PDA

View Full Version : Pes 2008 Golovi

vojvodaodzarđalogdžojpeda
04-27-2008, 19:35
Golovi I Akcije Nisu Neki Vrh Ali Jbg Bice I Boljih!!!

a nalaze se upravo OVDE http://www.youtube.com/watch?v=qoFM_GKebq4

maremas
04-27-2008, 19:47
Mnogo sporo i monotono mi ovo izgleda, golovi uglavnom postignuti iz daljine nema ni jedne lepe akcije, driblinga, bespotrebno si snimao klizece startove, ne znam kome to moze biti zanimljivo a nisam ni odgledao do kraja, jedva sam izdrzao do pola...

04-27-2008, 19:56
jbg bice bolje. to je samo probni klip

maremas
04-27-2008, 19:59
Nadamo se, polgedaj na forumu imas par dobrih kompilacija, mogu ti pomoci da svoju narednu napravis sto bolje!

04-27-2008, 20:14
ma necu sledece nista da postavljam dok ne bude ono pravo. i necu preko15-20 golova sve preko toga je cini mi se mnogo nego ako se ljudima svidi onda napravis nastavak i to je to. mada mi se neki put cini za moje golove vauuuu super onda dodje neki ortak i kaze ma to je bezveze ja mogu bolje. dosta tu zavisi i od ukusa. takodje vrlo bitna stvar je i sledeca. dati golove na najvecem nivou tezine u master ligi i sa slabim klubom e to je zakon. lako je davati sa etoom, ronaldom i ekipom tog tipa. ja bi takve golove ne zabranio za postavljanje ali bi ih nekako suzbijao. ovi moji su vecinom postignuti sa partizanom u master ligi na top player-u. dobro bi bilo kada bi u replay-u pisalo u kom modu je gol postignut. npr. master liga, top player. otkud znas za neke golove koje ljudi postavljaju mozda ih daju na easy nekim klincima. nije to to.

shoninho111
04-27-2008, 20:53
ma necu sledece nista da postavljam dok ne bude ono pravo. i necu preko15-20 golova sve preko toga je cini mi se mnogo nego ako se ljudima svidi onda napravis nastavak i to je to. mada mi se neki put cini za moje golove vauuuu super onda dodje neki ortak i kaze ma to je bezveze ja mogu bolje. dosta tu zavisi i od ukusa. takodje vrlo bitna stvar je i sledeca. dati golove na najvecem nivou tezine u master ligi i sa slabim klubom e to je zakon. lako je davati sa etoom, ronaldom i ekipom tog tipa. ja bi takve golove ne zabranio za postavljanje ali bi ih nekako suzbijao. ovi moji su vecinom postignuti sa partizanom u master ligi na top player-u. dobro bi bilo kada bi u replay-u pisalo u kom modu je gol postignut. npr. master liga, top player. otkud znas za neke golove koje ljudi postavljaju mozda ih daju na easy nekim klincima. nije to to.
vecina ljudi kompilacije koje pravi pravi od golova na top player, nemoj misliti da zato sto daje go sa etoom da je to samo zbog igraca ima toga ali teze je takodje dati go bufonu ili van der saru nego gosi nanta, pogledaj par kompilacija pokupi fore i bice bolje sledeci put, takodje ne mora da znaci da ako je neko bolji ili losiji igrac od tebe moze da da bolji ili losiji gol to je samo stvar momenta

Ra1deN
04-27-2008, 21:25
Pa brate koji **** da se vucem po terenu sa nekim losim igracem kad mogu izvoditi finte sa etom i ronaldinhom.Ali dobro,to ne znaci da ne volim slabije timove i igrace.A sto se tvog videa i golova tice,samo pogledaj kako drugi to rade i mnogo ces se popraviti.

04-27-2008, 22:05
podrazumeva se da extra igraci daju golove iz svih mogucih pozicija. igrao sam sa ortakom on mi je sa nistelrojem davao iz bukvalno neverovatnih pozicija a ne igra nesto narocito dobro. imao sam utisak da kad god pritisne kvadrat lopta udje u gol. to me strasno nerviralo. mnogo je jaci uzitak dati sa nekim igracem b ili c klase gol. pa jos ako je lep i neobican. shoninjo i ja sam mislio na davanje golova velikim golmanima, a ne sa slabim igracem kad das gol slabom golmanu. zvuci malo mazohisticki ali poenta je sto teze to bolje tj sladje. e onda kad se dobro namucis onda odigras par partija sa jakim klubom i igracima cisto za svoju dusu.