
09-16-2009, 17:03
Evo još malo Ace:

http://2.bp.blogspot.com/_ySRZuBY2yDE/RrOyNq_mcbI/AAAAAAAAAAU/SqTLDV5GYPs/s320/Aca.png

* Liverpulđani (stanovnici Liverpula)
*

ako budete chuli da sudija svira pishtaljkom u ritmu, to je zato shto je on direktor muzichke shkole...
*

Odlican start Tota Skilacija
*

Kerju jednom rukom drzi Elgeru, a drugom kontrolise loptu
*

Cini mi se, ali mislim da sam u pravu, da je Kupe bio kod frizera, ali ne samo zbog shishanja
*

Toliko mnogo iznenađenja na šampionatu, da bi bilo veliko iznenađenje da ne bude nikakvih iznenađenja.
*

Pogled iz žablje perspektive
* zaustavno vreme™
* dakle, to ce biti zuti karton, a zanimljivo je da je otac jankulovskog makedonac, koji je sedamdesetih godina otishao u cheSHkoslovachku, gde se ozenio chehinjom i prvom sinu dao ime dragan, a drugom je hteo da da ime marko, ali mu se supruga pobunila i dala mu ime marek

MiloshDjordjevic
09-16-2009, 19:49
Na utakmici Chelsea FC - FC Porto
Komentator:
I Gonzales trazi od sudije faul,ali ovaj nece da mu ga da :D

RamaPFC
10-02-2009, 00:01
Kralj sa B92:
"Kleo salje loptu glavom,ali ona odlazi pored stative".

Pet sekundi kasnije:
"Ne glava nego lopta".

Rosoneri
10-29-2009, 23:39
Ne znam dali je bilo
Gojko Andrijasevic kvalifikacije za LS
Arsenal - Seltik
-Porazeni timovi igrace u manje kvalitetnom,manje vaznom ali isto tako kvalitetnom takmicenju Ligi Evrope

grobarinbgd
10-29-2009, 23:44
-Aleksandar Stojanovic: "Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao
Aut-o." (covek se zove Carr)

Nowitzki
10-29-2009, 23:45
Krivokapic sa RTS-a
Djokovic vs. Ljubicic...

Krivokapic: "I veoma lako dobijen gem bez izgubljenog seta."

Deki
10-29-2009, 23:45
Ne znam dali je bilo
Arsenal - Seltik
-Porazeni timovi igrace u manje kvalitetnom,manje vaznom ali isto tako kvalitetnom takmicenju Ligi Evrope

Sta je ovde biser :wtf:

grobarinbgd
10-29-2009, 23:48
Nasao na Face u .... najjaci je keve mi :ave:

-Aleksandar Stojanovic, BKTV:
"Igraci bi trebalo da se ophode prema sudiji kao prema zakonu prirode. Jednostavno, ne mogu menjati njegove odluke."
"Dejvid Bekam je postigao gol na svakoj utakmici od kada je promenio frizuru. Potpuno obratno od epskog junaka Samsona."
"Cesto se dogadja da Dejvid Zinola ne proigra svoje igrace zbog svojih driblinga. Zaigra se, kako bi se reklo."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, utakmica West Ham - Wimbldon:
Ekipa Wimbldona je poznata po najmanjem broju dodavanja lopti na utakmici. Njihov glavni moto je "Izbijem da zabijem."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, utakmica Liverpool - Everton, u jednom momentu u kadru je Titi Camara u krupnom planu:
"Pogledajte, covek bez obrva !"
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, utakmica Arsenal - Liverpool :
"Hechoz je boravio jednom prilikom u Beogradu u jednoj diskoteci i uz pomoc prevodioca
je pokušao da se upozna sa jednom devojkom, ali znate kakve su naše devojke, pomalo
hladne,... ona ga je odbila. Verovatno tada nije ni znala sa kim ima posla."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, utakmica Notingem Forest - Everton:
"Von Hojdonk se ne slaze najbolje sa svojim saigracima van terena, ali ga u ekipi tretiraju
kao 'nuzno dobro' jer ipak daje golove za svoj tim."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, utakmica mladih reprezentacija Jugoslavija- Hrvatska,
kod rezultata 5:2 za hrvate: "Naša odbrana deluje toliko neubedljivo, da povremeno više
lice na grupu gradjana, koji su se prvi put sreli pred samu utakmicu."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, Everton - Liverpul: "Ferguson dodaje do Bola."
-Aleksandar Stojanovic, ista utakmica : "Lopta za loptu."(u trenutku kad je Ball dobio loptu)
-Aleksandar Stojanovic: "Evo Bishopa, ili sveštenika."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, Liverpool - Shefield: "U igru izlazi Staunton."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, ista utakmica, na poluvremenu kamera šara po tribinama
i u jednom momentu u kadru su neka baba, devojka i momak koji caskaju: "A ovo su majka,
cerka i suprug, u ovom slucaju zet, koji su došli porodicno da gledaju utakmicu."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, Totenham - West Ham, posle jednog duela Kolu je spala
kopacka sa noge: "Neko je izuo Dzo Kola na putu ka protivnickom golu."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, ista utakmica: "Di Canio umesto kapitenske trake nosi zavoj."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, utakmica Totenham Hotspur - West Ham: "Rezultat iz
prvog poluvremena je 0:0 ili što bi moj mali sestric rekao krompir : krompir."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV, komentariše igraca Lee Sharp-a: "Ovaj simpaticni mladic i
nije tako simpatican kao sto izgleda. Naime pre 2 godine on je bio optuzen za silovanje jedne
maloletne devojke. Devojka je na sudjenju izjavila da ju je Lee Sharp pozvao u svoj stan
da slušaju ploce. "
-Aleksandar Stojanovic, BKTV: "Ovaj igrac je ostao upamcen po tome sto je izjavio da
najviše voli da gleda svoje noge dok trci. Hiljadu ljudi - hiljadu cudi."
-Aleksandar Stojanovic, BKTV: "Tim Flowers je izgubio mesto prvog golmana engleske
reprezentacije, ali ako znate njegov kucni telefon javice vam se telefonska sekretarica sa
porukom 'Dobili ste stan Tima Flowersa, najboljeg golmana na svetu!' ".
-Aleksandar Stojanovic, BKTV: "Erik Kantona je nedavno narucio od jednog slikara da
mu uradi reprodukciju Tajne vecere, ali sa njegovim likom umesto Isusovog. Neki ljudi
zaista ne znaju šta ce sa parama."
-Aleksandar Stojanovic, TV Kosava, izveštaj iz lige sampiona: "Valensija ove sezone igra
sjajno u ligi sampiona iako trenutno u španskom prvenstu zauzima trecu poziciju, ali sa
pogrešne strane."

zlaxy
10-29-2009, 23:49
Sta je ovde biser :wtf:

Ne znam dali je bilo
Arsenal - Seltik
......

Deki
10-29-2009, 23:51
E do k*, cak je i zlaxy skontao, odo spavati...

dj90
10-29-2009, 23:52
Nisam znao da je Aca bio i na BK

grobarinbgd
10-29-2009, 23:53
i jos :ave: :haha: :XD:

Б-92 Александар Стојановић Арсенал-Виљареал 19.04.2006
"Једно од неписаних правила фудбалске игре је да ако мислите да дате гол морате да додате лопту напред."

