PDA

View Full Version : Turnir u Beogradu!!!(uskoro)

PesLunatic
04-21-2008, 16:19
Cao, :tt2:

Zeleo bih da vam javim da ce krajem maja(poslednji vikend) biti organizovan veliki turnir u PES6-ci na SP2.
Nacin odigravanja turnira ce biti standardan, 32 ekipe 8 grupa po 4 (po jedna tekma medjusobno).
Prijava po igracu ce iznositi po 1000 din, a pobednik ce birati izmedju dve lepe nagrade da nosi 20 000 din kuci ili da letuje na Iosu(grcka).
Svrha ovog turnira je pre svega da se okupe svi zaludjenici za pes i lepo provedu. Tu ce biti i utesne nagrade kao i diskontne cene pica.

Svi zainteresovani neka mi posalju prijave na mail (TurnirPES2008@gmail.com) sto pre, posto je nekih 10-ak mesta vec popunjeno.

Tacno odigravanje turnira i mesto odigravanja cu vam reci naknadno.

_Dante_
04-21-2008, 16:56
1000 din da nije malo puno... Mada nagrada za 1 mjesto nije losa... Mozda se i prijavim...

ПЛЕЈБоЈ
04-21-2008, 17:16
Loshe ti to...velika je cena prijave...

Ja licno ne bi dosao ako dodje ekipa koja dolazi na jace domace turnire...zna se na koga mislim...jer meni se ne baca 1000 din a pes mogu da igram s najboljim igracima Srbije uvek, jer ih mnogo poznajem...ali ja sam sirotinja pa mi je 1000din puno.

Ako ti mogu pomoci na bilo koji nacin slobodno mi se javi, pesoholichari podrzavaju sve akicije ovog tipa.

Nisi rekao mesto odrzavanja turnira.

EDIT: i turnir nije turnir ako nemas nagrade za prva tri mesta, o tome povedi racuna, a ja tj pesoholichari ti mozemo pomoci da se ovo isprati mediski koliko toliko.

Poz

PesLunatic
04-21-2008, 17:52
Pa valjda je cilj da uzmes sto vece pare na turniru, samim tim i ulog je dosta veci. Nisam ni mislio da se prijavljuje bilo ko tj. da ljudi bacaju po soma dinara, zato je logicno da se prijavi ko misli da dovoljno zna!!

A sto se tice lokacije, dve su u opticaju pa cu naknadno javiti gde i kad tacno ce se odrzati turnir.

P.S. Vezano za 2,3 mesto planirao sam neke nagrade.

E da , svaka medijska pomoc je dobrodosla:yes:!!

shoninho111
04-21-2008, 17:55
takodje reci na koliko sonija se igra da znamo i to, oce igrati se svih 16 utakmica od jednom oce biti pauza znaci kakav si raspored planirao

ПЛЕЈБоЈ
04-21-2008, 17:57
takodje reci na koliko sonija se igra da znamo i to, oce igrati se svih 16 utakmica od jednom oce biti pauza znaci kakav si raspored planirao

Turnir je krajem maja...polako ima vremena za sve..vidis da se jos ne zna lokacija

Lesinarcino jedna ide ti se na letovanje :XD:

P.S. Jebacete gusari

vukodlak1
04-21-2008, 19:16
Jel pes 6 ili pes2008 na SPS2, jer me malo zbunjuje mail koji si dao, pa da proverim.
Svako misli da zna dovoljno, tako da ako je ograniceno na 32, a prijavi se vise, moras da napravis neku listu i neke da odbacis. Imali mogucnosti za prosiravanje broja ucesnika?

:taz:

PesLunatic
04-21-2008, 19:30
Igra se na 4 sony-ja u dva dana. Prva dan bi se igrale grupe, dok bi drugi igrali razigravanje svih prvo i drugoplasiranih ekipa.....

Igra se PES6 kao sto sam i naveo.

A sto se tice liste, naravno da cu je ubaciti nakon prijave 50% igraca.

Za sad je 32 igraca, pa zavisno od prijavljivanja , ostaje mogucnost prosirenja na 64, sto bi naravno i sve nagrade podiglo za duplo tj. 40 000 pobedniku ili putovanje za dvoje :tt2:.

otom potom imamo jos mesec dana!!!

V.Kostic
04-21-2008, 20:27
hahahaha pa ti si lud! ko ce bre da ti da 1000 din i da se naceka ko sivonja da bi odigrao 5-6 utakmica...
-nadji najmanje 30 sonija, smanji uplatu na 100 din (+ pice za dzabe) i doci ce ti 200 ljudi :tt2:
da se uozbiljim, kao najbolji PES majstor na ovim prostorima toplo preporucujem min 10 sonija i max 300din (Leskovac care, nije frankfurt :D)... ako ostane ovako kako je, evo ja prvi necu da dodjem, znaci gubite kvalitet turnira za 50% :devil:

ПЛЕЈБоЈ
04-21-2008, 20:28
CCC malo je 4 konzole...to znaci da u jednom danu imas 4 grupe po 4 igraca...to znaci po jedan soy na jednu grupu...a treba ti 2 sony-a po grupi...moze da se sredi i sa jednim samo treba ljude organizaovati da ne dolaze svi u isto vreme da ne bi cekali.

Poz

kum_2007
04-21-2008, 20:34
1. Velika greska je igrati PES6 kada vec postoji PES2008 (Ponajvise zbog transvera)

2. Cilj je da se zabavimo uz PES, dakle malo je samo po jedna utakmica u grupi!
Ako je vec toliko dobro zamisljenjo, onda treba ljudima pruziti malo vise zabave, a to je sto vise igranja fudbala!

3. Tacno je da je malo konzola, a i mnogima nije cef da dolaze u razlicito vreme. Cilj je da se svi okupimo i druzimo i nabijamo pozitivan naboj, a ne da cujem ne znam kako, sta se desavalo na turniru na kojem i ja (mi) ucestvujem-o.

4. 1000 dinara nekima jeste puno, nekima ne, ali to je sad stvar izbora, ko hoce velike a ko nece velike nagrade (ulog=nagrada) na zalost ;)

ПЛЕЈБоЈ
04-21-2008, 20:40
1. Velika greska je igrati PES6 kada vec postoji PES2008 (Ponajvise zbog transvera)

2. Cilj je da se zabavimo uz PES, dakle malo je samo po jedna utakmica u grupi!
Ako je vec toliko dobro zamisljenjo, onda treba ljudima pruziti malo vise zabave, a to je sto vise igranja fudbala!

3. Tacno je da je malo konzola, a i mnogima nije cef da dolaze u razlicito vreme. Cilj je da se svi okupimo i druzimo i nabijamo pozitivan naboj, a ne da cujem ne znam kako, sta se desavalo na turniru na kojem i ja (mi) ucestvujem-o.

1.To za pes 6 vs pes 2008 je stvar ukusa...a poznajem mnogo igraca kojim se ne svidja novi fudbal....a transferi se lako mogu srediti

2.Pogresno si razumeo 4 vas je u grupi svako sa svakim...znaci 3 utakmice + ako prodjes minimum jos 2

3.Upravu si...al sta da se radi decko kaze da ima 4 konzole...al videcemo mozda nabavi jos 4 sto bi bilo full

_Dante_
04-21-2008, 20:58
I ja mislim kad se vec igra na Sony 2 da se igra PES2008 jer je isti kao Pes6 na komp. + su noviji transferi, druga bi bila stvar kad bi se igralo na komp...

kum_2007
04-21-2008, 21:00
Ma ne, na to sam i mislio :) da je malo samo po jedna utakmica sa svakim protivnikom,
nema razloga da se ne igra po dve u grupi kada je vec smisljeno da traje dva dana i da je ograniceno na 32/64 igraca, a sto se tice PES6 nemam nista protiv njega i ja ga najvise volim, samo sto kazes kada bi se transferi uradili onda verovatno svi zadovoljni ;)
Mada PES6 - PES2008 - Meni nekako isto, samo sto su na novijem uradjeni transferi...