РТС коментатор Недељко Ковињалоo 03.01.2006 Арасенал-Ман.Јун.
"Ово је последњи пут да се ови ривали састају на Олд Трафорду јер од следеће године Арсенал ће играти на новом стадиону !" :haha:

zlaxy
10-29-2009, 23:53
vodio premier ligu

El_Fuego
10-29-2009, 23:56
Hayat TV... Seid Teftedarija: Utakmica Real Madrid-Xerez - Sa da do lopte dolazi Ronaldo... najbolji igrac na svijetu koji je karijeru zapoceo u Sportingu iz Gijona :devil2:

dj90
10-30-2009, 00:01
vodio premier ligu

Znači iza njega je velika i uspešna karijera

Рембрант
10-30-2009, 15:16
Mа Аца је краљ... Погледајте ову најаву:

fPiGpiA2byY

:ave: :ave: :ave:

slogapla
10-30-2009, 17:32
Ne znam da li ste primetili ali Aca za korner govori cosak, a za ofsajd prestup. Nedavno dok je prenosio ligu sampiona ne znam koja utakmica. Ej prestup :slap:

Рембрант
11-01-2009, 23:39
Гојко Андријашевић, данас за време утакмице Бирмингем - Манчестер Сити:

"Аут за Бирмингем, извешће га Вејн Бриџ"...

:XD:

skicha
11-02-2009, 13:23
to je obican lapsus ne mora se svaka greska svrstavati u bi****

dj90
11-10-2009, 23:55
Zvonko Mihajlovski:

1. I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih slika.
2. Cudan nacin dodavanja - jako i nikome !
3. Najdoski je odlicno skocio ali nazalost samo preko precke.
4. Zadovoljio je trenera i zato sada igra.
5. Dok je lopta u vazduhu da vam saopstim spisak timova.
6. Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.
7. (Norwich City - Bayer.) Krilo nikad ne pada daleko od beka.
8. Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!
9. (Hokej) Okrenuo ga je na kocki leda koja bi stala u casu viskija.
10. Brazilska odbrana - planinski venci Siera Madre!
11. Koncert zvizduka za igrace, cisto da se malo muzicki obrazuju!
12. Lopta je proletela paralelno sa ibarskom magistralom!
13. To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica.
14. Dragan Ciric, igrac duge kose ali velikih mogucnosti!
15. (lopta se natakla na siljak na ogradi i pukla) I lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana.
16. Navijaci ne prestaju da navijaju iako pada kisa
17. Statistika je kao bikini: otkriva sve, a ne pokazuje nista
18. (Prica o Maradoni, o karijeri, titulama itd) A onda je kudravi gaucos krenuo krivudavim putem kokainskih noci!
19. Zavrsen je jos jedan derbi vecitih rivala, fudbalska predstava van granica prostora i vremena!
20. Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalksku predstavu!
21. (Zvezda-Napredak,'94.) Posle cetvrtog pogotka crveno-belih iluzije Krusevljana su se pretvorile u rusevine Kartagine!
22. Albert Nadj- perpetum mobile prve vrste partizana!
23. Zbog ovakvih udaraca R.Karlosa osnovace se drustvo za zastitu lopte!
24. Sjajno se ubacuje u fazu odbrane!
25. U Cikagu se igra kriminalni fudbal zato ima puno policajaca oko stadiona!
26. Borusija iz Minhena!!!
27. Bilo je tu kontakta i ful kontakta
28. Strogi sudija iz Danske, postuje fudbalska pravila kao deset bozjih zapovesti

Vladanko Stojakovic:

1. Da,da... dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta karta!
2. I odlicna intervencija Ljukovcana. Da vidimo zasto se sada Nemci raduju, pa da, to je gol !?
3. Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. (posle dvadesetak sekundi:) I da vidimo zasto su se igraci Kelna kao po komandi povukli na svoju polovinu, da, to je gol, 1:0.
4. Dobro vam vece dragi gledaoci, javljamo se iz Londona sa stadiona Park princeva.
5. (Prenos engleskog prvenstva)"Mekmanamanaman." (McManaman)
6. Kamerun mora da izvuce barem bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz... (pauza 10 sekundi) ...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom...
7. Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.
8. I to je lagana lopta za golmana Stojanovica... (posle minut:) Ne, izgleda da je ipak bio pogodak.
9. (Utakmica reprezentacije) U pocasnoj lozi su i mnogi ugledni gosti i drzavnici na celu sa Drazom Mihajlovicem! (umesto Markovicem)

Milojko Pantic:

1. (trcanje na 400 m) U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan. Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."
2. U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam.
3. (C.Zvezda-Partizan) Evo izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih.
4. Evo nas na stadionu pod Bistricom.
5. (Jugoslavija - Ceska, 1997) Aut za Holandiju.
6.YU-Iran (France 1998): "Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca." (sudija je iz Perua).
7. (Ista utakmica): Danas nije vidjen lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili.
8. (Yu-Nigerija, Beograd) Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!
9. (Krupan kadar na protivnickog igraca) Ovo je covek koji je napao naseg Dejana - sa ledja

Srdjan Knezevic:
1. Postovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori Olimpijade zabranili da pušimo u reporterskim kabinama. Evo i kolege Španci se bune, nisam samo ja...
2. Pa pogledajte dragi gledaoci ovo telo. Boginskaja je najvisocija od svih gimnasticarki i vidi se na njenoj izduzenoj figuri. Jednom recju - ZENA !...
3. Pogledajte samo kako je gradjen ovaj mladic. Svaka majka bi ga pozelela u svome domu, a tek ti predratni svalerski brcici...
4. (Rukomet) Cela Jugoslavija je sada sigurno na rukama!

Milos Topalovic:

1. Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadzija i ove kretenske reklame za kecap.
2. Obratite paznju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove !?
3. Cokoladni tandem stopera iz Bremena izbacen je iz igre jednim potezom metuzalema Rudija Bomera?!"
4. Lopta je presla zamisljenu gol liniju.

Nedeljko Kovinjalo:

1. Evo nase maratonke Biljane Jeftic
2. (Goteborg 95, 10000m) Ko je to sa brojem dvadesetpethiljadastosedamnaest?
3. (Goteborg 95, maraton) Ova takmicarka je imala dobar rezultat na Njujorskom aerodromu, a takodje ucestvovala je i na Beogradskom aerodromu.
4. (Goteborg 95, koplje) Stiv Bekli je visok - i tacno 87 metara!

Mladen Delic:

1. (Utakmica Argentina-Holandija, pred kraj utakmice pri rezultatu 1:1): Ako se utakmica zavrsi 1-1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nereseno, nova utakmica ce se igrati u sredu... ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li ce oni meni dozvoliti da promenim kartu... kako cu ja da se vratim?
2. Jokanovic do Stojkovica, Stojkovic do Stojkovica...

Milorad Djurkovic:

1. (nakon sto je Dejo uputio loptu u prazno) Pa gdje je taj Massaro?
2. (plivanje) Sada Popov vodi za gotovo celu duzinu bazena i Amerikanac ce uspeti da osvoji zlato samo ako Popov pocne da se davi...
3. (Nemacka - Engleska) Da je Gaskojn imao moj broj cipela, sigurno bi ta lopta zavrsila u mrezi.

Galic:

1. (Izvestavao iz rijeckog studija) Loptu ima Zajec zeko,Dinamovo med i mleko
2. (Rijeka - Partizan) Evo ga Predrag Spasic. Moja malenkost inace podseca na njega, ali ne po fudbalskoj klasi vec po broju na glavi vlasi!

Ilija Kovacic:

1. Evo Bishopa, ili svestenika.
2. Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao Auto-o (covek se zove Carr)
3. (Everton - Liverpul) Ferguson dodaje do Bola.
4. (Ista utakmica u trenutku kad je Ball dobio loptu.) Lopta za loptu.