sale_7
04-21-2008, 21:31
Samo da vam kazem da se meni ide na IOS, posto sam trebao da idem prosle godine, a nisam otisao :D
Edit: Ja bih promenio samo da u grupi budi 6, a ne 3 tekme...PozZ

shoninho111
04-21-2008, 22:34
Samo da vam kazem da se meni ide na IOS, posto sam trebao da idem prosle godine, a nisam otisao :D
Edit: Ja bih promenio samo da u grupi budi 6, a ne 3 tekme...PozZ
pa neces otici ni ove, al nebrini dobices slike da gledas kako je :tt2::rofl:

haha nego sad ozbiljno cilj je da dodje sto vise ljudi u isto vreme da bude i zezanje

sale_7
04-21-2008, 22:47
pa neces otici ni ove, al nebrini dobices slike da gledas kako je :tt2::rofl:

haha nego sad ozbiljno cilj je da dodje sto vise ljudi u isto vreme da bude i zezanje

Ja sam ozbiljan :triprsta:

ПЛЕЈБоЈ
04-22-2008, 00:31
Braco moja vratimo se temi ;)

Djuka
04-22-2008, 00:33
ne spamujte!!! :offtopic: da vam ne brisem postove za dzabe! ;)

druze organizatore, samo mi odgovori na sledeca pitanja:

1. Gde se igra?
2. Nacin uplate (ziro racun ili na dan turnira) ?
3. Da li ce svi doci u isto vreme na turnir pa cekati ili ce svaka grupa dolaziti u zakazano vreme (npr. grupa A u 12, grupa B u 13 itd itd...) ?
4. Koliko uopste ide dalje iz grupe jedan ili dva?
5. Sva ostala pravila koja se ticu pesa ( duzina utakmice, raspolozenje igraca, injuries YES or NO...)

Bilo bi lepo kada bi napravio neki sistem takmicenja i EDIT-ovao prvi post da vidim kako si to zamislio, jer si dao malo informacija a VELIKU cenu i VELIKE nagrade.

Na ovom sajtu ima bar 10 provereno najboljih igraca u Srbiji a i na medjunarodnoj sceni smo se dobro pokazali tako da bi turnir bez njih bio kao poker bez keceva ;)

nekolicina ljudi sa ovog sajta je organizovalo turnire i do 200 ljudi tako da ako treba pomoc obrati se PLAYBOY-u ili meni ili jednom ciki sa nick-om Stameni (aka Milka Canic)

sve najbolje ;)

Kure
04-22-2008, 00:49
e ja sam se slatko ismejao sad hvala svima sto ste me oraspolozili ..... xD xD xD xD :D:D:D:D:D

Xnabu
04-22-2008, 02:42
Dobro je da se neko setio da organizuje ozbiljan!! turnir... Dobra kvota..
..pozdrav majstore..samo napred:rockon:

ПЛЕЈБоЈ
04-22-2008, 03:00
Dobro je da se neko setio da organizuje ozbiljan!! turnir... Dobra kvota..
..pozdrav majstore..samo napred:rockon:

Pa videcemo sta ce ispasti od ovoga.Za sad mi ne deluje toliko ozboljno ali tu smo da pomognemo

Poz

stameni
04-22-2008, 12:20
evo i ja da se javim :D
samo da se zna da nas 12oro sa sajta ide u paketu :D a ako ne bude mesta za sve, na ceraku pravimo turnir ko ce nas predstavljati... sakupimo po 100 din posaljemo predstavnika i posle kod vladice jedemo i pijemo za 20000 dinara... :D

xexe nego sad malo ozbiljniji komentar :D
podrzavam svaku organizaciju PES turnira... i uvek sam tu ako treba nesto da se pomogne...

ma sta se tripujemo kad vukodlak osvaja... :rofl:

PesLunatic
04-22-2008, 13:05
Pozdrav,

Da vam kazem mesto odigravanja ce verovatno biti u balkanskoj ulici, svaka grupa ce imati zakazano vreme igranja tako da cekanja nece biti ili ce ga biti jako malo... Mislim da bi mozda najbolje bilo da se igra pes 2008 umesto pes6 ali to su nijanse koje cemo odluciti zajedno... Pare se nece uplacivati na ziro racun vec direktno u ruke organizatoru u dogovoreno vreme na dogovorenom mestu nekoliko dana pred turnir... To mesto ce biti javno tako da se ne brinete da ce vas neko ispaliti za pare, kad kazem javno mislim na kancelariju neke firme koja tu posluje i radi godinama tako da budete sigurni za kes...
Potrudicemo se da dovedemo istinske zaljubljenike ove igre koji su spremni da za ozbiljne pare oprobaju svoje znanje i da vidimo ko je stvarno najbolji... Ovo je tek prvi nas turnir a planiramo da ne bude poslednji... :tt2:

Ako interesovanje bude veliko prosiricemo takmicenje... prijavite se na mail da imamo evidenciju odprilike ... bilo bi ok da ostavite pored imena i prezimena telefon tako da mozemo da vas pozovemo i obavestimo o svemu... Pozovite sve koji su zainteresovani i misle da su najbolji.... Letovanje je stvarno lepa nagrada i mislim da vredi dati 1000 i pokusati...

toliko od mene za sad pozdrav jos jednom

V.Kostic
04-22-2008, 13:40
ma soniji su problem... mnogo je to malo, da se ne zezamo.

Djuka
04-22-2008, 15:32
Mislim da bi mozda najbolje bilo da se igra pes 2008 umesto pes6 ali to su nijanse koje cemo odluciti zajedno...

Nijanse? ::S:

Druze to su 2 razlicite igrice od toga ti zavisi da li ce doci jedna polovina koja igra i dalje samo pes6 ili druga polovina koja je presla na pes 2008.

Iskreno pes2008 je izuzetno lako organizovati jer svuda ima ps3 konzola. ;)

ali naravno nadam se da ces uspeti u zamisli i da ce neko od nasih clanova se okupati i za nas siromasne :pesoholichari:

ПЛЕЈБоЈ
04-22-2008, 16:25
Pozdrav,

Da vam kazem mesto odigravanja ce verovatno biti u balkanskoj ulici, svaka grupa ce imati zakazano vreme igranja tako da cekanja nece biti ili ce ga biti jako malo... Mislim da bi mozda najbolje bilo da se igra pes 2008 umesto pes6 ali to su nijanse koje cemo odluciti zajedno... Pare se nece uplacivati na ziro racun vec direktno u ruke organizatoru u dogovoreno vreme na dogovorenom mestu nekoliko dana pred turnir... To mesto ce biti javno tako da se ne brinete da ce vas neko ispaliti za pare, kad kazem javno mislim na kancelariju neke firme koja tu posluje i radi godinama tako da budete sigurni za kes...
Potrudicemo se da dovedemo istinske zaljubljenike ove igre koji su spremni da za ozbiljne pare oprobaju svoje znanje i da vidimo ko je stvarno najbolji... Ovo je tek prvi nas turnir a planiramo da ne bude poslednji... :tt2:

Ako interesovanje bude veliko prosiricemo takmicenje... prijavite se na mail da imamo evidenciju odprilike ... bilo bi ok da ostavite pored imena i prezimena telefon tako da mozemo da vas pozovemo i obavestimo o svemu... Pozovite sve koji su zainteresovani i misle da su najbolji.... Letovanje je stvarno lepa nagrada i mislim da vredi dati 1000 i pokusati...

toliko od mene za sad pozdrav jos jednom

Pogledaj malo topike na ovom pod forumu (LIVE Turniri) pa vidi kako se i sta radi s uplatama i tim sitnim detaljima...mi vec imamo razradjen sisitem pa pokupi nesto...

Po tvojim postovima vidim jednu stvar a to su dve stvari :D da oces da napravis turnir a druga je da osim ove prve nista vise ne znas...ni koji pes ni koliko ljudi ni koliko sony-a ni lokaciju...

Kad sve to smislis ti lepo edituj prvi post...pa kad budes imao grub plan organizacije onda ti mozemo pomoci...ovako nema sta jos uvek da se prica...ti si samo izneo koliko love je ucesce i koja je prva nagrada i nista vise...