Gojko Andrijasevic:

1. (za Salke 04 igra Marko Kurz) "Lopta do ****a."

Boris Mutic:

1. (Italija 1990, Eng - Kamerun:) Gol je postigao Plat, Dejvid Plet.
2. Micel ! 2-1. Zavrijedio je da mu se kaze cijelo ime. Dva gola za Spanjolsku postigao je Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Micel!

Popovski:

1.(Jugoslavija-Rumunija 4:4) Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga, upravo to i radi... Susic, Susic, Susic i ......... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica!!!

Bozo Susec:

1. U prepunoj dvorani Drazena Petrovica, okupilo se oko 500 000 vatrenih navijaca!

Sreto Scepanovic:

1. Naseg boksera Svetomira Belica, dragi gledaoci, prepoznacete po belim gacicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim gacicama.

Mirko Kamenjasevic:

1. Biogradlic se stustio preko lijevog krila, dribla dvojicu, trojicu, uspio se osloboditi, dodaje loptu do Pejakovica ovaj odigrava dupli pas sa Savicem, Savic mu vraca, Pejakovic sam pred golmanom, dribla i golmana evo ga konacno puca i Go, Go,... cenzura, precka! (Kamenjasevicu je nakon ovog bisera izrecena zabrana prenosa sportskih dogadjaja u trajanju od 3 mjeseca)

Dusko Korac:

1. Jos jednom cemo cuti americku firmu!
2. Ovo je Keli Erikson, sicusna Svedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispusta je iz vida. A covek koga upravo vidite je snazni momak, Dzon Godina, bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmicenjima...
3. Sudija je uzeo prokulin kapi za oci i sada mnogo bolje vidi.
4. Ona je bila pobednica amsterdamskog aerodroma!
5. Jose Mari Perec prica sa majkom preko telefona i majka je pita -"Sta radis?"a ona kaze -"Pijem koka-kolu".Atlanta je, dakle, grad koka-kole ali mi ovde pi-jemo samo pepsi!
6. Pogledajte simpaticnu Norvezanku kako je dobila b-oju, lepo se osuncala ovde u Atini

Slobodan Sarenac:

1. (nakon par dobrih poteza i koša Markovica) "Neki bi sad rekli Mare, care sad je startuj" (iz filma MUNJE)
2. U igru se vraca Canak iako ima pet penala.

Vlada Olic:
1. (1998. Utah vs. Chicago) Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih.
2. Toni Kukoc ide 1 na 1... I najzad mu je uslo!
3. Za razliku od Fila Dzeksona, trenera Cikaga, Slon, trener Jute, vrsi ceste izmene." (Trener Jute se zove Jerry Sloan).
4. Trojka Pipena... I time-out trazi Slon, trener Jute.

Vladimir Anzulovic:

1. Je li to Betega? Je Betega, je Betega.

Milka Babovic (veslanje):

1. Camac je tako, tako, tako... tako lako prevozno sredstvo...

Jordan Ivanovic:

1. Sto bi reko nas narod - deja vu!

Karadzic (RTVCG):

I sada cemo sa automobilizma preci na konjizam.

Dobrosav Gajic:

1. Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka.
2. I cetvrti poen Savica. Litvanija sada vodi sedam - tri...
3. 1996:yu-sad Americki kosarkasi su visoki 2 i vise metara
4. On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo kraju...

Nepoznati komentatori:

1. A danas je na nasem najvecem stadionu Marihua..., pardon, Marakani...
2. Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...
3. Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske drzavice usred Atlantskog Okeana.
4. (Reditelj zumira Ronaldovu mindjusu): "Sreca sto je Ronaldo fudbaler, inace, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona" (u doba kad je Tajson odgrizao uvo Holifildu)
5. (Komentator trke formule 1 na BK TV posle udesa Sumahera i Kultarda) Vidimo Sumahera koji ide da se razracuna sa Kultardom. Po njegovim nervoznim pokretima vidimo da je nervozan kao papricica.
6. Evo nas na dzoint stadionu (u pitanju je Giant stadion)

Petar Milanovic
11-11-2009, 01:07
svaka cast za ovaj spisak!:ave:

3. Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske drzavice usred Atlantskog Okeana.
:bored:

1. (1998. Utah vs. Chicago) Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih.
2. Toni Kukoc ide 1 na 1... I najzad mu je uslo!
3. Za razliku od Fila Dzeksona, trenera Cikaga, Slon, trener Jute, vrsi ceste izmene." (Trener Jute se zove Jerry Sloan).
4. Trojka Pipena... I time-out trazi Slon, trener Jute.

1. (trcanje na 400 m) U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan. Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."

VLADA.PFC7
11-11-2009, 01:12
6. Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.

dj90
11-24-2009, 21:23
Èak i kada je u Monaku bilo 30 stepeni Pike je nosio dres sa dugim rukavima.

MarkoNG
11-24-2009, 22:33
Èak i kada je u Monaku bilo 30 stepeni Pike je nosio dres sa dugim rukavima.

Nije biser,ali je banalna cinjenica!!!:clapping:

Johny s jednim n
11-25-2009, 09:13
Ja ne mogu da verujem da onog Kovinjala jos drze na RTS-u. Sinoc je u pregledu Lige sampiona prvo odvalio da je Zico-v najveci trenerski uspeh uvodjenje Fenerbahcea u SESNAESTINU finala Lige sampiona (a taj krug ne postoji), a zatim je kada je Ngog dao gol rekao:"Dobar pocetak DOMACINA, poveli su vec u 4. minutu". Znaci strasno!

zlaxy
11-25-2009, 10:43
A ti kad si pijan obracas paznju na sitnice?

Johny s jednim n
11-25-2009, 10:47
A ti kad si pijan obracas paznju na sitnice?

Nisam znao da je jeftino pice u RTS-u. :rofl:

zlaxy
11-25-2009, 10:52
Ja ne znam da li neko tamo ne cirka,izuzev za ovu dvojicu (gojko , aca),za njih nisam siguran,ali jos su mladi.

Александар
11-25-2009, 14:08
Jeste da je lapsus, desi se svakome, ali snioc kod jedne intervencije Julia Cezara, rekao je:"Lopta kod senzora" ili tako nesto... :)

Dr.Sale
11-25-2009, 14:34
^ Sezara matori, Sezara! :yes:

Рембрант
11-25-2009, 15:04
Али најбољи Ацин коментар синоћ је био: "Де ла Пења је дошао у Београд код докторке Маријане на лечење, а иначе су он и Пујол велики пријатељи и Пујол га зове на сваких сат времена да провери како му је..."

:haha:

Шоми
11-25-2009, 15:18
nesto skoro je jedan komentator na eurosportu
iz srbije je lik i bilo ono bocanje i sad prica o sponzoru a taj sponzor kao oni sto se bave pogrebnom opremom za sahrane i sad kaze
,,Velika je to firma cim sponzorisu ovako veliko takmicenje a po pobluci vidi se da ce imati i musterije,, i onda pocinje da se smeje :D
a i nesto slicno na sos-u cini mi se zbunio se jedan lik
,,Sutira po zemlji i preko gola...,, :D

NIKOLA m 92 zemun
11-25-2009, 16:57
Ma na evrosportu 2...bio neki hokej na travi i komentator...iiiii kakva akcijaaa....i gooooolll
(i posle 5 sek ide ponovljeni snimak)ponovo slicna prilika....i gooooool aaa neee to je bio sam ponovljeni snimak i pocinje da se kida od smeha XD

Grobar-do-smrti
11-25-2009, 23:32
danas:
abate ka borijelu(pauza 5 sekundi)ova lopta je otisla toliko daleko od borijela da on moze da veruje samo na rec abate da je hteo da mu doda :D

MarkoNG
11-25-2009, 23:40
Hoce da ispadne pametan,a ostade.... smesan!ACA legenda!!!
A koje ce tek legende biti Miljan i Ivan,jer koliko ja znam,oni ce da prenose na Fox-u derbi!!!

Rosoneri
11-26-2009, 22:20
A koje ce tek legende biti Miljan i Ivan,jer koliko ja znam,oni ce da prenose na Fox-u derbi!!!

Oni su mi najveci kraljevi.Da nema njih 80 posto ljudi nebi ni gledalo nindza ratnike

goran_pesmaster
11-26-2009, 22:33
sutra ce nasi nindza ratnici da budu komentarisani...

DakosAR
11-27-2009, 00:26
jel me *****avate da ce ivan i miljan da prenose derbi. E sad mi je pomalo krivo sto idem u rupu! Nadam se da ce biti snimak

Johny s jednim n
11-27-2009, 10:34
E sad mi je pomalo krivo sto idem u rupu! Nadam se da ce biti snimak

:wtf:

Рембрант
11-27-2009, 14:09
Миљан :ave:
Иван :ave:

Gogy
11-27-2009, 15:27
"ivan" :ave:
"miljan" :ave:
"keceri" :ave:
"deca od trines`godina" :ave:

Ma kakav Miljan, kakav Ivan, kada su oni prenosili neki sportski dogadjaj, ali SPORTSKI dogadjaj........

The Vinjak
11-27-2009, 15:29
Ĺ*to disuješ kečere :wtf:

RamaPFC
11-27-2009, 15:33
Ma kakav Miljan, kakav Ivan, kada su oni prenosili neki sportski dogadjaj, ali SPORTSKI dogadjaj........

Jok Gojko Andriasevic reti: :crazy:

Gogy
11-27-2009, 15:39
Jok Gojko Andriasevic reti: :crazy:

bolje kovinjalo :ave:
al da ne idemo u off

p.s. keceri :gunsmilie:

Nenad__
11-29-2009, 15:07
ima 100 ludih komentatora, alI MILOJKO PANTIC JE KRALJ!!!!

Nenad__
11-29-2009, 15:13
Mа Аца је краљ... Погледајте ову најаву:

fPiGpiA2byY

:ave: :ave: :ave:

hahaha! koji lik! kao ovaj i onaj... 100 puta!
svaka mu cast :D

Milan H.
11-29-2009, 15:47

Oni su mi najveci kraljevi.Da nema njih 80 posto ljudi nebi ni gledalo nindza ratnike

ja bas zbog njih ni ne mogu da gledam bilo sta sto prenose

Rosoneri
11-29-2009, 15:59
hahaha! koji lik! kao ovaj i onaj... 100 puta!
svaka mu cast :D

:rofl:

gale91
11-29-2009, 16:10
Kakav retard ,ovaj je komentar smisljao 4 sata

MarkoNG
12-03-2009, 23:22
Liga Evrope- Tuluz-Partizan
"Jovanovic salje loptu ka Bogdanovicu!!!!"
(Bogunovicu)

zlaxy
12-03-2009, 23:25
Sto lapsuse tog tipa ovde kacite?

The Vinjak
12-03-2009, 23:26
Daj nemojte kačiti lapsuse jbt...
Biser je sasvim druga stvar
EDIT
prestiže me zlaxy

zlaxy
12-03-2009, 23:27
Ma banovan sa teme.Nije mu prvi put da ovakve stvari radi u chilu

Petar Milanovic
12-03-2009, 23:34
Liga Evrope- Tuluz-Partizan
"Jovanovic salje loptu ka Bogdanovicu!!!!"
(Bogunovicu)

hahahahaha cuo sam to,i ne mogu da verujem da to neko kaze :ave:
al je milojko pantic najludji od svih:
Milojko Pantic:
-(Zvezda - Partizan) "Ide Drulič, Drulič, Drulič, Drulič, Drulič, a ne, ipak je to bio Pjanovič."
-"Tribine se žute - sve je u narandžastom"
-(Farska Ostrva - Jugoslavija, 1997) "Savo Milosevic je postigao gol, to je 12 pogodak Save Milosevica za Saveznu Republiku Nemacku"

Рембрант
12-04-2009, 14:08
Мирко Камењашевић бреј...

"Gol, gol,... ***** gol, stativa!!!"
(tri meseca suspenzije)

(sledeca utakmica):
(6 meseci suspenzije.)

(2 godine suspenzije)

Најјачи лик... :XD:

-C.R-9-C.R-
12-05-2009, 22:48
Jel cuo neko,kada je skoro Aca na jednoj od utakmica rekao "I sada sudija govori igracu koji izvodi aut da ne djida" xDD Ne mogu tacno da se setim na kojoj je to bilo utakmici...mislim Arsenal Celsi

grobarinbgd
12-10-2009, 15:26
Jel cuo neko,kada je skoro Aca na jednoj od utakmica rekao "I sada sudija govori igracu koji izvodi aut da ne djida" xDD Ne mogu tacno da se setim na kojoj je to bilo utakmici...mislim Arsenal Celsi

ja sam cuo naravno...secam se bas smo se pokidali brat i ja xD

ALi on je car stvarno

Aleksandar Stojanović

*(SP 2002. u fudbalu) "Toliko mnogo iznenađenja na šampionatu, da bi bilo veliko iznenađenje da ne bude nikakvih iznenađenja."
*"Pogled iz žablje perspektive"

Mladja
03-08-2010, 19:08
Aca Stojanović, Inter-Chelsea: "Inter je sa Snajderom u postavi pobedio na 10 od poslednjih 8 utakmica".

Gogy
06-19-2010, 01:13
Србија-Немачка, Стојановић
90+неки минут.........иде Ацин комент......."КРАЈЈЈЈЈ МЕЧА.................................ће ускоро уследети"

Partizan FOREVER
06-19-2010, 03:00
To je bila moša celoj Srbiji. Priznajte da ste svi skočili :D

dacha92
06-19-2010, 10:51
kako nismo, svi oko mene se raduju, javljaju kako smo pobedili i uopste ne gledaju da nemci idu u jos jedan napad!!! :D

Heavy Jerk
06-19-2010, 16:07
To je bila moša celoj Srbiji. Priznajte da ste svi skočili :D

Ja sam pratio utakmicu na video bimu u studentskom gradu. Mozes samo da zamislis koja je mosa bila, 1000+ ljudi poceli da skacu i da se grle ispred bima, a ono Nemci jos napadaju :D

Стефке
06-20-2010, 02:00
Aca je najjaci komentator, pre pocetka svakog vaznog meca se i**** kao stoka najgora, a kad mi igramo i kad damo vazan gol, ma ****s me ako nije svrsio u tom trenutku. Najjace je bilo finale vaterpola u Rimu, mi sa Spancima, penal serija, dajemo odlucujuci gol, cuje se ko-komentator, 5 sekundi pauze i onda krece Aca da svrsava

http://www.youtube.com/watch?v=EFHYDCH4WeQ

T3mplar
06-20-2010, 21:57
A kad su igrali nemci protiv australije i kaze enke nece igrati ovu utakmicu zbog povrede a on se covek pre godinu dana bacio pod voz :slap:

Heavy Jerk
06-21-2010, 00:31
Pa lepo Stefke rekao "pre svakog vaznog meca" :)

Рембрант
06-21-2010, 01:27
A kad su igrali nemci protiv australije i kaze enke nece igrati ovu utakmicu zbog povrede a on se covek pre godinu dana bacio pod voz :slap:

Није то рекао Аца, то је рекао онај други ретард, Влада Мијаљевић.

http://www.srbijanet.rs/sport/van-terena/56726-veliki-gaf-komentatora-rts-a-proglasio-roberta-enkea-zivim.html

NukeR
06-21-2010, 02:36
Vlada Mijaljevic je budalina teska, on kad prenosi utakmicu kao sahranu da prenosi...