Kad se konsolidujes javi se na MSN nesazemunac@yahoo.com pa cu ti pomoci...naravno pomoc je za DZ i onako ce neko od nas pokupiti 20K :D

Poz

Xnabu
04-22-2008, 19:24
A sta bi ti vise da znas ..turnir je za, koliko sam video ,30-tak dana......

stameni
04-22-2008, 20:16
Dobro je da se neko setio da organizuje ozbiljan!! turnir...

jel si bio na kazuki ito turniru? nisi? 32 igracha, 16 koznole, nagrada pehar + kesh, odlicna atmosfera, najbolji igrachi u srbiji... slike, snimano finale... zreb, satnica, sve na vreme... svi kuci pevajuci... ja ne znam sta smatrash pod tim ozbiljan... nagradu letovanje? ja bih dao za prvu nagradu i 10 dana u Egiptu ali nailazio sam na to da mi ljudi kazu "e daj smanji ufur sa 300 dinara na 200" ili "jel dobijamo neki sok ili neshto za tih 300 din" ili "necu da dam 300 dinara ako ne igram bar 6 utakmica"... samo kazem...

veruj mi da nije bash tako lako organizovati turnir... jer vidish da i dechko ima problema sa konzolama, pa da li pes6 ili pes08... pa slushaj jednog, pa slushaj drugog...

u svakom slucaju potpuno podrzavam PesLunatic-a i organizaciju turnira... samo napred!

shoninho111
04-22-2008, 20:28
cek cek ja sam sad zbunjen jel se igra na playstation 2 ili 3, jel velika je razlika u igrama, pes2008 na ps2 podseca na pes6 i ljudi koji znaju pes6 se snalaze na ps3 to je kao na kompu, a ne verujem da ce iko od nasih ici da igra to za te pare

vukodlak1
04-23-2008, 14:43
To je fudbal koji smo poslednji igrali na PS2, ili ti PES2008.
Mi na ceraku da se pozabavimo, skupili bi barem 8 ps2, a kamoli 4. :taz:
P.S. Milka nemoj da mi brises postove kad sam upravu, inace :taz:...

delpiero #10
04-26-2008, 20:28
hm...malo mi to sve smrdi na neku prevaru...previse je to para da bi se dale na ruke nekome...i mozda bolje da bude 64 takmicara(optimalna cifra, po meni) po 500 din, na bar 10 sonija...

shoninho111
04-26-2008, 23:01
hm...malo mi to sve smrdi na neku prevaru...previse je to para da bi se dale na ruke nekome...i mozda bolje da bude 64 takmicara(optimalna cifra, po meni) po 500 din, na bar 10 sonija...
cuo sam iz drugog izvora za isti ovaj turnir prevara sigurno nece biti jel to je osoba kojoj previse verujem, tako da ko me zna zna da ne lupam nesto, e sad 1000 im je cilj da dodju samo oni koji veruju da su stvarno dobri, znas krem pes-a inace za sada koliko znam ima par igraca koji su vrh srbije a nece otici zbog cifre . . . videcemo sta ce na kraju biti od svega ovoga

delpiero #10
04-27-2008, 10:57
па кажем, боље 64х500дин...

shoninho111
04-27-2008, 11:13
jeste ja sam isto za 64 takmicara ili vise,
e sad gledaj ovako, 64 takmicara treba ti duplo vise konzola nego za 32, trosi se duplo vise vremena ako ih nemas , znaci duplo vise para ako se placa iznajmljivanje prostora, samim tim su duplo veci troskovi organizacije a to vuce manje nagrade,
e sad nemoj da neko misli da ja kao pametujem treba da budu ogromne prijave, smatram da treba da budu 2-3 turnira godisnje gde ce nagrade biti malo vece da se da sansa nekima da uzmu neki kes, naravno tu treba da bude ucesce vece npr. 1000 dindzi,
a takodje sam za to da kad bi nasli mesto kao sto je bio "vukodlakov meteroid" da organizujemo svakih 7-14 dana turnire za 300 kinti, mada su nas meteriodi izdrali realno za pare

Djuka
05-05-2008, 17:37
da li ce biti nesto od ovoga ili je jos jedan u nizu najava??