GROBAR22
06-21-2010, 02:44
aca na kvalifikacijama ili prijateljskoj ne secam se: nasi odbrambeni igrace su vezbali proigravanje protivnickih napadaca

Mladja
06-26-2010, 20:04
Aca Stojanović, Brazil-Obala Slonovače: "Elano je kao dečak radio na plantažama šećerne vune". :slap:

ЦЗВ
06-26-2010, 20:08
Kad je rekao ACA kad je igrala SRBIJA:NEMACKA na kraju: I KRAJJJJJJJJJJJJJJJJJJ.......ce uskoro uslediti!!! xD

biancorosso
08-18-2010, 22:21
Basufa, Busufa, Busufo, Bosufa...

zlaxy
08-18-2010, 22:23
strajnic je sam po sebi biser !

salekuzma93
08-19-2010, 03:13
A znao je sad da kaze da je na JNA bilo 32 hiljade ljudi,a kad je na Mari bilo 40 hiljada,po njemu je bilo oko 25...

zlaxy
08-19-2010, 18:40
sad je manje pio !

CREEP
08-23-2010, 16:21
Sta valja sad na arenusport 1 ovaj komentator ovo je strasno igra arsenal blekpul repriza

Chamak masi prazan gol kod 5-0 i komentator "ovo bi dala (prodje jedno 5 sekundi) ne moja pokojna baba al dobro"

STRASNO ! :D

MarkoNG
08-25-2010, 12:06
Anderleht - Partizan- penali

Strajnic(za Gileta)
"Zna se kako sutiraju bekovi(pauza od par sekundi),bekovski,preko gola!" :)

I opet ga je lepo zavuko :)

Ali Partizan je u LS!!! YEAH

Андреј
08-25-2010, 12:22
И лопта до Богдановића, овај, Богуновића!

Grobar-do-smrti
08-25-2010, 12:44
То је лапсус а не бисер ;)

Андреј
08-25-2010, 12:51
Онда је лапсус и кад се каже Кајт, Којт, Хојт, Каут...

pex
08-25-2010, 13:06
Lukaku je bio u liniji ali snimak zna ponekad da zavara :D

dj90
08-25-2010, 13:14
Kad je neko od naših dobio karton: Sa velikim zadovoljstvom će propustiti prvu utakmicu u Ligi šampiona

biancorosso
08-25-2010, 13:22
Strajnic je sam po sebi biser sto kaze Zlaxy :)

Zvezdas9
08-25-2010, 15:11
A kako je bio tuzan kad su primili i drugi gol. :" Dva... dva... " XD

Dule 93
08-25-2010, 15:18
Al najjace kad ste primili prvi gol:Radisa ovde nista nije mogao,lopta je udarila u neravninu na veoma ravnom terenu...xD

MarkoNG
08-27-2010, 13:13
Juce tokom zreba,Real je u grupi sa Lionom :)
Nemaju bas puno uspeha sa Lionom (A dobili su Okser :) )

marulja
09-08-2010, 19:00
slobodan sarenac:
pao je navaro, okliznuo se na marka gasola:D

Petar Milanovic
09-08-2010, 20:54
Juče Srbija-Crna Gora vaterpolo,
Prilika za 4-4.
Kontra faul!
Gospode bože,gospode bože!

MarkoNG
10-23-2010, 14:46
Kamara koji je letos dosao iz Helsinborga (ustvari Helsinki) :)

Ko da navija za Zvezdu :)

biancorosso
12-14-2010, 15:07
http://www.youtube.com/watch?v=D-tmkgZ7Kv0
:haha:

Mihajlo_KL
05-25-2011, 16:56
Najjaci ubjedljivo Sabahudin Vugdalic....Komentator sa OBN-a ( Bosanska Televizija)

http://free-ka.t-com.hr/peroglodic/FreeWeb/bigblog/IMG_1431.jpg
lijevo na slici

Izjava od pre par sezona..Liga Evrope tadasnji Kup Uefa...Ne mogu da se sjetim ko je igrao al bio je Penal za jednu ekipu..I zaletio se igrac a ovaj kaze: " I suta po sredini gola i STATIVA" :D :D

VLADA.PFC7
08-24-2011, 02:28
Са утакмице Слобода-Партизан :
"На прсте од пола руке се могу избројати акције које су имале и главу и реп."

manastirac
08-24-2011, 07:27
Sloboda-Partizan :)

MarkoNG
08-24-2011, 11:58
Sa utakmice CZ - Ren

Vlada Mijaljevic - "Kada Kaludjerovic postigne pogodak,tada i CZ postigne pogodak" - sto se podrazumeva :)

Kome nije jasno,hteo je da kaze da kada Kaludjer da gol,on tada ne bude jedini strelac na mecu,vec mu se neko jos pridruzi(Borha,Kadu,Tosic itd).

zlaxy
08-25-2011, 22:45
ne vidi babovic rankovica..sada bi mogao da mu doda..i evo aleksand..evo rankovica hahahahahaha
ne pamtim kada sam se ovako ismejao

sada bi mogao da padne babovic

koji je car ovaj strajnic

goran_pesmaster
08-25-2011, 22:57
"Nema lige sampiona...ALI,NEMA NI LIGE EVROPE" :XD:

Petar Milanovic
08-25-2011, 23:37
"Sada bi mogao da padne Babović" :ave:

bogdandelija
09-18-2011, 17:50
"Lukaku ne moze da gleda sta se desava, a Anelka mu govori tako ti je to na Old Trafordu."

ЦЗВ
09-27-2011, 23:04
Sad na pregledu Lige Sampiona, utakmica R.Madrid-Ajax
"Pogledajte kako igraci Arsenala lepo saradjuju, Arbeola do Kake, a ovaj postize gol"

Šilja
10-18-2011, 23:44
Danas onaj nas ludak sa rts-a

Kontra Napolija, ide Lavezi, start Milera, (onda pocinje da se dere) Miler ima... (onda skonta da nema)ima...(prestaje sa deranjem) srece da nema vec javnu opomenu

ЦЗВ
10-30-2011, 17:12
Danas na utakmici Sloboda-Zvezda:

"Maric je dobio zuti karton, ja sam nisam video zbog cega"

stale95
11-22-2011, 23:51
Koji je car ovaj sto komentarise pregled Real-Dinamo
"Iguain je poslao Kufrea po burek, kako se zargonski kaze, i ne samo po burek, nego i po cigarete, novine i jogurt" :D

Mihajlo_KL
11-24-2011, 11:54
Kaze jedan komentator sinoc: Aquilani ima pregled igre ko Sasa Matic :D

grobarinbgd
11-24-2011, 12:01
Опет Ковињало краљ,за време прегледа Шахтјор-Порто:
"А зашто резултат од 0-0 не одговара домаћину,видећете нешто касније после ове утакмице,дуел Зенита и Аполона"

Клошар
12-04-2011, 14:11
Hahahaha... Najjači mi ovaj sa RTS-a što prenosi Rad-Zvezda: Dobija loptu u noge i zato nije bio dobar prijem. XD
EDIT: "5 minuta plus nadoknada, toliko je ostalo fudbala na vračaru." Koji fudbal?! :haha:

Милош ЦЗБГ
12-04-2011, 15:38
Hahahaha... Najjači mi ovaj sa RTS-a što prenosi Rad-Zvezda: Dobija loptu u noge i zato nije bio dobar prijem. XD
EDIT: "5 minuta plus nadoknada, toliko je ostalo fudbala na vračaru." Koji fudbal?! :haha:

и кур...корнер за Звезду

Dule 93
12-06-2011, 20:43
Milojko Pantic:
"Na terenu su dva Stankovica, Dejan Stankovic i Dejan Govedarica"

EDIT:Aca malopre rece:
"1:0 za Drogbu!"

deniii
12-06-2011, 23:32
Jedan makedonski komentator :
UU kakav sut,bilo je ovo jako blizu,milimetri su bili u pitanju,a lopta pogodila korner zastavica

Клошар
12-07-2011, 01:20
Pa milimetri od aut linije.

Gogy
12-07-2011, 10:58
jQYcJCQ7I2I

Ivan94
12-07-2011, 21:18
http://www.youtube.com/watch?v=VlzRUo8lKS4&feature=g-all

:ave: :lolabove:

PFC forever
12-10-2011, 16:06
Anderleht-Partizan 24.08.2011

Posle 5 penala komentator:"Ali u trecoj seriji sutira i zile...Zile je desni bek, zna se kako sutiraju bekovi, bekovski preko gola"

grobarinbgd
12-10-2011, 16:10
Страњић мајстор :ave: :haha:

zlaxy
12-10-2011, 18:26
huan tata mata ! aca macka !

GrobarSrbija
01-01-2012, 12:10
Mec Djokovic - Ferrer , finale u Abu Dabiju , ide komentator :

Prvu pobedu u novoj godini vec je zabelezio dvadesetogodisnji Dusan Lajovic , beogradjanin koji ima 21 godinu

zlaxy
03-06-2012, 22:05
gervinho i robinho..duel dva brazilca,,,

Interista
03-06-2012, 22:08
gervinho i robinho..duel dva brazilca,,,

Da l' ima goreg komentatora od ovog pavijana ?! :/ Zalosno..

grobarinbgd
03-06-2012, 23:12
И после се неко буни за Ацу...Па за тај дуел бисмо добили инфо да је Жервињове бабе другарица била вуду врач у Обали Слоноваче.

Ivan94
03-06-2012, 23:35
http://www.youtube.com/watch?v=WMQkNNuvZEs&feature=related
Ово је ваљање!Оплако сам :lol: :ave:

"Ако Милан вечерас добије Ливерпул то ће бити прва титула за њих у Лиги шампиона у години чији број се завршава цифром 7"- Аца Стојановић коментаришући финални меч Лиге шампиона између Ливерпула и Милана у Атини 2007. године.

"Барселона из овог мечега очигледно изглази непоражена. Пеп Гвардиола никада није изгубио у новембру." - Аца Стојановић

Един Авдић: „Већ сада слободно можемо рећида је Црвена звезда други финалиста Купа Радивоја Кораћа, осим ако на полувремену Коби Брајант не потпише за Хемофарм“.

"Аплаузи Филипу Ђуричићу,наиме,његов стриц је на трибинама"-Аца Стојановић на утакмици са Јерменијом(или Кипром,нисам гледао ниједну па ме исправите ако грешим :) )

ЦЗВ
03-29-2012, 12:13
Milan-Barsa: "Pujol je na utakmicu izasao u dresu velicine extra large ( posle povlacenja za dres ( nisam siguran ko ga je povukao ) ), a sada nosi Extra Extra Large" :ave: :ave:

RamaPFC
03-29-2012, 13:29
utakmica Hajduk - Partizan.

lik koji je uporno ponavljao stvari tipa: 'Babović super talenat' 'maestralni Babović' 'sjajni Babović' 'Babović je držao igru Partizana..'
a Babović igra kao mokre novine.

ЦЗВ
03-29-2012, 14:14
OFF: Aj ako neko ima nek postavi onu najavu Ace Stojanovica za finale EP izmedju Spanije i Nemacke. Trazim je na youtube ali izgleda da je izbrisano. Najbolja ubedljivo, po meni, najava

PeroDeformero
03-30-2012, 22:22
http://www.youtube.com/watch?v=c2-gtNkF7E0

Hahahahaha :)

AcaX12
04-02-2012, 22:25
http://youtu.be/i-4jhp0Hw14

Ма разбија дечко!

dj90
04-04-2012, 15:30
Kako se niko nije nnjega setio, sećam se kad je prenosio na KBM i Stankom :ave:

http://partizan.net/news/images/novakovic2007.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=4CQs486lU18
http://www.youtube.com/watch?v=mTdhHyj8NqA&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=6M0lHBLoTCc&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=ltePWD67IhQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=nefKEPo-_20&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=e97qAbY6bvQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xfK4q1o64iA

zlaxy
04-04-2012, 15:42
najjace kad je rekao kao ja cu sad samo da cutim,igrali partizan zeleznik..i cuti celo poluvreme,cuje se samo flasa i kako smrkce,uvek je slinio,i odjednom nicim izazvan,'a i ovi ****opacenici sa stankoma sto salju ove poruke..misle da ce naci nesto...' i posle ga smakli..

RamaPFC
04-19-2012, 01:23
http://youtu.be/xA5-ay7vlSY

majstorčina.

ЦЗВ
04-26-2012, 12:14
Ali komentar na 2-1 je pobedio.

Vodi Real 2-1

Aca: "Ako Bajern postigne jedan gol, Real ce morati jos 4"

P.A.I.N
04-29-2012, 13:48
Kakav aca stojanovic ne znam koji je komentator danas prenosio utakmicu reala seville ali covek ima najjace odvale...
Prvo kaze posle 3 gola reala asistent Ramos:,,Izgleda da je ramos uspeo da nadje loptu posto je odlicno centrirao Benzemi,,
A negde u 85 minutu izlazi lopta u aut i hvata je murinjo:,,Ovo je prvi kontakt murinja sa loptom danas,bar prvi koji smo videli,,

Darcoolio
05-06-2012, 16:04
De Jong do Jaja Turea...

Пеђа
05-06-2012, 16:56
De Jong do Jaja Turea...
Nije jedini koji je dodao do Jaja. :D

ЦЗВ
05-06-2012, 17:03
Meni je ovaj lik sto je prenosio njukasl - mancester fascinantan. Covek celu utakmicu mesa Dembu Bu i Sisea, neverovatno.

TheBernandinho
05-06-2012, 21:24
http://www.youtube.com/watch?v=0h8unfRPB00

Najjači likovi. Savio, Mamio, ****i-palci.... :)

grobarinbgd
06-10-2012, 22:29
Aca Stojanović sad sa meča Irske,i priča o štreberima :ave:

zlaxy
06-10-2012, 23:42
strajnic danas kad je djidji macka uzeo toresu loptu

osetio ga je djanluidji :D

MarkoNG
06-11-2012, 02:39
Aca Stojanović sad sa meča Irske,i priča o štreberima :ave:

Jel to sa meca protiv Poljske :D

МилошЦЗБГ
06-11-2012, 13:56
http://www.youtube.com/watch?v=7UN8EiM6T4o

TheBernandinho
06-11-2012, 20:16
Ali najitnije da nam je Aca dao informaciju o onom igraču Irkse (ne sećam se koji) da je kao tinejdžer trenirao karakterističan sport za irsku - neka mešavina bejzbola i...

grobarinbgd
06-11-2012, 21:42
karakterističan sport za irsku - neka mešavina bejzbola i...

Nije za Irsku,nego za TAJ DEO Irske odakle je igrac :ave:

witchfighter
06-11-2012, 22:46
Vama su oni zanimljivi, meni se **** kad gledam utakmicu na rts...

goran_pesmaster
06-12-2012, 22:20
danas onaj odvalio da Ceh moze da odapne xD

PeroDeformero
06-13-2012, 18:11
Kaze malopre komentator sa RTS-a, utakmica Danska-Portugal:

Raul Meireles je promenio svoju frizuru u odnosu na onu koju nosi u Chelsiju. Haahahaha :lol:

ЦЗВ
06-13-2012, 18:56
Koliko mi imamo retardirane komentatore pa ono je plakanje.

Prince
06-14-2012, 01:37
"Priča se da je Di Stefano lično nazvao Ronalda na mobilni da mu kaže da je osvojio nagradu koja nosi njegovo ime a koja se dodjeljuje za najboljeg igrača Španije. Navodno Ronaldo prvo nije znao ko je broj koji ga zove pa se javio i rekao "Što ćeš?" " Sofro ludak sa RTCG :ave:

Era997
06-14-2012, 06:33
Aca Stojanovic: "Ouu, Nemci su imali -Ne mož' bit' bolju priliku-"

lekaa
06-14-2012, 09:31
"Priča se da je Di Stefano lično nazvao Ronalda na mobilni da mu kaže da je osvojio nagradu koja nosi njegovo ime a koja se dodjeljuje za najboljeg igrača Španije. Navodno Ronaldo prvo nije znao ko je broj koji ga zove pa se javio i rekao "Što ćeš?" " Sofro ludak sa RTCG :ave:
Sofro makar nesto i kaze, ali onaj Vujisic tokom citavog meca samo igrace nabraja kako kojem stize lopta.

goran_pesmaster
06-14-2012, 09:34
sto je i bolje od *****nja o tome kako mu je deda bio vudu vrac ili mu je majka bradata...

DjoletheKing
06-14-2012, 11:07
Aca Stojanovic utakmica Holandija-Nemacka, Holandija daje gol za 1-2:"Ova lopta je prosla kroz noge Badstuberu i krozzz..... gol" ahahhahahahahahahaha!!! :D

MarkoNG
06-14-2012, 19:23
opet ista osoba,Aca Informacija :)
Da Thiago Mota igra u Milanu,jedno 3-4 puta.I da je Kasano molio upravu da on ostane u klubu,jer je on pola ekipe :)

Zizou
06-14-2012, 22:41
Strajnic :"na prvenstvu u Ukrajini i Pokrajini"

zokigunner
06-15-2012, 20:55
Nedeljko Kovinjalo utakmica Ukrajina - Francuska, kamera prikazuje navijacicu Ukrajine a on kaze :"I sada ce ova lepa dama imati priliku da vidi kako se izvodi udarac sa 20 metara". :D

Пеђа
06-15-2012, 21:39
Nedeljko Kovinjalo utakmica Ukrajina - Francuska, kamera prikazuje navijacicu Ukrajine a on kaze :"I sada ce ova lepa dama imati priliku da vidi kako se izvodi udarac sa 20 metara". :D

Nije ti ovo neki biser.

crnobeli
06-15-2012, 22:34
aca školjka, samo izbacuje bis.ere

МилошЦЗБГ
06-15-2012, 23:13
Strajnic :"na prvenstvu u Ukrajini i Pokrajini"

ovo mi je najjače,joj kad je dotle došlo da gledam Ep na Hrtu..

ЦЗВ
06-16-2012, 08:31
Hrt je keva za retarde sa Rts-a

Trezeguet
06-16-2012, 11:52
Pa po tvojoj slici na Avataru se vidi koga vise gotivis. :D

ЦЗВ
06-16-2012, 12:11
Svaka cast, taj isti vam se popisao u lice na proslavi titule, al necemo ovde o tome.

Inace hrt i jeste keva za Rts.

Trezeguet
06-16-2012, 12:15
:wtf:

Stević
06-16-2012, 13:50
Inace hrt i jeste keva za Rts.
Samo ih izbegavajte kada igra Hrvatska, pristrasni su maksimalno... I onaj ćirin kutak je smor, jebao ih on...

МилошЦЗБГ
06-16-2012, 13:56
Realno na hrtu gledam kad komentariše Kovinjalo lik kao da sahranu prenosi,ali kad igra Hrvatska ili ne gledam ili gledam na rts-u pošto ovi seru do jaja (Kad igra Hrvatska)

Gogy
06-16-2012, 16:00
задње што сам гледао на хрт јесте папина са'рана

Petar Milanovic
06-17-2012, 21:30
Aca: Rui Patrisijo-najmladji Portugalski golman u istoriji SVETSKIH prvenstava

Stević
06-17-2012, 21:45
Neki komentator sa HRT-a: "Poljaci i Česi su nekad nosili iste dresove, bili sunarodnici, a sada su na različitim stranama.."

DjoletheKing
06-17-2012, 22:15
Mozda i nije neki biser, ali kad Aca kaze:"Nemci igraju u belim dresovima i napadaju sa leve na desnu stranu!" ... reci ti nama Aca mi smo svi glupavi!!! :D :D :D

МилошЦЗБГ
06-17-2012, 22:27
Aca Stojanovic: "Ouu, Portugalci su imali -Ne mož' bit' bolju priliku-"

Evo ga opet..

Dule 93
06-17-2012, 22:55
Aca malopre:"Deluje kao da Portugalci igraju sa 5 igraca u odbrani" a trener izbacio Nanija a ubacio Rolanda..xD

MarkoNG
06-17-2012, 23:06
Mozda i nije neki biser, ali kad Aca kaze:"Nemci igraju u belim dresovima i napadaju sa leve na desnu stranu!" ... reci ti nama Aca mi smo svi glupavi!!! :D :D :D

to za one sa crno-belim televizorima,ako takvih ima :D

Пеђа
06-18-2012, 13:34
Aca: Rui Patrisijo-najmladji Portugalski golman u istoriji SVETSKIH prvenstava

Upravo gledao reprizu, ispravno je rekao, Evropskih.

Dz098
06-19-2012, 21:20
Engleska - Ukrajna
Komentator :"Zašto je morao baš tako da ga raspali laktom?" xD

Пеђа
06-22-2012, 00:42
"Ovo su prvi minuti Rolanda na ovom prvenstvu."
Ustvari je usao jos jednom sa klupe, umesto Nanija u jednoj od proslih utakmica.
Nije bas biser, al' svakako je propust.

MarkoNG
06-23-2012, 22:50
M'Vila ili eM'Vila ?
Sta je pravilno?
Ako je prvo onda je Aca opet lupao celo vece :D

ChopiNho
06-23-2012, 22:59
Opet Aca u pregledu: 'Francuska je postigla prvi put gol glavom posle 52godine.'

Darcoolio
07-01-2012, 22:52
"Sa očima u suzama Andrea Pirlo"

Deki
07-01-2012, 23:29
JER KO SAM JA?

Poraz u mojoj veri ne postoji...Verujem u ono u šta drugi sumnjaju dok koračam ka pobedi, časti i poštovanju. Osvojiću neosvojivo i pokoriću nepokoreno – jer ko sam ja?

Moj tim i oni koje predstavljam očekuju da ću otići dalje i boriti se jače nego bilo ko. Nikada neću ustuknuti pred slabošću, nikada se neću predati i potući ću protivnike. Oni ne poznaju moje srce– jer ko sam ja?

Za mene ne postoji povlačenje, priznajem samo pobedu a vera će me voditi i kroz bitku sve do trijumfa – jer ko sam ja?

Niko me neće zaustaviti do cilja - istorija će zapisati moje ime. Niko me neće osporiti, niko definisati i niko mi neće reći ko sam, šta sam i šta mogu i niko mi neće oduzeti slavu - jer ko sam ja?
Ja sam šampion.

Dobro došli na Olimpijski stadion u Kijevu, u Ukrajini, na meč Španija- Italija i borbu za Evropskog šampiona u fudbalu 2012. godine.

TheBernandinho
07-02-2012, 00:02
Ako ste gledali onaj pregled ukratko posle meča primetili ste da je sve vreme govorio Mota umesto Mata...genije.

Пеђа
07-02-2012, 00:06
JER KO SAM JA?

Poraz u mojoj veri ne postoji...Verujem u ono u šta drugi sumnjaju dok koračam ka pobedi, časti i poštovanju. Osvojiću neosvojivo i pokoriću nepokoreno – jer ko sam ja?

Moj tim i oni koje predstavljam očekuju da ću otići dalje i boriti se jače nego bilo ko. Nikada neću ustuknuti pred slabošću, nikada se neću predati i potući ću protivnike. Oni ne poznaju moje srce– jer ko sam ja?

Za mene ne postoji povlačenje, priznajem samo pobedu a vera će me voditi i kroz bitku sve do trijumfa – jer ko sam ja?

Niko me neće zaustaviti do cilja - istorija će zapisati moje ime. Niko me neće osporiti, niko definisati i niko mi neće reći ko sam, šta sam i šta mogu i niko mi neće oduzeti slavu - jer ko sam ja?
Ja sam šampion.

Dobro došli na Olimpijski stadion u Kijevu, u Ukrajini, na meč Španija- Italija i borbu za Evropskog šampiona u fudbalu 2012. godine.

Jer?

Petar Milanovic
07-02-2012, 02:16
Tu je jer upotrebljeno u pravom kontekstu - Jer, ko sam ja?
Jel ko sam ja - ni po kojoj osnovi nije ispravno...

Jer, ko sam ja? :ave:

AcaX12
07-05-2012, 00:25
Ne znam sto vredjate Acu? On je prvi otkrio da Ozila zovu sova! :wink:

Grucho
07-05-2012, 00:34
Gledao danas snimak finala Eura na Eurosportu i govori lik posle himni kako mu je čudno što nijedan Španac, čak ni trener nije pevao himnu. :slap:

Dule 93
07-05-2012, 16:48
Pa?

stefboy202
07-05-2012, 16:51
Шпанска химна нема текста.

Пеђа
07-14-2012, 12:25
M5MsABLAOsc

MarkoNG
07-17-2012, 21:26
(prodor S.Scepovica po levom boku).
Komentator RTS-a,mec Valeta-Partizan
".......Stefan Babovic,.......solidan pokusaj povratnika u Partizan koji pokusava da se nametne treneru Vermezovicu,....(pauza da razmisli sta je rekao)....Stefan Scepovic!"

kune
07-24-2012, 22:19
partizan valeta...ulazi ninkovic..i komentator...on je jos mladji od mitrovica..najmladji prvotimac...rodjen 19 decembra 74te

zlaxy
07-24-2012, 23:18
najjace vosa kad je igrala prvu,i na sredini ukliza neki vosin i spasi loptu da ne izadje u aut..i djarma kao.,nije lopta presla gol liniju...tuga!

Dule 93
07-25-2012, 16:34
Najjaci ovaj debil sto je prenosio partizan kad se izdrao: Ma ovaj nema pojma.

I posle zacutao kad je video da nije bio penal..xD

Фантом
07-25-2012, 17:12
Ковињало много боље коментарише кад сашије унуче вињозе пре преноса.

Interista
07-27-2012, 21:21
Ovaj Aca je lud....
Prica o liku,koji je danas oborio rekod..

"covek je legalno slep" ?!?!

_shone_
07-27-2012, 21:41
Moskovski Levski by Laza Bakmaz

Piksi012
08-05-2012, 00:22
Sad na odbojci komentator priča o nekom Brazilcu i kaže:"On je nervozan na servis liniji, i to je dobro za nas. Od 7 servis grešaka, on je načinio pola."

Pogrešio čovek 3 ipo puta :krsti

Dule 93
08-07-2012, 14:15
Koliko se Dusko lozi na Isenbaevu, pa to nije normalno.Na kraju i meni bilo krivo sto nije uzela zlato..

nesa24
08-08-2012, 22:53
Pocetak utakmice
"Kako li su ovi uneli ovoliko pirotehnike a ja nisam mogao da unesem flasicu vode"

MarkoNG
08-09-2012, 16:14
malo kasnije,govori o stoperima Ael-a:
"Kao da su od stene odvaljeni!"

Petar Milanovic
08-09-2012, 21:15
Nadoknada 1 minut, drugo poluvreme produžetaka Omonia-Zvezda: "1 minut zaustavnog vremena, tačan kao Švajcarac Šveđanin.."

Gogy
08-09-2012, 21:28
максимовић шутира пенал, погађа, а овај цар прејаки констатује: иии николи максимовићу је пао камен са срца....тачно сам могао чути како је лупио о земљу.

Milos
08-09-2012, 22:00
Ja ne znam jel iko od ovih prenosi bez promila minimum :D

NukeR
08-09-2012, 22:44
Moraju ljudi da se nadrogiraju da bi prenosili ove krimi meceve. Otud i biseri.

DUSAN 98
08-12-2012, 16:51
Aca : Srbija je osvojila medalje na 17 od prethodnih 16 turnira.

TheBernandinho
08-16-2012, 12:36
http://www.youtube.com/watch?v=Gy63ReAuavA&feature=g-all-u

dj90
08-17-2012, 15:58
qwyFhjR2lZo

MarkoNG
08-23-2012, 18:43
Igor Mladenovic - TV Prva
"Narodski receno,"uzjahao" je Prijovica."

Nema covek pojma da se ovo moglo lako protumaciti pogresno :)

GrobarSrbija
08-23-2012, 20:15
Najjace utakmice ide, spiker na stadionu prica nesto na nekom jeziku ide komentator :"Sta li naprica ne znam, ali evo lopte do Mitrovica" (Tromso - Partizan)

lazanet
08-23-2012, 20:37
Najjace utakmice ide, spiker na stadionu prica nesto na nekom jeziku ide komentator :"Sta li naprica ne znam, ali evo lopte do Mitrovica" (Tromso - Partizan)

Na Norveskom :)

PeroDeformero
08-31-2012, 21:43
Aca Stojanovic: Radomir Falcao hahahaha

AcaX12
09-01-2012, 16:16
Aca Stojanovic: Belgijanci su pobedili Holandiju rezultatom 4:2 pre dve nedelje na prijateljskoj utakmici protiv Holandije. Oprostite, mislim da sam to vec rekao! Ahahahaha :rofl:

RamaPFC
09-11-2012, 19:34
komentatori na Eurosportu Jordan 2:0 Australija:

'e baš će sad da ti svira penal.. pa jesi ti normalan?'
'trener ima nedostatak frizure, po tome možeš da ga prepoznaš'

kolko se sprdaju likovi, to je nevidjeno :haha:

Darcoolio
09-11-2012, 19:39
pre par godina su isti likovi na afričkom kupu nacija nazvali golmana sa povećim komadom gaze na vratu "živ klan nedoklan".